Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

67 Pages«<6364656667>
Options
Go to last post Go to first unread
Zatoichi  
#1281 Posted : Saturday, May 9, 2020 2:02:34 AM(UTC)
Zatoichi

Rank: Advanced Member

Was thanked: 494 time(s) in 307 post(s)
U mene zena na kompu,radi od kuce a ja vec desetak dana neradim,cuvam djete i dosadjujem se.....bilo dobro al se zdnjih par dana nesto znamo zakacit,vjerovatno zbog mog stalnog podjebavanja.....kaze mi jutros :”Jednog dana kad ostaris i kad nebudes imao snage,takav cu ti samar odvalit.” 😀😀
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
karl anal  
#1282 Posted : Saturday, May 9, 2020 4:11:21 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2501 time(s) in 1315 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
U mene zena na kompu,radi od kuce a ja vec desetak dana neradim,cuvam djete i dosadjujem se.....bilo dobro al se zdnjih par dana nesto znamo zakacit,vjerovatno zbog mog stalnog podjebavanja.....kaze mi jutros :”Jednog dana kad ostaris i kad nebudes imao snage,takav cu ti samar odvalit.” 😀😀

Reci ti njoj pošteno, zato ću te od danas do gore napomenutoga timelinea scaki dan isprebijat

ne previše ali da fino puca

A šta misliš zašto sam ja svojoj naredio da se udebja 20 kila, PADALA MI OD PRVE PLESKE

ona sjebana a ja nedorečen, a sad bogami par dobrih šljuca podnese, baš me ugodno iznenadi, a i ona veselija

ja puno mirniji i stabilniji, ali baš puno

naravno da je za nagradu odvedem na ručak, biraj bilo šta

OD PIZZA

sad mi je jasno zašto su prije ljudi bili puno staloženiji i brakovi bili puno povezaniji nego danas

Iznajmljujem prostor za sig
thanks 5 users thanked karl anal for this useful post.
Doc on 5/9/2020(UTC), DjomlaKS on 5/9/2020(UTC), ZgemboAdislic on 5/9/2020(UTC), Svensson on 5/9/2020(UTC), Kamatar87 on 5/9/2020(UTC)
Zatoichi  
#1283 Posted : Saturday, May 9, 2020 12:46:06 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 494 time(s) in 307 post(s)
Bas romanticno
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
thanks 1 user thanked Zatoichi for this useful post.
Reaktivac on 5/9/2020(UTC)
karl anal  
#1284 Posted : Saturday, May 9, 2020 12:49:39 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2501 time(s) in 1315 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
Bas romanticno

plemenito razmišljaš, ajmo ovako, ti živi od te svoje romantike

a ja ću od onoga šta ja zaradim i žena spremi
Iznajmljujem prostor za sig
iggor  
#1285 Posted : Saturday, May 9, 2020 3:16:47 PM(UTC)
iggor

Croatia

Was thanked: 17 time(s) in 11 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/96131995_3480673745283394_5047402599406370816_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=8024bb&_nc_eui2=AeEoHGB2DRLPD9i8p9PbI_ODKMrdd7IfbV8oyt13sh9tX6nAscCdoIFjqeXdtWvhBjk&_nc_ohc=XJ7UFZZ_mp8AX_ay7ZP&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=7&oh=77a5be230ae00e091b7e475410ed62ea&oe=5ED84B62

Bujanci ga mrze i zato što je volio žene... Zločin na djelu :D

Kažu neki da je volio i djecu od 12. i 16. godina neke kasnije i optužio, sad je istina ili nije al samo zamisli da ti se neki drug se zagleda u maloljetnu kćer jel bi ti bio tako simpatičan i frajer jer eto kao voli žene🤗
FaceDesigner  
#1286 Posted : Saturday, May 9, 2020 5:18:11 PM(UTC)
FaceDesigner

Was thanked: 650 time(s) in 338 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://www.youtube.com/watch?v=Qdj4hRvJ3vA

nekako mi ovaj nobelovac djeluje uvjerljivo....

zanimjivo

On je više u životu zaboravio nego je Capak u životu naučio.

