Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

96 Pages«<7980818283>»
Options
Go to last post Go to first unread
Him  
#1601 Posted : Saturday, July 25, 2020 5:03:19 PM(UTC)
Him

Rank: Advanced Member

Was thanked: 72 time(s) in 58 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
A sad kao kontra argumenti ponovno idu etiketiranja tipa ti vjerujes u ljude gmazove, ravnozemljas si, antivakser, pernarovac i slicno, nista manje ne ocekujem ;)

Zato što i ništa više ne predstavljaš. :D

Bakini recepti ftw!

On se za razliku od tebe bori za slobodu ne želi kao njegovi preci da se odmah pokore sustavu. Vojska, vakcinacija prisilla bilo kojeg oblika osim poreza koje je teže osporiti.
Him  
#1602 Posted : Saturday, July 25, 2020 5:11:42 PM(UTC)
Him

Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Cjepljenje je biznis. Moglo bi doci do velikog revolta s vremenom oko reguralnog cjepljenje za djecu. Nase tijelo je stvoreno da dijeli svoj zivot s bakterijama i virusima. Biti sterilan kako neki to propovjedaju znaci ne imati imunoloski sustav koji ce te braniti od losih bakterija i virusa. Tu dolazi politika cjepljenja gdje nekoj djeci sjebe zivot bez ikakve odgovornosti drzave i farmaceuta. Sasvim je normalno da bebe budu u doticaju s bakterijama, tako da pokupe dok puzaju po podu i time dobivaju svoj imunoloski sustav koji moze odupreti losim bakterima i virusima. Mi jako slabo znamo o prehrani, opcenito kako biti zdrav. Politika se svodi na lijekove i cjepljenje i to je sve sto vam doktori nude.

O ovome pricam, facebook school of medicine. Apsolutno nista sta si naveo nema veze s istinom. Nit su cjepiva biznis (farma. kompanije od cjepiva nemaju neku zaradu za razliku od lijekova), nit obvezna cjepiva cine tijelo "sterilnim", vec stite od smrtonosnih bolesti za dijete.

Zato je dijete i susjedstvu ostalo hendikepirano do te mjere da si ne moze sam guzicu obrisati s 12 godina a majka 2 godine cekala da dobije status njegovateljice. Odmah nakon cjepiva dijete postalo beskorisno. Unisten zivot tih ljudi.

Potvrdjeno je da je uzrok tomu cjepivo? Obvezno cjepivo?
Znas tu pricu iz prve ruke? Pitam jer sam se i ja naslusao takvih prica, a cjepivo nikad nije bilo uzrok.

Cjepivo po meni jedino ide u obzir ako se radi o virusu gdje niti jedan imuni sustav ne moze boriti. Nisam ja ispitivao sve u detalje. Imam isto prijatelja koji mi je ispricao slicno. Dijete je bilo zdravo dok nije dobio cjepivo u skoli. Dobio je temperaturu nakon ubrizgavanja i nakon mjesec dana postao invalid.

Ako je cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti.

Drzava se pobrinula da jedemo hranu iz supermarketa i da zivimo pod umjetnim svjetlom 10 do 12h na dan. Nije ni cudo da smo bolesni i da mladi sve vise imaju problem sa zdravljem. Drzava ne zeli da imamo nekakvu svijest da radimo onoliko koliko je potrebno, da ne ganjamo novac. Sto vise zivis neuredno, moras vise raditi, vise izdvajati za zdravlje, na kraju pocinjes biti ovisnik o alkoholu i tabletama. Medicina je super kada ti je zivot ugrozen.

Ok ajmo malo se tim cjepivima pozabaviti koja djeca primaju i gdje su ljudi izuzeno osjetljivi, ne znam zašto jer svaka studija pokazuje da su cjepiva izuzetno sigurna i da se nesreće događaju jako rijetko (kao i u svemu drugome što se tiće medicine i zdravlja), možeš imati i lošu reakciju na aspirin i umrijeti.

