Anthony Johnson se osvrnuo na podnesenu žalbu na
Instagramu, nakon čega je i obrisao tu objavu.
No kao što znamo, ne može nešto samo tako nestati s interneta. Ovo su njegove riječi - i ispada da se on se slaže sa svim crticama u tekstu koji je poslan Atletskoj komisiji New Yorka.
"Kao prvo, nikada nisam rekao da želim da DC ostane bez pojasa. Pobijedio me i to je to. Drugo, rekao sam da će sve biti riješeno nakon borbe jer sam se fokusirao na meč. Vaganje je bilo zeznuto i na kraju krajeva, bilo je pogrešno. Ako izgubim fanove zbog toga što se borim za ono što je ispravno, neka tako bude. Ako se to dogodi meni, može se dogoditi bilo kome. Tolika se buka digla zbog vaganja, a kada je podnesena žalba, opet se digla buka. To nema smisla! Vaga je pogrešna, a borba nije jer me pobijedio. Ne žalim se zbog poraza. DC ne bi trebao ostati bez titule no svakako moraš odgovoriti na pitanje oko vaganja. I ovo definitivno nije vezano za novac. Radi se o principu, za sve vas tikvane koji nemate mozga."
Jedini je problem taj što, ako se utvrdi prljava igra - to će značiti da Cormier automatski ostaje bez pojasa, jer titula bi mu bila oduzeta da je pao na vagi uoči meča.
Ako se pitate o čemu se radi - Daniel je 2 minute nakon pada na vagi stao na istu, te se utvrdilo da nekim čudom više ne prelazi granicu poluteške kategorije. On je na drugom pokušaju ruke držao na ručniku ispred sebe, što mu je lako moglo skinuti tih 540 grama. Više o Cormier drami čitajte
OVDJE.