Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

2 Pages<12
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#21 Posted : Monday, February 17, 2020 12:56:01 AM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 1513 time(s) in 1068 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Zasto Jones sad ne proziva Stipu nego Blachowicza, kad dogovori ovu borbu onda ce opet početi, Stipu proziva samo kad ima ugovorenu borbu

Zato sto nije toliki mudonja koliko se predstavlja. Njegov odlazak u tesku je kao Jupiov okrsaj s Reaktom, ono srce ga povuce al razum mu ne dozvoljava :D
A nije bas lud ni za revansom s Reyesom jer puno mu vise pasu ovakvi kao Jan na kojima moze jos koji rekord postavit

Mislim da ce UFC bit lud ako ne bude radio na revansu nego poljaka ubace u borbu
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
The Last Emperor on 2/17/2020(UTC), JDS on 2/17/2020(UTC)
Đolo  
#22 Posted : Monday, February 17, 2020 1:27:15 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1518 time(s) in 951 post(s)
mozda se i ufc usro da mu reyes nebi još uzeo pojas, ipak je jones jedno od najvecih imena u mma, reyes nije pretjerano još popularan, imam osjecaj da ce dat janu priliku a da ce reyesu dat revans sa volkanom.

najpostenije bi bilo napravit taj rematch,ali kad pogledam malo medije i to, cini mi se da vec se gura jan kao sljedeci izazivac.

nakon zadnje dvije izvedbe, nebi bilo pametno ic se sa stipom borit. stipe je ipak pravi nokauter,reyes bas i nije, nokautiro je canonira i weidmana a obojica su podosta manji od njega, stipe pak nema kog nije nokautiro a i battle tested je, covjek je prezivio teske batine protiv cormiera, razbacivo ogromne ljude poput stene, prije 2-3godine bi tipovo na jonesa,ali nakon zadnja 2-3 meca, mislim da bi Stipe mogo nokautirat Jonesa.

takodjer mislim da je stipe i mrvicu višlji i da ima duži reach od reyesa, a svakako bih dao Stipi prednost u boksu u odnosu na reyesa.

Edited by user Monday, February 17, 2020 1:29:00 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#23 Posted : Monday, February 17, 2020 11:09:55 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 223 time(s) in 132 post(s)
Blachowitz ne može pobjedit Jonesa, prestatičan je i pasivan. Voli čekat i čuvat snagu.čeka grešku a Jonesu nećeš dočekat grešku, moraš ga prisilit da je napravi.
Takvi protivnici najbolje pašu Jonesu.

Jonesu ne pašu Santos i Reyes jer su dinamični, stalno nešto skaču napadaju, kruže itd.

Edited by user Monday, February 17, 2020 11:16:31 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Poso može sačekat, kafa ne može.
thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
dr jupidu on 2/17/2020(UTC), DjomlaKS on 2/17/2020(UTC)
Đolo  
#24 Posted : Monday, February 17, 2020 3:17:46 PM(UTC)
Đolo

hmmm, ja kad sam gledo borbu Reyes je 5 rundi išo unatrag uz povremenih sekundu dvije kad bi iso naprijed dok je napado kontrama a to je trajalo po sekundu dvije maks , a Santos... ista stvar?

Mislim da je statisticki pressure bio jedno 90% na strani Jona u oba meca,minimalno 90%. mozda sam malo reko.

takodjer, ako je to moguce, volio bi vidjet ko to nije bjezo od Jona po oktogonu? Emocija18 Emocija18

od svih protivnika,jedino je DC imo neki forward pressure,ovi su SVI ostali se povlacili,povremeno kontrilirali, i bjezali po oktogonu. neces nac nijednog protivnika osim dc-a, al nijednog,a da ima neki znacajan pressure protiv Jona.

slazem se apsolutno da Jan nebi trebo imat nikakve sanse protiv Jona,ali nije trebo ni imat Santos koji je borac do 84kile,kojeg je nokautiro David Branch koji u svojih 29meceva, ima samo JEDNU pobjedu klasnicnim nokautom,covjek koji tapka na udarce Emocija18 ,znaci od 29meceva,jedna pobjeda klasnicinim nokautom, i opet Santos dupljo manji,sa jednim koljenom je skoro pobijedio Jona,covjek iz kategorije 84,kojeg je i vincent luque nokautirao (inace se bori do 77) Jon tog santosa nije uspio uopce ozbiljno ugrozit.

Reyesa je rusio volkan Emocija18 Jon nije mogo. tako da netreba Jana otpisat,jel jako je mogucva opcija da Jon je izgubio što je imo. zadnja 3 meca su uzasna,borio se sa 3jako losa borca, i nijednog nije uspio izdominirat.

kazem pogledajte samo od koga su smith i santos sve gubili. JEbeni anthony smith je gubio od Josh neera koji se bori do 70kg,ovaj smitj ima 90-100kg Emocija18 , nemojte me uopce zajebavat znaci, smeh cisti. Pogledajte malo objektivno kakvi su to protivncii, samo zato sto pise ufc kraj njihovog imena,ne znaci puno.

