Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

100 Pages«<9394959697>»
Options
Go to last post Go to first unread
Mate  
#1881 Posted : Friday, September 11, 2020 10:33:52 AM(UTC)
Mate

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 170 time(s) in 111 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Nacizam je stvorila suprostavljena strana.

Hitlera su financirali obitelj Bush, bio je unuk Rotschilda i njegove sobarice, znači kazar, i financirali su ga još i Winston Churchil i plemstvo, bio je jezuit, mason, talmudist i okulstist - znači čarobnjak.

Mir Vama.

nofrx  
#1882 Posted : Friday, September 11, 2020 10:41:16 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1065 time(s) in 737 post(s)
Jezuit je srpska riječ.
Na hrvatskom jeziku se kaže isusovac.
Heroj iz podruma
Mate  
#1883 Posted : Friday, September 11, 2020 12:29:55 PM(UTC)
Mate

Croatia

Jezuit je srpska riječ.
Na hrvatskom jeziku se kaže isusovac.

Dobro, onda isusovac.

Mir Vama.

bero  
#1884 Posted : Friday, September 11, 2020 12:35:15 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5817 time(s) in 3626 post(s)
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post

Hitlera su financirali obitelj Bush, bio je unuk Rotschilda i njegove sobarice, znači kazar, i financirali su ga još i Winston Churchil i plemstvo, bio je jezuit, mason, talmudist i okulstist - znači čarobnjak.

Mir Vama.

Vrh!
Volio bih s tobom popiti kavu i popricati, na kojem si odjelu u Vrapcu i smijes li primati posjete?

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Seded  
#1885 Posted : Friday, September 11, 2020 1:57:16 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 2049 time(s) in 1291 post(s)
Ajde Hitlera, Busha i Židove preselite u Avete. Ovo je topic o koroni.
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 2 users thanked Seded for this useful post.
fist on 9/11/2020(UTC), Him on 9/11/2020(UTC)
Mate  
#1886 Posted : Friday, September 11, 2020 2:18:50 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Mir Vama.

Vrh!
Volio bih s tobom popiti kavu i popricati, na kojem si odjelu u Vrapcu i smijes li primati posjete?

Znači napadi ad hominem u nedostatku argumenata, to je tako dubokoumno što ste sada napisali, to stvarno treba toliko inteligencije, načitanosti i znanja za ovo napisati, stvarno sam zapanjen Vašom razinom inteligencije, stvarno nevjerojatno, molim Vas, još, da čujemo te beskonačne mudrosti, molim Vas, još, ili je to sve što imate? Jeste li se već umorili? Joj, joj, a taman sam htio pročitati još vaših vrlih, dubokoumnih i mudrih komentara, stvarno nevjerojatno, to je potrebna takva mudrost za nekome to reći, bravo, bravo, i samo tako nastavite.

Mir Vama.

Edited by user Friday, September 11, 2020 2:19:21 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Mate for this useful post.
bero on 9/11/2020(UTC)
Mate  
#1887 Posted : Friday, September 11, 2020 2:20:39 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
Ajde Hitlera, Busha i Židove preselite u Avete. Ovo je topic o koroni.

Ispričavam se za svoje komentare koji su bili van teme.

Mir Vama.

Reaktivac  
#1888 Posted : Friday, September 11, 2020 2:33:48 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1238 time(s) in 927 post(s)

Mir Vama.

Vrh!

Znači napadi ad hominem u nedostatku argumenata, to je tako dubokoumno što ste sada napisali, to stvarno treba toliko inteligencije, načitanosti i znanja za ovo napisati, stvarno sam zapanjen Vašom razinom inteligencije, stvarno nevjerojatno, molim Vas, još, da čujemo te beskonačne mudrosti, molim Vas, još, ili je to sve što imate? Jeste li se već umorili? Joj, joj, a taman sam htio pročitati još vaših vrlih, dubokoumnih i mudrih komentara, stvarno nevjerojatno, to je potrebna takva mudrost za nekome to reći, bravo, bravo, i samo tako nastavite.

