Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Hocete li se cijepiti?
Choice Votes Statistics
  Da
6
35 %
  Ne
11
64 %
  Ne znam jos
0
0 %
  Total 17 100%
Guests can't vote. Try login or register.
132 Pages«<105106107108109>»
Options
Go to last post Go to first unread
hamush  
#2121 Posted : Sunday, November 29, 2020 9:35:22 PM(UTC)
hamush

Rank: Administration

Was thanked: 2138 time(s) in 1194 post(s)
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Simptomi "korone" = simptomi 5G postavljenog na vrlo slabo. COVID 21 će biti 5G postavljen na srednje ili više, znači puno gore i puno veća smrtnost.

Unatoc tome sto si upozoren da svoje fantasticne teorije zavjera drzis dalje od ove teme, ti si odmah po povratku nastavio po svome.
Vidimo se...

Edit - vidim da kasno palim. Netko od modova je brzi na okidacu od mene. Emocija15

Edited by user Sunday, November 29, 2020 9:37:33 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pecho  
#2122 Posted : Sunday, November 29, 2020 9:44:08 PM(UTC)
pecho

Rank: Advanced Member

Was thanked: 685 time(s) in 420 post(s)
Simptomi "korone" = simptomi 5G postavljenog na vrlo slabo. COVID 21 će biti 5G postavljen na srednje ili više, znači puno gore i puno veća smrtnost.

Još 72 sata.
Tokom tih 72 sata korisno bi bilo proučiti kako se šire i kako djeluju virusi, a kako mobilne mreže i prijenos podataka, da se izbjegnu ovakve stvari u budućnosti.
Ne bi smjelo uzeti dulje od 45 minuta!

Stvarno moraš psihijatru.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
hamush on 11/30/2020(UTC)
karl anal  
#2123 Posted : Monday, November 30, 2020 8:26:30 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2656 time(s) in 1398 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Još 72 sata.
Tokom tih 72 sata korisno bi bilo proučiti kako se šire i kako djeluju virusi, a kako mobilne mreže i prijenos podataka, da se izbjegnu ovakve stvari u budućnosti.
Ne bi smjelo uzeti dulje od 45 minuta!

Stvarno moraš psihijatru.

nemojte tako
ja ima 3 godine imam 5g mrezu kući i mogu vam reć da mi kosa ispada a ženi se sise obisile

za one štrebere koji se jave za 3. to je i majmun ko pročita
bero  
#2124 Posted : Monday, November 30, 2020 11:19:29 AM(UTC)
bero

Was thanked: 5979 time(s) in 3734 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS  
#2125 Posted : Tuesday, December 1, 2020 1:00:40 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2223 time(s) in 1539 post(s)
bero  
#2126 Posted : Tuesday, December 1, 2020 1:54:47 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: thelovacluka Go to Quoted Post
Ma gubiš vrijeme.

zanimljivo je kako ovi koji ti spočitavaju da si ovca koja slijepo vjeruje nekim nepoznatim, neprovjerenim izvorima su upravo oni takvi.

Jedno je shvatiti da se sve događa u pozadini, financijske, ekonomske, političke odluke, ali ovakve teorije su van razuma.

to me uvijek nasmijavalo najviše kod tih conspiratora.
kao, svi ljudi su ovce jer vjeruju medijima, a oni vjeruju redikulskim kvaziportalima bez glave i repa i raznim youtube kanalima Emocija18
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
thelovacluka on 12/1/2020(UTC)
hamush  
#2127 Posted : Tuesday, December 1, 2020 4:21:05 PM(UTC)
hamush

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Ma gubiš vrijeme.

zanimljivo je kako ovi koji ti spočitavaju da si ovca koja slijepo vjeruje nekim nepoznatim, neprovjerenim izvorima su upravo oni takvi.

Jedno je shvatiti da se sve događa u pozadini, financijske, ekonomske, političke odluke, ali ovakve teorije su van razuma.

kao, svi ljudi su ovce jer vjeruju medijima, a oni vjeruju redikulskim kvaziportalima bez glave i repa i raznim youtube kanalima Emocija18

danas sam zaglavio down the rabbit hole na FB-u citajuci svakake pizdarije sto ljudi pisu o koroni, cjepivima, trump-u itd...
Fascinantno kako masu ljudi koje znam i sa kojima sam bio jako blizak svojevremeno su otisli u totalnu kvasinu i pisu i vjeruju u debilizme svakakve.

Najjace mi je kombinacija kvaziduhovnosti sa krajnjom desnicom... Dakle isus krist, ili kvantni isus + trump i Q Anon.
Bica svjetlosti sa plejada i karolina vidovic kristo... Jebo medjed bukvu doslovce..
Takva ekipa okolo dijeli savjete o koroni i promovira MMS i naravno zeolit za instant izlijecenje nepostojece bolesti..

