Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
2 + 6 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Cro Cop sletio u Zagreb: Bilo je teško ići u borbu kad si ranije izgubio, zadovoljan sam!

18. veljače 2019. 15:01
Cro Cop sletio u Zagreb: Bilo je teško ići u borbu kad si ranije izgubio, zadovoljan sam!

Mirko Cro Cop Filipović je napokon sletio u Hrvatsku nakon što je ovaj vikend svladao starog rivala Roya Nelsona. Bila je to uzvratna borba nakon što je prvi Cro Cop izgubio još u 2011.:

"Zadovoljan sam pobjedom. bila je to teška borba, teško je ići u borbu ako si ranije izgubio." – rekao je Mirko, pa nadodao:

"Roy mi je poslao poruku i čestitao na pobjedi."

Cro Cop je rekao da ne zna kad će sljedeća borba, a novinaru koji ga je optužio za doping i napisao da ima 67 godina poručio je:

"To je ispod svakog nivoa, ne znam je li na nekim opijatima. Ali nećemo više o njemu, on je mali miš."

Okupljenim novinarima u šali je poručio:

"Najveća želja nije mi se ostvarila, a to je da me nitko od vas novinara ne dođe ispitivati ovako umornog i neispavanog."

Cro Copu je ovo deseta pobjeda u nizu, a nadamo se da će ih biti još!

 

L.G.

Foto: Igor Soban/Pixsell

Izvor: Večernji List

Ključne riječi