Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
7 + 6 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Nate Diaz reagirao na UFC uniforme : "Je*ite se"

03. prosinca 2014. 00:00
Nate Diaz reagirao na UFC uniforme : "Je*ite se"
Novost da UFC u suradnji s Reebokom uvodi uniforme potaknula je reakciju kod mnogih članova prestižnog rostera. Nije ni čudo, s obzirom na to da će ovaj potez imati financijski utjecaj na svakoga od njih.

Prvi je dojam da će se raditi o pozitivnom utjecaju, no nisu svi istog mišljenja. Nate Diaz je objavio sliku s natpisom "je*bi se" te je tekstom dodao, "Evo ti za tvoje je*ene uniforme.."

Podsjećamo, "izlogirane" majice i hlačice, kao i banneri prepuni sponzora sada su stvar prošlosti za UFC borce, jer svi će na putu prema oktogonu nositi Reebok opremu. Borci će primati novac za to a visina iznosa će ovisiti o poziciji na rang ljestvici, dok UFC "neće zaraditi ni cent" - naglasio je Dana White. Također, borci će dobivati i 20% za svaku prodanu opremu s njihovim imenom.

Samim time u tjednu borbe i na putu prema kavezu natjecatelji neće moći gurati ostale sponzore, i pitanje je koliko će teško biti pronaći zainteresiranu tvrtku kada klasična promocija više neće biti dostupna. S druge strane, mnogi se manje poznati borci muče s pronalaskom sponzora a Reebok donosi siguran novac.


Mnogi su fajteri na Twitteru istaknuli zadovoljstvo, ne i Nate.


Foto : Heavy MMA Fight Day

Ina Ferenčić