Rumble Johnson: Vratio bih se u UFC u tešku ako dobro plate da budem debeo i sretan!
Borilački svijet je nekidan brujao na sve strane kada je izašla vijest da je bivši UFC-ov poluteški izazivač Anthony Johnson potpisao za Bare Knuckle Fighting Championship.
Svi su mislili da će se vratiti kao borac, no tek kasnije je utvrđeno da nije potpisao kao borac, već će obavljati poslove kao svojevrstan ambasador.
MMA fanovi su se razočarali, jer je rumble bio jedan od najrazornijih udarača u MMA kavezu nevezano za težinsku kategoriju. No, na svu sreću, postoji mala mogućnost da njegova mirovina nije konačna.
Naravno, pod pretpostavkom da su Dana White i društvo spremni to i dobro platiti:
"Za pravu cijenu, sve se može dogoditi. Dana je biznis men, zna da kada bude pravo vrijeme, porazgovarat ćemo. No, sada, vrijeme nije pravo, nema svrhe. Ako to i napravim, želim se vratiti u teškoj kategoriji. Svi mogu jesti, biti debeli i sretni i izaći tamo i razmahati se i vidjeti što će se dogoditi. Da me žele u poluteškoj, bi i to, ako je cijena dobra."
34-godišnji Rumble je sve iznenadio svojom odlukom da ode u mirovinu nakon što ga je prekidom porazio Daniel Cormier na UFC-u 210 rano u 2017. To je bio drugi put da ga je DC natjerao da tapka, a isto je napravio pet godina ranije.
Sudeći po njegovom trenutnom fizičkom izgledu, teško je povjerovati da je ovaj čovjek nekoć nastupao u velteru. Digao se u srednju i nije imao uspjeha, pa je samo nastavio ići gore i gore te sada izgleda doslovno kao super-teškaš.
Ne mora se boriti još puno, ali zamislite teškaški okršaj Francisa Ngannoua i Anthonyja Johnsona - bio bi to jedan od najspektakularnijih udaračkih mečeva ikad sastavljenih u UFC-ovom kavezu!
Držimo fige!
L.G.
Foto: YouTube