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC4599698/

Što se ospica tiče:"The likelihood of serious harm if a person contracts measles is much greater than the chance of being injured from the measles vaccine, data shows. About one of four people who get measles are likely to be hospitalized, and one to two of every 1,000 people who get it are likely to die from the disease, according to the C.D.C. In comparison, claims of harm have been filed for about two out of every million doses of the measles vaccine."

https://www.nytimes.com/...accine-injury-claims.htm

Nevjerojatno je da svatko ima nekog prijatelja koji ima "priču" i "prije je bilo bolje". Danas je životni vijek poduplan dok su ljudi prije imali 12ero djece od kojih sedmero nije preživjelo.

Vama je uzalud objašnjavati šta se desi ako imaš 500.000 IDIOTA koji se ne žele cijepiti i onda pokupe Mums,Ospice,Rubeolu( ili ne daj Bože ili Supermane,tko već recimo Polio ako su djeca u pitanju).

--------------------Ako je cjepivo stvara "super imunitet", nemas se onda sto bojati osobe koja se ne zeli cjepiti---------

http://www.pkids.org/imm...ces_not_vaccinating.html

Ne cijepe se djeca odmah kad izađu iz rodilišta nego ima određena vremenska tablica cijepljenja. Jedna kritična grupa ljudi su djeca koja su još premlada da se cijepe. Recimo vakcina za Ospice se ne daju prije 12 mjeseca starosti. Jako male bebe ako dobiju ospice moraju ići u bolnicu jer su izuzetno ugrožene, a da ne govorim koliko su rizične grupe ljudi koji su imunokompromitirani(koji su preboljeli rak,imaju različite autoimune bolesti,ljudi koji su imali trasnplataciju).

Ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji su protiv vakcinacija bilo kojeg tipa.

Ne živimo više u blatu, postoji neka određena svijest ljudi o higijeni. Poštujem sve vas koji se želite cjepiti, ali zašto siliti roditelje da cjepe svoju djecu.? razlog opće poznat spriječiti smrtonosne bolesti. Još jedan način zastrašivanja puka. Realno je da sve više ljudi u Europi bune na cjepljenje i pitaju se je li to uopće potrebno danas raditi. Kada malo bolje pogledamo kako kontrolirati ljude, najefikasnija metoda je prodavati smrt, znači širiti strah od smrti.
Nemaju sve zemlje u Europi obavezno cjepljenje, pa se nije pokazalo da djeca umiru od smrtonosnih bolesti. Kada pogledaš svatko danas može doći u Europu a da nije cjepljen.

Inače sam uz cjepljenje protiv prisilne mobilazacije u vojsci.

Znači ne znaš ništa niti imaš elementarna znanja o tome ali opet si protiv cjepiva jer misliš da je krivo, ali nemaš pojma zašto niti zbog čega. Jebeno. d'oh! . Tebi je Ante Pavlović onda Bog.

Btw gore imaš jedan link od ZNANSTVENE STUDIJE, a ne linkove od flash.hr ili bakinirecepti.com. Prouči malo.

Da takvi kao ti dođu na vlast imali bi epidemije Ospica gdje umire oko 10 ljudi na tisuću zaraženih u malo slabijim zemljama kao što smo mi,gdje bi onda smrtnost beba bila povećana, jer zašto siliti djecu na cijepljenje?

Umjesto toga imamo skoro izumrlu bolest u svijetu,znaš zbog čega? Zbog CJEPIVA. Emocija1

Znaš tko se buni na cijepljenje? Nepismeni i neinformirani ljudi.

