Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Tko pobjeđuje u main eventu:
Choice Votes Statistics
  Stipe Miočić
11
57 %
  Daniel Cormier
8
42 %
  Total 19 100%
Guests can't vote. Try login or register.
13 Pages«<910111213>
Options
Go to last post Go to first unread
The Last Emperor  
#201 Posted : Monday, August 17, 2020 5:24:44 PM(UTC)
The Last Emperor

Rank: Advanced Member

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
evo sad sam pogledao cijeli meč

a ono....

mei neshvatljivo da dc nije mogao usmjerit hrvački meč........

opet isto..on malo pa stipe malo...

nekužim d.c a...

ili neznamo info s treninga uopće može li on energetski gurat 5 r hrvanje plus malo stojke....

41 godina na ledjima vidjeli smo iz povijesti da su obično velikani padali

uglavnom NEMOŽE SE DR JUPIDUA napadat šta d.c nije pobjedio

KAD ME NIJE SLUŠAO!

onda sam ja kao kriv ...ma dajte

Ne moze on hrvat 5 rundi protiv zajebanog protivnika poput Stipe. Lako mu je bilo bacat malog Henda i mrsavog starog Andersona, ali kad i ako bacis Stipu treba se namuciti da ga zadrzis dole...

thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
JDS on 8/17/2020(UTC)
DugoVecCitam  
#202 Posted : Monday, August 17, 2020 5:28:16 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1554 time(s) in 923 post(s)
Kad cujem "najbolji teskas svih vremena" automatski mi Stipe padne na pamet. Tek nakon toga Fedor.
DRAGI PRIJATELJI...
thanks 1 user thanked DugoVecCitam for this useful post.
forpfs on 8/18/2020(UTC)
karl anal  
#203 Posted : Monday, August 17, 2020 6:05:04 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2589 time(s) in 1357 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

S obzirom koliko je šljuca tako popio, ne moze se bas reci da je u potpunosti neutralizirao :D
Nek i tu bradi zahvali.

nisam rekao da stipan nije popio opet previše udaraca bespotrebnih, jebiga lik kao da je bosanac, voli branit udarce glavom

ali nije ni približno D bio uspješan svojom taktikom hvatanja lijevom, sidestep, odvajanja, desnica, to mu jstipe jako dobro kontrirao guranjem na žicu

mislim da je tu stipin team taktiku savršeno složio, a stipe ko stipe, jebat ga, kao ona kruška što mjeri koliko jako udaraš

lik ga zvekne svom snagom a on

Edited by user Monday, August 17, 2020 6:08:33 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Popušite mi kurac svi
karl anal  
#204 Posted : Monday, August 17, 2020 6:06:31 PM(UTC)
karl anal

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
evo sad sam pogledao cijeli meč

a ono....

mei neshvatljivo da dc nije mogao usmjerit hrvački meč........

opet isto..on malo pa stipe malo...

nekužim d.c a...

ili neznamo info s treninga uopće može li on energetski gurat 5 r hrvanje plus malo stojke....

41 godina na ledjima vidjeli smo iz povijesti da su obično velikani padali

uglavnom NEMOŽE SE DR JUPIDUA napadat šta d.c nije pobjedio

KAD ME NIJE SLUŠAO!

onda sam ja kao kriv ...ma dajte

Ne moze on hrvat 5 rundi protiv zajebanog protivnika poput Stipe. Lako mu je bilo bacat malog Henda i mrsavog starog Andersona, ali kad i ako bacis Stipu treba se namuciti da ga zadrzis dole...

pa drugu borbu ga je imo na podu skoro 4 minute pa šta je značajno napravio, ništa, samo se umorio više od stipe

Popušite mi kurac svi
fist  
#205 Posted : Monday, August 17, 2020 6:08:08 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1381 time(s) in 740 post(s)
Stipe definitvno JE najveći MMA teškaš svih vremena.

