Košarica ukupno:
Shop: prolaz Cibona, Savska 28, Zgb  Info: 0800 333 553

FNC i Grindhouse BJJ kolektiv organiziraju sub only turnir u Zagrebu

12. listopada 2020. 13:30

U organizaciji Fight Nation Championshipa i Grindhouse BJJ kolektiva, dvorana zagrebačkog American Top Teama će 7. studenog biti domaćin sub only turnira gdje natjecatelji mogu očekivati vrijedne nagrade.

Regularne borbe će trajati po šest minuta, a ukoliko neće biti pobjednika ići će se u produžetke. Polufinala će trajati po osam minuta, dok će finala trajati najduže – deset minuta. Neće biti bodovanja/prednosti/kazne, dok u produžetku napadač bira poziciju "spider web" ili "seat belt", a cilj je završiti protivnika koji pokušava pobjeći. Osoba koja završi protivnika ili svog protivnika kontrolira duže, bez da mu je isti pobjegao, odnosi pobjedu u produžecima.

Kategorije su do 81. kilograma i do 93 kilograma, dok je tolerancija 0.5 kilograma. Natjecatelji moraju nositi uske sportske hlačice ili tajice i rush guard. Odjeća ne smije sadržavati patente ili džepove. Obuća su isključivo hrvačke tenisice.

Pobjednik kategorije će dobiti 1000 kuna te dodatnih 159 kuna za svaki uspješni submission unutar regularnog vremena. Ukoliko će borbe sadržavati manje od 10 prijavljenih po kategoriji, nagrađivati će se samo submissione ( povećava se na 300kn) znaci bez glavne nagrade. Kotizacija iznosi 150 kuna, a prijaviti se možete na mail: fncgrind@gmail.com.

Borci će se boriti na tatamiju dimenzija 6x6 metara. Na dan održavanja borbi, borci će odraditi i ostale aktivnosti s početkom u 14:30 kada će se odraditi vaganje.