Malo da bolje razmišljaš ne bi bio pristaša sustavu koji pušta da godišnje umire nekoliko milijuna djeca od manjka hrane i vode. Podržavaš te profiterske organizacije koje boli uvo za djecu u Hrvatskoj a kamoli gdje je siromaštvo na vrhuncu. Ja neću pokleknuti, gledat ću isključivo svoj interes i da živim svoj život, a ne kako famraceuti i njihove marionete to žele i propagiraju.
Him  
#1603 Posted : Saturday, July 25, 2020 5:20:09 PM(UTC)
Him

Cijepljenje da kao izbor ne kao prisila. Omogućiti roditeljima da djeca mogu od kuće učiti, pratiti predavanja online, otići u školu kada je potrebna konzultacija i ispiti.
Bronson0  
#1604 Posted : Saturday, July 25, 2020 5:31:40 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 345 time(s) in 224 post(s)
Ajmo reci i da ste u pravu i da cijepiva stvarno imaju velike i opasne nuspojave. Usporedi te nuspojave sa brojem umrlih prije nego sto je cijepljenje uvedeno.
Him  
#1605 Posted : Saturday, July 25, 2020 5:40:48 PM(UTC)
Him

Originally Posted by: Stipe Go to Quoted Post

Ne živimo više u blatu, postoji neka određena svijest ljudi o higijeni. Poštujem sve vas koji se želite cjepiti, ali zašto siliti roditelje da cjepe svoju djecu.? razlog opće poznat spriječiti smrtonosne bolesti. Još jedan način zastrašivanja puka. Realno je da sve više ljudi u Europi bune na cjepljenje i pitaju se je li to uopće potrebno danas raditi. Kada malo bolje pogledamo kako kontrolirati ljude, najefikasnija metoda je prodavati smrt, znači širiti strah od smrti.

Tako i antivakseri pokušavaju širiti strah od cjepiva.

Quote:

Nemaju sve zemlje u Europi obavezno cjepljenje, pa se nije pokazalo da djeca umiru od smrtonosnih bolesti.

Nešto slično se ipak jest pokazalo - kako je procijepljenost opadala, tako su se javljala žarišta zaraza.

Kad se dovoljno žarišta pojavi, obično zakonodavcima dosadi ni zbog čega imati takve probleme, pa se postavlja obaveza cijepljenja.

navodno je i pražnjenje crijeva također urota države i ljudi iz sjene.
"govna su dio nas, ne odbacujte ih!"
pustit ću tu priču na facebook da bi ljudi poput Hima to uzeli kao sveto pismo, jer struka im ne može dokazati suprotno kad su struka ljudi gušteri.

Samo slušaj struku, vjerojatno imaš koju banku, indoktrinacija je izgleda duboko usađena i vjerujem da ne možeš bez kave u jutro. ::)

Imamo sada stručnjake u stožeru koji su do posla došli preko članske iskaznice, tako i na TV-u. Ne smatram da su nesposobni, ali sigurno nisu neovisni.

Ne brini neće HDZ izgubiti i neće ljudi pobjediti koji vjeruju da "ljudi gušteri" postoje.

Ni ja nisam fan brojnih poteza našeg stožera, ali mislim da to, što u RH imamo HDZ na vlasti, nije razlog za odbacivati struku po posve drugim pitanjima.

Cijepljenje nisu izumili naši stožeraši u 2020. Emocija20

-Stipe

Ponavljam nisam protiv cijepljenja na dobrovoljnoj bazi, nego protiv obveze , pa nismo više u diktaturi. Ja ne širim strah u smjeru da se cijepljenje u potpunosti zabrani. Možda to radi Pernar i ekipa. Ja Pernara ne pratim , osim kada čujem na portalu. Kada sam vidio što priča o 5g mreži, wifi, c vitaminu, odmah mi je postao odbojan, ali dečko koliko god da je zelen jedini stvara otpor, samo na krivi način. Mijenja razmišljanje u politici prebrzo, nije se profilirao i zato je brzo propao.
pecho  
#1606 Posted : Saturday, July 25, 2020 6:47:19 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 627 time(s) in 382 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
A sad kao kontra argumenti ponovno idu etiketiranja tipa ti vjerujes u ljude gmazove, ravnozemljas si, antivakser, pernarovac i slicno, nista manje ne ocekujem ;)

Zato što i ništa više ne predstavljaš. :D

Bakini recepti ftw!

