Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Hocete li se cijepiti?
Choice Votes Statistics
  Da
6
35 %
  Ne
11
64 %
  Ne znam jos
0
0 %
  Total 17 100%
Guests can't vote. Try login or register.
132 Pages«<128129130131132>
Options
Go to last post Go to first unread
nofrx  
#2581 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:00:05 AM(UTC)
nofrx

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1179 time(s) in 820 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Originally Posted by: thelovacluka Go to Quoted Post
Napisao sam iznad. Diskreditiranje dokaza na temelju toga iz kojeg izvora dolazi. To je samo jedna od grešaka koje se rade, a koje ne bi prolazile na nekom ozbiljnijem mjestu rasprave.

Jel je ovo natjecanje lovacluka vs nofrx/him/pasbrata? Tebi je dokaz da sam u krivu? Da sam u krivu da se i tu može to napraviti? Opet pokušavaš preusmjeriti i promijeniti o čemu se tu konkretno razgovaralo. Tp je bio odgovor i obnjašnjenje vaše teorije.

Kina je dokaz kako su oni riješili, a vaša teorija je bila da je namješteno.
Mislim da je tu sve jasno.dao sam objašnjenje zašto, koje je prilično vjerojatnije od vaše teorije. I takav postupak se ponavlja za svaku vašu teoriju koja se objasni. Ne ja. Jebeš mene. Nego činjenice. Kojima vi ne baratate. Osim što govorite kako su političari smeće.

Laku noć.

S kim se ti boriš čovječe. Pa to su sve nek crne teorije i lupetanja..Svi bogati su zli, sve je urota itd itd. Ekonomiju nitko ne želi shvatiti nego mašta o socijalizmu i Jugi. Ma još samo fali Mate i nije mi jasno da se i ovdje nije uključioEmocija18

Ti imaš tamo neodgovorena pitanja o javnim dugovima država.

Ajde odgovori pa da shvatimo veliki ekonomiče kojega svi jako cijene i koji je obišao pola svijeta u svom batmobilu.

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 12:03:48 AM(UTC)  | Reason: Not specified

KW CHAMPION
nofrx  
#2582 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:12:45 AM(UTC)
nofrx

Jean Paul

Ovde si se nalupetao kao Maxim po diviziji.

Kao prvo nitko nije napisap da su svi bogataši zli.
Znači izmišljaš.

Nitko nije napisao ni da je sve urota.
Znači opet izmkšljaš i pišeš neistinu.

Nitko ne mašta o socijalizmu.
Opet izmišljaš ili fantaziraš.

Nitko ne mašta o Jugi.
Opet pišeš neistine.

Svi želimo naučiti više o ekonomiju, zato postavljamo pitanja i učimo od onog koji zna odgovore.
Opet znači iznosiš neistine

Znači u tako malo riječi si nalupetao toliko puno neistina i nijednu istinu i sam sebe smatraš intelektualcem?

P.S.
Ne poznajem te niti želim suditi ali da me neko pita mišljenje o tebi rekao bih isprve da si nekakav hdz uhljeb u nekoj općini ili poglavarstvu.
Takav mi dojam ostavljaš svojim ponašanjem

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 12:40:14 AM(UTC)  | Reason: Not specified

KW CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
The Last Emperor on 1/5/2021(UTC)
User is suspended until 1/20/2021 11:36:34 AM(UTC) pasbrata  
#2583 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:15:19 AM(UTC)
pasbrata

Location: shallow waters... always looking for easy and unstable prey

Was thanked: 141 time(s) in 101 post(s)

Jel je ovo natjecanje lovacluka vs pasbrata?

ovdje si apsolutno u krivu... ja i ti smo apsolutno na istoj strani... ti si za cijepljenje... i ja sam apsolutno za... znači ja sam da se cijepe svi... osim mene i djela obitelji...
ali ako još koji forumaš neće, ne bih mu to na silu nametao... ja samo tu malo korigiram ove vaše tvrdnje da se ustvari ništa ne zna... kako je nastao virus... da li je pušten namjerno... nenamjerno... tko od toga ima koristi... hoće li se cijepljenjem iskorijeniti ili ne.. itd... znači to se jednostavno NE ZNA...