Mir Vama.

Što si očekivao ?

Kako si prošao u ranijim pohodima na pfs ?
Usamljeni jahač apokalipse.
Brzo ćeš se ispuhati, frende.

Da ne ispadne nekakva ljubomora, zavist ili sl., što šupljoglavac podmeće.
Držim da si izuzetno čestit, ali i nerazborit čovjek.
Siješ trud i trošiš vrijeme, a žanješ posprdnost i podsmijeh ?
Ima li smisla ?

Dođi u KW temu, čeka te pravi gym.
thanks 1 user thanked Reaktivac for this useful post.
Mate on 9/11/2020(UTC)
bero  
#1889 Posted : Friday, September 11, 2020 3:03:03 PM(UTC)
bero

Mir Vama.

Vrh!

Ja nisam homoseksualac kao Vi da sa Vama idem na kave i pričam, ali bih rado popio kavu i popričao sa Vašom ženom.

Mir Vama.

I ja s tvojom mamom, jer sumnjam da imas zenu ;)

- dr jupidu
bero  
#1890 Posted : Friday, September 11, 2020 4:19:53 PM(UTC)
bero

Zadnjicarske strasti! Predobro!
Mir tebi ;)
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
nofrx on 9/11/2020(UTC)
Mate  
#1891 Posted : Friday, September 11, 2020 4:40:55 PM(UTC)
Mate

Croatia

Zadnjicarske strasti! Predobro!
Mir tebi ;)

Mir Vama (Shalom)

Edited by user Friday, September 11, 2020 4:41:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Him  
#1892 Posted : Friday, September 11, 2020 5:42:18 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
I ja sam do prije par godina bio kao i neki ovdje, povrsno upoznat sa svime i zastupao "zdravorazumske" stavove, pa cak su me nervirali ovakvi likovi poput mene koji zastupaju tamo neke opskurne stavove. Ali uz malo poticaja iz blize okoline poceo sam preispitivati neke svoje stavove i malo se pozabavio istrazivanjem istih. Kada malo zagrebes ispod povrsine shvatis da je svijet jedno vrlo izopaceno mjesto na svim razinama.

Evo jedan recentni primjer sa masonima. Svi smo culi za masone ali smo bili skepticni, tj. znali smo da mozda postoje ali smo smatrali da je to nesto bezveze preuvelicano. I onda bum, lani u novinama procurile slike sa masonskih okupljanja u Hrvatskoj, sve odreda ugledni ljudi medu kojima i glavni drzavni odvjetnik, WTF?? To je bilo nesto meni toliko apstraktno da sam se malo i sokirao. A npr. da sam do tada ljudima negdje pricao javno u drustvu da postoje masoni i da su mnogi vazni ljudi u Hrvatskoj clanovi, pa svi bi mi se smijali i isprdali me kao zadnju budalu.

Dokle sezu te interesne skupine tesko je i zamisliti.

Na kraju je onaj panj Pernar bio u pravuEmocija18 Teorija o zavjeri pretvara se u stvarnost, brzo se to zataškalo. Živimo na žalost u matriksu.

Masoni i interesne skupine nisu teorija zavjere, vec fakt koji nije nikad bio tajna. Pa vani imaju svoje klubove s natpisima :D

Teorije zavjere su ono sto ne mozes dokazat.

Da ali nitko nije očekivao da takva skupina može biti u rupi zvanoj Hrvatska. Lako moguće da ih ima više, ali oktriveni je maknut i slučaj je zataškan. Vjerojatno ih još ima u hrvatskim institucijama ili imaju svoje poslušnike.

Neke stvari koje spominjem može se reći da je mišljenje bez dokaza. Isto tako nitko moje mišljenje i dojam ne treba ušutkavati ako ja to razmišljanje ne forsiram da drugi prihvate.

