Ivan Erslan po drugi puta napada KSW pojas: Vaganje je odrađeno, sprema se spektakl!
Po drugi puta u karijeri, najbolji hrvatski poluteškaš, Ivan Erslan, napada pojas prvaka unutar KSW organizacije. Podsjetimo, Ivan je svoj prvi pokušaj imao 2020., no tada ga ne nokautom porazio Tomasz Narkuna.
Ovog puta će nasuprot Erslana stati Ibragim Chuzhigaev , borac koji je titulu osvojio upravo u meču protiv spomenutog Narkuna. Broci su danas u jutarnjim satima odradili službeno vaganje, a popodne je uslijedilo već tradicionalna ceremonija za publiku.
Erslanu je vaga pokazala 92,8 kilograma, dok se Chuzhigaev pojavio teži za 200 grama. Tehničke prepreke tako su obavljene, a valja napomenuti kako su svi borci koji nastupaju na KSW 77 priredbi uspješno odradili vaganje te nitko nije imao nedozvoljenih prekoračenja. KSW 77 priredba kreće u 19 sati po hrvatskom vremenu, a Erslanov meč je deveti po redu.
"Sada je vrijeme za krvavi rat, očekujem to...Poljska je spremna za novog prvaka koji dolazi iz Hrvatske!" - poručio je Erslan na posljednjem sučeljavanju kojeg možete pogledati u nastavku.
J.S
FOTO: YouTube/screenshot