To je taj čudesni pojam struke i znanstvene zajednice.
Modus operandi je uvijek isti. Go with the flow.
Ne preispituj dogme i stav većine. Radi i razmišljaj u zadanim okvirima, inače ti projekti neće biti financirani, niti ćeš napredovati na sveučilištima i institutima, niti će ti se radovi objavljivat i ocjenjivati u znanstvenim časopisima i kao takav ćeš biti automatski diskvalificiran.

Ali s vremena na vrijeme izađe ovakav lik i posere se po svima. Lik koji je izolirao virus HIV-a. Ako se netko razumije u HIV i sekvence njegovog RNA to je valjda Luc Montagnier.
Ja se ne razumijem u to niti tvrdim da je u pravu ili u krivu, ali ovakva izjava bi u normalnim okolnostima trebala potaknuti lavinu, ako ničeg drugog onda demantija.
Ali svi junaci mukom zamukoše.

PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Doc  
#1287 Posted : Saturday, May 9, 2020 9:36:46 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 256 time(s) in 165 post(s)
Sad idemo opravdanja zašto je ovo moguće samo u Švedskoj i više niti jednoj zemlji u Europi... Izgleda kako super-ljudi Šveđani ne žive ni u Šivcarskoj.... Ali očigledno sve više ekipe uključuje mozak te u ovoj priči, zbraja 2 i 2 , koji uvijek moraju dati 4 ... Samo slaba je korist od naknadne pameti, šteta je već napravljena, a njezini rezultati nas tek očekuju...

https://www.jutarnji.hr/...cenja-kretanja/10290382/
Stipe  
#1288 Posted : Saturday, May 9, 2020 9:50:15 PM(UTC)
Stipe

Rank: Administration

Was thanked: 394 time(s) in 257 post(s)
Originally Posted by: FaceDesigner Go to Quoted Post

zanimjivo

Ne preispituj dogme i stav većine. Radi i razmišljaj u zadanim okvirima, inače ti projekti neće biti financirani, niti ćeš napredovati na sveučilištima i institutima, niti će ti se radovi objavljivat i ocjenjivati u znanstvenim časopisima i kao takav ćeš biti automatski diskvalificiran.

Ali s vremena na vrijeme izađe ovakav lik i posere se po svima. Lik koji je izolirao virus HIV-a. Ako se netko razumije u HIV i sekvence njegovog RNA to je valjda Luc Montagnier.
Ja se ne razumijem u to niti tvrdim da je u pravu ili u krivu, ali ovakva izjava bi u normalnim okolnostima trebala potaknuti lavinu, ako ničeg drugog onda demantija.

Nema nekog razloga za "lavinu" bilo čega.
Imaš ekipe koja skrene, zabrije, ili ima blind spot koliko hoćeš. Pa tako i među Nobelovcima.

To je jedan od razloga zašto se o istoj temi mogu imati oprečna mišljenja.

"Lavine" se ne dešavaju jer ako je netko u krivu, u krivu je, i vozimo dalje; ima se pametnijeg posla od vraćanja na nekoga tko zabrije.

KV-ov genom je dostupan na GenBanku već mjesecima, a ovaj tip je u krivu.
https://healthfeedback.o...-from-hiv-is-inaccurate/

Preispitivanje je uvijek u redu; samo, pametno bi bilo onda sukladno tome preispitativati i sve te neke "senzacionalne" nove tvrdnje.

Sorry što sam se nadovezao na tvoje postove 2-3 put zaredom.
To što nam se svima dešava kad čujemo neku ovakvu vijest je isto, "confirmation bias" i ideja da, ako Nobelovac kaže...
Naši mozgovi nisu instantno prilagođeni na to da evaluiraju na način, imaš 500 nobelovaca ili znanstvenika, i 499 je došlo do jednog zaključka, a ovaj jedan do drugog, pa je onda za očekivati da ovih 500 nisu previdjeli, nego je ovaj jedan zabrijao. I njihove su prosudbe su samo prosudbe, i oni imaju različita mišljenja, i neki od njih će krivo zaključiti.

Isto nam se inicijalno dešava čitali ovog Nobelovca, ili rečenice neke predstojnice klinike iz Srbije, ili "našeg poznatog imunologa" Sladoljeva.
Dok se ne uputimo malo bolje, pa vidimo da pričaju gluposti.