Vrhunac bisera je jos bio jedan lik (muzicar) kojeg sam svojevremeno dobro znao stavio sliku dezinfekcijske stanice di je baza odnosno postolje pohrdjavilo.. i komentar kao ako to radi zeljezu sta tek napravi ljudskom tijelu Emocija1.

bero  
#2128 Posted : Tuesday, December 1, 2020 6:36:17 PM(UTC)
bero

Toni Cjepinski je guru hrvatskih skepticara.
- dr jupidu
thelovacluka  
#2129 Posted : Tuesday, December 1, 2020 11:24:06 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 789 time(s) in 479 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
Ma gubiš vrijeme.

danas sam zaglavio down the rabbit hole na FB-u citajuci svakake pizdarije sto ljudi pisu o koroni, cjepivima, trump-u itd...
Fascinantno kako masu ljudi koje znam i sa kojima sam bio jako blizak svojevremeno su otisli u totalnu kvasinu i pisu i vjeruju u debilizme svakakve.

Najjace mi je kombinacija kvaziduhovnosti sa krajnjom desnicom... Dakle isus krist, ili kvantni isus + trump i Q Anon.
Bica svjetlosti sa plejada i karolina vidovic kristo... Jebo medjed bukvu doslovce..
Takva ekipa okolo dijeli savjete o koroni i promovira MMS i naravno zeolit za instant izlijecenje nepostojece bolesti..

Vrhunac bisera je jos bio jedan lik (muzicar) kojeg sam svojevremeno dobro znao stavio sliku dezinfekcijske stanice di je baza odnosno postolje pohrdjavilo.. i komentar kao ako to radi zeljezu sta tek napravi ljudskom tijelu Emocija1.

Isus Krist, ja ne mogu više izdržati. Upravo ovo što si zadnje rekao. Znači zaključci na razini IQ<75. Malo sam čak šokiran. Otkud to dolazi?

Si ta osoba nije mogla razmisliti npr. o faktoru koliko dugo neka tekućina negdje stoji? da nam je na rukama 5 sekundi. a na stanici vjerojatno curi 0-24 kap po kap.
Zakaj su ljdui toliko glupi?

Najbolje su linkovi i dokazi: "Entoni Đonson, bivši polit Virđin erlajns šokantno priznao zaprašivanje ljudi nervnim otrovom"

i onda link na neko balkansko smeće od portala. I onda ljudi, normalni, koje poznaš, ti se unose u facu i govore kako možeš vjerovati vladi, da si slijepi, da su dokazi svi izašli.

ne mogu više. ovaj tjedan pečem rakiju, možda pomogne.

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
thanks 3 users thanked thelovacluka for this useful post.
Bronson0 on 12/1/2020(UTC), e.peace on 12/2/2020(UTC), ZgemboAdislic on 12/2/2020(UTC)
cayman  
#2130 Posted : Tuesday, December 1, 2020 11:52:01 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 616 time(s) in 385 post(s)
Meni je to savršen filter od idiota
e.peace  
#2131 Posted : Wednesday, December 2, 2020 12:19:47 AM(UTC)
e.peace

Man

Was thanked: 694 time(s) in 385 post(s)
Originally Posted by: e.peace Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Ček....još nešto nismo utvrdili

Tko je zasad imao covid na forumu?

Ja sam radio na terenu sa nekim kolegom 5 dana zajedno u Leverkusen.
Kad jutros poruka da je zaražen i da se i ja odem testirati.
Obavio sam test i čekam rezultate.

Negativan sam ali poslije serološkog testa kažu imam antitijela, vjerovatno od nedavno kad sam imao malo grlobolje i nekakav umoran bio.
Nemam pojma ne mogu biti pametan.
hamush  
#2132 Posted : Wednesday, December 2, 2020 12:52:32 AM(UTC)
hamush

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
Ma gubiš vrijeme.

Isus Krist, ja ne mogu više izdržati. Upravo ovo što si zadnje rekao. Znači zaključci na razini IQ<75. Malo sam čak šokiran. Otkud to dolazi?

Si ta osoba nije mogla razmisliti npr. o faktoru koliko dugo neka tekućina negdje stoji? da nam je na rukama 5 sekundi. a na stanici vjerojatno curi 0-24 kap po kap.
Zakaj su ljdui toliko glupi?

