Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

5 Pages«<2345>
Options
Go to last post Go to first unread
The Last Emperor  
#61 Posted : Monday, August 31, 2020 8:09:56 AM(UTC)
The Last Emperor

Rank: Advanced Member

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Samo cu reci da dosad nisam impresioniran Račićem, niti kuzim ovaj hype oko njega. Od svih ovih LHW "zvijezda" u novije vrijeme, Račić mi je jedan od losijih.

Misliš Rakić? Račić je u KSW-u 😄😄😄
thanks 2 users thanked The Last Emperor for this useful post.
dr jupidu on 8/31/2020(UTC), DjomlaKS on 8/31/2020(UTC)
dr jupidu  
#62 Posted : Monday, August 31, 2020 9:50:08 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3876 time(s) in 2980 post(s)
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post
Tek sad pogledao borbu.
Jbt kako ste pisali, ja mislio da ga je Rakic razvalio, a ono borba dosadna za popizdit. Uglavnom smaranje na podu.
Nisam Impresioniran.

Osim Jonesa i Cormiera, nedaj boze da im se Rumble sad vrati. Pa mogu mu u jednoj veceri po dvojicu davat i pocistit ce kategoriju vrlo brzo.

Fight je bio katastrofa. Iskreno, ne znam sto je tocno Rakic pokusavao. Mozda je liku trebao jedan "siguran" mec da si digne samopouzdanje nakon Volkana, ali ovo je stvarno bilo lose. Nemoj me krivo shvatiti, s ljudske strane mogu razumjeti da prvak koji je vise puta branio naslov i kojemu iz obrane u obranu pritisak raste ima ovakve meceve. Ali ono, covjek koji zeli postati prvak i koji se tek probija ne bi smio biti zadovoljan s ovakvom borbom. Frajer nije ni pokusao zavrsiti mec, bilo mu je dovoljno da lezi na Smithu i drzi ga dolje, cak nije ni pokusao nanijeti stetu. Nacin na koji je proslavio pobjedu + kukanje nakon borbe s Volkanom mi nekako ostavlja dojam da on misli da je ovo neki sport koji ima strukturirane nacionalne lige i gdje su kao u kosarci ili pikadu vazni bodovi i to je to. Mozda sam u krivu, ali cini mi se da Rakic ne shvaca da se u profesionalnom borilackom sportu dojam cesto boduje jednako kao i neki drugi faktori, ako ne i vise. Ne samo to, nego radis za privatnu promociju u sportu koji je mix sporta i show businessa, ne mozes tu ocekivati neke zajamcene prilike kao kad bi npr. usao u polufinale lige prvaka u nogometu...tamo ti nitko ne moze reci da nisi prosao ako jesi, dok je u ovakvom sportu moguce da sam sebi odgodis potencijalne meceve za titulu ili meceve za dobre pare ako imas ovakav pristup.

Budimo iskreni, Smith je covjek koji je sa svoje 32 godine iznimno potrosen borac i koji je u zadnjih par meceva prije Rakica primio ozbiljne batine, te se sigurno jos nije oporavio od Teixeire. Ne kazem da je trebao forsirati neki atraktivan nokaut, ali on je doslovno bio sretan s time da lezi na liku koji je bespomocan, uopce nije pokusao zavrsiti borbu. Moguce je da mu je ovo bilo dovoljno i da je htio testirati svoje hrvanje i da nije htio otkriti sve sto zna potencijalnim buducim protivnicima, ali nisam 100% siguran. Ekstremno potroseni i za broj manji Smith koji je u silaznoj putanji nije mjerilo koliko je Rakic dobar.

vrhunski meč rakića za sigurnu pobjedu.......

kad mu dodje drukčiji tip borca iznokautirat će ih

JDS  
#63 Posted : Monday, August 31, 2020 8:39:09 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Tek sad pogledao borbu.
Jbt kako ste pisali, ja mislio da ga je Rakic razvalio, a ono borba dosadna za popizdit. Uglavnom smaranje na podu.
Nisam Impresioniran.

Osim Jonesa i Cormiera, nedaj boze da im se Rumble sad vrati. Pa mogu mu u jednoj veceri po dvojicu davat i pocistit ce kategoriju vrlo brzo.

