Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

17 Pages«<1314151617>
Options
Go to last post Go to first unread
Him  
#281 Posted : Monday, July 6, 2020 10:21:03 AM(UTC)
Him

Rank: Advanced Member

Was thanked: 72 time(s) in 58 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/pernar-se-s-knedlom-u-grlu-oprostio-od-sabora-dragi-narode-ono-sto-si-birao-to-ces-i-dobiti-15006512

a falit će mi neki način... Emocija18

ok

što će on sad raditi?nije imao nikakav posao osim u saboru?

knedla u grlu mu je što mora zaboraviti 15 000 kuna for nothing..budimo realniEmocija1

Sad kad krenu deložacije zbog najveće krize zadnjih desetljeća vratit će se Pernar na svoje. On najviše profitira u najkriznijim razdobljima. Ne zaboravi da je Živi zid i stvoren u jeku one prošle gospodarske krize kao odgovor na brojne deložacije.

Pernar je lud, cak i za psihijatrijsku ustanovu ali ipak vise dao za napacene ljude. Mora sve ispocetka raditi i to tezim putem. Ljudi poput njonja su cijeli zivot lagali na TV i za njih ne vrijedi sto ce raditit bez 15.000,00 kn. Kad si mangup i to jos profinjeni prolazis cak i na index.hr.
Him  
#282 Posted : Monday, July 6, 2020 10:29:39 AM(UTC)
Him

Domovinski poret je najveci gubitnik. 25 do 30 mandata bi vec nesto bilo.
dr jupidu  
#283 Posted : Monday, July 6, 2020 10:32:11 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3781 time(s) in 2908 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
https://www.jutarnji.hr/izbori/vijesti/pernar-se-s-knedlom-u-grlu-oprostio-od-sabora-dragi-narode-ono-sto-si-birao-to-ces-i-dobiti-15006512

ok

knedla u grlu mu je što mora zaboraviti 15 000 kuna for nothing..budimo realniEmocija1

Sad kad krenu deložacije zbog najveće krize zadnjih desetljeća vratit će se Pernar na svoje. On najviše profitira u najkriznijim razdobljima. Ne zaboravi da je Živi zid i stvoren u jeku one prošle gospodarske krize kao odgovor na brojne deložacije.

Pernar je lud, cak i za psihijatrijsku ustanovu ali ipak vise dao za napacene ljude. Mora sve ispocetka raditi i to tezim putem. Ljudi poput njonja su cijeli zivot lagali na TV i za njih ne vrijedi sto ce raditit bez 15.000,00 kn. Kad si mangup i to jos profinjeni prolazis cak i na index.hr.

ČAK MISLIM DA BI BOLJE prošao da je išao samo s strankom ivan pernar

ovako se udružio i popušio....

išao je u pakt s političkim mrtvacima
Him  
#284 Posted : Monday, July 6, 2020 10:37:44 AM(UTC)
Him

Originally Posted by: Him Go to Quoted Post

ok

ČAK MISLIM DA BI BOLJE prošao da je išao samo s strankom ivan pernar

ovako se udružio i popušio....

išao je u pakt s političkim mrtvacima

Slazem se, preko FB nece vratiti povjerenje, mora se vratiti na teren i riskirati zivot.
Him  
#285 Posted : Monday, July 6, 2020 1:46:54 PM(UTC)
Him

Mislim da je ovo kraj od moje strane da ću više sudjelovati u izbornom procesu, ne zato što sam razočaran nego zato što više ne želim gubiti vrijeme i očekivati da ćemo zemlju urediti onako kako ja to idealiziram i. Biti gastarbajter je najbolje rješenje i gledati svoje probleme, a osobama koji misle da vječno mogu živjeti od zraka, želim im sreću kada ostare. Mnogi od njih će ostati na cesti, bez ikakvog praktičnog znanja i tražit će milostinju.