Najbolje su linkovi i dokazi: "Entoni Đonson, bivši polit Virđin erlajns šokantno priznao zaprašivanje ljudi nervnim otrovom"

i onda link na neko balkansko smeće od portala. I onda ljudi, normalni, koje poznaš, ti se unose u facu i govore kako možeš vjerovati vladi, da si slijepi, da su dokazi svi izašli.

ne mogu više. ovaj tjedan pečem rakiju, možda pomogne.

evo - citaj i placi

https://www.facebook.com...ricjonisti.i.strucljaci/
thanks 2 users thanked hamush for this useful post.
thelovacluka on 12/2/2020(UTC), Svensson on 12/2/2020(UTC)
dr jupidu  
#2133 Posted : Wednesday, December 2, 2020 2:32:47 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3969 time(s) in 3051 post(s)
Cjepiva vs gripa ne ulaze u disco club inside dnk

Ovo cjepivo ima vip free ulaz i pleše stiskavac s dnk

E sad oće iz te disko večeri se nakon 9 mjeseci ili godina rodit zdravo dijete......ili s oštećenjima😜.....sorry...al nismo imali vređena za ispitat
neprimam kućne posjete.
nofrx  
#2134 Posted : Wednesday, December 2, 2020 4:01:33 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1179 time(s) in 820 post(s)
Takvi idioti su za sustav zapravo korisni idioti.
Kad se oni uključe svaka rasprava gubi smisao i svatko iole normalan podsvjesno staje na stranu Gejca, Capaka i državnih vlada.

Čovjek je binaran na podsvjesnoj razini.
Ili smo za ili smo protiv.
Ili smo fasisti ili komunisti.
Ili smo za sdp ili za hdz.

Nismo ni svjesni, sami od sebe, da ne moramo biti za sdp zato sto je hdz loppvski.
Niti moramo biti nacisti samo zato sto je komunizam los a zidovi bogati.

Ne mora Gejc i WHO biti ispravan samo zato sto su protivnici retardirani.
KW CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Gigi2 on 12/2/2020(UTC)
nofrx  
#2135 Posted : Wednesday, December 2, 2020 4:07:30 PM(UTC)
nofrx

Čovjek podsvjesno funkcionira kao da ima samo 2 puta.
I ako mu netko nacrta da je prvi posran govnima čovjek automatski i bezbrižno bira drugi put.

Onda kad na pola drugog puta shvati da je drugi put također pun govana onda se laže da je onaj prvi još gori, ili se vrati na prvi i laže se da je drugi govnastiji.

Umjesto da shvati da ne mora izabrati ni prvi ni drugi nego naći treći ili četvrti.
KW CHAMPION
bero  
#2136 Posted : Wednesday, December 2, 2020 4:12:44 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Ček....još nešto nismo utvrdili

Tko je zasad imao covid na forumu?

Ja sam radio na terenu sa nekim kolegom 5 dana zajedno u Leverkusen.
Kad jutros poruka da je zaražen i da se i ja odem testirati.
Obavio sam test i čekam rezultate.

Negativan sam ali poslije serološkog testa kažu imam antitijela, vjerovatno od nedavno kad sam imao malo grlobolje i nekakav umoran bio.
Nemam pojma ne mogu biti pametan.

vjerovatno si prebolio, možda i prije pola godine.

- dr jupidu
The Last Emperor  
#2137 Posted : Wednesday, December 2, 2020 7:57:42 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 920 time(s) in 517 post(s)
Najjace da vise nitko ne prica o tome odakle je virus dosao. Znaci netko nas je ciljano sjebao, ali to nikome nije vazno i ne prica se o tome. A sam virus je majstorsko djelo, em je relativno neopasan za veliku vecinu pucanstva, a opet dovoljno opasan da neki od njega zaista umiru, em nije sezonskog karaktera tj prezivio je i preko ljeta sto se sa slicnim virusima ne dogada.
thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
nofrx on 12/2/2020(UTC)
DjomlaKS  
#2138 Posted : Wednesday, December 2, 2020 8:08:44 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2223 time(s) in 1539 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Najjace da vise nitko ne prica o tome odakle je virus dosao. Znaci netko nas je ciljano sjebao, ali to nikome nije vazno i ne prica se o tome. A sam virus je majstorsko djelo, em je relativno neopasan za veliku vecinu pucanstva, a opet dovoljno opasan da neki od njega zaista umiru, em nije sezonskog karaktera tj prezivio je i preko ljeta sto se sa slicnim virusima ne dogada.

Također se slabo priča da su se oni relativno lako riješili virusa, dok jedna Europa i Amerika vapi za cijepivom.
dr jupidu  
#2139 Posted : Wednesday, December 2, 2020 8:14:25 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3969 time(s) in 3051 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Također se slabo priča da su se oni relativno lako riješili virusa, dok jedna Europa i Amerika vapi za cijepivom.

jel radiš ili

neprimam kućne posjete.
nofrx  
#2140 Posted : Wednesday, December 2, 2020 9:59:50 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

I još zarađuju milijarde dolara na izvozu maski, respiratora i ostale covid opreme.
KW CHAMPION
Users browsing this topic
132 Pages«<105106107108109>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.