Prvi sam koji će za sebe priznati da sam Pride nostalgičar, ali kad se objektivno pogledaju stvari, ovo je činjenica. Fedor je tijekom vladavine u Japanu imao hrpu nedoraslih protivnika (Zuluzinho, Nagata, Goodrigde, Ogawa, Hunt dok je tek ulazio u MMA svijet), a najveći skalpovi su mu bili dva jednodimenzinalna borca, jitser Nog i kickbokser Mirko.

U SF je pak imao seriju od 3 poraza, sub od Werduma, silovanje od Bigfoota i nokaut od srednjaša od jedva 85kg, Henda. Napomenimo da je tad imao godina onoliko koliko je Stipe imao kad je prvi put osvojio UFC titulu, dakle daleko od toga da je bio na zalasku karijere ili star.

Poraze od Mitrionea i Badera ajd možemo pripisati starosti, ali opet ih je doživio u godinama u kojima je jedan DC osvojio teškaški naslov (da uopće Randy Couturea i njegove godine ne spominjem). Još jedan lhw bi ga pobijedio bilo gdje osim u Rusiji (Maldonado) pa mu i to računam kao poraz.

Stipe je pobijedio apsolutno sve koje su stavili pred njega. Osvetio je i poraze od Cigana i DC-a, a ako je njima vratio, vratio bi i Struveu da je ovaj ikad uspio doći do prilike za titulu. Fedor svoje poraze (osim Koshake) NIJE osvetio.

Objektivno gledajući (oba borca su mi vrh vrhova), Stipe je postigao više.

I da, nemojmo zaboraviti VELIKU razliku u politici Pridea i UFC-a. U Prideu su prvaci svako malo radili non title mečeve. U Takvoj situaciji je vrlo lako vladati 10 godina. Tako je i Stipe mogao, Werdum pa 2 kante. Pa Reem pa 3 kante, pa JDS pa 2 kante.....

Stipe odradi ZAREDOM Werduma, Overeema, Cigana, Nganoua i tri puta Cormiera i u tom suludom nizu od 7 title fightova zaredom, od 7 mečeva pobijedi u 6 od njih (a prije toga još vezane pobjede protiv Arlovskog i Hunta)

Da se Fedor redom borio s takvim nizom monstruma, kitu bi vladao 10 godina bez poraza.

Pustimo nostalgiju i emocije po strani, objektivno gledano, Stipe je definitivno po rezultatima najveći MMA, ne samo UFC teškaš ikad

thanks 8 users thanked fist for this useful post.
karl anal on 8/17/2020(UTC), Svensson on 8/17/2020(UTC), DjomlaKS on 8/17/2020(UTC), nofrx on 8/17/2020(UTC), Him on 8/17/2020(UTC), ZgemboAdislic on 8/17/2020(UTC), JDS on 8/17/2020(UTC), dr jupidu on 8/18/2020(UTC)
karl anal  
#206 Posted : Monday, August 17, 2020 6:10:45 PM(UTC)
karl anal

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Prvi sam koji će za sebe priznati da sam Pride nostalgičar, ali kad se objektivno pogledaju stvari, ovo je činjenica. Fedor je tijekom vladavine u Japanu imao hrpu nedoraslih protivnika (Zuluzinho, Nagata, Goodrigde, Ogawa, Hunt dok je tek ulazio u MMA svijet), a najveći skalpovi su mu bili dva jednodimenzinalna borca, jitser Nog i kickbokser Mirko.

U SF je pak imao seriju od 3 poraza, sub od Werduma, silovanje od Bigfoota i nokaut od srednjaša od jedva 85kg, Henda. Napomenimo da je tad imao godina onoliko koliko je Stipe imao kad je prvi put osvojio UFC titulu, dakle daleko od toga da je bio na zalasku karijere ili star.

Poraze od Mitrionea i Badera ajd možemo pripisati starosti, ali opet ih je doživio u godinama u kojima je jedan DC osvojio teškaški naslov (da uopće Randy Couturea i njegove godine ne spominjem). Još jedan lhw bi ga pobijedio bilo gdje osim u Rusiji (Maldonado) pa mu i to računam kao poraz.