-Stipe

Edited by user Saturday, May 9, 2020 10:00:23 PM(UTC)  | Reason: Not specified

The Last Emperor  
#1289 Posted : Saturday, May 9, 2020 10:06:08 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 733 time(s) in 409 post(s)
Znaci ti Stipe vjerujes da je virus nastao na mokroj trznici u Wuhanu? :)
Bronson0  
#1290 Posted : Sunday, May 10, 2020 1:38:10 AM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 263 time(s) in 173 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Sad idemo opravdanja zašto je ovo moguće samo u Švedskoj i više niti jednoj zemlji u Europi... Izgleda kako super-ljudi Šveđani ne žive ni u Šivcarskoj.... Ali očigledno sve više ekipe uključuje mozak te u ovoj priči, zbraja 2 i 2 , koji uvijek moraju dati 4 ... Samo slaba je korist od naknadne pameti, šteta je već napravljena, a njezini rezultati nas tek očekuju...

https://www.jutarnji.hr/...cenja-kretanja/10290382/

https://www.thelocal.se/...bits-have-you-picked-up.
Imas jos mali milion ovakvih clanaka. Uglavnom skroz drugacija kultura i mentalitet. Nas ako ne udaris po dzepu nisi nista napravio.
Stipe  
#1291 Posted : Sunday, May 10, 2020 12:18:07 PM(UTC)
Stipe

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

Za dati neku ocjenu toga prvo je potrebno pozabaviti se stručnom literaturom o virusnim zaraznim bolestima.

Ona kaže ovako:
Gdje je neki virus doslovno "nastao" teško je ili nemoguće reći. U prirodi, naročito među šišmišima, je jako puno rezervoara raznoraznih virusa koji kroz pojedinu životinjsku vrstu kolaju. Mogu biti ograničeni na jednu vrstu, ili na više njih. Šišmiši, ptice i svinje su po tim pitanjima nama najopasniji.

Ti virusi kontinuirano mutiraju, i uvijek je pitanje vremena kad će neki od njih (neki nama "novi") prijeći na čovjeka.

Obično se pod "nastao" zapravo onda i shvaća ovo "prešao na čovjeka", a ne doslovno nastao.
Oko toga već imamo bolju ideju.

Taj se proces dešava stalno (samo na periodima od 5 ili 10 ili 20 godina; generalno je, naravno, nemoguće znati kad će se neka nova mutacija tog tipa desiti), većinom s raznim vrstama virusa gripe, i vjerujem da se jest tako desilo i sada.
Objektivnih razloga vjerovati u suprotno nemamo (iako to jest uvijek mogućnost, naravno).

Vezano uz to vjerujem da za ovakav virus nemamo kapaciteta proizvesti ga, kao i da nitko nema koristi pustiti ga.
To je mišljenje eksperata koji su upućeni i u testiranja i razvoj biooružja, i u naše mogućnosti po tom pitanju (a naše mogućnosti nam kažu kako nije ni "slučajno" iscurio iz nekog laboratorija, jer ga nemamo mogućnosti "kreirati"), i u općenito prijetnje koje čovječanstvo od virusa ima.

-Stipe
The Last Emperor  
#1292 Posted : Sunday, May 10, 2020 1:02:25 PM(UTC)
The Last Emperor

Ali po tome ispada da je onaj nobelovac obicna stara budala. Ti tvrdis da nemamo mogucnosti proizvesti takve viruse (u to cisto sumnjam), a nobelovac tvrdi da je virus definitivno proizveden u labosu. Vrlo mi je cudno da nisi ni najmanje otvoren mogucnosti da covjek govori istinu s obzirom na njegove reference...
Stipe  
#1293 Posted : Sunday, May 10, 2020 2:49:01 PM(UTC)
Stipe

Ali po tome ispada da je onaj nobelovac obicna stara budala.

Ispada.

I po ovom pitanju i jest. Ili, bolje rečeno, ima blind spot iz ovog ili onog razloga.

Ako ih 5 (vjerojatno bi bolje bilo reći 5 555) smatra da nije, a 1 da je, očito je netko tu u krivu.
Obično je to taj 1.

