Jakob Kosić nakon poraza od Bukvića: “Ljut sam prvo na doktora, onda na sebe, a Đorđe je ispao go*no od čovjeka!”
Hrvatski borac se nakon par dana pauze obratio svojim pratiteljima putem društvenih mreža.
Jakob Kosić je na protekloj FNC 9 priredbi u Sisku doživio težak poraz nokautom od Đorđa Bukvića.
Bio je to mnogima najiščekivaniji dvoboj na eventu, a srpski borac je sredinom druge runde plasirao sjajni high kick kojim je momentalno urušio Kosića.
Bukvić je nakon nokauta pokazao određene gestikulacija prema nokautiranom Kosiću, kojem se to dakako nije svidjelo. O svemu tome više je obznanio u priopćenju svojim prijateljima na Instagramu.
“Po ne znam koji put, moja srčanost me odvela dalje nego što bih smio ići. Bilo je sve super do prsta u oko. Par minuta nisam vidio na oko, koliko je trebalo doktoru da dođe do mene.
“Kroz par zavjesa sam gledao u doktorove prste i trudio se vidjeti što mi pokazuje. Zbog svog zdravlja mi je bilo bitno vidjeti na oko i trebalo mi je par sekundi da skužim koliko mi prstiju pokazuje”, rekao je Jakob pa nastavio.
“Mislim da je odluka doktora kriva, ali sam uzeo odluku u svoje ruke jer bih se nastavio i boriti bez oka što se mene tiče. Tu se borba nastavila, što nije trebala, ali odluka je donešena i nastavili smo.
“Tu protivnik odmah baca high kick u tu stranu i gleda da me završi kako god zna. Nije ispao fer ni korektan, niti je dao ruku što me pinkuo u oko.
“Tu me razljutio i fokusa više nema. Ljut sam prvo na doktora, onda na sebe jer sam skupo platio tu odluku gdje me protivnik nokautirao, a onda na cijelu dvoranu što nije uskočila u kavez nakon onog ruganja nadamnom dok sam bio bez svijesti.
“Ispao je go*no od čovjeka, i on i cijeli njegov tim, gdje nisu ni pitali kako sam došao do svlačionice, kao pravi sportaši. Nema veze, glava je ok i oko će proći, ali go*no od čovjeka će uvijek ostati go*no.
“Hvala svima što ste došli i podržali me, a žao mi je što sam vas učinio zabrinutima i tužnima. Ja sam okej i hvala svima na lijepim porukama i željama.
“Svima želim sve najbolje i budite ponizni i dobri prema svima. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa, trudimo se biti bolje osobe i izvući iz svega nešto dobro. Ne košta nas puno, stvar je u glavi i stavu.
“Malo druškanje s obitelji i dragim ljudima, a onda povratak u dvoranu. Voli vas Jakob”, napisao je hrvatski borac.
FOTO: Fight Shots/Saša Drobac
M.B.




