Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

9 Pages«<34567>»
Options
Go to last post Go to first unread
cayman  
#81 Posted : Friday, October 9, 2020 7:19:47 AM(UTC)
cayman

Rank: Advanced Member

Was thanked: 594 time(s) in 377 post(s)
Ogromno podcjenjivanje Delije, čak 4,15 kvota na njega dok je Gane na 1,15
thanks 1 user thanked cayman for this useful post.
dr jupidu on 10/9/2020(UTC)
The Last Emperor  
#82 Posted : Friday, October 9, 2020 8:04:52 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 905 time(s) in 506 post(s)
Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post

Stipeb ima priliku zaraditi ogromne pare. Izgleda da nitko na svijetu ne zna koliko je Delija u biti dobar.

P.S. i ja planiram neke sitne novce na Deliju pa ako prode, prode ;)
dr jupidu  
#83 Posted : Friday, October 9, 2020 8:27:38 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3930 time(s) in 3023 post(s)

javi u kojoj kladionici..idem odma lupit 200

JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
cayman  
#84 Posted : Friday, October 9, 2020 8:35:32 AM(UTC)
cayman

Was thanked: 594 time(s) in 377 post(s)
Ko se kladi online, ima kvota preko 5. Na Unibetu je čak 5,25
Ove naše će to vjerojatno spustiti na 4, al vjerujem da će se tu i održati. Još nema u ponudi kod nas

Ne sjećam se da je netko baš toliki underdog bio
dr jupidu  
#85 Posted : Friday, October 9, 2020 8:51:29 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3930 time(s) in 3023 post(s)
Ko se kladi online, ima kvota preko 5. Na Unibetu je čak 5,25
Ove naše će to vjerojatno spustiti na 4, al vjerujem da će se tu i održati. Još nema u ponudi kod nas

Ne sjećam se da je netko baš toliki underdog bio

nemogu vjerovat

JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
bero  
#86 Posted : Monday, October 12, 2020 11:42:53 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5919 time(s) in 3694 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Mate  
#87 Posted : Monday, October 12, 2020 1:03:38 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Bome mislio sam da Delija ovo sigurno gubi sa nokautom u prvoj rundi, ali ovo je presumnjivo, mislim da Ante ovo uzima, nešto nije u redu, toliki underdog biti, a imati više od 3 puta više borbi od ovog, jako čudno.

Mir Vama.
bero  
#88 Posted : Monday, October 12, 2020 1:21:40 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5919 time(s) in 3694 post(s)
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Bome mislio sam da Delija ovo sigurno gubi sa nokautom u prvoj rundi, ali ovo je presumnjivo, mislim da Ante ovo uzima, nešto nije u redu, toliki underdog biti, a imati više od 3 puta više borbi od ovog, jako čudno.

Mir Vama.

nijedna od tih borbi nije u UFC-u, dok Gane ima 3-0 u UFC-u.
ništa čudno.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Mate on 10/12/2020(UTC)
Seven  
#89 Posted : Monday, October 12, 2020 4:16:16 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 85 time(s) in 62 post(s)
vrlo su male šanse ako ćemo objektivno , da je Gane slabiji u hrvanju Ante bi imao neke šanse , ovako vrlo , vrlo male šanse i realan je na kladari koeficijent ! Delija nije majstor ju-jitse da briljira , ni blizu , dok Gane briljira u stojci , a solidan u hrvanju , što je jako težak problem za deliju .

sjećaju se stari znalci , Mirko je o A Ahmiću govorio kao nevjerovatnom potencijalu i čak je pretjerao i rekao da grama sala nema sa 120kg . Po meni Ahmić je bio veći potencijal od Delije , puno bolji u stojci sigurno , a u hrvanju solidan judaš , da je nastavio napredovao bi sigurno još dosta . jedino faktor kondicije mu je bio problem veći , a to bi se rješilo da je spustio na 110 ili ispod ili da je kvalitetnije trenirao , jeo i oporavljao se . uglavnom objektivno delija nije atraktivan borac , dolazi nevjerovatno spremni nokauteri iz afrike kamerunci itd , ufc postaje nevjerovatno teško mjesto za preživjeti i jednu rundu sa takvima . ameri i brazilci , kubanci su došli na nivo kiborga i to nije balkanski level gdje dodješ i pometeš konkurenciju na ho-ruk . deliji je mjesto u ufc-u , ali nećemo pretjerivati , preslab u stojci , prosječan u hrvanju za ufc top 15 level , za top 10 ni u najluđim snovima kako sada stvari stoje .