Stipe je pobijedio apsolutno sve koje su stavili pred njega. Osvetio je i poraze od Cigana i DC-a, a ako je njima vratio, vratio bi i Struveu da je ovaj ikad uspio doći do prilike za titulu. Fedor svoje poraze (osim Koshake) NIJE osvetio.

I da, nemojmo zaboraviti VELIKU razliku u politici Pridea i UFC-a. U Prideu su prvaci svako malo radili non title mečeve. U Takvoj situaciji je vrlo lako vladati 10 godina. Tako je i Stipe mogao, Werdum pa 2 kante. Pa Reem pa 3 kante, pa JDS pa 2 kante.....

Stipe odradi ZAREDOM Werduma, Overeema, Cigana, Nganoua i tri puta Cormiera i u tom suludom nizu od 7 title fightova zaredom, od 7 mečeva pobijedi u 6 od njih (a prije toga još vezane pobjede protiv Arlovskog i Hunta)

Da se Fedor redom borio s takvim nizom monstruma, kitu bi vladao 10 godina bez poraza.

Pustimo nostalgiju i emocije po strani, objektivno gledano, Stipe je definitivno po rezultatima najveći MMA, ne samo UFC teškaš ikad

nakon ovakvog posta si zaslužio dobro fistanje
Popušite mi kurac svi
thanks 1 user thanked karl anal for this useful post.
fist on 8/17/2020(UTC)
The Last Emperor  
#207 Posted : Monday, August 17, 2020 6:24:03 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

A dobro onda cemo pricekati kraj karijere pa cemo onda napraviti rezime. Sto ako ga Stena ugasi, je li i dalje najbolji svih vremena? Ja Fedora gledam samo kroz prime, 10 godina neprikosnoven. Koliko je Stipe najbolji, od pobjede nad Werdumom pa do nokauta od Cormiera? Pa sad opet. Nije to da je kao Anderson, GSP ili Jones vladao 7-8 godina. Anderson je dobar primjer ovogno cemu govorim, i dalje ga smatraju jednim od top 3 borca svih vremena, a vec 5-6 godina je smijesan. Gleda se samo prime.

DayHR  
#208 Posted : Monday, August 17, 2020 6:55:34 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 143 time(s) in 94 post(s)
Više volim Stipu u bilo bi mi drago da on bude GOAT, ali mislim da mu još fali. Treba nastavit pobjeđivat.

Fedor je pobijedio više opasnih boraca u karijeri, odnosno boraca koji su imali u određenom smislu značajnu MMA karijeru.

Recimo Goltsov, Pavlovich, Gagne, Delija, Aliakbari, Molavsky, Vakhaev, Vyazgin itd. su sve recimo "kante" i na papiru možda automatske pobjede, ali zparavo itekako mogu pobijedit puno poznatije borce kad bi se ovi morali borit protiv njih, osobito više puta godišnje bez velike pripreme. Pride borci su se protiv tog kalibra boraca borili često u svoje vrijeme između top borbi. Više od 2-3 borbe godišnje značajno povećava mogućnost od izeneđanje i poraza od manje poznatih boraca, kao i potrošenost tijela i ozljede.

Treba ući u borilište i onda kad ne želiš i kad nemaš puno za dobit, a možeš puno izgubit.
Puno se teže zapravo borit u karijeri, nego se ne borit.

Osim toga Fedor se borio u 3 potpuno različita pravila, u ringu i u kavezu, dok se Stipe samo jednu borbu u životu borio izvan američke vremenske zone dok mnogi poput Cormiera, Caina nikad ni nisu, a kamo li u nekim sasvim drugačijim pravilima gdje drugačije vještine dolaze do izražaja.
Svensson  
#209 Posted : Monday, August 17, 2020 7:01:02 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1441 time(s) in 776 post(s)
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post
Više volim Stipu u bilo bi mi drago da on bude GOAT, ali mislim da mu još fali. Treba nastavit pobjeđivat.

Fedor je pobijedio više opasnih boraca u karijeri, odnosno boraca koji su imali u određenom smislu značajnu MMA karijeru.

