Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Tko pobjeđuje u main eventu:
Choice Votes Statistics
  Stipe Miočić
11
57 %
  Daniel Cormier
8
42 %
  Total 19 100%
Guests can't vote. Try login or register.
13 Pages«<111213
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#241 Posted : Thursday, August 20, 2020 10:44:55 AM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 2080 time(s) in 1442 post(s)
Miočić navodno opet dolazi u Hrvatsku nakon obe pandemije.
Sta mislite pije li se kava s Mirkecom ovaj put? :D
DjomlaKS  
#242 Posted : Thursday, August 20, 2020 1:56:52 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Al fakat jbt Emocija1
DC mali debel, šake isto male. Stipe vise kao rukometaš izgleda nego kao borac, nigdje nekih mišića ni mase.

UserPostedImage

UserPostedImage
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
Him on 8/20/2020(UTC), dr jupidu on 9/2/2020(UTC)
Yar  
#243 Posted : Thursday, August 20, 2020 2:56:25 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 99 time(s) in 41 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ovo za Stenu kao favorita jos mogu razumjeti, jbg lik je zastrašujuć i opet je u pobjedničjom nizu... Al moze li mi itko objasnit kojom je to logikom Jones favorit naspram Stipe??
Prvi put kad je naisao na veceg poluteskasa(Gustu) je po mnogima izgubio, kao i ovo zadnja sa vecim poluteskasom(Reyes), uvijek je imao problema i sa ostalim većim poluteskasima, u zadnje vrijeme mu ne ide te je po nekima i porazen u oba meča, u teskoj je doslovce nepoznanica...pa kako onda pobogu da on bude favorit??

P. S.
Gledam malo Stipine nokaute. Uglavnom je to desnica, zadnji direkt rekao bih. Bas me zanima bi li ljudi imali drugacij pogled na njega da se radilo o kojekakvim swingovima ala Santos ili Nelson :D

Meni isto bas nije jasno zasto Jonesa stavljaju kao favorita. Budimo realni, covjek jest nenormalno talentiran i mozda najbolji borac svih vremena. Meni je osobno GSP, ali kuzim zasto ljudi daju Jonesu tu titulu. S druge strane, bez obzira na to sto doping daje dugorocne benefite, on nije isti covjek koji je bio kad se aktivno pucao. Prvo, on uopce nije star i realno je on u zadnje 3-4 godine trebao biti u periodu kad je jos bio na putu da dostigne svoj maksimum po pitanju snage, jer snaga zadnja odlazi. Desilo se upravo suprotno, covjek se muci kod rusenja i kontroliranja ljudi koje bi par godina prije toga bacao po octogonu kao da su djeca. Ocito je da manjak dopinga tu igra ulogu.

Ovo jest MMA i uz takav sirok spektar tehnika kojima mozes zavrsiti protivnika, male rukavice i runde od 5 minuta, u jednoj borbi se svasta moze desiti...pogotovo zato sto i najbolji borac ima los dan, tako da se moze potrefiti da losiji borac ima fenomenalan dan a bolji borac los dan i jebiga, svasta se moze desiti. Vjerujem da Jones mozda moze dobiti nekog u jednoj borbi, ali mislim da mu score ne bi dobro izgledao da odradi 5-10 borbi u teskoj kategoriji.

Iako je Jones duzi i visi od velike vecine ekipe u LHW, on je takodjer covjek koji nikad nije imao problema sa skidanjem kila, tako da ne mozemo reci da je prirodni teskas. Takodjer nikad nije bio neki udarac, ako izuzmemo kickove. Bez obzira na to sto je covjek vrhunska atleta, nabijanje misicne mase hoces-neces ne moze imati pozitivan utjecaj na cardio u borilackom sportu, pogotovo ako si na silu nabio misice i ako nisi tip koji lako dobiva kile. Isto tako, sigurno ce se fizicki vise trositi u klincu s pravim teskasima.

Tipovi poput Stipe su zastrasujuci, lik koji moze imati 105-110 kg, a da izgleda vitko i ne pretjerano misicavo. Na stranu to sto Ngannou nije neki grappler, sto je imao los cardio i sto nije takticki bio spreman za borbu protiv Stipe, trebalo je drzati tu zvijer na podu toliko dugo. Nije bas da je Ngannou odustao, iako nije imao snage da baca bombe kao u prvoj rundi. Stipe je nenormalno fizicki jak i ima strasno jake udarce, pogotovo ako uzmes u obzir da vecinom baca kratke udarce i da ne baca previse kombinacija.