ja nisam potjeh... i za sve to me zaboli čuna... od toga tko vlada svijetom do toga da li je virus umjetan ili ne...

ova tema bi jedino imala daljnjeg smisla kada bi netko ušao u srž svakog cjepiva... i napisao tipa cjepivo od scitec nutrition je bolje od biotecha koji je lošiji od optimum nutritiona... uglavnom da se nađe konsenzus koje i čije cjepivo bi bilo najbolje... i zašto... kada ste se već voljni cijepit da bar izaberete čime...
thanks 2 users thanked pasbrata for this useful post.
nofrx on 1/5/2021(UTC), The Last Emperor on 1/5/2021(UTC)
GSP  
#2584 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:38:26 AM(UTC)
GSP

Was thanked: 294 time(s) in 235 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Napisao sam iznad. Diskreditiranje dokaza na temelju toga iz kojeg izvora dolazi. To je samo jedna od grešaka koje se rade, a koje ne bi prolazile na nekom ozbiljnijem mjestu rasprave.

Jel je ovo natjecanje lovacluka vs nofrx/him/pasbrata? Tebi je dokaz da sam u krivu? Da sam u krivu da se i tu može to napraviti? Opet pokušavaš preusmjeriti i promijeniti o čemu se tu konkretno razgovaralo. Tp je bio odgovor i obnjašnjenje vaše teorije.

Mislim da je tu sve jasno.dao sam objašnjenje zašto, koje je prilično vjerojatnije od vaše teorije. I takav postupak se ponavlja za svaku vašu teoriju koja se objasni. Ne ja. Jebeš mene. Nego činjenice. Kojima vi ne baratate. Osim što govorite kako su političari smeće.

Laku noć.

S kim se ti boriš čovječe. Pa to su sve nek crne teorije i lupetanja..Svi bogati su zli, sve je urota itd itd. Ekonomiju nitko ne želi shvatiti nego mašta o socijalizmu i Jugi. Ma još samo fali Mate i nije mi jasno da se i ovdje nije uključioEmocija18

Ajde odgovori pa da shvatimo veliki ekonomiče kojega svi jako cijene i koji je obišao pola svijeta u svom batmobilu.

Banke, mirovinski fondovi, ljudi, dioničari. Šta još hoćeš imena i prezimena? Adrese stanovanja? Imaš sve javno tko je kupio hrvatki dug i tko ga refinancira itd. Tko je kupio američki. Pa pola svijeta. Najviše mislim Kinezi i Japanci ali uopće me ne zanimaju postoci. Njihov je rizik i njihova zarada, a možda i gubitak kao što je bio gubitak onih koji su imali grčki dug. Tebe ne zanima ekonomija nego bogatsvo i kroporacije i vlasništvo. Siguran sam da imaš neke teorije da Rocfeleri i Bildemberi upravlju svijetom i da je virus pušten iz epruvet. Zašto? Pa zato jer pitanja idu u tom smjeru, a kad dobiješ odgovore opet idu podpitanja i neke pizadrije..

GSP  
#2585 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:40:18 AM(UTC)
GSP

Originally Posted by: pasbrata Go to Quoted Post

ovdje si apsolutno u krivu... ja i ti smo apsolutno na istoj strani... ti si za cijepljenje... i ja sam apsolutno za... znači ja sam da se cijepe svi... osim mene i djela obitelji...
ali ako još koji forumaš neće, ne bih mu to na silu nametao... ja samo tu malo korigiram ove vaše tvrdnje da se ustvari ništa ne zna... kako je nastao virus... da li je pušten namjerno... nenamjerno... tko od toga ima koristi... hoće li se cijepljenjem iskorijeniti ili ne.. itd... znači to se jednostavno NE ZNA...

ja nisam potjeh... i za sve to me zaboli čuna... od toga tko vlada svijetom do toga da li je virus umjetan ili ne...

ova tema bi jedino imala daljnjeg smisla kada bi netko ušao u srž svakog cjepiva... i napisao tipa cjepivo od scitec nutrition je bolje od biotecha koji je lošiji od optimum nutritiona... uglavnom da se nađe konsenzus koje i čije cjepivo bi bilo najbolje... i zašto... kada ste se već voljni cijepit da bar izaberete čime...

