Svoje nezadovoljstvo Mirko je iznio na svom Facebook profilu:
"Jutros vidim naslovnicu Večernjeg lista i mrak mi padne na oči. Čitam i ne vjerujem. Naslov glasi 'Obojici sinova već sam kupio stanove da nemaju traume zbog kredita'. Pa jel osoba koja je to stavila kao naslov i to na naslovnu stranicu normalna? Pa već mi je stvarno pun kur** raznoraznih idiota.
Zar je to toliko važno da bi išlo na naslovnu stranicu, a intervju sam dao radi mog povratka u UFC i ovaj dio za stanove stoji u tekstu, ali u puno širem kontekstu, a neki nadobudni urednik stavi samo dio tog teksta na naslovnu stranu, i potencira nešto puta deset nego kako stoji u tekstu u izvornom obliku, napravi budalu od mene koja se razmeće imovinom dok pojedini ljudi na žalost grcaju u dugovima i koji prolaze pravu kalvariju sa kreditima, pogotovo oni koji su ih uzeli u švicarcima i sad mi svi ti ljudi trebaju jeb** mater radi nekog idiota koji mi ga je fino stavio.
Al ajd da sam ja moljakao za intervju, dosađivao, pa bi još i razumio, ali mene napadaju, mole i onda ovako vrate. Katastrofa. Ja to stvarno razumjeti ne mogu. I onda se čude kad ih ljudi odjeb** za razgovor, a X naših sportaša je to napravilo, pa su onda bahati, koliko puta sam čuo da je neki naš sportaš odbio razgovarati sa HR novinarima i onda drvlje i kamenje po njima, a nijedan to nije bez razloga napravio, a mnogi novinari i urednici misle da su boga za bradu povukli i da mogu srat i piat šta god hoće, a da ljudi o kojima pišu trebaju biti kuš i biti sretni da su u novinama.
Da da, al u kur** pa 15 godina doživljavam ovakve stvari, da uzmu po riječ iz svake rečenice i onda sastave naslov koji nema veze sa tekstom i onim što sam htio reći, a još manje sa onim što oni tako potenciraju na desetu, a naslov najavljuje šta je u tekstu. I da sad ne palamudim previše, ali da je takvo novinarstvo jadno i bijedno tu sumnje nema, i da će me više iko nasanjkati da mu dam intervju i onda da napravi idiota od mene hoće, al kad na kur** nikne nokat, što bi legendarni Ševa iz noćne more, pokoj mu duši, rekao, 'Što reko to ne poreko'. "
T.B.