Slazem se s tobom da je Francis puno veca prijetnja Stipi, pogotovo ako je radio na obrani od rusenja. Cini se da je u boljoj fizickoj formi nego za prvi fight. Stipe treba jedno pola godine odmora bez sparinga jer je primio ozbiljne udarce u borbi s Cormierom, tako da bi ga bilo kakav prerani mec mogao kostati titule.
thanks 4 users thanked Yar for this useful post.
DjomlaKS on 8/20/2020(UTC), Him on 8/20/2020(UTC), JDS on 8/20/2020(UTC), dr jupidu on 9/2/2020(UTC)
Him  
#244 Posted : Thursday, August 20, 2020 10:00:32 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
Francis je vjerojano napredovao i to će se tek pokazati i testirati u borbi za pojas. Šteta da se DC nije borio protiv Ngannoua.
bero  
#245 Posted : Wednesday, August 26, 2020 3:01:15 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5817 time(s) in 3626 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
karl anal  
#246 Posted : Wednesday, August 26, 2020 3:54:17 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2589 time(s) in 1357 post(s)
evo ovo je ono o čemu sam govorio, nije dc bio toliko loš koliko gas je stipe totalno izdominirao i ubio njegovo najjače oružje

Popušite mi kurac svi
thanks 1 user thanked karl anal for this useful post.
thelovacluka on 8/26/2020(UTC)
stipeb  
#247 Posted : Saturday, August 29, 2020 6:36:57 PM(UTC)
stipeb

Was thanked: 210 time(s) in 103 post(s)
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post
Ovo za Stenu kao favorita jos mogu razumjeti, jbg lik je zastrašujuć i opet je u pobjedničjom nizu... Al moze li mi itko objasnit kojom je to logikom Jones favorit naspram Stipe??
Prvi put kad je naisao na veceg poluteskasa(Gustu) je po mnogima izgubio, kao i ovo zadnja sa vecim poluteskasom(Reyes), uvijek je imao problema i sa ostalim većim poluteskasima, u zadnje vrijeme mu ne ide te je po nekima i porazen u oba meča, u teskoj je doslovce nepoznanica...pa kako onda pobogu da on bude favorit??

P. S.
Gledam malo Stipine nokaute. Uglavnom je to desnica, zadnji direkt rekao bih. Bas me zanima bi li ljudi imali drugacij pogled na njega da se radilo o kojekakvim swingovima ala Santos ili Nelson :D

Meni isto bas nije jasno zasto Jonesa stavljaju kao favorita. Budimo realni, covjek jest nenormalno talentiran i mozda najbolji borac svih vremena. Meni je osobno GSP, ali kuzim zasto ljudi daju Jonesu tu titulu. S druge strane, bez obzira na to sto doping daje dugorocne benefite, on nije isti covjek koji je bio kad se aktivno pucao. Prvo, on uopce nije star i realno je on u zadnje 3-4 godine trebao biti u periodu kad je jos bio na putu da dostigne svoj maksimum po pitanju snage, jer snaga zadnja odlazi. Desilo se upravo suprotno, covjek se muci kod rusenja i kontroliranja ljudi koje bi par godina prije toga bacao po octogonu kao da su djeca. Ocito je da manjak dopinga tu igra ulogu.

Ovo jest MMA i uz takav sirok spektar tehnika kojima mozes zavrsiti protivnika, male rukavice i runde od 5 minuta, u jednoj borbi se svasta moze desiti...pogotovo zato sto i najbolji borac ima los dan, tako da se moze potrefiti da losiji borac ima fenomenalan dan a bolji borac los dan i jebiga, svasta se moze desiti. Vjerujem da Jones mozda moze dobiti nekog u jednoj borbi, ali mislim da mu score ne bi dobro izgledao da odradi 5-10 borbi u teskoj kategoriji.