Ma ja bi tebe baš kao što je Putin naciju. To je lijek za takveEmocija18 I bio biš dobar i fin, a kasnije biš veličao cjepivoEmocija20

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 12:41:01 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#2586 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:45:53 AM(UTC)
nofrx

Laku noć.

Banke, mirovinski fondovi, ljudi, dioničari. Šta još hoćeš imena i prezimena? Adrese stanovanja? Imaš sve javno tko je kupio hrvatki dug i tko ga refinancira itd. Tko je kupio američki. Pa pola svijeta. Najviše mislim Kinezi i Japanci ali uopće me ne zanimaju postoci. Njihov je rizik i njihova zarada, a možda i gubitak kao što je bio gubitak onih koji su imali grčki dug. Tebe ne zanima ekonomija nego bogatsvo i kroporacije i vlasništvo. Siguran sam da imaš neke teorije da Rocfeleri i Bildemberi upravlju svijetom i da je virus pušten iz epruvet. Zašto? Pa zato jer pitanja idu u tom smjeru, a kad dobiješ odgovore opet idu podpitanja i neke pizadrije..

Da, upravo to hoću. Točne informacije a ne poluinformacije.

Kinezi i japanci mi nije odgovor.
Želim pravi odgovor

Imena vlasnika tih banaka, mirovinskih fondova.

Želim znati kako se zovu, gdje žive i koliki udio u banci, korporaciji imaju.
Di mogu naći te podatke?
Ja ih ne mogu naći.
Možda mi ti možeš pomoću da ih nađem.

KW CHAMPION
nofrx  
#2587 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:49:17 AM(UTC)
nofrx

A šta ti misliš da ja mislim ostavi meni.
Drži se onoga šta sam napisao, a šta misliš da ja mislim ostavi meni.

Je li to u redu?

Da odgovaram samo za ono šta sam napisao, rekao i napravio a ne i za ono šta ti misliš da bi ja mogao misliti ili napraviti.

KW CHAMPION
User is suspended until 1/24/2021 5:12:02 PM(UTC) Black Arrow  
#2588 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:56:02 AM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 465 time(s) in 297 post(s)
Dr Racic odlucno protiv Fajzerove vakcine - Pandemija je ocigledno izazvana iz ekonomskih razloga!

bero  
#2589 Posted : Tuesday, January 5, 2021 8:35:25 AM(UTC)
bero

Was thanked: 5979 time(s) in 3734 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Znači hajdemo reći da će se >70% ljudi cijepiti. Što ako Korona svake godine mutira ? Hoće li vakcinacija biti obaveza ?

jel cijepljenje protiv gripe obvezno?
i gripa mutira svako malo, kao i svaki virus.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
GSP  
#2590 Posted : Tuesday, January 5, 2021 9:45:35 AM(UTC)
GSP

Laku noć.

Da, upravo to hoću. Točne informacije a ne poluinformacije.

Kinezi i japanci mi nije odgovor.
Želim pravi odgovor

Imena vlasnika tih banaka, mirovinskih fondova.

Želim znati kako se zovu, gdje žive i koliki udio u banci, korporaciji imaju.
Di mogu naći te podatke?
Ja ih ne mogu naći.
Možda mi ti možeš pomoću da ih nađem.

Onda se potrudi i iskopaj informacije. Ili plati nekome da to napravi za tebe! Imaš primjer Istarske kreditne banke kao male banke ali lidera u Istri. Ako ti se neda kopati po SKDD-u onda možeš i googlati i doći do solidnih članaka (naravno ne nekih žutih tiskovina sa polunformacijama ili obmanama) i dođeš do ovog:

https://lider.media/aktu...akrcava-dionicama-120375
https://www.fininfo.hr/P...led/serfin/Detaljno/3533

Imaš već info da je Gavioli kao fizička osoba vlasnik Vezzani spa Italija koji je vlasnik Serfina. I članak navodi da je na kraju bio optužen za teška kaznena dijela (Napulj i otpad pa je moguće). Ali on ima sveukupno samo 12,3%. Onda ideš na ZSE gdje je sve transparentno i vuala:

https://www.fininfo.hr/P...led/serfin/Detaljno/3533

Znači Umaški Interkomerc ima 17,2% a vlasnik je Travan, Generali ima 8%, gore navedeni Talijan 13% i dugovječna ekipa Kovačić Marijan 7%, Branko 4,5%, Ivančić 4%, Perich i Opačić po 3,5%. I eto Umaška ekipa (svi zajedno) imaju većinski udio i donose odluke o poslovanju (naravno zajedno sa upravom koja ima barem 10x više znanja).