Ja sam isto kasnije pogledao borbu, prvo sam pogledao vijesti sa balkanskih MMA stranica, po tome kako su oni pisali i po komentarima sam mislio da je to bila neka do sad nevidjena dominacija, da je bilo dominantnije nego Cain vs JDS 2, i onda kad sam pogledao borbu sam se razočarao, jedna od dosadnijih borbi koje sam gledao, dominantna pobjeda ali nikakvu stetu osim noge mu nije napravio, Smithu lice poslije borbe kao da je bio na pecanju a ne u borbi. Jedino me je Rakic impresionirao u fizičkoj snazi, i low kickovima, mislim da je taj covjek fizički daleko najaci u kategoriji, a tako i izgleda, svi izgledaju za kategoriju manji od njega, neznam kako uopće uspije skinuti kile, jer je stvarno ogroman sto bi Petrak rekao :)
DjomlaKS  
#64 Posted : Monday, August 31, 2020 9:07:34 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2080 time(s) in 1442 post(s)
Meni Rakic nije bas nesto ogroman, nit mi je fizicki jak. Klasični dugonja ala Reyes. A Smith je fizicki ionako jedan od losijih u kategoriji, tako da nije mjerilo.

Zelim gledati Rakic s Gloverom, bas da vidimo kakav je.
Him  
#65 Posted : Monday, August 31, 2020 9:31:52 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
low kickovi su bili jebeni kod Rakića. Emocija36
doog_kool  
#66 Posted : Monday, August 31, 2020 10:55:09 PM(UTC)
doog_kool

Was thanked: 29 time(s) in 17 post(s)
Meni Rakic nije bas nesto ogroman, nit mi je fizicki jak. Klasični dugonja ala Reyes. A Smith je fizicki ionako jedan od losijih u kategoriji, tako da nije mjerilo.

Zelim gledati Rakic s Gloverom, bas da vidimo kakav je.

Ja bi volio sa Prochazkom.
JDS  
#67 Posted : Monday, August 31, 2020 11:39:57 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Bome meni ne da izgleda velik, nego uvjerljivo najveći u kategoriji, svaki put kad gledam njegovu borbe se cudim kako su uopće ista kategorija. Ja mislim da bi mu sljedeća borba mogao biti Prochazka, ako to prodje vjerujem da ce biti prvak, to bi bio dobar test, Manuwa i Smith su ipak istrošeni borci, Manuwa je imao seriju od 3 poraza nokautima prije njega, a Smith nema puno godina ali ima vec 50 borbi, i toliko puta je bio nokautiran da je to strašno, tako da sad Prochazka na 5 rundi bi bio pravi test, ili cak Ankalaev ali nece mu njega dati jer je rangiran ispod njega.
Yar  
#68 Posted : Monday, August 31, 2020 11:45:26 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 99 time(s) in 41 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Bome meni ne da izgleda velik, nego uvjerljivo najveći u kategoriji, svaki put kad gledam njegovu borbe se cudim kako su uopće ista kategorija. Ja mislim da bi mu sljedeća borba mogao biti Prochazka, ako to prodje vjerujem da ce biti prvak, to bi bio dobar test, Manuwa i Smith su ipak istrošeni borci, Manuwa je imao seriju od 3 poraza nokautima prije njega, a Smith nema puno godina ali ima vec 50 borbi, i toliko puta je bio nokautiran da je to strašno, tako da sad Prochazka na 5 rundi bi bio pravi test, ili cak Ankalaev ali nece mu njega dati jer je rangiran ispod njega.

Ne samo to, vec su realno Smith i Manuwa srednjasi, a Rakic je na granici teske kategorije.

DjomlaKS  
#69 Posted : Tuesday, September 1, 2020 12:11:50 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Nekako ima smotan stav, pa mi valjda zato ne djeluje velik.
Al ne slazem se da je najveci. Nije nista vislji od dugonja kao Reyes, Prochazka, Walker.., nit je krupan kao Teixeira.
Jonesa da ne spominjem.
dr jupidu  
#70 Posted : Tuesday, September 1, 2020 6:25:58 AM(UTC)
dr jupidu

Nekako ima smotan stav, pa mi valjda zato ne djeluje velik.
Al ne slazem se da je najveci. Nije nista vislji od dugonja kao Reyes, Prochazka, Walker.., nit je krupan kao Teixeira.
Jonesa da ne spominjem.