Iako je Jones duzi i visi od velike vecine ekipe u LHW, on je takodjer covjek koji nikad nije imao problema sa skidanjem kila, tako da ne mozemo reci da je prirodni teskas. Takodjer nikad nije bio neki udarac, ako izuzmemo kickove. Bez obzira na to sto je covjek vrhunska atleta, nabijanje misicne mase hoces-neces ne moze imati pozitivan utjecaj na cardio u borilackom sportu, pogotovo ako si na silu nabio misice i ako nisi tip koji lako dobiva kile. Isto tako, sigurno ce se fizicki vise trositi u klincu s pravim teskasima.

Tipovi poput Stipe su zastrasujuci, lik koji moze imati 105-110 kg, a da izgleda vitko i ne pretjerano misicavo. Na stranu to sto Ngannou nije neki grappler, sto je imao los cardio i sto nije takticki bio spreman za borbu protiv Stipe, trebalo je drzati tu zvijer na podu toliko dugo. Nije bas da je Ngannou odustao, iako nije imao snage da baca bombe kao u prvoj rundi. Stipe je nenormalno fizicki jak i ima strasno jake udarce, pogotovo ako uzmes u obzir da vecinom baca kratke udarce i da ne baca previse kombinacija.

Slazem se s tobom da je Francis puno veca prijetnja Stipi, pogotovo ako je radio na obrani od rusenja. Cini se da je u boljoj fizickoj formi nego za prvi fight. Stipe treba jedno pola godine odmora bez sparinga jer je primio ozbiljne udarce u borbi s Cormierom, tako da bi ga bilo kakav prerani mec mogao kostati titule.

Previše si iskomplicirao jednostavnu dilemu. Jone Jones je bolji martial artist, ima više različitih rješenja i kompletniji je borac s višim fighter IQom(da se razumijemo Stipe ima vrlo visok fight IQ). Stipe ima puno jači one Punch momenat, izdržljiviji je i ima ono nešto sirovo u sebi što daje notu više. Ako Jones može istrpiti stipine udarce(u što nisam siguran) mogao bi odnijeti desigion, ukoliko Stipe nametne svoj ritam JJ bi mogao pasti. Ako je DC bilo gusto, biti će i JJ Stipe. Nijanse će odlučivati. Fizikalije, CO power, I volja da se ide do kraja je na stipinoj strani, različiti arsenal oružja, MMA artizam, mogućnost različitih rješenja i prilagodba trenutnoj situaciji su na strani JJa. Nemogu ništa drugo reći nego da se veselim borbi!

thanks 2 users thanked stipeb for this useful post.
nofrx on 8/29/2020(UTC), Him on 8/29/2020(UTC)
JDS  
#248 Posted : Saturday, August 29, 2020 7:35:38 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Svi se vesele borbi Jonesa i Stipe kao da ce borbe 100 % biti, ja uopće ne vjerujem da ce se ta borba dogoditi, vise mi se čini da je Jones uzeo neku pauzu nego sto je presao u tesku, u koju već 10 godina prelazi pa nikako preci, vjerovatno ce se za godinu dana vratiti i to ce se boriti za svoj pojas koji nije izgubio u borbi, mozda se vrati i prije ako Jan pobjedi Reyesa :)
Ivan CRO Cop  
#249 Posted : Saturday, August 29, 2020 10:48:27 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 339 time(s) in 238 post(s)
Po meni bi pobjednik tog meča bio najveći borac ikad.
Stipe je GOAT UFC-a, a što se tiče ostalog tu mi je sa Fedorom, svak u svoju eru.
Al ovo bi zacementiralo sve.
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Him  
#250 Posted : Tuesday, September 1, 2020 10:04:22 AM(UTC)
Him

Stipe borbom s Francisom nista ne dobiva , pobjedom samo potvrdjuje ono sto je napravio prije 2. Godine. Francisu je jedina opcija nokautirati Stipu u prvoj rundi. Stipe je za mene veliki favorit protiv Francisa i samo ga moze dobiti sretnim udarcem.

Jones i Stipe borba je vise zanimljiva i ne bih se cudio da Dana promjeni misljenje i stavi superborbu. Jones nikada nije buo u HW ima visoku reputaciju, slavan je i za Stipu je pobjeda nad JJ velika i vise bi zaradio. Stipe je sada malo pokupio od DC prljave trikove. Tako da je i on sam drugaciji borac.