Nakon 30. godina ljudi se nisu potrudili, da žele promjenu, da pokažu HDZ-u da ne može samo tako lakoćom osvojiti vlast . Preko 50% ljudi nije izašlo na izbore, samo stranački motivirani i poneki da dođu nova lica u saboru. HDZ će pobjeđivati beskonačno i kada kao država budemo ispod razine bilo koje zemlje u Europi, jer smo nažalost naučeni, da nam netko nešto da i tu nema pomoći. Ove stranke koj su osvojile ponešto mandata, također je upitno da li bi pokušali nešto novo. Gledamo komforu, lijeni smo, čekamo da nam netko nešto da, jedemo kao svinje, kupujemo nepotrebne stvari i to je realnost. Biti će tako dok turizam donosi prihode do tada nemojte se previše nadati, nego živite svoj život i gledajte svoj interes a ne interes uhljeba. Interes uhljeba je stranka koja vas voli novčano podjebavati.

za mene bi bilo zadovoljavajuće da je SDP imao nešto više ili manje mandata od HDZ-a, kao što sam rekao da teže mogu oformiti vladu.

Edited by user Monday, July 6, 2020 2:22:34 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked Him for this useful post.
nofrx on 7/6/2020(UTC), 19_Pitbull_86 on 7/6/2020(UTC)
User is suspended until 10/1/2020 9:31:36 PM(UTC) nofrx  
#286 Posted : Monday, July 6, 2020 2:11:17 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 990 time(s) in 679 post(s)
https://www.telegram.hr/...zi-covjek-na-celu-sdp-a/

Bernardić dao ostavku.

Komadina VD predsjednik.
dr.Jupidu CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
DjomlaKS on 7/6/2020(UTC)
DjomlaKS  
#287 Posted : Monday, July 6, 2020 2:17:47 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2007 time(s) in 1394 post(s)
https://m.vecernji.hr/vi...-ne-mogu-bjezati-1415147

Pitao sam se gdje je najveci dupelizac, uz Njonju naravno.
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
nofrx on 7/6/2020(UTC)
Doc  
#288 Posted : Monday, July 6, 2020 2:58:57 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 520 time(s) in 339 post(s)
Guštam kao prase, guštao bih više jedino da mu je falio 1 glas 😂😂ć
Jzgozomboidu ga pokrali, mogu mislit kakav mu je danas košmar u gkavi😂😂🤩😂

Prema zadnjim informacijama, general Glasnović je čovjek kojem nedostaje 11 glasova. Nema veze, legalisti smo, ali kada se sve to vidi nije baš prošlo onako kako je trebalo proći - rekao je Škoro

Edited by user Monday, July 6, 2020 4:48:25 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#289 Posted : Monday, July 6, 2020 3:30:17 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5777 time(s) in 3602 post(s)

ok

ne zanima ti to njega više, sad je postao nacionalsocijalist fokusiran na soroša i opstanak bijele rase (to mu je bio doslovce čak i sinoćnji oproštajni status).

Edited by user Monday, July 6, 2020 3:32:37 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero  
#290 Posted : Monday, July 6, 2020 5:33:37 PM(UTC)
bero

Was thanked: 5777 time(s) in 3602 post(s)
Kako se Škoro busao u prsa, kao on će određivat premijera i sve, Plenki mora otići... a na kraju Plenki već sad bez njega ima 76 ruku, i još će mu sigurno maznut nekoliko zastupnika.
Ustvari, pitanje je hoće li Škorin pokret uopće opstat.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Him  
#291 Posted : Monday, July 6, 2020 6:44:39 PM(UTC)
Him

Tko je Sanja Radolović, ima neki neobično čudan lijep izgled.
ZgemboAdislic  
#292 Posted : Monday, July 6, 2020 7:30:44 PM(UTC)
ZgemboAdislic

Was thanked: 237 time(s) in 106 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
UserPostedImage
how do i upload a picture

Slika govori više od tisuću riječi.

General Sačić, osobno me pozvao na druženje uoči izbornih rezultata. Gospodski. O svom trošku. Prije izbornih i neizvjesnih rezultata u VI. izbornoj jedinici.

