VIDEO: Edo Čavrk pobijedio u Leskovcu!
Hrvatski MMA borac Edo Čavrk jučer je u Leskovcu u Srbiji odnio novu pobjedu. Borio se na Leskovac Fight Championship 5 eventu u leskovačkom kompleksu "Apostolović". Svog protivnika Sinišu Kondića završio je polugom na nozi tri sekunde prije kraja prve runde. Ovo je Čavrku peta pobjeda u karijeri, od čega treća koju je završio prekidom tjeranjem protivnika na predaju.
Edo je podijelio svoje dojmove s fanovima na Instagramu:
"Pobijedio sam polugom na nozi u prvoj rundi, u zadnje 3 sekunde sam uspio nešto napraviti, kasno palim, 4:57 foot lock. Mogu vam reći da je bilo jako teško, radio sam dosta grešaka na koje moram paziti na idućem meču. Za sad se neko vrijeme povlačim i neću ubrzo nastupati dok ne bude sve 1/1. Usput, ne mogu da ne spomenem (Miloša Stojkovića) koji je napravio bomba turnir i pozvao me da sudjelujem, bio je pravi domaćin i ljudina i rado ću se odazvati na sljedeći turnir. Također se zahvaljujem (Saši Iliću) koji me dočekao u Nišu i bio sa mnom cijelo vrijeme. I da ne zaboravim, mojoj obitelji i šačici pravih prijatelja koje imam i koji vjeruju u mene veliko hvala za sve do sad." - izjavio je Edo poslije uspješno odrađene borbe.
Leskovac FC event održao se po peti put, a većinom su se borili srpski borci. Bilo je tu dosta poznatih imena, uključujući Dušana Džakića, Milana Nakića, Miloša Stojkovića koji je ujedno i organizator turnira i drugih.
Čavrk kaže kako neko vrijeme neće natrag u ring, točnije dok ne popravi neke stvari na kojima je pravio greške. Gdje će se i kada idući put boriti ne znamo, no znamo da će kao i uvijek dati sve od sebe. Bravo, Edo!
Cijelu Edinu borbu pogledajte ovdje:
L.G.
Video: MMA Magazin
Video: MMA Magazin




