Profightstore Logo
 
Info i kontakt
Informacije
Tel: 0800 333 553
Vaš E-mail:
Trebam brzu info:
5 + 4 =
Moj profil
Košarica

Dodali ste u košaricu:

Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

Uspješno održan premijerni SUBOS 'Open' turnir: Marko Ančić najbolji borac, Lara Madi ponijela titulu najbolje borkinje!

31. siječnja 2023. 00:49
Uspješno održan premijerni SUBOS 'Open' turnir: Marko Ančić najbolji borac, Lara Madi ponijela titulu najbolje borkinje!

Protekla subota bila je rezervirana za sjajan grappling turnir u organizaciji SUBOS-a.

Turnir je privukao preko 200 natjecatelja iz cijele Hrvatske, a posebno veseli činjenica da se natjecanju priključilo čak 110 malih boraca i borkinja.

"To samo pokazuje kako naš sport raste i ima svijetlu budućnost. Jako puno smo naučili i iduće ćemo godine sigurno napraviti još veći i bolji turnir. Svake godine, zadnju subotu u siječnju, očekujte SUBOS Open" - navode organizatori.

Napomenimo da je Marko Ančić iz American Top Teama osvojio prvo mjesto u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji (kategorija do 71 kilogram) te je tako zaslužio titulu najboljeg borca turnira. Najbolja borkinja turnira je Lara Madi iz MMA Ban Teama.

U nastavku donosimo rezultate u juniorskoj i seniorskoj konkurenciji, a kompletni rezultati u svim dobnim skupinama dostupni su ovdje.

JUNIORI

-66kg

  1. Tin Miklečić (Ban Team)
  2.  Petar Volarević (Ban Team)

-71kg

  1. Marko Ančić (American Top Team)
  2. Fran Luka Đurić (Ban Team)
  3.  Marin Jurišić (Ban Team)

-77kg

  1. Luka Kovač (MMA Focus)
  2. Mislav Jurić (Sambo klub Zag)
  3. Niko Znaor (Ban Team)

-84kg

  1. Matteo Sudar (3B jiu jitsu)
  2. Vito Karaga (Ban Team)
  3. Marko Cetina (Pantera)

84+kg

  1. Toni Vuković (JJK Vinkovačke rode)
  2. Josip Matoš (Ban Team)
  3. Smiljan Glasnović (Ban Team)

SENIORI

-66kg

  1. Matija Popovčić (Fight Factory Velika Gorica)
  2. Tin Miklečić (Ban Team)
  3. Bruno Čabula (Mangetsu)

-71kg

  1. Marko Ančić (American Top Team)
  2. Fran Luka Đurić (Ban Team)
  3. Ivan Runje (American Top Team)

-77kg

  1. Vid Vrdoljak (JJK Tatami)
  2. Ivan Kirin (Ban Team)
  3. Hrvoje Stepić (Ban Team)

-84kg

  1. Marko Ostanek (Ban Team)
  2. Teo Ljubičić (Checkmat Split)
  3. Robert Baričević (Ban Team)

-93kg

  1. Ilija Brkan (3B jiu jitsu)
  2. Marko Požega (Subos)
  3. Dominik Malekinušić (Subos)

93+kg

  1. Rok Đordić (Grindhouse)
  2. Marko Pavić (Ban Team)
  3. Zvonimir Plivelić (Subos)

SENIORKE

  1. Lara Madi (Ban Team)
  2. Pia Grgić (Black Dragon)
  3. Marija Mičić (Grindhouse)

J.S

FOTO: SUBOS/Facebook

Ključne riječi