Izuzetno mi je drago da je ušao u sabor i zaista je od srca počastio ekipu koja mu je pomogla da to ostvari. Vrativši se iz stožera DP da nas pozdravi. Da proslavimo uspjeh zajedno i svima nam stisne ruku.
Piće u neograničenim količinama plus pečenje.
Za 50-tak ljudi. Probranih.
Čast mi što sam pomogao da general Sačić uđe u sabor i to je jedna od boljih stvari u životu što sam napravio.
Afirmativnim i predizbornim upisima po fb.
Varaždinec velika srca.
Velik čovjek.
Ipak sam ja GOAT KW prvak, koji stečena znanja i vještine, uspjeva transformirati u politički agitprop. Emocija1

Od izbornih rezultata, glasao sam za Ninu Raspudića.
Solidan rezultat most-a. I prava ekipa.

Biti će cirkusa u saboru, jer ušla je performerica Peovićka i neokomunisti-zgubidani iz RF, Možemo, Zagreb je naš. Nova ljevica i sl...
Iako nisam fan Dalije, neka je u saboru, uz mediokritete iz Pametno.
Škoro dobio opet po ušima.
Kao i Bernardić.

Doticni me nije s nicim impresionirao kad sam ga upoznao jedino sto sam uspio primjetiti je njegov kvocijent inteligencije
thanks 3 users thanked ZgemboAdislic for this useful post.
Doc on 7/6/2020(UTC), dr jupidu on 7/6/2020(UTC), DugoVecCitam on 7/6/2020(UTC)
User is suspended until 10/1/2020 9:31:14 PM(UTC) Reaktivac  
#293 Posted : Monday, July 6, 2020 10:05:14 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1213 time(s) in 914 post(s)
Jel na videu neoboljševički anarhist David Bilić iz Radničke fronte ? Emocija2
Bravo za Pernara, dobro ga je zaljepio. Emocija36
Faliti će u saboru, jer je puno bolja osoba nego što ljudi misle.

UserPostedImage

Edited by user Monday, July 6, 2020 10:07:26 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DugoVecCitam  
#294 Posted : Monday, July 6, 2020 11:23:27 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1536 time(s) in 914 post(s)
Zamislite da vam je netko prije godinu dana rekao, da ce trecu najvecu stranku u drzavi, voditi covjek cija je zena pisala za cetnicke novine.
DRAGI PRIJATELJI...
ksian  
#295 Posted : Tuesday, July 7, 2020 1:28:45 AM(UTC)
ksian

Was thanked: 1640 time(s) in 760 post(s)
Originally Posted by: Stipe Go to Quoted Post
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Plenki ubio, kakav majstor... Zahvatio centar, a desnica mu ostala, maestralan rezultat prvenstveno Plenkovića koji sastavlja drugu vladu.... Bez Škore i Mosta kao ekstremnih desničara...Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 a oni će postaviti uvijet da Plenki ne bude premjer kažu prije izbora, a danas se većina nada da će ih Plenki uzeti za žetončiće Emocija18

Možemo i Peovićka u Saboru, kao i tri zastupnika SSIP , najbolja stvar za Hrvatsku...

Ima još jedna odlična stvar, nema više u Saboru bolesnika Glasnovića da svojim seljačkim riječnikom truje javni prostor....

Uglavnom, zadovoljan izborima... Nije po mom, ali kako je moglo biti ispalo je super...

Mislim da nije stvar toga da je Plenković nekoga novog zahvatio.
Na prošlim izborima, 2016., imali su 680 000 glasova.

Na ovima su osvojili 620 000.

To znači da nije ni zadržao stare, a kamoli da je dobio nove.

Iz mnogih županija iselili su mnogi ljudi, a ti su ljudi općenito neskloniji HDZ-u. Zato su i iseljavali.
To su sad glasovi kojih više na izborima nema. To, plus apstiniranje od izbora, plus covid, su bili faktori zašto su (i) alternative dobile manje glasova.
Pa je tako HDZ-u puno manje glasova omogućilo puno više mandata.

Naravno, faktor je i negativni prirodni prirast koji zahvaća sve i generalno utječe na sve manje mogućih glasova na svakim izborima.

-Stipe

Naravno da je izuzetno bitna stvar što je Plenković zahvatio neke nove glasače.