Recimo Goltsov, Pavlovich, Gagne, Delija, Aliakbari, Molavsky, Vakhaev, Vyazgin itd. su sve recimo "kante" i na papiru možda automatske pobjede, ali zparavo itekako mogu pobijedit puno poznatije borce kad bi se ovi morali borit protiv njih, osobito više puta godišnje bez velike pripreme. Pride borci su se protiv tog kalibra boraca borili često u svoje vrijeme između top borbi. Više od 2-3 borbe godišnje značajno povećava mogućnost od izeneđanje i poraza od manje poznatih boraca, kao i potrošenost tijela i ozljede.

Treba ući u borilište i onda kad ne želiš i kad nemaš puno za dobit, a možeš puno izgubit.
Puno se teže zapravo borit u karijeri, nego se ne borit.

Osim toga Fedor se borio u 3 potpuno različita pravila, u ringu i u kavezu, dok se Stipe samo jednu borbu u životu borio izvan američke vremenske zone dok mnogi poput Cormiera, Caina nikad ni nisu, a kamo li u nekim sasvim drugačijim pravilima gdje drugačije vještine dolaze do izražaja.

sport je daleko više evoluirao u Stipino doba

po meni se ipak više ove pobjede u kavezu računaju, jer kavez je ipak kavez

DjomlaKS  
#210 Posted : Monday, August 17, 2020 7:24:15 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2080 time(s) in 1442 post(s)
Originally Posted by: loreia Go to Quoted Post
Originally Posted by: loreia Go to Quoted Post
Dobar je mec bio, ali ne mogu se oteti dojmu da je cijela trilogija nepotrebna i predugo blokirala tesku kategoriju. Cormier se moze nametniti najvise dvije runde protiv Stipe, dalje ga tesko moze pratiti. Da je prva borba otisla do trece runde, teska kategorija bi zadnje tri godine bila puno zanimljivija.

DC-Jones je izvrstan matchup, mogao bih gledati deset takvih borbi. DC-Stipe je previse jednosmjerna ulica za moj ukus. Prve dvije DC, ostale Stipe. Kao da citam KW temu, samo se ponavlja ista pjesma.

DC bi trebao ici u mirovinu, ali ce ga lako namamiti natrag sa milijun ili dva dolara. Jos ako mu ponude Jonesa u teskoj, eto nam Daniela natrag.

Si gledao drugu borbu??

Ako nekoga nokautiras u prvoj, pa onda dominiras gotovo 4 runde u drugoj...malo je pogresno reci da se treca nije trebala dogoditi

Vrlo sam rijetko na forumu pa ne znam jel' me trolas, ili si jednostavno mlad.

Prvu rundu je DC dobio uvjerljivo, potpuna kontrola. Premalo je stete nanio, premalo je Stipu iscrpio, ali to je trazenje dlake u jajetu, prvu rundu je posve dominirao, izvrstan posao. Vec u drugoj se mijenja odnos, DC bolji na pocetku runde, Stipe hvata prikljcak do kraja runde. Runda moze ici na stranu DCja kod bodovanja, ali "za dlaku". U trecoj je bolji Stipe, DC je usporio, tesko se krece, "ukopani" Stipe iz prve dvije runde se sve vise krece i sve vise pogadja. U cetvrtoj DC vise nema energije za nista uciniti, ponavlja istu radnju "digni obje ruke u zrak i ostavi jetru na vjetrometini". Popio je desetak uppercut-a bez da je iti pokusao prilagoditi guard i nacin na koji napada. Ostao je bez energije, bez ideje, bez backup plana. Tuzno je vidjeti prvaka da onako zablokira, i samo prima bombe bez ideje sto uopce moze napraviti.
.

Opet pogledao borbu, i ne slazem se.
Istina da je Stipe dosta pogađao u drugoj al jako slabi udarci, dok je DC par puta gadno stresao, i pravo mi cudo ga nije uzdrmao. Dakle cisto Cormierova.
U trecoj ne kuzim kako je Stipe uzeo rundu, al vrlo vjerojatno zbog rusenja, jednog TDDa, i malo klinča. U stojci opet DC dominira, i Stipe kupi jako velik broj jabova tu, par jakih desnica i vecinu vremena se povlači. U trecoj mu najvise razbija facu i počinje krvarit.

