Anthony Johnson se suosjećao s
Gustafssonom nakon što je nanio Šveđaninu teški poraz pred domaćom publikom. To je naglasio na presici, gdje je i doznao da je Jones na
Twitteru Alexanderu napisao,
"Nisam impresioniran, Alex."
Što "Rumble" misli o tome?
"Ovaj svijet je zeznut. Kada je netko na podu ljudi uvijek žele stati na tebe i držati te na podu. Jon je takav kakav je. On ima veće brige od Alexandera."
Prvak je na istoj društvenoj mreži poručio
Philu "Mr. Wonderful"Davisu da je možda došlo vrijeme za promjenu nadimka. Phil je nešto ranije poražen u gustom meču s
Ryanom Baderom, a upravo je Phil
u svom stilu komentirao kokain probleme LHW prvaka. Ako mu Jones ovime vraća milo za drago, možda je i komentar upućen Gustafssonu
kontra na raniju izjavu.
Anthony Johnson je na presici i u intervjuu nakon trijumfa pokazao veliku dozu poštovanja prema prvaku i borcu kojeg je upravo porazio, no nije skrivao što želi napraviti u okršaju za pojas.
"Nokautirat ću Jonesa kao što sam nokautirao i Gustafssona, to je jedino što znam - finiširati. Definitivno ću dati sve od sebe da zaustavim Jonesa jer on je zvijer. Jon, drži ruke gore jer ako ne budeš to napravio, svjetla se gase.
Mislim da ću ja biti najsnažniji udarač s kojim se ikada borio. Nadam se da ću moći napraviti stvari koje drugi nisu mogli. Alexander mu je priredio najteže prebijanje u karijeri, i nadam se da mu ja mogu prirediti još 10 puta gore."
Foto :
Esther Lin / MMAFighting.com
Ina Ferenčić