HDZ je dobio najviše glasova u 1. jedinici, usred Zagreba, skoro 50 tisuća, od čega je direktno za Plenkovića glasalo 2/3, preko 32 tisuće birača. Za usporedbu, u istoj izbornoj jedinici za Beru je glasalo manje od 14 tisuća ljudi a za Senfa malo manje od 20 tisuća. Za HDZ je na ovim izborima u 1. jedinici glasalo skoro 30% više ljudi nego za SDP, za usporedbu, na izborima 2016. je SDP imao skoro 30% više glasova nego HDZ. Kome pripisati najbolje rezultate za HDZ u Zagrebu u zadnjih 25 godina, nego Plenkoviću? Andriji Mikuliću, možda?

Stoji da je HDZu pomogla vrlo mala izlaznost, i da je HDZ dobio 60 tisuća glasova manje nego na izborima 2016. , ali tad nije bilo Domovinskog Pokreta Miroslava Škore, koji je sad dobio gotovo 200. 000 glasova, od kojih bar pola čine bivši glasači HDZa, kojima se ne sviđaju čak ni prilično oprezna Plenkovićeva pro-evropska politika i vođenje stranke i države. Imao sam danas u čekaonici suda raspravu sa nekim očitim starim tuđmanovcem koji ne može Plenkoviću nikako oprostiti Istanbulsku konvenciju (kao da se njome uspostavlja išta bitno novo) i zato je glasao za Škoru, a jutros je bio vidno razočaran odličnim rezultatom Plenkovića. U konačnici, HDZovih 60 tisuća glasova manje nije ništa prema rezultatu SDP koji je na ovim izborima dobio čak 220 tisuća manje glasova nego 2016, oni definitivno nisu zahvatili nikakve nove glasače.

Ja osobno na parlamentarnim izborima nikad nisam glasao za HDZ, sve do jučer, kao ni moja supruga, i još popriličan broj ljudi koje poznajem. Inače su većina mojih političkih stavova ili lijevi ili liberalni. Glasujući za Plenkovićev HDZ (ni slučajno mi nije palo da ikome od ljudi na listi dam ikakvu vrstu dodatnog legitimiteta) glasao sam za: daleko najvećeg profesionalca u hrvatskoj politici, za što veću povezanost Hrvatske sa Evropskom Unijom, i što je možda bilo i presudno: za što manji uticaj pokreta okupljenog oko Miroslava Škore, nazadnog i u formi i u sadržaju, i i iza kojeg sile koje želi oslabiti i/ili uništiti Evropsku Uniju. Mislim da je najveća pobjeda za Hrvatsku što to društvo neće participirati u vlasti, bojao sam se da će to biti neminovnost i da nas skoro čekaju novi prijevremeni izbori. Druga bitna pobjeda je konačni pad Milana Bandića, a nikako ne bi zaboravio ni propast HNSa Ivana Vrdoljaka. Dalje, ne mislim da je Hrvatska išta izgubila što u Saboru neće bit Pernara, Vilibora, Glasnovića, Culeja...doduše, vjerovatno će se ipak naći neki novi redikuli, osobno se nadam ipak malo manjeg formata.

Plenković se u prvom mandatu pokazao kao smiren, stabilan i posvećen političar, iz aviona se vidi da ga nisu formirale naše političke kuhinje, već rad u Bruxellesu. Nije prvi naš političar koji se nada nastavku svoje političke karijere na međunarodnom nivou, ali je prvi koji ta svoja nadanja temelji na nekim realnim osnovama. Drago mi je da u ovom dosta teškom trenutku za hrvatsku ekonomiju baš on taj koji u svojim rukama ima sve, ne toliko radi njega, koliko radi toga što je čovjek od očitog povjerenja većine u Bruxellesu, od svih izglednih kandidata za hrvatskog mandatara vlade, on je zadnji kojem će oni okrenuti leđa.

thanks 1 user thanked ksian for this useful post.
DjomlaKS on 7/7/2020(UTC)
Stipe  
#296 Posted : Tuesday, July 7, 2020 9:35:29 AM(UTC)
Stipe

Was thanked: 426 time(s) in 284 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Originally Posted by: Stipe Go to Quoted Post
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Plenki ubio, kakav majstor... Zahvatio centar, a desnica mu ostala, maestralan rezultat prvenstveno Plenkovića koji sastavlja drugu vladu.... Bez Škore i Mosta kao ekstremnih desničara...Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 a oni će postaviti uvijet da Plenki ne bude premjer kažu prije izbora, a danas se većina nada da će ih Plenki uzeti za žetončiće Emocija18

Možemo i Peovićka u Saboru, kao i tri zastupnika SSIP , najbolja stvar za Hrvatsku...