Quote:

Ti tvrdis da nemamo mogucnosti proizvesti takve viruse (u to cisto sumnjam),

To tvrde eksperti koji se upravo takvom problematikom bave, na način koji je vjerodostojan.

Quote:

a nobelovac tvrdi da je virus definitivno proizveden u labosu. Vrlo mi je cudno da nisi ni najmanje otvoren mogucnosti da covjek govori istinu s obzirom na njegove reference...

Tu nas opet može vrtiti u krug "nobelovac", kako sam opisao u ranijim postovima.
U ovom slučaju nisam otvoren jer sam provjerio koliko je moguće i smatram da je jednostavno u krivu - već što se genoma tiče - on, i da su u pravu oni koji tvrde da nije tako kako kaže.

Btw u njegovim (novijim) referencama ima svakakvog rada, uključujući i brljavljenja na razini koje se ne bi ni studentima trebale tolerirati koliko su antiznanstvene.
Što i ne iznenađuje. Emocija20

-Stipe

Edited by user Sunday, May 10, 2020 2:50:01 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#1294 Posted : Sunday, May 10, 2020 2:59:22 PM(UTC)
bero

Was thanked: 5560 time(s) in 3458 post(s)
I rudy giuliani je nekoc bio ugledan politicar. Danas je rang pokojnog Ševe iz nightmare stagea.
Poanta je da ako je netko osvojio nobela, ne znaci da mu mozak nema rok trajanja :D

Dokaz je i onaj nedavni nobelovac koji negira srebrenicu.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Seven  
#1295 Posted : Sunday, May 10, 2020 3:23:25 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)
Originally Posted by: Stipe Go to Quoted Post

Za dati neku ocjenu toga prvo je potrebno pozabaviti se stručnom literaturom o virusnim zaraznim bolestima.

Ona kaže ovako:
Gdje je neki virus doslovno "nastao" teško je ili nemoguće reći. U prirodi, naročito među šišmišima, je jako puno rezervoara raznoraznih virusa koji kroz pojedinu životinjsku vrstu kolaju. Mogu biti ograničeni na jednu vrstu, ili na više njih. Šišmiši, ptice i svinje su po tim pitanjima nama najopasniji.

Ti virusi kontinuirano mutiraju, i uvijek je pitanje vremena kad će neki od njih (neki nama "novi") prijeći na čovjeka.

Obično se pod "nastao" zapravo onda i shvaća ovo "prešao na čovjeka", a ne doslovno nastao.
Oko toga već imamo bolju ideju.

Taj se proces dešava stalno (samo na periodima od 5 ili 10 ili 20 godina; generalno je, naravno, nemoguće znati kad će se neka nova mutacija tog tipa desiti), većinom s raznim vrstama virusa gripe, i vjerujem da se jest tako desilo i sada.
Objektivnih razloga vjerovati u suprotno nemamo (iako to jest uvijek mogućnost, naravno).

Vezano uz to vjerujem da za ovakav virus nemamo kapaciteta proizvesti ga, kao i da nitko nema koristi pustiti ga.
To je mišljenje eksperata koji su upućeni i u testiranja i razvoj biooružja, i u naše mogućnosti po tom pitanju (a naše mogućnosti nam kažu kako nije ni "slučajno" iscurio iz nekog laboratorija, jer ga nemamo mogućnosti "kreirati"), i u općenito prijetnje koje čovječanstvo od virusa ima.

-Stipe

HIV virus je prema struci nastao tako što su afrički radnici koji su pravili autoput i krčili veliku đunglu , usput voljeli uhvatiti majmune i igrati se sa njima . nope , ubiti ih i pojesti na žaru . i kapnu krv iz majmunova leša u ranu otvorenu bauštelcu i nastade opaki virus . malo kroz šalu , ali to je mišljenje struke kako je nastao HIV . stanje koje uzrokuje HIV se zove AIDS .

FaceDesigner  
#1296 Posted : Sunday, May 10, 2020 3:54:05 PM(UTC)
FaceDesigner

zanimjivo

Imaš ekipe koja skrene, zabrije, ili ima blind spot koliko hoćeš. Pa tako i među Nobelovcima.

"Lavine" se ne dešavaju jer ako je netko u krivu, u krivu je, i vozimo dalje; ima se pametnijeg posla od vraćanja na nekoga tko zabrije.

