Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
3 + 3 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Gustafsson proziva Jonesa: "Daj mi da te prebijem još jednom!"

23. rujna 2018. 00:00
Gustafsson proziva Jonesa: "Daj mi da te prebijem još jednom!"
Prošlog tjedna je objavljeno da se Jon Jones vraća u oktogon ubrzo, odnosno da je dostupan već od 28. listopada ove godine. USADA mu je dala 15-mjesečnu suspenziju nakon drugog pada na doping testu, retroaktivno od srpnja 2017. godine.
 
U tome je odmah svoju priliku vidio njegov veliki rival Alexander Gustafsson, pa na Instagramu objavio još jednu prozivku:
 
 
 
"S kim bi se borio ako ne sa mnom, prvače (Jonu Jonesu)?! To je jedina borba koja trenutno ima smisla! Zašto čekati, idemo to odraditi, daj mi da te još jednom prebijem." - napisao je The Mauler.
 
On je možda čak i jedini borac koji je uspio parirati tada nepobjedivom Jonesu u kavezu, iako je Bones na kraju dobio usku odluku sudaca.
 
Ipak, Jon je nakon povratka više zainteresiran za novi revanš za naslov prvaka s trenutnim prvakom u dvije divizije Danielom Cormierom, bilo to u poluteškoj ili teškoj kategoriji. DC-ja je porazio dva puta, iako je drugi put njegova pobjeda skinuta u no-contest zbog pada na doping testu.
 
Nesretno za njega, Cormier je fokusiran na meč s Brockom Lesnarom, pa Gustafssonova prozivka možda uistinu ima najviše smisla.
 
 
L.G.
 
Foto: YouTube

Ključne riječi