Edited by user Friday, September 11, 2020 5:50:45 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Him  
#1893 Posted : Friday, September 11, 2020 6:02:03 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
Ljudi su se izgleda počeli buniti oko Korone. Kada se novci tope, teže je miševe držati u kavezu.
hamush  
#1894 Posted : Friday, September 11, 2020 7:31:39 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 2056 time(s) in 1153 post(s)
I ja sam do prije par godina bio kao i neki ovdje, povrsno upoznat sa svime i zastupao "zdravorazumske" stavove, pa cak su me nervirali ovakvi likovi poput mene koji zastupaju tamo neke opskurne stavove. Ali uz malo poticaja iz blize okoline poceo sam preispitivati neke svoje stavove i malo se pozabavio istrazivanjem istih. Kada malo zagrebes ispod povrsine shvatis da je svijet jedno vrlo izopaceno mjesto na svim razinama.

Evo jedan recentni primjer sa masonima. Svi smo culi za masone ali smo bili skepticni, tj. znali smo da mozda postoje ali smo smatrali da je to nesto bezveze preuvelicano. I onda bum, lani u novinama procurile slike sa masonskih okupljanja u Hrvatskoj, sve odreda ugledni ljudi medu kojima i glavni drzavni odvjetnik, WTF?? To je bilo nesto meni toliko apstraktno da sam se malo i sokirao. A npr. da sam do tada ljudima negdje pricao javno u drustvu da postoje masoni i da su mnogi vazni ljudi u Hrvatskoj clanovi, pa svi bi mi se smijali i isprdali me kao zadnju budalu.

Na kraju je onaj panj Pernar bio u pravuEmocija18 Teorija o zavjeri pretvara se u stvarnost, brzo se to zataškalo. Živimo na žalost u matriksu.

Masoni i interesne skupine nisu teorija zavjere, vec fakt koji nije nikad bio tajna. Pa vani imaju svoje klubove s natpisima :D

Tako je. Masoni vise nisu jer su ih prokazali. Iduce sto se pokaze istinitim takoder prestaje biti teorija zavjere.

To ti samo govori koliko ne vidis dalje od Hrvacke i od svojeg malog svemira...
Masonerija je poprilicno rasirena stvar u USA i nije nikakvo "tajno" drustvo.. na svakom koraku imas loze, rade evente, skupljaju pare za bolesnu djecu itd...
u istom rangu su sa Lionsima, Order of the Moose i sl...

masona imas na svakom koraku i vise manje su vecinom penzici koji nemaju sta za radit pa si krate vrijeme...

u hrvackoj je to vise smatrano tabu-om i nosi stigmu zavjere protiv SVEGA... ja sam isto ostao paf kada sam prije cca 15g skonto da mi je najbolji frend ne samo mason nego i WM svoje loze... nakon toga sam vidio da je to ekvivalent clanstva hrvatskog drustva likovnih umjetnika...

Pitanje za Matu - da li posjedovanje masonkih simbola i predmeta moze ugroziti covjekovo duhovno zdravlje? pitam za prijatelja.
hvala.

Bronson0  
#1895 Posted : Friday, September 11, 2020 8:14:02 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 352 time(s) in 228 post(s)
Na stranu sad imaju li kakav utjecaj i jesu li taboo ili ne. Jadno je da se stvaraju drustva kojima je jedina zajednicka stvar da svi imaju love.Drustvo likovnih umjetnika spaja umjetnost, ove ne spaja nista
bero  
#1896 Posted : Friday, September 11, 2020 9:06:51 PM(UTC)
bero

Kod nas masoni nisu potrebni, kod nas su politicke stranke interesna drustva. Masoni kod nas su goli kujac prema HDZ-u.
- dr jupidu
The Last Emperor  
#1897 Posted : Saturday, September 12, 2020 9:02:15 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Kod nas masoni nisu potrebni, kod nas su politicke stranke interesna drustva. Masoni kod nas su goli kujac prema HDZ-u.