a da umjesto preko mobitela pogledaš meč na tv...možda ti bude izgledao veći

Svensson  
#71 Posted : Tuesday, September 1, 2020 10:59:49 AM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1441 time(s) in 776 post(s)

mislim da je Walker najveći u kategoriji , Rakić je doduše blizu
balkanbomber  
#72 Posted : Tuesday, September 1, 2020 11:14:11 AM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 626 time(s) in 354 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

mislim da je Walker najveći u kategoriji , Rakić je doduše blizu

Rakic ima ogromne noge, gore oko ramena nije najveci, pogledajte si sliku iz ATTa gdje stoji pokraj Delije, vidi se da je dosta manji od Ante koji i nije najveci teskas i tu je negdje oko 110-113kg

On je čovjek jako dobar momak!
dr jupidu  
#73 Posted : Tuesday, September 1, 2020 11:32:43 AM(UTC)
dr jupidu

Rakić je naš GSP.... Odlučio je od običnog stojkaša...kb...ili karataša uć u mma i postat hrvačka zvjer...i uspio je.to je rad.bolje da ima stabilne noge....a gore može svakog k.o jer je najbrzi politeškaš.vidite da je smith tek nakog njega osjetio i rekao da mora mjenjat kategoriju jer je došao u snaznije veće društvo....
DjomlaKS  
#74 Posted : Tuesday, September 1, 2020 12:24:12 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Meni je fascinantno kako pored Mirkeca svi mali izgledaju Emocija1

UserPostedImage
dr jupidu  
#75 Posted : Tuesday, September 1, 2020 12:57:50 PM(UTC)
dr jupidu

Meni je fascinantno kako pored Mirkeca svi mali izgledaju Emocija1

UserPostedImage

nisam znao da su skupa trenirali..otad je ova slika? super

balkanbomber  
#76 Posted : Tuesday, September 1, 2020 1:36:23 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 626 time(s) in 354 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

nisam znao da su skupa trenirali..otad je ova slika? super

sad kad je Rakic bio 2gi put u ZG, koliko sam razumio bio je jedan dan sa ekipom kod Mirka i odradili su jedan trening.

Mirko je isto tako stavio tu sliku na svoj fb, mozda i instagram, ali bez komentara, mozda radi Stosica, mozda zbog drugog razloga.

On je čovjek jako dobar momak!
dr jupidu  
#77 Posted : Tuesday, September 1, 2020 2:57:29 PM(UTC)
dr jupidu

Rakić je naš GSP.... Odlučio je od običnog stojkaša...kb...ili karataša uć u mma i postat hrvačka zvjer...i uspio je.to je rad.bolje da ima stabilne noge....a gore može svakog k.o jer je najbrzi politeškaš.vidite da je smith tek nakog njega osjetio i rekao da mora mjenjat kategoriju jer je došao u snaznije veće društvo....
DjomlaKS  
#78 Posted : Tuesday, September 1, 2020 4:33:35 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Dva puta isti post Emocija18

Vise je radi Glovera.
dr jupidu  
#79 Posted : Tuesday, September 1, 2020 4:41:44 PM(UTC)
dr jupidu

rakić bi totalno uništio glover texeiru

vidjet ćete

nebi sad prohasku i rakića upario

nek obojica idu na ove stare ufc-ovce
Yar  
#80 Posted : Tuesday, September 1, 2020 6:46:07 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 99 time(s) in 41 post(s)

Vrlo je tesko razluciti jeste li ozbiljna osoba ili samo trollate. Moguce je da je Rakic top borac i da ce biti prvak i vladati par godina, ali covjek se do sada nije borio protiv top konkurencije. Jednostavno nemamo dovoljno velik uzorak borbi protiv top boraca da bi mogli reci koliko je on zapravo dobar. Anthony Smith je strasno potrosen borac koji je protiv Jonesa i Teixeire pobrao ozbiljne batine, pogotovo od zadnje borbe koja je bila prije par mjeseci. Moguce je da ce Rakic strelovito napredovati i biti konkurentan protiv bilo koga, ali vrlo dosadna i nimalo impresivna borba protiv strasno potrosenog borca koji je uz to srednjas stvarno nije neko mjerilo.

Users browsing this topic
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.