Ima još jedna odlična stvar, nema više u Saboru bolesnika Glasnovića da svojim seljačkim riječnikom truje javni prostor....

Uglavnom, zadovoljan izborima... Nije po mom, ali kako je moglo biti ispalo je super...

Mislim da nije stvar toga da je Plenković nekoga novog zahvatio.
Na prošlim izborima, 2016., imali su 680 000 glasova.

Na ovima su osvojili 620 000.

To znači da nije ni zadržao stare, a kamoli da je dobio nove.

Iz mnogih županija iselili su mnogi ljudi, a ti su ljudi općenito neskloniji HDZ-u. Zato su i iseljavali.
To su sad glasovi kojih više na izborima nema. To, plus apstiniranje od izbora, plus covid, su bili faktori zašto su (i) alternative dobile manje glasova.
Pa je tako HDZ-u puno manje glasova omogućilo puno više mandata.

Naravno, faktor je i negativni prirodni prirast koji zahvaća sve i generalno utječe na sve manje mogućih glasova na svakim izborima.

-Stipe

Naravno da je izuzetno bitna stvar što je Plenković zahvatio neke nove glasače.

HDZ je dobio najviše glasova u 1. jedinici, usred Zagreba, skoro 50 tisuća, od čega je direktno za Plenkovića glasalo 2/3, preko 32 tisuće birača. Za usporedbu, u istoj izbornoj jedinici za Beru je glasalo manje od 14 tisuća ljudi a za Senfa malo manje od 20 tisuća. Za HDZ je na ovim izborima u 1. jedinici glasalo skoro 30% više ljudi nego za SDP, za usporedbu, na izborima 2016. je SDP imao skoro 30% više glasova nego HDZ. Kome pripisati najbolje rezultate za HDZ u Zagrebu u zadnjih 25 godina, nego Plenkoviću? Andriji Mikuliću, možda?

Ako je HDZ 2016. u Zagrebu osvojio 62 000, a ove godine 49 000, kako su onda "zahvatili neke nove glasače", a ne izgubili neke koje su imali?

Mislim da je tu prisutna jedna varka percepcije; ti znaš i blizak ti je jedan veliki primjer (znaš za sebe Emocija20).

No, ne bih rekao da se to dešavalo u nekom značajnom ili čak osjetnom broju. Tu je par koraka razmišljanja o Americi, EU, pa na to nadovezano "što će Europa" i slično, koji se generalno ne dešava kod birača kad se odlučuju za HDZ.
Motivi glasanja za HDZ tipično su drugačiji od toga.

Quote:

Stoji da je HDZu pomogla vrlo mala izlaznost, i da je HDZ dobio 60 tisuća glasova manje nego na izborima 2016. , ali tad nije bilo Domovinskog Pokreta Miroslava Škore, koji je sad dobio gotovo 200. 000 glasova, od kojih bar pola čine bivši glasači HDZa, kojima se ne sviđaju čak ni prilično oprezna Plenkovićeva pro-evropska politika i vođenje stranke i države. Imao sam danas u čekaonici suda raspravu sa nekim očitim starim tuđmanovcem koji ne može Plenkoviću nikako oprostiti Istanbulsku konvenciju (kao da se njome uspostavlja išta bitno novo) i zato je glasao za Škoru, a jutros je bio vidno razočaran odličnim rezultatom Plenkovića. U konačnici, HDZovih 60 tisuća glasova manje nije ništa prema rezultatu SDP koji je na ovim izborima dobio čak 220 tisuća manje glasova nego 2016, oni definitivno nisu zahvatili nikakve nove glasače.

To je svakako točno, SDP je izgubio puno više.
Po mom mišljenju, desetljeće antipropagande dalo je svoje, a to je jako teško za izbjeći. I, naravno, Bernardića populacija nije vidjela kao premijera.