Preispitivanje je uvijek u redu; samo, pametno bi bilo onda sukladno tome preispitativati i sve te neke "senzacionalne" nove tvrdnje.

To što nam se svima dešava kad čujemo neku ovakvu vijest je isto, "confirmation bias" i ideja da, ako Nobelovac kaže...
Naši mozgovi nisu instantno prilagođeni na to da evaluiraju na način, imaš 500 nobelovaca ili znanstvenika, i 499 je došlo do jednog zaključka, a ovaj jedan do drugog, pa je onda za očekivati da ovih 500 nisu previdjeli, nego je ovaj jedan zabrijao. I njihove su prosudbe su samo prosudbe, i oni imaju različita mišljenja, i neki od njih će krivo zaključiti.

Isto nam se inicijalno dešava čitali ovog Nobelovca, ili rečenice neke predstojnice klinike iz Srbije, ili "našeg poznatog imunologa" Sladoljeva.

-Stipe

Nemam znanja ni vremena da bi preispitivao jednu ili drugu teoriju, vjerujem i da je kod tebe tako.
To upućivanje koje spominješ znači čitanje tuđih (više ili manje) znanstvenih mišljenja. To nije izvorno zaključivanje.
I onda se vraćamo na istu polazišnu točku. Ti vjeruješ njima koji kažu da nije istina, a netko vjeruje da je Luc u pravu, a ja ostavljam otvorene sve mogućnosti.

Ne bi bilo prvi put da se znanstvena zajednica kune u nešto, pa se ispostavi da su pričali pizdarije.
For fuck sake cigarete su se 40ih u SAD-u reklamirale uz slogane tipa 9/10 doktora preporučuje Lucky Strike, a Bayer je uveo medicinski heroin kao zamjenu za morfij i reklamirao ga kao non addictive.

Isto tako, kolike su šanse da izbije svjetska pandemija corona virusa u gradu u kojem je jedan od najboljih laboratorija u svijetu koji se bavi istraživanjem baš corona virusa, ali potpuno slučajno i neovisno od tog laboratorija? Emocija18
Čisto ovako logički.

1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
Seven  
#1297 Posted : Sunday, May 10, 2020 4:13:37 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)

zanimjivo

-Stipe

Nemam znanja ni vremena da bi preispitivao jednu ili drugu teoriju, vjerujem i da je kod tebe tako.
To upućivanje koje spominješ znači čitanje tuđih (više ili manje) znanstvenih mišljenja. To nije izvorno zaključivanje.
I onda se vraćamo na istu polazišnu točku. Ti vjeruješ njima koji kažu da nije istina, a netko vjeruje da je Luc u pravu, a ja ostavljam otvorene sve mogućnosti.

Ne bi bilo prvi put da se znanstvena zajednica kune u nešto, pa se ispostavi da su pričali pizdarije.
For fuck sake cigarete su se 40ih u SAD-u reklamirale uz slogane tipa 9/10 doktora preporučuje Lucky Strike, a Bayer je uveo medicinski heroin kao zamjenu za morfij i reklamirao ga kao non addictive.

Isto tako, kolike su šanse da izbije svjetska pandemija corona virusa u gradu u kojem je jedan od najboljih laboratorija u svijetu koji se bavi istraživanjem baš corona virusa, ali potpuno slučajno i neovisno od tog laboratorija? Emocija18
Čisto ovako logički.

prije relativno kratkog vremena preporučivala se lobotomija za sve koji imaju neki šizo mentalni poremećaj , a elektro šok se tek nedavno ukinuo u većini zemalja , osim za najteža depresivna oboljenja i kao krajnja metoda koja se rijetko koristi . činjenjica je i da se u bolnicama 20tih prošlog stoljeća nije pralo ruke prije operacije , a da danas imaš situaciju da je MRSA česta poslije mnogih operacija . cigarete nije istina da su svi doktori pušili , neki su umjesto lucky strike pušili camel :D

https://www.history.com/...tors-smoking-endorsement

znači li to da netrebamo znanost ? nipošto znanost je potrebna . ljudi su stoka sitnog zuba nažalost dodju u doktora i ovaj im prepiše par lijekova jedan za srce , drugi za šećer , treći za mentalne probleme . podješ kod farmaceuta u ljekarnu i pitaš jel ovo pametno koristiti i jel ovo dobra kombinacija , može li šta biti od ove kombinacije . farmaceut slučajno tvoj susjed i kaže ti istinu da ti je bolje tu kombinaciju ne koristiti , a da je naravno bolje ništa ne koristiti :D . dakle znanost vs lokalni doktor većinom su u teškom kontrastu :D

The Last Emperor  
#1298 Posted : Sunday, May 10, 2020 4:51:57 PM(UTC)
The Last Emperor

zanimjivo

-Stipe

Čisto ovako logički.