On se za razliku od tebe bori za slobodu ne želi kao njegovi preci da se odmah pokore sustavu. Vojska, vakcinacija prisilla bilo kojeg oblika osim poreza koje je teže osporiti.

Ne trebam biti epidemiolog da znam pročitati ZNANSTVENA ISTRAŽIVANJA.
Pa jel to zaista toliko teško?
On se bori za moj kurac isto kao i ti. Bori se za to da ljudi budu više bolesni i da bude veći mortalitet djece. Ja ovdje nisam spomenuo niti vojsku niti porez nego fizičko zdravlje.
Zbog takvih ljudi kao što ti i on propada svijet.
Vi ste opasni za društvo jer apsolutno ništa ne razumijete i glavna polazišta u raspravi su vam jebeni memovi i slike. Otkud polazite da su cjepiva loša za djecu?

Pokaži mi priznata straživanja gdje su cjepiva loša,a ne osobne anegdote iz priča preko ograde.

Čekam vas.

Edited by user Saturday, July 25, 2020 10:26:10 PM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
pecho  
#1607 Posted : Saturday, July 25, 2020 6:51:44 PM(UTC)
pecho

Samo neka mi netko znanstveno i logički objasni zašto se djeca ne bi smjela cijepiti, a da to ima smisla ikakvog. Imaš CJEPIVA koji ti mogu spasiti dijete od bolesti koji mu mogu dugotrajno naštetiti ili ga ubiti jer neke bolest su za djecu smrtonosne recimo Pertussis iliti Hripavac u beba je izrazito ozbiljan i zahtijeva hospitalizaciju i ti to nećeš i dijete ti umre. Kak to ima smisla?

Btw za to dijete u dobi od 3-4 mjeseca prima cjepivo. Ja sam to sranje imao sa 35 godina i mjesec dana je trajalo,sad zamislite nekog tko ima godinu dana.

Jesi ti uopće studirao medicinu, baš to područje? Ti to od mene tražiš kao i ostali takvog razmišljanja da znanstveno dokažemo da je cjepivo loše. To ti je isto kao da ja tebe pitam da dokažeš kako se točno radi nuttella i coca cola. Na deklaraciji piše što ima ali podaci nisu potpuni, kemičari uglavnom ne mogu dobiti orginal smjesu. Ja kao individualac ne kao neka grupacija gdje me se namjerno gura, logično smatram da Hrvatska i veliki dio Europe ne treba da se cjepi, opet nisam da se zabranjuje cjepivo , samo ne pod obavezu. Maska mi osobno ne smeta jer time ja sebi ne radim šetutu, osim malo socijalnog distanciranja, dok kod cjepiva može nastupiti nuspojava u slučaju neke teže ne žele priznati i nema ja mislim u nijednom članku da će te obeštetiti novčano. Ako ima bilo bi super to staviti.

Ne,nego trebam neko polazište zašto mislite da su vakcine opasne. Ne zanimaju me osobne anegdote. Radim preko 10 godina sa djecom i u školi i u klubovima pa nikad nisam čuo da je netko se sjebo od cjepiva ili da je autist zbog toga. Kao što rekoh,ovdje ne razgovaramo o mečevima pa tko ima kakvo mišljenje,nego o ozbiljnim stvarima. To što ste vi pobornici teorija zavjera,to je drugi par čarapa.

