Stipe uzvratio Cormieru: Ponudio sam se za UFC 230, ti si se borio s Lewisom, a ja s požarima!
Stipe Miočić zaziva revanš s Danielom Cormierom već vrlo dugo. Ipak, zadnjih nekoliko Tweetova koje je DC napisao u vezi nove borbe daju nam jasno do znanja da nema u planu pružiti Stipi priliku kao što je on pružio njemu.
Njegovi su razlozi da je ozlijeđen, da ne može pobijediti uvjerljivije nego u prvoj borbi, i da se Miočić ponaša razmaženo, jer se DC već borio nakon tog meča, a Stipe još sjedi i čeka kao da je on prvak.
Nije dugo trebalo da Vatrogasac odgovori jednom kratkom rečenicom koja čini sva tri navedena argumenta nebitnima:
"DC, moja razmažena guzica ti je ponudila da se borimo na UFC-u 230 3. studenog u MSG-u. Ti si se borio s Lewisom, dok sam se ja borio s požarima."
.@dc_mma my entitled ass offered to fight you at UFC230 on Nov 3 at MSG. You fought Lewis, while I was fighting fires. https://t.co/VU0OTgcP7s
— Stipe Miocic (@stipemiocic) February 6, 2019
Derrick Lewis nije loš borac, ali nije ni približna klasa Stipe Miočića - baš zato su i fanovi popljuvali prvaka koji bira slabije protivnike da brani svoj naslov umjesto one koji su najveća prijetnja.
DC je prije rekao kako nije htio borbu sa Stipom u roku od samo mjesec i nešto sitno dana, već da mu treba puni trening kamp. Black Beast je, ipak, druga priča, i laka lova.
L.G.
Foto: Cleveland Sportsline




