Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
6 + 2 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

St-Pierre imao "lopova" u svlačionici: "Uzeli su mi pojas a nisu mi ništa rekli"

02. siječnja 2014. 00:00
St-Pierre imao "lopova" u svlačionici: "Uzeli su mi pojas a nisu mi ništa rekli"
Pomalo bizarna priča s UFC-om i GSP-om u glavnoj ulozi se nastavlja. Naizgled savršenoj suradnji naziralo se drugo lice kada je prije meča s Hendricksom St-Pierre izrazio razočarenje načinom na koji se Dana White osvrnuo na njegovu borbu za dodatni doping test.

Tada je uslijedila GSP-ova gusta i kontroverzna obrana pojasa, gdje je St-Pierre natuknuo odlazak a Dana pokazao tragove ljutnje zbog te nenadane odluke. Štoviše, UFC-ov predsjednik je bio poprilično oštar na presici, i zbog toga je izazvao "bijes" kod dobrog dijela Georgesovih fanova. Brojni članovi medija su također osudili takav pristup.

Sada je Kanađanin rekao sljedeće...

"Tuširao sam se nakon borbe, obukao sam odijelo i stavio kravatu, a oni su došli po pojas i otišli su s njim bez da su mi išta rekli. Imam pojaseve koje sam osvajao ranije, no nemam onaj iz posljednjeg meča," rekao je St-Pierre u emisiji Infoman.

Poprilično čudna izjava s obzirom na to da je GSP imao pojas pokraj sebe na konferenciji za novinare održanoj nakon borbe. No važno je naglasiti da on nije došao ondje s pojasom u ruci, već mu je naknadno donesen.

Ako govori istinu, on tu titulu nije odnio kući. A zašto? To će sigurno novinari pitati Whitea prvom prilikom koja im se ukaže.

Ina Ferenčić

Ključne riječi