Edited by user Sunday, July 26, 2020 2:08:23 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Doc  
#1608 Posted : Saturday, July 25, 2020 8:51:57 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 528 time(s) in 344 post(s)
Doc  
#1609 Posted : Monday, July 27, 2020 10:26:53 PM(UTC)
Doc

Sve je dobro... Glupi teoretičari zavjeta i njihove paranoje o praćenju i coroni...

https://www.24sata.hr/ne...hISqlHHguzrvHCxUrTLFEEJI
bero  
#1610 Posted : Tuesday, July 28, 2020 1:45:59 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5784 time(s) in 3606 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Sve je dobro... Glupi teoretičari zavjeta i njihove paranoje o praćenju i coroni...

Da, billa gatesa zanima kolko puta tjedno idem do lidla... prate nas :D

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
pecho  
#1611 Posted : Tuesday, July 28, 2020 8:46:28 AM(UTC)
pecho

Gotovo je. Gates i Soros nas budu pratili i ubili.
Jesi kupio kilu krumpira ili kilu i pol?
Doc  
#1612 Posted : Tuesday, July 28, 2020 11:15:37 AM(UTC)
Doc

U nedostatku argumenata odmah se ubacuje Bil Gates i ljude guštere, klasika komunikacijskih besmislica.. Kakve to veze ima s činjenicom o Coroni i aplikaciji, nikakve..

Ni slučajno se nemojte zapitat je li normalno da netko traži od ljudi da instaliranju aplikaciju za praćenje kontakta s drugim ljudima, pod izlikom pandemije koja postoji samo ako si testiran, ako ne radiš test nisi bolestan i pandemija ne postoji... Jebeno opasna bolest.. Treba opet sve zatvorit

Dajte babacite još koju o Bil Gatesu i ne zaboravite 5g, i obavezno kao i do sad slušajte stožer

Edited by user Tuesday, July 28, 2020 11:19:32 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Doc for this useful post.
DjomlaKS on 7/28/2020(UTC)
bero  
#1613 Posted : Tuesday, July 28, 2020 11:36:51 AM(UTC)
bero

U nedostatku argumenata odmah se ubacuje Bil Gates i ljude guštere, klasika komunikacijskih besmislica.. Kakve to veze ima s činjenicom o Coroni i aplikaciji, nikakve..

Ni slučajno se nemojte zapitat je li normalno da netko traži od ljudi da instaliranju aplikaciju za praćenje kontakta s drugim ljudima, pod izlikom pandemije koja postoji samo ako si testiran, ako ne radiš test nisi bolestan i pandemija ne postoji... Jebeno opasna bolest.. Treba opet sve zatvorit

Dajte babacite još koju o Bil Gatesu i ne zaboravite 5g, i obavezno kao i do sad slušajte stožer

a koji su tvoji argumenti?
ok, nema Gatesa, nek bude Plenki.
Plenkija zanima kolko puta dnevno ideš po kruh i s kim ćeš popit pivu na terasi?

- dr jupidu
Doc  
#1614 Posted : Tuesday, July 28, 2020 12:10:44 PM(UTC)
Doc

Plenkija zanima kolko puta dnevno ideš po kruh i s kim ćeš popit pivu na terasi?

Zanimljivo je Bero kao se ti i slični pitate zašto bi Plenkija zanimalo s kim piješ pivo na terasi, a ne pitate se zašto bi uopće netko tražio da instaliram aplikaciju kojom nas prati s kim se družim ? Zašto to tražit od ljudi zbog izmišljene nepostojeće pandemije ?

To je toliko suludo kao kad bi sad država tražila da svi zbog zigurnosti od lopova i krađe instaliramo kamere po cijeloj kući kako bi oni mogli spasiti našu imovinu, vidjeti je li nekto krade kad nas nema doma, a kad ti kažeš to nije normalno, ja kažem - je eto baš Plenkovića zanima kakve ti zavjese imaš u dnevnom boravku i kad piješ kavu sa ženom...

Naravno da ih ne zanimaju takve banalnosti kojima ti relativiziraš ovaj pokušaj Big brothera , kao što ih sigurno ne zanima kakve boje zavjese stoje u tvom stanu ...