Dakle puno bolji je DC bio u prve 3 runde druge borbe, nego Stipe u zadnje 3 trece borbe. Ukratko, u prve dvije borbe DC je čak 4 runde bio bolji. Ako je po tebi treci mec bio nepotreban onda ne znam sta reci.

I ovo "da je" također nema smisla.
Him  
#211 Posted : Monday, August 17, 2020 10:04:21 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
Stipe je izgledao u trecoj borbi ekstra suho. Mozda je Emperor u pravu i prelazak u polutesku nebi bila dobra ideja.
thanks 1 user thanked Him for this useful post.
forpfs on 8/18/2020(UTC)
JDS  
#212 Posted : Monday, August 17, 2020 11:33:09 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Stipe je izgledao u trecoj borbi ekstra suho. Mozda je Emperor u pravu i prelazak u polutesku nebi bila dobra ideja.

Ma kakav prelazek u polutesku
DjomlaKS  
#213 Posted : Tuesday, August 18, 2020 12:51:29 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

https://fightsite.hr/ufc...klonio-miocicu/10454074/

Legenda odlazi!
Daniel Cormier mi je najdraži borac svih vremena, borac kojeg su najvise otpisivali a postigao je nemoguce, SF prvak, LHW i HW u UFC-u, te jedan od najdominantijih ikad.
Drago mi je sto odlazi dok je jos uvijek na samom vrhu. Ostvario je impresivnu karijeru i nema za čime zaliti, jer sigurno ce postat inspiracija mnogim nadolazecim nadama!

P. S.
Žao mi je ko psu sto sad nije pobijedio, al opet mi je ovaj poraz bolje sjeo od proslog. Borba je bila fer, bez prljavih poteza, nije završila nokautom, i ono najbitnije, ovaj put nisam čitao bolesne komentare po fejsu :D.
Problem je sto me sad UFC nece zanimat ni 10% kao prije, jer nekako vise uopće nemam miljenike. Miočić i neki drugi su mi dragi, al skoro da mi svejedno bude kad izgube ili pobijede.
Jedino sto uvijek navijam da netko razbije Jona ili sad Adesanya al to je vec neka druga prica...
GSP  
#214 Posted : Tuesday, August 18, 2020 7:59:26 AM(UTC)
GSP

Was thanked: 276 time(s) in 222 post(s)
Tko je ono pisao na JJ neće u teškuEmocija18

https://fightsite.hr/ufc...ske-kategorije/10454083/
dr jupidu  
#215 Posted : Tuesday, August 18, 2020 8:11:46 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3876 time(s) in 2980 post(s)
https://fightsite.hr/ufc/kakva-poruka-za-oprostaj-od-mma-a-cormier-se-u-velikoj-objavi-naklonio-miocicu/10454074/

Legenda odlazi!
Daniel Cormier mi je najdraži borac svih vremena, borac kojeg su najvise otpisivali a postigao je nemoguce, SF prvak, LHW i HW u UFC-u, te jedan od najdominantijih ikad.
Drago mi je sto odlazi dok je jos uvijek na samom vrhu. Ostvario je impresivnu karijeru i nema za čime zaliti, jer sigurno ce postat inspiracija mnogim nadolazecim nadama!

P. S.
Žao mi je ko psu sto sad nije pobijedio, al opet mi je ovaj poraz bolje sjeo od proslog. Borba je bila fer, bez prljavih poteza, nije završila nokautom, i ono najbitnije, ovaj put nisam čitao bolesne komentare po fejsu :D.
Problem je sto me sad UFC nece zanimat ni 10% kao prije, jer nekako vise uopće nemam miljenike. Miočić i neki drugi su mi dragi, al skoro da mi svejedno bude kad izgube ili pobijede.
Jedino sto uvijek navijam da netko razbije Jona ili sad Adesanya al to je vec neka druga prica...

judi zaboravljaju da je d.c bio prvak ufc-a u teškoj i poluteškoj

a to je teško

da vidimo šta sad smjera jon jones s teškom.....

