Profightstore Logo
 
Informacije
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
5 + 3 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Službeno je! Joshua i Miller 1. lipnja u Madison Square Gardenu!

13. veljače 2019. 20:15
Službeno je! Joshua i Miller 1. lipnja u Madison Square Gardenu!

Nakon toliko dugo vremena pregovora, ponuda i biranja, Anthony Joshua (22-0, 21 KO) je napokon i službeno zakazao sedmu obranu svojih WBA, WBO, IBF i IBO pojaseva teške kategorije.

1. lipnja će po prvi puta boksati u SAD-u, točnije u Madison Square Gardenu u New Yorku, gdje će neporaženi Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) pokušati postati prvi koji ga je ikada porazio.

Dugo se govorilo o Dillianu Whyteu i okršaju na Wembleyu 13. travnja, za koji je Joshua već imao zakazan nastup, no okrenuo se unosnijoj opciji borbe u Americi, a Dilliana Whytea ostavio na čekanju još malo. Britanac je dobio nekoliko ponuda i sve ih odbio pa je njegov sunarodnjak odlučio dati priliku Milleru.

Joshua je dao i službenu izjavu nakon što je dogovorena borba objavljena:

"1. lipnja dolazim u Veliku Jabuku prigrliti njihovu kulturu i otvoriti im apetit za još više. Bila mi je čast i blagoslov boksati kod kuće na jednom od najboljih mjesta na svijetu, na Wembleyu. No, došlo je vrijeme da prvi puta prijeđem Atlantik i svoje naslove branim u Americi. Radujem se ovoj borbi i izazovu, bit će uzbudljivo. Ništa ne prepuštam slučaju.

Planiram razbiti Millera i ostaviti dojam!"

Sigurno je Miller manji izazov od preporođenog Whytea, koji je uvelike napredovao od prve borbe s Joshuom u kojoj je doživio jedini poraz u karijeri. Ipak, Amerikanac je opasan udarač koji bi mogao iznenaditi, no vrijeme će pokazati.


L.G.

Foto: Matchroom Boxing