Nadam se da ti je sad malo jasnije , da ćeš malo otvoriti oči da postavljaš pogrešna pitanja, odnosno postavljaš pitanja baš onakva kakva se očekuju ... Zašto nisi postavio pitanje koji kuki oni imaju znati s kim sam ja na kavi i gdje. Čak i to bez obzira koliko to benigno bilo... Zašto , čemu to , ne želim da znaju ? Pa ne želim da mi prijatelj zna kad sam na kavi s nekim drugim prijateljem, zašto bi to netko znao ako ja ne želim ? To su prava pitanja, a ne neka oni prate - je baš ih zanima moja terasa ....

Znači ti očigledno nemaš argument zašto bi nas pratili s tom aplikacijom, ja imam npr. jedan od razloga zašto bi nas pratili:

Dakle, nema zakljucavanja ali zato svi moraju instalirati aplikaciju kako bi se što prije otkrilo kontakte i kako bi se u samom korijenu zasjeklo širenje "zaraze". I tako ste vi zaposlenik tvrtke koja zapošljava 500 ljudi dobili putem korona aplikacije poruku da ste bili u kontaktu, prije tri dana sa čovjekom u vlaku za kojeg se ispostavilo da je pozitivan na koronu, pozitivan na temelju testa koji su očito neispravni, svi ljudi koji rade sa vama, a koji su bili sa vama u kontaktu dobiju istu poruku, kao i ljudi koji su bili sa njima u kontaktu i, tako već imate 30, 50, 100, dvije tisuće ljudi u samoizolaciji i brojne tvrtke koje ne mogu poslovati, nema tko raditi. Sad, netko od tih koji su poslani u samoizolaciju putem aplikacije dobije prehladu i blagu temperaturu i, istog trenutka pomisli, o, sranje, zasigurno imam koronu jer sam bio u kontaktu sa moguće zaraženim, moram se testirati, I tako gospodin ode kod epidemiologa, ispriča priču, testira se i bude pozitivan je su testovi neispravni, reagiraju već na blagu prehladu. Sustav bilježi novog zaraženog i kontaktira sve kontakte putem aplikacije, i opet kreće malo šmrcanje, strah od smrti kojeg šire mediji, testiranje, pozitivan, slanje poruke kontaktima putem aplikacije, broj zaraženih i u izolaciji raste ko lud, mediji šire paniku - svi ćemo umrijeti!!! Sustav preopterecen, tvrtke propadaju, gospodarstvo se gasi, uvodi se policijski sat (već viđeno) itd itd ... Ukratkko , mogu manipulirat kako god hoće, kao što su i do sad manipulirali , za što imamo činjenice... Samo treba to dići na višu razinu...

To su meni puno bolji argumenti za zamislit se od - je baš Plenkija briga s kim piješ kavu ...

Edited by user Tuesday, July 28, 2020 12:13:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pecho  
#1615 Posted : Tuesday, July 28, 2020 12:33:19 PM(UTC)
pecho

Jebeno opasna bolest..

Pa naravno da je izmišljena bolest. Ovi debili koji su bili 30 dana bolesni su izmišljali simptome samo da bi se manipuliralo sa javnošću.

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC7090728/

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC7258606/

https://nymag.com/intell...-are-covid-19-tests.html

Ja bih htio da ti to dobiješ da 30 jebenih dana budeš u bolovima pa da se sam uvjeriš da to nije jebena gripa. Ti i ove ostale budale koje ne vjeruju u to.

Edited by user Tuesday, July 28, 2020 1:58:36 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#1616 Posted : Tuesday, July 28, 2020 12:45:43 PM(UTC)
bero

Zanimljivo je Bero kao se ti i slični pitate zašto bi Plenkija zanimalo s kim piješ pivo na terasi, a ne pitate se zašto bi uopće netko tražio da instaliram aplikaciju kojom nas prati s kim se družim ? Zašto to tražit od ljudi zbog izmišljene nepostojeće pandemije ?