Većina njih živi u Umagu. Možda su im i adrese stanovanja i mobiteli na netu pa ih možeš kontaktirati ako te nešto zanima. Vlasnička struktura većih banaka vani a i fondova je u milijardama i biliardama dolara i masa je fondova, firmi i fizičkih ljudi u vlasništvu. Nemaš jednog Buffeta koji je recimo vlasnik neke banke. Može imati 5-6% max kao što je imao u Tescu pa izašao jer je fulao firmu itd. Znači čovjek je težak gotovo 100 milijardi dolara i ima mizerni udio u nekim velikim kompanijama (inače se to zove diverzivirkacija porfelja i jako je dobra i elementarna stvar na tržištu kapitala odnosno investiranja). Sad ako nisi lijen odi u istraživanja i googlaj si ali nećeš dobiti imena nekih poznatih ličnosti. Jednostavno previše je to veliko tržište.

Opet vjerujem da ti ni ovo nije dovoljno i želiš da ti neko dođe do Gejca i ekipe koji ima 51% u nekoj banci, fondu i sličnoEmocija26

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 9:48:02 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#2591 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:25:47 PM(UTC)
nofrx

Ovo je tema o koroni.
Molim te da ne spamaš.

Modovi?

48h odmora zbog trolanja.
Traženje i provociranje odgovora bez namjere diskusije je jedna od vjerojatno najstarijih vrsta trolanja uopće. Emocija20
Da ne spominjemo da si ti ovo i inicijalno potezao.

Edited by moderator Tuesday, January 5, 2021 12:48:43 PM(UTC)  | Reason: Not specified

KW CHAMPION
Stipe  
#2592 Posted : Tuesday, January 5, 2021 12:48:10 PM(UTC)
Stipe

Rank: Administration

Was thanked: 475 time(s) in 321 post(s)
NoFrxe, ovakav manevar provociranja odgovora bez namjere za konverzacijom, i s ovakvim tipom odgovora, je definicija trolanja od najstarijih dana javnih Internet konverzacija.
K tome si ti prvi koji je to išao razvlačiti na krivom mjestu.
Ne znam odakle ideja da će ti to proći ili da je ovo nešto "lukavo".

Generalno, ne znam jesi li toga svjestan, ali tvoji postovi djeluju vrlo često izrazito svađalački. Možda ti to tako ne misliš, ali tako djeluje.
Također se ne može kontinuirano provocirati ljude kojima je jedini 'grijeh' to što su po nekoj temi obrazovaniji ili upućeniji od tebe kako ti to radiš. Na susjednoj temi razvlačiš napade i provokacije i još se svađaš sam sa sobom, posve nepotrebno. Tako se ne može ophoditi prema drugima.
Stalne su trzavice i prepucavanja oko tebe, toga je puno previše, i puno predugo. To nije dobro ni za tebe, ni za forum.

Mišljenja su sama po sebi, to je već dobro poznato i jasno i vidno iz konverzacija, sva u redu i slobodno se mogu iznositi.
Šale na račun teorija koje su na rubu teorija zavjera su normalni dio svake konverzacije. Budeš li to teško primao ili i oko toga radio drame, opet neće izlaziti na dobro.

Ako želiš nastaviti sudjelovati na PFS forumu, savjetovao bih ti dvije stvari.
Jedna je da suspregneš prvi nagon da izvrneš ovo što ti pišem u neke verzije koje nisu izrečene. Piše samo ono što piše i ono što jest. Umjesto toga vjerojatno je bolje razmisliti malo o tome kako se prilagoditi.
Druga je da se suzdržiš budeš li ubuduće htio provocirati sudionike na ovakve i slične načine - https://www.profightstor...ekonomija-etc#post418165
ili na ovakve poput ovoga sad na ovoj temi, i slično. Od pasivne agresije do izravne provokacije. I to sve nakon što si zamoljen da to ne radiš.

