Cro Cop sletio u Zagreb: Bilo je teško ići u borbu kad si ranije izgubio, zadovoljan sam!
Mirko Cro Cop Filipović je napokon sletio u Hrvatsku nakon što je ovaj vikend svladao starog rivala Roya Nelsona. Bila je to uzvratna borba nakon što je prvi Cro Cop izgubio još u 2011.:
"Zadovoljan sam pobjedom. bila je to teška borba, teško je ići u borbu ako si ranije izgubio." – rekao je Mirko, pa nadodao:
"Roy mi je poslao poruku i čestitao na pobjedi."
Cro Cop je rekao da ne zna kad će sljedeća borba, a novinaru koji ga je optužio za doping i napisao da ima 67 godina poručio je:
"To je ispod svakog nivoa, ne znam je li na nekim opijatima. Ali nećemo više o njemu, on je mali miš."
Okupljenim novinarima u šali je poručio:
"Najveća želja nije mi se ostvarila, a to je da me nitko od vas novinara ne dođe ispitivati ovako umornog i neispavanog."
Cro Copu je ovo deseta pobjeda u nizu, a nadamo se da će ih biti još!
L.G.
Foto: Igor Soban/Pixsell
Izvor: Večernji List




