Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Tigrovi, MI6 i Budokai Rovinj odlični u konkurenciji od 1000 natjecatelja

31. siječnja 2011. u 12:00
Karlovački i slunjski Tigrovi u Italiji su protekli vikend  napravili fantastičan rezultat jer su u konkurenciji 1100 natjecatelja iz 107 timova i 22 države, osvojili pregršt medalja i bili najuspješniji Hrvatski , a vjerojatno i ukupno najbolji tim ovog natjecanja.

Za Karlovački Tigar zlatne medalje osvojili su Petra Lončar -42 Ks, Evita Lara Brkić -47 Km i Denis Šiljac -47 Ks, srebrne medalje su osvojili Lara Despot -47 Km, Evita Lara Brkić +47 Km, Mihael Pavlaković -52 Ks,   Adam Blauhorn -69 Ks, davor Šiljac  +69 Ks i Petra Lončar -47 Ks. Brončane medalje su osvojili Leopold katalinić -37 Km, Antonio Šiljac -42 Km, Robert Basara -69 Ks, Ivona Bandula -63 Ks i Sanja Stiščak +69 Ks.

Nastupili su još Damir Davidovski, Andreas Hlad, Valentino Žunac, Velimir Aščić, Zoran Komšo, Edi Novačić, Antonio Požar, Sebastian Franković, Petra Miskić i Iva zelčić.

Tigar Karlovac
Tigrovi

Za Slunjski Tigar zlatnu medalju je osvojio Luka Mlinac -69 Ks, a srebrnu medalju Lucija Cicvara -42 Ks, bronce su osvojile Lucija Cicvara  - 47 Ks i Kristina Tomljenović +69 Ks.

Nastupili su još Matej Mlinac, Karlo Valentić, Simjon Tomljenović, Dominika Jurčević, Elizabeta Bosanac i katarina Štefanac, ali bez večeg uspjeha.

Na turniru je nastupio i kickboxing klub "Budokai" iz Rovinja pod vodstvom glavnog trenera Pere Miškovića. Marko Opšivać aktualni svjetski prvak osvojio je prvo mjesto.Bojan Mišković aktualni seniorski  Europski prvak u full i light contactu, nastupio je ovaj puta u light contactu do 84kg i osvojio također prvo mjesto i Paolo Benussi inače državni prvak u light contactu je do 94kg također osvojio zlatnu medalju. U timskim borbama 2vs2 su nastupali Bojan Mišković i Andrej Gudac inače juniorski svijetski i europski prvak koji je na ovom natjecanju u svojoj kategoriji također došao prvi a zajedno s Bojanom su porazili seniorsku konkurenciju +73k g i osvojili prvo mjesto.

Budokai Rovinj

Team MI6 je nastupio u sastavu: Bruno Mikulić, Matej Lebo, Danijela Perković, Anđela Bobanović, Karla Bobanović, Antonela Peraić. Odlična prilika da se uvidi u kakvoj su formi članovi kickboxing klubova je urodila plodom.

Solidan početak natjecateljske godine Benkovcu i Polači je donio četiri medalje, jednu srebrnu i tri brončane. Prvog dana u konkurenciji seniora u disciplini light contact u kategoriji do 79 kilograma Matej Lebo je uspio doći do finala ali u borbi mu je nijansa bila potrebna kako bi se okrunio najsjajnijim odličjem. Lebo je osvojio srebro. Drugog dana je nastupio Bruno Mikulić u semi contactu u kadetima u kategoriji iznad +47 kilograma. U zaista jakoj konkurenciji od 18 boraca Mikulić se uspio probiti do polufinala gdje se okrunio brončanom medaljom. Isti učinak je imala i Danijela Perković koja je u kategoriji iznad 65 kilograma je uspjela proći tri kola ali je zaustavljena u polufinalnoj borbi. Također je osvojila brončanu medalju.

Nastupom Mateja Lebe u semi contactu drugog dana u kategoriji do -79 kilograma gdje osvaja brončanu medalju nakon tri borbe.

Po ostalim podacima koji su nam dostupni nastupili su i članovi Makarskog Mawashija koji su osvojili 1 zlatnu Kristina  Ravlić -42 Km, 1 srebrnu Ela Filipović +69 Ks, i 2 brončane Kristina Ravlić -42 Ks i Jure Drlje + 47 Km.