To je toliko suludo kao kad bi sad država tražila da svi zbog zigurnosti od lopova i krađe instaliramo kamere po cijeloj kući kako bi oni mogli spasiti našu imovinu, vidjeti je li nekto krade kad nas nema doma, a kad ti kažeš to nije normalno, ja kažem - je eto baš Plenkovića zanima kakve ti zavjese imaš u dnevnom boravku i kad piješ kavu sa ženom...

Naravno da ih ne zanimaju takve banalnosti kojima ti relativiziraš ovaj pokušaj Big brothera , kao što ih sigurno ne zanima kakve boje zavjese stoje u tvom stanu ...

Nadam se da ti je sad malo jasnije , da ćeš malo otvoriti oči da postavljaš pogrešna pitanja, odnosno postavljaš pitanja baš onakva kakva se očekuju ... Zašto nisi postavio pitanje koji kuki oni imaju znati s kim sam ja na kavi i gdje. Čak i to bez obzira koliko to benigno bilo... Zašto , čemu to , ne želim da znaju ? Pa ne želim da mi prijatelj zna kad sam na kavi s nekim drugim prijateljem, zašto bi to netko znao ako ja ne želim ? To su prava pitanja, a ne neka oni prate - je baš ih zanima moja terasa ....

Znači ti očigledno nemaš argument zašto bi nas pratili s tom aplikacijom, ja imam npr. jedan od razloga zašto bi nas pratili:

Dakle, nema zakljucavanja ali zato svi moraju instalirati aplikaciju kako bi se što prije otkrilo kontakte i kako bi se u samom korijenu zasjeklo širenje "zaraze". I tako ste vi zaposlenik tvrtke koja zapošljava 500 ljudi dobili putem korona aplikacije poruku da ste bili u kontaktu, prije tri dana sa čovjekom u vlaku za kojeg se ispostavilo da je pozitivan na koronu, pozitivan na temelju testa koji su očito neispravni, svi ljudi koji rade sa vama, a koji su bili sa vama u kontaktu dobiju istu poruku, kao i ljudi koji su bili sa njima u kontaktu i, tako već imate 30, 50, 100, dvije tisuće ljudi u samoizolaciji i brojne tvrtke koje ne mogu poslovati, nema tko raditi. Sad, netko od tih koji su poslani u samoizolaciju putem aplikacije dobije prehladu i blagu temperaturu i, istog trenutka pomisli, o, sranje, zasigurno imam koronu jer sam bio u kontaktu sa moguće zaraženim, moram se testirati, I tako gospodin ode kod epidemiologa, ispriča priču, testira se i bude pozitivan je su testovi neispravni, reagiraju već na blagu prehladu. Sustav bilježi novog zaraženog i kontaktira sve kontakte putem aplikacije, i opet kreće malo šmrcanje, strah od smrti kojeg šire mediji, testiranje, pozitivan, slanje poruke kontaktima putem aplikacije, broj zaraženih i u izolaciji raste ko lud, mediji šire paniku - svi ćemo umrijeti!!! Sustav preopterecen, tvrtke propadaju, gospodarstvo se gasi, uvodi se policijski sat (već viđeno) itd itd ... Ukratkko , mogu manipulirat kako god hoće, kao što su i do sad manipulirali , za što imamo činjenice... Samo treba to dići na višu razinu...

To su meni puno bolji argumenti za zamislit se od - je baš Plenkija briga s kim piješ kavu ...

Emperor se ljuti kad ga se povezuje s anivaklserima, a protivnik je cijepljenja u cijelosti.
Ti se ljutiš kad te se povezuje s teoretičarima zavjera, a ovo što si napisao je žešći conspiracy teory.

i sad što reć...

"argumenti" su ti svaka druga, a bapske priče i X Files sheme bez ikakvog pokrića iznosiš kao argumente.

