Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Ovo su rezultati UFC Vegas 49 priredbe: Rutinska pobjeda Makhacheva, još jedan brutalan nastup Armana Tsarukyana!

27. veljače 2022. 10:00

Završena je još jedna UFC priredba u Las Vegasu.

UFC Vegas 49 priredbu predvodio je meč Islama Makhacheva i Bobbyja Greena, koji je samo nekoliko dana prije borbe ušao kao zamjena za ozlijeđenog Beneila Dariusha.

Odmah u početku borbe Green je pokazao kako će svoju šansu tražiti kroz boksačke kombinacije, dok je Makhachev ostao čvrst, čekajući pravi trenutak da prevede borbu na pod.. Taj trenutak došao je nakon samo dvije minute prve runde.

Nakon što je Green završio na leđima, Makhachev se brzo prebacio na full mount tražeći submission. Ipak, prešao je na ground&pound udarce te je Green ostao potpuno bespomoćan. Sudac je nakon nešto više od tri minute borbe prekinuo meč.

Ovom pobjedom Makhachev je produžio svoj niz pobjeda na dvoznamenkastu brojku (10). Nakon tri pobjede u 2021, godini nad Drewom Doberom, Thiagom Moisesom i Danom Hookerom, Dagestanac ima svoje oči usmjerene na osvajanje naslova u lakoj kategoriji.

Ovo su rezultati ostalih borbi UFC Vegas 49 priredbe:

MAIN CARD:

• Islam Makhachev def. Bobby Green - TKO (udarci) - R1, 3:23
  • Wellington Turman def. Misha Cirkunov - submission (armbar) - R2, 1:29
  • Priscila Cachoeira def. Ji Yeon Kim - jednoglasna odluka sudaca (29-28, 29-28, 29-28)
  • Arman Tsarukyan def. Joel Alvarez - TKO (udarci) - R2, 1:57
  • Armen Petrosyan def. Gregory Rodrigues - podijeljena sudačka odluka (29-28, 28-29, 30-27)

PRELIMINARY CARD:

• Ignacio Bahamondes def. Rong Zhu - submission (guillotine choke) - R3, 1:40
  • Josiane Nunes def. Ramona Pascual - jednoglasna odluka sudaca (30-27, 30-27, 30-26)
  • Terrance McKinney def. Fares Ziam - submission (rear-naked choke) - R1, 2:11
  • Jonathan Martinez def. Alejandro Perez - jednoglasna odluka sudaca (29-28, 29-28, 30-27)
  • Ramiz Brahimaj def. Micheal Gillmore - submission (rear-naked choke) - R1, 2:02
  • Carlos Hernandez def. Victor Altamirano - podijeljena sudačka odluka (28-29, 30-27, 29-28)