Profightstore Logo
 
Info i kontakt
Informacije
Tel: 0800 333 553
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
3 + 3 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Održan je Kup Hrvatske u assaut savateu, ovo su REZULTATI

05. listopada 2015. 00:00
Održan je Kup Hrvatske u assaut savateu, ovo su REZULTATI
U organizaciji savate kluba Omega Varaždin 04.10. 2015. u dvorani Graberje u Varaždinu održan je kup Hrvatske u disciplini assaut za sve uzraste.

Nastupili su borci iz 12 klubova članova  HSS-a, a ovo su rezultati :


KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Kadeti

    - 25 kg
1. Lovro Lacković        SK " Stubica boks  " - Stubica
2. Patrik Berger            SK " Omega - Gym " - Kneginec

    - 30 kg  ml.
1. Alen Javorić Ilić        SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Marko Bulek            SK " Stubica boks  " - Stubica
3. Emanuel Pikutić        SK " Kovačić " - Varaždin

    - 30 kg  st.
1. Noa Plantak            SK " Kovačić " - Varaždin
2. Dorijan Slunjski        SK " Omega " - Varaždin

    - 35 kg ml.
1. Leonard Lovrić        SK " Jean-Michel Nicolier  " - S. Brod
2. Lovro Cepanec        SK " Kovačić " - Varaždin
3. Nik Šimag            SK " Đidara " - Zabok

    - 35 kg st.
1. Dominik Papić            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Dominik Trgovčić        SK " Jean-Michel Nicolier  " - S. Brod
3. Rene Kaliman            SK " Reful " - Crikvenica

    - 40 kg
1. Franjo Kranjec        SK " Kobra " - Marija Bistrica
2. Lovro Brezovečki        SK " Kobra " - Marija Bistrica
3. Robert Mikhail Parreno    SK " Šimunec " - Varaždin
3. Karlo Mladić            SK " Đidara " - Zabok
 
    - 45 kg  ml.
1. Miroslav Felja            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Patrik Kotarski            SK " Šan " - Garešinca

    - 45 kg  st.
1. Krunoslav Felja        SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Patrik Kušen            SK " Omega - Gym " - Kneginec

    - 50 kg  ml.
1. Leon Jelinek            SK " Šan " - Garešinca
2. Toni Slovenec            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće

    - 50 kg  st.
1. Leon Beber            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Filip Čukman            SK " Kobra " - Marija Bistrica

    - 60 kg
1.Patrik Grđan            SK " Omega " - Varaždin
2. Mak Indra Sever        SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće

    - 65 kg
1. Juraj Primorac            SK " Omega " - Varaždin
2. Ivan Puclin            SK " Varaždin " - Varaždin


    - 70 kg
1. Martin Bulek            SK " Stubica boks  " - Stubica
2. Valentino Florjanić        SK " Omega " - Varaždin


KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Kadetkinje

    - 25 kg
1. Martina Tušek            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Tonka Grabar            SK " Omega " - Varaždin

    - 35 kg
1. Nika Špoljarić            SK " Omega " - Varaždin
2. Lea Beber            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
3. Petra Mikulić            SK " Jean-Michel Nicolier  " - S. Brod
3. Tara Kušen            SK " Omega " - Varaždin

    - 45 kg
1. Veronika Benčić        SK " Omega " - Varaždin
2. Tamara Gašpert        SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
3. Anja Buljubašić        SK " Omega - Gym " - Kneginec


    - 60 kg  ml.
1. Lucija Lepej            SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Sandra Slunjski        SK " Omega " - Varaždin

    - 70 kg
1. Patricija Špoljarić        SK " Omega " - Varaždin
2. Karla Novak            SK " Omega " - Varaždin


KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Juniori


        - 60 kg
1. Nikola Lenardić        SK " Omega " - Varaždin
2. Izidor Nikola Beatović    SK " Omega " - Varaždin

    - 65 kg
1.Emil Štulec            SK " Đidara " - Zabok
2. Gordan Čačadrlić        SK " Đidara " - Zabok

    - 70 kg  ml.
1. Emanuel Egredžija        SK " Hrvatski vuk " - V. Trgovišće
2. Jakov Ivanec            SK " Đidara " - Zabok

KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Juniorke

    - 52 kg
1. Mezi Novak            SK " Omega " - Varaždin
2. Marta Kraš            SK " Šimunec " - Varaždin

    - 65 kg
1. Slađana Rajčević        SK " Šan " - Garešinca
2. Melanija Humić        SK " Omega " - Varaždin

    - 70 kg
1. Lukrecija Kefelja        SK " Omega " - Varaždin
2. Ivona Kocijan            SK " Omega - Gym " - Kneginec


KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Seniori


    - 70 kg
1. Luka Lešković            SK " Stubica boks  " - Stubica
2. Dario Boroša            SK " Stubica boks  " - Stubica
3. Ivan Horvat            SK " Omega " - Varaždin
3. Emanuel Drobec        SK " Omega " - Varaždin

    - 75 kg
1. Mario Jantolek        SK " Kobra " - Marija Bistrica
2. Marko Vrbanec        SK " Đidara " - Zabok
3. Domagoj Božić        SK " Stubica boks  " - Stubica

    + 85 kg
1. Zdenko Mirt            SK " Stubica boks  " - Stubica
2. Antonio Težački        SK " Omega - Gym " - Kneginec
3. Antonio Rukavina        SK " Omega " - Varaždin
3. Marko Barilar            SK " Đidara " - Zabok


KUP HRVATSKE  - SAVATE  04.10.2015. Seniorke


    - 65 kg
1. Štefica Bubnjarić        SK " Omega - Gym " - Kneginec
2. Irena Žunec            SK " Omega " - Varaždin

    + 75 kg
1. Ela Vrančić            SK " Đidara " - Zabok
2. Emi Mlakar            SK " Omega " - Varaždin