vjerovatno od svih boraca tokom godina iznjedrilo je par imena tipa Pokrajac , Bekavac , Reljić , Delija ..ono što je fascinantno da mirko sa skoro 50 godina ih dan danas može pobjedit na treningu , diže više , udara jače , hrva se bolje ,jače .. jednostavno je - da gane dodje mirku na trening prebio bi ga , ali bi mirko dao dosta otpora . osim Buca ostojića niko nije mirku davao otpora i to je činjenica u stojci u hrvata i šire . gane bi ga pomeo u stojci i hrvanju , bar danas , dok starca mirka niko nemože pobjedit dan danas na balkanu . a svi su budući prvaci ufc- a , u wc-a .. super , međutim polako , rezultati će pokazati .

Edited by user Monday, October 12, 2020 4:56:17 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
thanks 1 user thanked Seven for this useful post.
Mate on 10/12/2020(UTC)
Svensson  
#90 Posted : Monday, October 12, 2020 4:48:15 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1482 time(s) in 804 post(s)
Originally Posted by: Seven Go to Quoted Post
ufc postaje nevjerovatno teško mjesto za preživjeti i jednu rundu sa takvima . ameri i brazilci , kubanci su došli na nivo kiborga i to nije balkanski level gdje dodješ i pometeš konkurenciju na ho-ruk . deliji je mjesto u ufc-u , ali nećemo pretjerivati , preslab u stojci , prosječan u hrvanju za ufc top 15 level , za top 10 ni u najluđim snovima kako sada stvari stoje .

Rozenstruik koji je čisti kickboksač se ugurao u top 5, Lewis koji je čisti brawler je i dalje top 10 i borio se za titulu, Walt Harris je top 10 isključivo na fizikalije

teška je i dalje mjesto gdje je najlakše biti prosječan ili čak jednodimenzionalan a biti visokorangiran
Seven  
#91 Posted : Monday, October 12, 2020 5:06:39 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 85 time(s) in 62 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post
ufc postaje nevjerovatno teško mjesto za preživjeti i jednu rundu sa takvima . ameri i brazilci , kubanci su došli na nivo kiborga i to nije balkanski level gdje dodješ i pometeš konkurenciju na ho-ruk . deliji je mjesto u ufc-u , ali nećemo pretjerivati , preslab u stojci , prosječan u hrvanju za ufc top 15 level , za top 10 ni u najluđim snovima kako sada stvari stoje .

Rozenstruik koji je čisti kickboksač se ugurao u top 5, Lewis koji je čisti brawler je i dalje top 10 i borio se za titulu, Walt Harris je top 10 isključivo na fizikalije

teška je i dalje mjesto gdje je najlakše biti prosječan ili čak jednodimenzionalan a biti visokorangiran

pa to je i je problem , što delija nije ni u tom aspektu kao Ganu , a kamoli kao ovi drugi . šta onda nije fizikalija top 10 , nije stojka , nije hrvanje . Bob Sapp je pobjedio Hoosta i neke iz k1 i mnoge iz Pride-a , ali je bio Bob Sapp . Pudzian je pobjedio neke , ali je bio najjači strongman + boksač je bio prije strongmana , Pudzian je bio solidan poljski boksač i išao za repku na svjetska prvenststva , nije bio šala nego klasa . Bob Sapp , Ngannu itd su rijetki likovi kojih i nema puno na svijetu :D . Ante Delija je underdog dok ne dokaže da može , ni u čemu se ne ističe , ni u hrvanju ni stojci , niti ima bombu u ruci kao Rozenstruik , Harris , niti ima to što ima Lewis . Ngannu je bio nitko i ništa i pokazao da je potencijal , nemora svatko kao Gane imati muay thai pozadinu . Ali za Deliju znamo da nema bombu u ruci ni nozi kao Ngannu i sl. borci , to se već zna , nemožemo tu puno očekivati promjena . što je onda čudno da je underdog , šta bi trebali staviti da je favorit , kad to nije .. jedino ono baš da odobre soccer kickove , ali i onda bi Ganu bio opasniji po Deliju nego obrnuto . :) jeli fizikalija netko tko nemože ništa cro copu sa 45 i više godina ? jeli tehničar ?

Edited by user Monday, October 12, 2020 5:12:45 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
thanks 1 user thanked Seven for this useful post.
Mate on 10/12/2020(UTC)
nofrx  
#92 Posted : Monday, October 12, 2020 7:16:24 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1139 time(s) in 790 post(s)
Delija je po meni kompletno solidan u svemu.
Ništa extra u ničemu, ali ni kanta u ničemu.