Edited by user Tuesday, July 28, 2020 2:03:26 PM(UTC)  | Reason: Not specified

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
pecho on 7/28/2020(UTC)
The Last Emperor  
#1617 Posted : Tuesday, July 28, 2020 2:21:44 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 869 time(s) in 488 post(s)

Emperor se ljuti kad ga se povezuje s anivaklserima, a protivnik je cijepljenja u cijelosti.
Ti se ljutiš kad te se povezuje s teoretičarima zavjera, a ovo što si napisao je žešći conspiracy teory.

i sad što reć...

"argumenti" su ti svaka druga, a bapske priče i X Files sheme bez ikakvog pokrića iznosiš kao argumente.

Ne ljutim se na to nego npr. kad antivaksere izjednacavas sa ravnozemljasima i usput ubacis ljude gustere a nigdje veze. :D Ja jesam antivakser, ali ne nacelno vec protiv trenutnih programa koji su na snazi (da ne idemo nasiroko opet jer je vec prozvakana tema). Kao primjer cu navesti da mi je pred par godina na ribanju udica skroz prosla kroz prst, te sam posao na hitnu gdje su mi to izvadili i dali cjepivo protiv tetanusa. Znaci cijepljenje po potrebi svakako. ;)
Bronson0  
#1618 Posted : Tuesday, July 28, 2020 2:53:24 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 345 time(s) in 224 post(s)
Bez obzira bio bill gates ili plenkovic ta ideja s aplikacijom je ekstremno glupa. Em te niko ne moze prisliti da imas to, em mozes ostaviti mobitel kuci, em mozes imati mobitel na tipke itd.
Doc  
#1619 Posted : Tuesday, July 28, 2020 2:56:34 PM(UTC)
Doc

Jebeno opasna bolest..

Pa naravno da je izmišljena bolest. Ovi debili koji su bili 30 dana bolesni su izmišljali simptome samo da bi se manipuliralo sa javnošću.

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC7090728/

https://www.ncbi.nlm.nih...pmc/articles/PMC7258606/

https://nymag.com/intell...-are-covid-19-tests.html

Ja bih htio da ti to dobiješ da 30 jebenih dana budeš u bolovima pa da se sam uvjeriš da to nije jebena gripa. Ti i ove ostale budale koje ne vjeruju u to.

Dragi pecho, pisao sam o tome više puta... to nije izmišljena bolest , ali nije ni kuga... Većina ljudi niti ne zna da je ima dok ne napravi test, imam iskustva iz prve ruke ljudi koji su tek nakon testa saznali da su bolesni, jebena je to bolest... Baš ono gadna, kad većina populacije mora napraviti test da bi znala da je bolesna...

Kad si tako dobronamjeran ja bi da ti istovremeno dobiješ Malariju ili gripu ... pa da se uvjerimo tko će gore proći ti s malarijom ili gripom ili ja s Coronom ... Garantiram ti da bi te gripa jebeno sjebala jer sjebe svakog, da ne pričam o Malariji , a meni bi test morao reći da sam zaražen Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18
Doc  
#1620 Posted : Tuesday, July 28, 2020 3:01:20 PM(UTC)
Doc

i sad što reć...

Bero , ja sam napisao jedan od razloga - znači nešto šta mi logika govori da bi moglo biti,... to nije argument... i nije nikakava teorija zavjere nego neko razmišljanje...

Argument je ono što sam pisao prije toga, da je potpuno besmisleno ljudima instalirati aplikacije za praćenje kao zbog sigurnosti od zaraze Coronom, dok istovremeno vidimo da je ta Corona smješna bolest od koje u prosjeku umiru ljudi s .82 godine starosti... to je po meni neoboriv argument, jer ta aplikacija sigurno neće pomoći niti ima smisla što se Corone tiče...

Users browsing this topic
96 Pages«<7980818283>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.