jer realno...svaka čast jon jonesu......al teška je teška

nek se pokaže medju veliki dečkima

DjomlaKS  
#216 Posted : Tuesday, August 18, 2020 11:06:32 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post

Mozda samo ima problema s ramenom, kao Mirko Emocija42

Jbt, pa LHW mi je sad zanimljiva kao zenska slamka kategorija Emocija26
Neodgovorni  
#217 Posted : Tuesday, August 18, 2020 11:51:45 AM(UTC)
Neodgovorni

Was thanked: 214 time(s) in 133 post(s)
Želim reći par stvari na temu GOATa. Podrazumijeva se da govorim samo svoje mišljenje.

Stipe je, rezultatski gledano, najveći. Ali nije sve u rezultatima! Rezultatska dominacija, bez stilske, ne osvaja srca.

Kličko je rezultatski neusporedivo bolji boksač od Tysona. Ali koliko smo na Youtubeu pogledali videa od jednog, a koliko od drugog? I mislio samEmocija1 Svijet je jedva čekao da se dosadni prvak umirovi i da se kategorija otkoči.

Što je Stipe pokazao stilski? Vrlo dobar 1-2. To je to! Nijedna poluga! Nijedno gušenje! Nijedan slam! Nijedan spektakularan nokaut!

Fedor, s druge strane, je tehnički pokazao toliko toga da je to nevjerojatno! Izumio je GNP koji nije lay and pray, koji je atraktivan i nasilan, sa zamasima iz kuka i labavom kontrolom protivnika. Maestralna judo bacanja, navezana na udaračke nasrtaje. Pobjede "blic" zahvatima. Također je demonstrirao ekstremnu borilačku inteligenciju i hladnoću pod pritiskom.

Cain je također imao stil koji oduzima dah: tempo, kondiciju i mješoviti presing kakav nikad prije ni poslije nije viđen. Po mom mišljenju, to je bila najviša razina MMA koju smo dosad imali prilike vidjeti. (Ne kažem da je Cain u stvarnoj konkurenciji za GOATa - njegova vladavina je bila prekratka.)

Osim impresivnog stila, još jedna stvar je potrebna: pobjede u velikim rivalstvima.

Fedorovi rivali - Nogueira i Mirko - su tada bili nepobjedivi za sve ostale. Isto je tako bio Cainov najveći rival JDS.

Kako stvari stoje sa Stipom? Realno, sve ono prije Ngannoua je bio polu-islužen kadar. To su bili borci koje smo navikli doživljavati kao vječne "neprvake". Tek pobjedama nad Ngannouom i Cormierom, Stipe je nadoknadio taj manjak. Ali ga je nadoknadio maestralno! To je nešto što ćemo bolje spoznati s distance, za par godina.

Edited by user Tuesday, August 18, 2020 11:54:13 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Neodgovorni for this useful post.
The Last Emperor on 8/18/2020(UTC)
JDS  
#218 Posted : Tuesday, August 18, 2020 12:29:21 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post

Ja sam pisao i dalje tvrdim da nece, uskoro ce objaviti da ide u penziju, zivi bili pa vidjeli, covjek od kad je došla USADA nije sjena sebe, jedini dobar meč koji je odradio je bio protiv Cormiera i naravno pao na doping testu.
thanks 1 user thanked JDS for this useful post.
karl anal on 8/18/2020(UTC)
DjomlaKS  
#219 Posted : Tuesday, August 18, 2020 12:48:22 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Povlačim ono za Santosa i mirovinu Emocija1
UserPostedImage

Edited by user Tuesday, August 18, 2020 12:49:24 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
forpfs on 8/18/2020(UTC)
karl anal  
#220 Posted : Tuesday, August 18, 2020 12:50:49 PM(UTC)
karl anal

post mi više baca na proštaj nego neki novi pohod, moje mišljenje je da je jones gotov
bez andola on u glavi nije isti borac i to je to, znam da će kasim sad reć suprotno ali JJ IS DONE
Popušite mi kurac svi
Users browsing this topic
13 Pages«<910111213>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.