Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
8 + 3 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Paul Daley : Borci ne shvaćaju koliko jako udaram dok nije prekasno (VIDEO)

05. prosinca 2010. 00:00
Paul Daley : Borci ne shvaćaju koliko jako udaram dok nije prekasno (VIDEO)
Velika noć borbi je iza nas i mnogi fanovi ovoga sporta složili su se u jednome – Prestižna MMA organizacija, UFC, ostala je zasjenjena nevjerojatnim borbama koje su priredili sudionici konkurentne promocijske kuće.

Paul Daley, bivši UFC-ov borac i novi član Strikeforce-a, odradio je debi iz snova nokautiravši Scotta Smitha, za što mu je trebalo tek nešto više od dvije minute. Njegova dobro poznata ljevica opravdala je njegov nadimak a Paul Daley, ulazeći u ovu borbu, nije očekivao ništa manje.

„Scott Smith je vrhunski konkurent kojega mnogi prozivaju velikim udaračem u welter kategoriji, no to nije bio slučaj. Znao sam da ga mogu nokautirati u prvoj rundi, imao je u prošlosti jake protivnike no nikada se nije borio s nekim poput mene,“

„Ponovio sam ovo mnogo puta, ljudi ne razumiju koliko jako udaram dok ne uđu u kavez sa mnom, a tada je prekasno. Očekivao sam da ću ga riješiti brzo,“ rekao je Daley nakon borbe.

Ovo je bila najveća Britančeva borba nakon incidenta s
Joshom Koscheckom (UFC 113), gdje su mu čelnici pokazali vrata zbog nesportskog ponašanja nakon posljednjeg zvona.

„Dobro je vratiti se na veliku scenu. Borio sam se još dva puta poslije Koschecka te sam s ovim trijumfom ostvario treću pobjedu za redom. Ova je najslađa u nizu. Zahvalan sam na prilici koju mi je pružila ova američka organizacija. Želim se vratiti što prije u kavez, po mogućnosti u siječnju.“

     

Izvor : www.mmamania.com

I.F.