Za ukupni broj glasova generalno relevantno je da će svaki novi izbori na državnoj razini davati pobjednike sa sve manje glasova već po matematičkoj zakonitosti, jer imamo sve manje stanovnika. Tako da se ne može po suhom broju odmah puno zaključivati (iako ponešto može).
Drugi dio te priče je da će HDZ-ovi birači generalno opstajati kao biračko tijelo, jer ne iseljavaju.
Oni koji su ostali su interesno vezaniji. Imaju 230 000 članova; 200 000 više od prve najbliže sljedeće stranke. A s HDZ-om povezanija ekipa u nekoj ruralnijoj izbornoj jedinici ima puno manje razloga iseliti od ekipe koja to nije.

Dakle, imamo izbore koji se odlučuju na 620, gdje HDZ ima 230 izravno povezanih (a tu se nadovezuju i članovi obitelji), a SDP 30.
Imamo iseljavanje ne-HDZ ekipe iz brojnih izbornih jedinica, gdje je oko 150 iselilo u protekle 4 godine (btw zaglušujuća mi je medijska tišina oko toga; sjećam se kako se prethodnike oko toga tretiralo). Od onoga što je doselilo imamo mahom ekipu iz BiH.
I imamo ekstra tri mandata iz dijaspore.

Adekvatnu protutežu tome bit će jako, jako teško naći ili izgraditi ili odgojiti, i mislim da je to dosta duga priča...

-Stipe

Edited by user Tuesday, July 7, 2020 9:39:18 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Doc  
#297 Posted : Tuesday, July 7, 2020 9:37:09 AM(UTC)
Doc

Was thanked: 520 time(s) in 339 post(s)
Iako nema nikakva bitna utjecaja na HR politiku, ni u bivšoj Vladi, a ni u ovoj je neće imat - tu je i neuništivi Pupovac...

Totalno bezbačajan faktor ali u očima desničara zlo veće od Sanaderova i Karanarkova lopovluka zajedno. Ispranim Buja mozgovima najlakše optužut Srbina 😂😂. Zbog toga mi je drago da je opet bitan za glasove u Saboru, 4 godine guštanja u suludom divljanju radikala - Pupi je kriv za sve 😂😂😂😂

Izbori završili puno bolje od očekivanog i na ozbiljnoj razini, a i na ovoj nebitnoj gdje su sitni gušti koje ćemo gkedat

Edited by user Tuesday, July 7, 2020 9:40:28 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#298 Posted : Tuesday, July 7, 2020 9:48:52 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2007 time(s) in 1394 post(s)
Ja sam isto misljenja da je Skoro pokupio dosta glasova HDZ-u, i da nije bilp njega, HDZ bi prosao jos bolje nego prije 4g.
Primijetim to po drustvenim mrezama koja je prije gurala HDZ radi interesa ili iz inata SDP-u(komunjare, crveni itd.), a sad Buja rekao Škoro i oni dali glas njemu.

Btw, isealjavaju Stipe i HDZ glasaci :D
User is suspended until 10/1/2020 9:31:36 PM(UTC) nofrx  
#299 Posted : Tuesday, July 7, 2020 10:01:28 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 990 time(s) in 679 post(s)
Da sam Plenki stavio bih Pupija za predsjednika sabora.

Da zastupnici ustasoidi budu izbezumljeni od jutra do mraka.
Da od frustracija ne mogu izbacit suvislu recenicu iz usta nego da bacaju samo pjenu a da ih straza baca van iz sabornice.
dr.Jupidu CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Doc on 7/7/2020(UTC)
The Last Emperor  
#300 Posted : Tuesday, July 7, 2020 10:12:35 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 868 time(s) in 487 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Da sam Plenki stavio bih Pupija za predsjednika sabora.

Da zastupnici ustasoidi budu izbezumljeni od jutra do mraka.
Da od frustracija ne mogu izbacit suvislu recenicu iz usta nego da bacaju samo pjenu a da ih straza baca van iz sabornice.

Plenki bi to vjerojatno i napravio, ali strah od reakcije biraca to ipak ne bi dopustio. Meni Pupi osobno ne smeta, osim sto lize guzicu onom kretenu Vucicu a mislim da za to nema potrebe...

thanks 2 users thanked The Last Emperor for this useful post.
nofrx on 7/7/2020(UTC), Doc on 7/7/2020(UTC)
Users browsing this topic
17 Pages«<1314151617>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.