U glavi i u srcu je vrhunski.
KW CHAMPION
nofrx  
#93 Posted : Monday, October 12, 2020 7:18:30 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1139 time(s) in 790 post(s)
Nije ni Stipe najbolji u nijednom sportu pojedinačno(box, hrvanje, bjj, muay thai).

Ali je kompletan.
KW CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Mate on 10/12/2020(UTC)
Svensson  
#94 Posted : Monday, October 12, 2020 7:22:11 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

pa to je i je problem , što delija nije ni u tom aspektu kao Ganu , a kamoli kao ovi drugi . šta onda nije fizikalija top 10 , nije stojka , nije hrvanje . Bob Sapp je pobjedio Hoosta i neke iz k1 i mnoge iz Pride-a , ali je bio Bob Sapp . Pudzian je pobjedio neke , ali je bio najjači strongman + boksač je bio prije strongmana , Pudzian je bio solidan poljski boksač i išao za repku na svjetska prvenststva , nije bio šala nego klasa . Bob Sapp , Ngannu itd su rijetki likovi kojih i nema puno na svijetu :D . Ante Delija je underdog dok ne dokaže da može , ni u čemu se ne ističe , ni u hrvanju ni stojci , niti ima bombu u ruci kao Rozenstruik , Harris , niti ima to što ima Lewis . Ngannu je bio nitko i ništa i pokazao da je potencijal , nemora svatko kao Gane imati muay thai pozadinu . Ali za Deliju znamo da nema bombu u ruci ni nozi kao Ngannu i sl. borci , to se već zna , nemožemo tu puno očekivati promjena . što je onda čudno da je underdog , šta bi trebali staviti da je favorit , kad to nije .. jedino ono baš da odobre soccer kickove , ali i onda bi Ganu bio opasniji po Deliju nego obrnuto . :) jeli fizikalija netko tko nemože ništa cro copu sa 45 i više godina ? jeli tehničar ?

CroCopu nesmiješ moći išta ako si kod njega Emocija20
thanks 2 users thanked Svensson for this useful post.
19_Pitbull_86 on 10/12/2020(UTC), Mate on 10/12/2020(UTC)
Seded  
#95 Posted : Monday, October 12, 2020 8:11:36 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 2060 time(s) in 1299 post(s)
U favbetu je koeficijent na Deliju čak 6... odigrat ću Delija odlukom sudaca prop bet, bit će sigurno još veći koeficijent. Mislim da je dobar bet, neću igrati prejako, ali mislim da je Delija definitivno podcijenjen. Ne mislim da je favorit, ali ovakav omjer nikako nije realan.
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 1 user thanked Seded for this useful post.
Mate on 10/12/2020(UTC)
Mate  
#96 Posted : Monday, October 12, 2020 9:49:34 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post

Mir Vama.

nijedna od tih borbi nije u UFC-u, dok Gane ima 3-0 u UFC-u.
ništa čudno.

Mnogo hvala na odgovoru, poštovani gospodine.

Mir Vama.

Ivan CRO Cop  
#97 Posted : Monday, October 12, 2020 10:07:06 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 343 time(s) in 242 post(s)
Proć kroz ovoga pa trupačke u Tyburu 💪
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
fist  
#98 Posted : Monday, October 12, 2020 11:04:54 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1439 time(s) in 769 post(s)
Mislim da Delija ima puno veće šanse od onoga što bi koeficijent sugerirao. Ima odličan TD i GNP i na to oružje može dobiti Ganes. Pogledajte opet meč protiv Prasela u Rizinu, doslovno me na Fedora podsjetio. Prasel nije kalibar Ganea naravno, ali nije nemoguć scenarij.
fist  
#99 Posted : Tuesday, October 13, 2020 8:37:04 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1439 time(s) in 769 post(s)
Btw, nitko ne spominje main event, Zombie Ortega, top meč. Navijam za Zombiea, vjerujem i da će dobiti ali bit če opak meč
Svensson  
#100 Posted : Tuesday, October 13, 2020 10:19:27 AM(UTC)
Svensson

Sweden

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
U favbetu je koeficijent na Deliju čak 6... odigrat ću Delija odlukom sudaca prop bet, bit će sigurno još veći koeficijent. Mislim da je dobar bet, neću igrati prejako, ali mislim da je Delija definitivno podcijenjen. Ne mislim da je favorit, ali ovakav omjer nikako nije realan.

definitivno kladionice previše podcjenjuju Deliju

ipak kad se dva teškaša razmašu, a male rukavice
Users browsing this topic
9 Pages«<34567>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.