Edited by user Tuesday, September 1, 2020 10:05:42 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#251 Posted : Tuesday, September 1, 2020 10:46:24 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Šuška se da Jones cilja ne Lesnara u HW, tako da ovo napustanje LHW ipak ipak nije bježanje od konkurencije.
Vidimda i redovno proziva Stipu, kao i Stipe njega, pa vjerojatno i tu ima nesto.
The Last Emperor  
#252 Posted : Tuesday, September 1, 2020 11:35:29 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Stipe borbom s Francisom nista ne dobiva , pobjedom samo potvrdjuje ono sto je napravio prije 2. Godine. Francisu je jedina opcija nokautirati Stipu u prvoj rundi. Stipe je za mene veliki favorit protiv Francisa i samo ga moze dobiti sretnim udarcem.

Jones i Stipe borba je vise zanimljiva i ne bih se cudio da Dana promjeni misljenje i stavi superborbu. Jones nikada nije buo u HW ima visoku reputaciju, slavan je i za Stipu je pobjeda nad JJ velika i vise bi zaradio. Stipe je sada malo pokupio od DC prljave trikove. Tako da je i on sam drugaciji borac.

Mozda si prespavao zadnje 2 godine? Znas da je Francis pomeo vrh kategorije u nepunih 5 minuta u oktogonu, 4 bolesna nokauta? Gdje Francis udari, tu trava ne raste...

thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
DjomlaKS on 9/1/2020(UTC)
The Last Emperor  
#253 Posted : Tuesday, September 1, 2020 11:42:15 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Evo bas gledam, nije 5 min nego nepune 3 min. Toliko su mu trajale zadnje 4 borbe ukupno. A od zadnjih 8 pobjeda u ufc-u nijedna borba mu nije trajala duze od 2 minute, sablasno. Jedino ga je Stipe odskolovao u onoj borbi, a iza je slijedila ona sramotna borba njega i Lewisa.

Him  
#254 Posted : Tuesday, September 1, 2020 12:15:22 PM(UTC)
Him

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post

Mozda si prespavao zadnje 2 godine? Znas da je Francis pomeo vrh kategorije u nepunih 5 minuta u oktogonu, 4 bolesna nokauta? Gdje Francis udari, tu trava ne raste...

Gledao sam ali vjerujem da ce ga Stipe opet spustit na zemlju. Ovi borci su se zaletili kao Cain ili isli dikrektno saka na saku, on je to dobro iskoristio. Odlican je u tome, ovo je mma i vjerujem da ce mu Stipe glavobolju donesti i da ce biti prvak kada Stipe ode ca.

Edited by user Tuesday, September 1, 2020 12:16:09 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#255 Posted : Wednesday, September 2, 2020 9:56:55 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Priča oko trona pomalo ulazi u KW zavrzlamu. Stipe ne zeli Francisa, zeli boksati(!?) iako nema boljeg boksa od borbe sa Stenom., Jones zeli Stipu, Francis mu kaze da sjedne i bude miran., Jones usput kaze i Lesnaru da ce ga prebiti.!
Svak bi svakog da bije, a jesen je stigla...
nofrx  
#256 Posted : Wednesday, September 2, 2020 11:07:30 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1065 time(s) in 737 post(s)
Priča oko trona pomalo ulazi u KW zavrzlamu. Stipe ne zeli Francisa, zeli boksati(!?) iako nema boljeg boksa od borbe sa Stenom., Jones zeli Stipu, Francis mu kaze da sjedne i bude miran., Jones usput kaze i Lesnaru da ce ga prebiti.!
Svak bi svakog da bije, a jesen je stigla...

Imam osjećaj da kradu naše fore...

Heroj iz podruma
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
DjomlaKS on 9/2/2020(UTC)
dr jupidu  
#257 Posted : Wednesday, September 2, 2020 11:35:39 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3876 time(s) in 2980 post(s)
Jonesa i stipu zanima novac....a njihova borba im donosi puno zelenih novčanica.i zato treba taj meč napravit a francisa ko jebe.... Stipe če od odmorit ..do tad jones se spremit ko loreia koji s 84 sad hoda s 113.. i imamo meč.obojica su u godinama kad su skuzili da se bolje borit manje za više para.dokazali su se odavno a stena nek terminira pokojeg i čeka pobjednika.pare i samo pare
Users browsing this topic
13 Pages«<111213
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.