Budeš li tako nešto mogao izvesti, bit će sve u redu. Ne budeš li, teško će te konverzacije moći funkcionirati ubuduće.

A sad, molim, neka se nastavi dalje o temi; tema je koronavirus.

-Stipe

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 1:03:24 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Stipe for this useful post.
Reaktivac on 1/6/2021(UTC)
thelovacluka  
#2593 Posted : Tuesday, January 5, 2021 1:59:50 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 789 time(s) in 479 post(s)
Originally Posted by: pasbrata Go to Quoted Post

prilično sigurno se zna, kako se riješila i svaka druga epidemija, i manja i veća. Samo što ti i ostali forsirate teorije i najmanje pričamo o virusu, a najviše o političkim pretpostavkama. epidemija bude se riješila, mjerama, cjepivom . i to je to. život bude išao dalje. nema ništa spektakularno za raspravljati actually

A o virusu i cjepivu bi razgovarao, dapače. I mene zanimaju baš stručne informacije. Npr. ova povezanost s abortusima mi je u najmanju ruku bila šok..

Edited by user Tuesday, January 5, 2021 6:35:21 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
GSP  
#2594 Posted : Tuesday, January 5, 2021 6:09:59 PM(UTC)
GSP

Kakvih samo supretrolova i superfrikova ima na ovome forumuEmocija18
The Last Emperor  
#2595 Posted : Tuesday, January 5, 2021 9:41:55 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 920 time(s) in 517 post(s)
Kakvih samo supretrolova i superfrikova ima na ovome forumuEmocija18

Ne zaboravimo i superekonomista Emocija18
thanks 2 users thanked The Last Emperor for this useful post.
Svensson on 1/5/2021(UTC), DjomlaKS on 1/6/2021(UTC)
thelovacluka  
#2596 Posted : Thursday, January 7, 2021 12:00:48 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 789 time(s) in 479 post(s)
https://www.tportal.hr/b...biljnu-reakciju-20210107

znam, sve je falsificirano. Trebalo bi i imena osoba i telefonski provjeriti. niti onda ne bi dosta bilo, jer to su možda plaćenici na telefonu bili.

i kao što rekoh, nuspojave su odmah, to je cjepivo, a ne lijek za žgaravicu. drugačije su to stzvari

hvala

Edited by user Thursday, January 7, 2021 12:02:10 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
doog_kool  
#2597 Posted : Thursday, January 7, 2021 12:43:20 PM(UTC)
doog_kool

Was thanked: 64 time(s) in 43 post(s)
Kako meni ovo cijepljenje pred TV kamerama djeluje čudno. I koja je poanta? Kao cijepio se predsjednik i premijer pa ćemo svi za njima,iako su i taj predsjednik i premijer izabrani od manjine hrvatskog naroda. To bi imalo smisla da smo u 1992g pa da se Franjo Tuđman cijepi sa svojom popularnošću među narodom,ali ovi današnji očito nisu svjesni da će prije stvoriti kontra efekt,nego što će postići željeni učinak.
Him  
#2598 Posted : Thursday, January 7, 2021 1:12:49 PM(UTC)
Him

Was thanked: 90 time(s) in 73 post(s)
Umislili su da su popularni, "popularni" su zato što hrane vojsku neradnika tuđim novcima.
Him  
#2599 Posted : Thursday, January 7, 2021 1:59:36 PM(UTC)
Him

Was thanked: 90 time(s) in 73 post(s)
slika

slika 2

slika 3

Slike opisuju u kojem smjeru ide demokracija.

Edited by user Thursday, January 7, 2021 2:04:11 PM(UTC)  | Reason: Not specified

The Last Emperor  
#2600 Posted : Thursday, January 7, 2021 2:17:37 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 920 time(s) in 517 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
slika

slika 2

slika 3

Slike opisuju u kojem smjeru ide demokracija.

Ne vide se slike
Users browsing this topic
132 Pages«<128129130131132>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.