Bisping otkrio da se u posljednjih 11 borbi borio bez jednog oka
Bivši UFC prvak u srednjoj kategoriji Michael Bisping u svojem je podcastu 'Believe You Me' šokirao sve gledatelje. Naime tijekom snimanja izvadio je svoju očnu protezu te priznao da se bez jednog oka borio u posljednjih jedanaest borbi.
Teško je dobiti dozvolu za borbu kada imaš samo jedno oko, ali Bisping je bio snalažljiv te je na pregledima nosio sunčane naočale.
"Nošenje sunčanih naočala u zatvorenom prostoru inače smatram preseravanjem. No, ja imam oko u stanju gdje pokušavam ljude odvratiti od toga da gledaju u njega. Zbog toga sam nosio sunčane naočale, ali i da bih uspio proći kraj komisije," priznao je Bisping.
Bisping je godinama uspješno skrivao svoje stanje, te je čak uspio doći do titule UFC prvaka u srednjoj kategoriji koju je jednom i obranio. Danas je s razlogom član UFC Kuće slavnih, te jedan od uspješnijih UFC komentatora.
A.G.
Foto: Screenshot