Masoni su jedna dosta visa stepenica od HDZ-a. U HDZ-u drmaju likovi ala Josip Đakić i slični koji pretpostavljam ne bi mogli prismrditi masoneriji. HDZ-ovci i ostali stranacki uhljebi su izlozeni konstantnom preziru iz svih sfera drustva kojeg svjesno prihvacaju u zamjenu za ostvarivanje materijalnih dobara i pozicija moci. A postati masonom je stvar prestiza, tamo se ne mozes uclaniti nego dobijas poziv. Tek kad jednom udes tamo vidis tko je sve unutra i to samo one koji pripadaju istom rangu kao ti. Sve je obavijeno velikim velom tajne. Ovo u Americi sto je hamush spominjao ne mogu komentirati jer nemam uvid, ali ocito sasvim drugacije nego kod nas.

Edited by user Saturday, September 12, 2020 4:54:56 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked The Last Emperor for this useful post.
nofrx on 9/12/2020(UTC), Mate on 9/12/2020(UTC)
Doc  
#1898 Posted : Saturday, September 12, 2020 9:25:21 AM(UTC)
Doc

Was thanked: 582 time(s) in 384 post(s)
Masoni su već ušli u fazu da se više ne kriju, toliko su jaki da otvoreno propagiraju svoju ideoligiju i da se ne moraju bojati nekih posljedica. Posebno u tim nazovi razvijenim zapadnim društvima. I kod nas su sve otvorenija pa imaš ovog Gabrića koji o tone javno priča bez zafršje nakon što su provaljeni...

Nažalost masoni su možda tek na 4, 5 mjestu u toj hijerahiji moći. Za one u samom vrhu šira javnost nije ni čula.. Tako da su Madoni u biti nešto kao mali od palube. A za običnog čovjeka to su moćni ljudi..

thanks 2 users thanked Doc for this useful post.
nofrx on 9/12/2020(UTC), Mate on 9/12/2020(UTC)
bero  
#1899 Posted : Saturday, September 12, 2020 11:14:06 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Masoni su već ušli u fazu da se više ne kriju, toliko su jaki da otvoreno propagiraju svoju ideoligiju i da se ne moraju bojati nekih posljedica. Posebno u tim nazovi razvijenim zapadnim društvima. I kod nas su sve otvorenija pa imaš ovog Gabrića koji o tone javno priča bez zafršje nakon što su provaljeni...

Nažalost masoni su možda tek na 4, 5 mjestu u toj hijerahiji moći. Za one u samom vrhu šira javnost nije ni čula.. Tako da su Madoni u biti nešto kao mali od palube. A za običnog čovjeka to su moćni ljudi..

Ponavljam, masoni se nikada nisu krili.
A za ovo da nisu previse bitni si u pravu.

- dr jupidu
Mate  
#1900 Posted : Saturday, September 12, 2020 1:10:38 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

Tako je. Masoni vise nisu jer su ih prokazali. Iduce sto se pokaze istinitim takoder prestaje biti teorija zavjere.

To ti samo govori koliko ne vidis dalje od Hrvacke i od svojeg malog svemira...
Masonerija je poprilicno rasirena stvar u USA i nije nikakvo "tajno" drustvo.. na svakom koraku imas loze, rade evente, skupljaju pare za bolesnu djecu itd...
u istom rangu su sa Lionsima, Order of the Moose i sl...

masona imas na svakom koraku i vise manje su vecinom penzici koji nemaju sta za radit pa si krate vrijeme...

u hrvackoj je to vise smatrano tabu-om i nosi stigmu zavjere protiv SVEGA... ja sam isto ostao paf kada sam prije cca 15g skonto da mi je najbolji frend ne samo mason nego i WM svoje loze... nakon toga sam vidio da je to ekvivalent clanstva hrvatskog drustva likovnih umjetnika...

Pitanje za Matu - da li posjedovanje masonkih simbola i predmeta moze ugroziti covjekovo duhovno zdravlje? pitam za prijatelja.
hvala.

Naranvno da ugoržava i ne samo to, neka Vaš prijatelj pročita Morali i Dogma Albeta Pikea, u kojem se jasno govori da masoni služe luciferu kao Velikom arhitektu svemira i štuju ga kao donosioca svjetla.

Mir Vama.
Users browsing this topic
100 Pages«<9394959697>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.