Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Zatoichi
2020-11-13T23:54:08Z
Mir sa Vama

Evo malo covid statistike iz californije,LA je katastrofa.....
https://news.google.com/...p;gl=US&ceid=US%3Aen 
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
hamush
2020-11-14T02:36:21Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Mir sa Vama

To i Trumpov izborni party su bili superspreaders :)1 :)1

tako ti to ide kada korona restrikcije vrijede za svih osim za burzoaziju.
Zatoichi
2020-11-14T03:17:54Z
Originally Posted by: hamush 

Mir sa Vama

Eto ti u DC cini mi se sutra,trumpovi supporters,ocekuje se ogromna rulja,,...bice i antifa ,super party 😁
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
hamush
2020-11-14T03:30:42Z

Originally Posted by: hamush 

Mir sa Vama

Eto ti u DC cini mi se sutra,trumpovi supporters,ocekuje se ogromna rulja,,...bice i antifa ,super party 😁

nemas frke. DC je gun free zone, svi ce se voliti i grliti :)1
Slash
2020-11-14T12:28:13Z
Našla se dva amera:)15 :)15
Slash
2020-11-14T12:32:51Z
Što se tiče korone, moje mišljenje je da ne treba paničariti, a ne treba se ni zejebavati oko toga. Svi imamo nekog starijeg u obitelji i nebi nam bilo drago da se nešto dogodi.

Zdrav razum, distanca dok treba, maske gdje treba i bit će ok.
Ali, tak dugo dok se ekipa zejebava oko toga, tako dugo će biti mjera i sranja... Na kraju ta ista ekipa će se žaliti na fejsbuku kako život nije fer.

Što se tiče maski... Mislim da bi trebala biti opća kultura da dok si prehlađen, imaš simptome gripe i slično da istu nosiš ako si u javnom prijevozu, nekom šoping centru ili uredu s hrpom ljudi. Ono, da ne pozaraziš sve oko sebe bez potrebe.
Zatoichi
2020-11-14T12:59:02Z
Kad smo vec kod tog,jel se iko ovdje vakcinise protiv gripe...ja sam prosle godine,nista nije pomoglo,bio sam jednu 5 puta bolestan izmedju october i yanuara
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-14T13:06:40Z
Originally Posted by: Slash 

Što se tiče korone, moje mišljenje je da ne treba paničariti, a ne treba se ni zejebavati oko toga. Svi imamo nekog starijeg u obitelji i nebi nam bilo drago da se nešto dogodi.

Zdrav razum, distanca dok treba, maske gdje treba i bit će ok.
Ali, tak dugo dok se ekipa zejebava oko toga, tako dugo će biti mjera i sranja... Na kraju ta ista ekipa će se žaliti na fejsbuku kako život nije fer.

Što se tiče maski... Mislim da bi trebala biti opća kultura da dok si prehlađen, imaš simptome gripe i slično da istu nosiš ako si u javnom prijevozu, nekom šoping centru ili uredu s hrpom ljudi. Ono, da ne pozaraziš sve oko sebe bez potrebe.

Minus kod maske je sto se usmrdi. A mozda je i do mene jer istu nosim tjednima :D

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-14T13:07:30Z

Kad smo vec kod tog,jel se iko ovdje vakcinise protiv gripe...ja sam prosle godine,nista nije pomoglo,bio sam jednu 5 puta bolestan izmedju october i yanuara

Ja ne. A i nisam ju imao dosta dugo.

- dr jupidu
Slash
2020-11-14T13:18:40Z

Nisam.

Stipe
2020-11-14T14:42:54Z

To ne zvuči baš kao gripa, više kao da te hvataju svako malo neke tipične viroze.
.
Iako jest moguće da cjepivo ne sredi stvar, ako se ne poklopi soj na koji si cijepljen i soj koji se proširi.

A opet, i ako cjepivo nije 100% samo po sebi i još ako ne pogode svake godine, opet je bolje imati 50% šanse, nego nula%

-Stipe

The Last Emperor
2020-11-14T15:10:15Z
Znaci nitko se ovdje ne cijepi protiv gripe?
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-14T15:25:43Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Samo voće, povrće, kontrola stresa, adekvatan san, izloženost suncu i pokoji suplement (N Acyetyl Cystein je potentan jako)

bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-14T15:44:14Z

Ja nikad. Generalno se stariji cijepe, znam da se moj djed redovito cijepio.

- dr jupidu
The Last Emperor
2020-11-14T15:46:57Z
A da li cete se cijepiti protiv korone? Ja osobno necu. Ali jedva cekam da dode da se vise zavrsi ovo ludilo.
weparHR
2020-11-14T15:55:05Z

Cjepio se samo jednom, firma me natjerala, nikad goru gripu nisam imao posle tog cjepljenja. 2 tjedna katastrofe. Oporavljal se mjesec dana.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-11-14T15:55:14Z

A da li cete se cijepiti protiv korone? Ja osobno necu. Ali jedva cekam da dode da se vise zavrsi ovo ludilo.

Necu. Stariji nek se cijepe.

- dr jupidu
Zatoichi
2020-11-14T16:04:32Z
Ja sam dosad svake godine,jedne godine nisam,kad nisam umro....kazu da su sans 30%-do 60% da ce cjepivo da pomogne,zavisi kako pogode,....ja sam djete vodio doktoru prije par dana,u massachusettsu se do kraja decembra djeca moraju cjepiti inace nemogu ili u skolu ili u mom slucaju djete nemoze ici u vrtic....ja cu vjerovatno za par dana
Stipe
2020-11-14T18:13:08Z

Naravno, ako bude moguće.

Pitanje je koliko ćemo doza dobiti i za koga sve će to biti namijenjeno (kako raspodijeljeno) u prvim rundama, jer vjerojatno neće biti dovoljno za sve od prve.

Neobično mi je kako se fama oko cijepljenja uopće uhvatila, nakon što sam pogledao argumente kojima se raspolaže.

-Stipe
Seded
2020-11-14T18:33:37Z
Ne planiram se cijepiti protiv korone. Ne zbog čipova, 5G mreže ili što je već trenutno popularno, već zato što ne mislim da mi je potrebno. Također, s obzirom na uobičajene vremenske periode do pronalaska cjepiva, mislim da je strah ljudi potpuno opravdan. U roku 7 mj. doći do cjepiva, a inače je trebalo koliko, 3-4 godine? Ne radi se o posnom siru kojemu je prošao rok par dana ranije pa si ga pojeo i dobit ćeš proljev, već o nečemu što ćeš ubrizgati u tijelo. Thanx, but no thanx.
"It's not checkmate. The king has one more move."
Similar Topics
Users browsing this topic