Wanderlei Silva ponovno je ozlijeđen u prometnoj nesreći
Legendarni brazilski borac, Wanderlei Silva, jučer je ozlijeđen u prometnoj nesreći. Naime, na njega je naletio osobni automobil dok se je on vozio na biciklu.
Brazilac je bio na prosvjedima u Brazilu. Pri povratku kući na njega je naletio automobil te je zadobio ozljede lica i ruku te mu je desna noga imobilizirana, no stvari su mogle završiti i puno gore.
„Mogao sam poginuti da nisam nosio kacigu. Ljudi u prometu bi trebali biti oprezniji. Nije lako voziti se biciklom po Curitibi“, izjavu Silve prenio je MMA Fighting, pa dodaje:
„Zbog svega ovoga sam promislio o svom životu i u kratkom roku sam dodatno odrastao. Treba živjeti na najbolji mogući način jer brzo može biti sve gotovo. Ako vozite bicikl, koristite kacigu jer nikad ne znate kad će vam zatrebati.“
Inače, ovo nije bila prva Silvina prometna nesreća na biciklu. 2016. godine dogodila mu se je slična stvar te je završio s manjim ozljedama.
A.G.
Foto: RT News




