VIDEO! McGregor o pregovorima s UFC-om: "Želim vlasništvo, moraju me namamiti"
Conor McMgregor trenutno pregovara s UFC-om. On nije uvijek bio najlakši posao za čelnike prestižne organizacije, no do dogovora se dolazilo.
Sada očekujte da će Irac biti još "problematičniji".
"Moraju me namamiti, jer bio sam u borbi od milijardu dolara," rekao je Conor, kojeg bi nakon poraza od
Mayweathera u oktogonu mogao čekati vlasnik privremene titule Tony Ferguson.
"Trebaju me namamiti, želim vlasništvo, želim biti istinski partner, slično kao u meču s Floydom. Bio sam promotor, bio sam i borac, a to se mora i nastaviti kako bih ja nastavio. Već sam osiguran, stoga me moraju namamiti. U pregovorima smo. Svakako se volim boriti. Moram braniti pojas. Svakako sam zainteresiran za to. U procesu smo pregovora."
Sada očekujte da će Irac biti još "problematičniji".
"Moraju me namamiti, jer bio sam u borbi od milijardu dolara," rekao je Conor, kojeg bi nakon poraza od
"Trebaju me namamiti, želim vlasništvo, želim biti istinski partner, slično kao u meču s Floydom. Bio sam promotor, bio sam i borac, a to se mora i nastaviti kako bih ja nastavio. Već sam osiguran, stoga me moraju namamiti. U pregovorima smo. Svakako se volim boriti. Moram braniti pojas. Svakako sam zainteresiran za to. U procesu smo pregovora."




