Profightstore Logo
 
Info i kontakt
Informacije
Tel: 0800 333 553
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

10. prvenstvo Hrvatske u grapplingu: Stipe Brčić proglašen borcem turnira

12. ožujka 2018. u 12:00
10. prvenstvo Hrvatske u grapplingu: Stipe Brčić proglašen borcem turnira
11. ožujka u Zagrebu održano je 10. prvenstvo Hrvatske u grapplingu.

Organizacija je bila na vrhunskom nivou i cijeli turnir je protekao vrlo tečno u središnjoj hrvačkoj dvorani na zagrebačkoj Peščenici. Ugođaj je bio borben i pravi sportski.

U jakoj konkurenciji nagradu najboljeg borca turnira uzeo je Stipe Brčić (Mangetsu), osvajač dvostruke krune, u kategorijama do 66 i do 71 kg. Najuspješniji klub ove godine bio je zagrebački SUBOS, za što je nagradu primio zlatni do 84 kg, Donat Matek.

Nastupilo je sveukupno 97. natjecatelja, u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA

Prvenstvo Hrvatske u graplingu SEN

62 kg

1 PEKIĆ Renato NOKAUT VIROVITICA
2 ŠTEFANAC Lovro SUBOS

66 kg

1 BRČIĆ Stipe MANGETSU
2 TURČIĆ Tomislav HK OSIJEK
3 ŠPIRK Alen GK KINGS
4 PEKIĆ Renato NOKAUT VIROVITICA

71 kg

1 BRČIĆ Stipe MANGETSU
2 LOVREK Goran UFK TREŠNJEVKA
3 TOMIĆ Dino CROMMA GYM
3 TKALEC Patrik GK KINGS

77 kg

1 JELAVIĆ Filip GRINDHOUSE GYM
2 KRANŽELIĆ Tin SUBOS
3 STEPIĆ Hrvoje BAN TEAM
4 JURIĆ Filip SUBOS

84 kg

1 MATEK Donat SUBOS
2 KONTIĆ Filip SUBOS
3 BUHIN Zvonimir TREŠNJEVKA THUNDERS
3 MAJIĆ Filip GRINDHOUSE GYM

92 kg

1 JURKOVIĆ Krešimir 4ALL GYM - TEAM ARROW
2 POŽEGA Marko SUBOS
3 ANČIĆ Nikola SUBOS
3 MAJCENIĆ Marko UFK TREŠNJEVKA

100 kg

1 TADIJANOV Ivica HK OSIJEK
2 ARMANDA Daniel RGA
3 ĆUBIĆ Ivica MANGETSU
4 OREŠKOVIĆ Antonio OLD LION KARLOVAC

+100 kg

1 PILIPOVIĆ Vlado UFK TREŠNJEVKA
2 BUZOLIĆ Petar ALLIANCE BD SPLIT
3 ARMANDA Daniel RGA
4 BUDIMIR Borna SPLIT

POJEDINAČNI POREDAK PO KATEGORIJAMA
Prvenstvo Hrvatske u graplingu JUN

58 kg

1 ŠTEFANAC Lovro SUBOS
2 MIKLEČIĆ Luka BAN TEAM

62 kg

1 JERKOVIĆ Patrick KOMODO
2 JERKOVIĆ Franco KOMODO

66 kg

1 JERKOVIĆ Franco KOMODO
2 MARIĆ Filip BJJ VINKOVCI
3 JERKOVIĆ Patrick KOMODO
4 MARIĆ Zvonimir HK OSIJEK

71 kg

1 BLIDAR Iris BJJ TEAM KASTAV
2 MARIĆ Filip BJJ VINKOVCI
3 IVANČIĆ Lovro HK OSIJEK
3 DOŠEN Mario 4ALL GYM - UFK NOVI ZAGREB

77 kg

1 ČELIĆ Patrick MANGETSU
2 POZNIĆ Slaven HK OSIJEK
3 SLIŠKOVIĆ Branimir 4ALL GYM - TEAM ARROW
3 PRSKALO Ante 4ALL GYM - TEAM ARROW

84 kg

1 BRKAN Ilija 4ALL GYM - UFK NOVI ZAGREB
2 ČELIĆ Patrick MANGETSU
3 RUBOLJ Rene HK OSIJEK
3 GAJČEVIĆ Ivan BJJ VINKOVCI

+92 kg

1 GRGIĆ Dario FIGHT FACTORY
2 KOVAČEVIĆ Marko BJJ VINKOVCI
3 VINČIĆ Nebojša BJJ VINKOVCI
4 MAJCOG Dario JK MIHOVIL ŠEMOVEC

Fotografije turnira dostupne su OVDJE.



profightstore koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice profightstore slažete se sa korištenjem kolačića.