Evo i facebook se slaze sa Stipom pa blokira prikazivanje onog videa jer kao sadrzi netocne podatke. Eto ti slobode govora, cak i ako imas najvise moguce reference nemas pravo glasa ako mislis drugacije od mainstreama, zalosno.

Stipe  
#1299 Posted : Sunday, May 10, 2020 6:22:43 PM(UTC)
Stipe

Kad god oko nečega imaš javno dostupne podatke, kao ovdje genom, i onda jednog koji je "skužio" nešto što svi ostali nisu, šanse su da je taj jedan zabrijao.

Zbog confirmation biasa, koji nam je svima svojstven, to nam je kontraintuitivno; naročito ako tu tezu čujemo poduprtu nekom titulom.
A tog jednog se prenosi jer je rekao nešto "novo" i "jako".

Meni je teško prihvatiti nabadanja o kreiranju kad vidim da se radi o nekome tko umišlja nešto čega nema.

Što kažeš za cigarete stoji.
No, zašto bi bilo onda teško prihvatiti da ne bi bilo prvi put da imamo i jednog lika (baš iz te znanosti) koji jest nekad nešto napravio, a potom nešto drugo krivo procjenjuje?
To se dešava doslovno stalno.
A ovdje nema neke industrije koja bi profitirala.

Dapače, ovdje bi vlade vrlo rado rekle, "odite vi na posao, jer nam jako jako trebaju porezi, i ne brinite previše", kad bi to bilo moguće reći bez da ti se desi Bergamo.

Originally Posted by: Seven Go to Quoted Post

HIV virus je prema struci nastao tako što su afrički radnici koji su pravili autoput i krčili veliku đunglu , usput voljeli uhvatiti majmune i igrati se sa njima . nope , ubiti ih i pojesti na žaru . i kapnu krv iz majmunova leša u ranu otvorenu bauštelcu i nastade opaki virus . malo kroz šalu , ali to je mišljenje struke kako je nastao HIV . stanje koje uzrokuje HIV se zove AIDS .

U prirodi je puno takvih rezervoara s virusima s kojima se (dosad) nismo ni susretali, pa nisu imali šanse prijeći na nas.

Kao i puno rezervoara s virusima koji su jednu mutaciju do prelaska. Ako se potrefi mutacija kojom se mogu vezati (i) na neki naš receptor a dosad nisu mogli *i* izloženost nekog čovjeka, i tome slično.

Šanse za takav događaj uvijek su jako male; s druge strane, virus (ili priroda) imaju tisuće i desetke tisuća i stotine tisuća "pokušaja".

Evo i facebook se slaze sa Stipom pa blokira prikazivanje onog videa jer kao sadrzi netocne podatke. Eto ti slobode govora, cak i ako imas najvise moguce reference nemas pravo glasa ako mislis drugacije od mainstreama, zalosno.

Ako jedan tvrdi da je A, a drugi da je B, onda je istina ili jedno, ili drugo.
Ne može biti oboje. Emocija20

Jesi li pogledao ostale problematične radove ovog Nobelovca?

-Stipe

Edited by user Sunday, May 10, 2020 6:27:22 PM(UTC)  | Reason: Not specified

FaceDesigner  
#1300 Posted : Sunday, May 10, 2020 7:12:50 PM(UTC)
FaceDesigner

Stipe daj mi odgovori o šansama. Kolike su po tebi?
1000 posts 13.5.2012.

-karl anal
thanks 1 user thanked FaceDesigner for this useful post.
The Last Emperor on 5/10/2020(UTC)
Users browsing this topic
67 Pages«<6364656667>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.