gotovo svaki streikeforce prvak il iz neke druge organizacije je doso u ufc i doguro u vrha, dok kad iz ufc-a borci odu negdje drugje,jako rijetko imaju uspijeha, to je marketing brend, nerazumijem kako ljudi nemogu objektivno sagledat situaciju.

samo zato sto je neko borac, ne znaci da je najveca ubica na svijetu il da je uopce jak,a to vi kaj trenakte,definitivno, najbolje znate Emocija18 Emocija15
Đolo  
#25 Posted : Monday, February 17, 2020 3:21:04 PM(UTC)
Đolo

vec vidim,kako ce vas sve razveselit ovaj post Emocija15 Emocija15
hamush  
#26 Posted : Monday, February 17, 2020 3:24:24 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1847 time(s) in 1028 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Blachowitz ne može pobjedit Jonesa, prestatičan je i pasivan. Voli čekat i čuvat snagu.čeka grešku a Jonesu nećeš dočekat grešku, moraš ga prisilit da je napravi.

Jonesu ne pašu Santos i Reyes jer su dinamični, stalno nešto skaču napadaju, kruže itd.

Gledaj - uzmi u obzir i da je JBJ malo drugaciji borac nego onaj stari na kog smo navikli..

zadnjih 3-4 borbe je izvlacio se na picinu dlaku... tako da nije vise tolika velika razlika izmedju njega i ostatka rostera.
thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
Đolo on 2/17/2020(UTC)
nofrx  
#27 Posted : Monday, February 17, 2020 4:25:39 PM(UTC)
nofrx

@Đolo

Kad kazem kretanje i dinamičnost to ne mora biti samo kretanje prema naprijed i srljanje.

Pravilno je kretanje na 4 strane a ne samo naprijed.
Kafanski krkani se krecu samo prema naprijed jer za drugo ni ne znaju.

Za razliku od Santosa i Reyesa Blachowitz se ukopa i čeka, a tako je puno lakša meta i Jones ima puno više vremena za smišljati napade.
Santos i Reyes su nepredvidljivi, ne znas oce li skocit unazad, oce li kontrirat ili ce otic u stranu pa onda napasti, ili nece nista napraviti.

Blahiwitz znas sta ce napraviti, malo se izmaknuti unazad i pokusat kontrirat
nofrx  
#28 Posted : Monday, February 17, 2020 4:39:11 PM(UTC)
nofrx

Nije mma matematika.

Ako je neko bolji od Reyesa ne mora biti bolji od Volkana.

Svako od njih ima svoj stil i neki mu protivnik ne pase.
A taj protivnik koji ne pase Reyesu mozda je prelagan Volkanu, iako je Reyes npr bolji od Volkana medjusobno.

Volkan i Cormier najvise srljaju, ali istovremeno imaju i najkrace ruke.
Jonesu pasu kratki borci koji bas srljaju.
Pasu mu i staticni borci koji puno cekaju i puno su predvidljivi.

Ima problema sa duzim i aktivnim borcima koji ne srljaju previse ali su jako aktivni, koji su slicni kao on.

Mislim cak da se nije on pokvario u zadnjih par borbi koliki su mu naletili nezgodni borci koju su pronasli antibiotik za njega.

Edited by user Monday, February 17, 2020 4:41:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Đolo  
#29 Posted : Monday, February 17, 2020 5:03:39 PM(UTC)
Đolo

imaš dobrih stavki, ali po meni reyes santos smith, nebi prije 15godina mogli sanjat o title shotu,pored rampagea shoguna i takvih u prime-u. danas ima dosta atleta u mma, bjeze po oktognu, skupljaju bodove. al nije to prava borba. realno da su se jon i reyes nastavili borit, da nije 5rundi nego 10recimo, pa reyes bi sad bio jos uvijek u bolnici najvjerojatnije,covjek je pruzio 2-3runde dobar mec, skuzio da je to to od njega, i bjezo zadnjih 10-15min borbe... fenomenalno.

siguran sam da bi chuck liddell iz 2005 ubio danasnjeg reyesa i santosa unutar rundu dvije max.

mozda nisam u pravu, al eto moj dojam je da je 93,totalno ispodprosjecan kategorija trenutno,isto kao i 77,di je trenutno par boraca u vrhu,koji nisu top borci, nego jednosatvno trenutno nema dobrih boraca a neko mora bit u vrhu.

kritican sam prema nekim borcima,sto jes jes. nisam 100% u pravu,al 50%... Emocija15
nofrx  
#30 Posted : Monday, February 17, 2020 5:17:17 PM(UTC)
nofrx

Istina je da bi Jones nokuatirao Reyesa da je borba recimo do nokauta. Da nema na bodove.
Istina je i da bi Reyesa prebili svi nabrojani, ali Santosa mislim da ne bi.

Ali nebitno, bodovanje je takvo kakvo je.
Ko osvoji runde pobjednik.

Reyes ne pase Jonesu jer ga po mom misljenju Reyes kopira.
Radi mu ono sta on svima radi.
Ozljedjiva koljeno, gura rukama.
Udara brojne sigurne direkte bez riskiranja. Kao ninJones ne udara krošee da ne bi riskirao.Puno izmjena pozicije.
Puno udaraca a malo dovodjenja sebe u rizik, skupljanje bodova i frustriranje protivnika.
Ako dodje nokaut super a ako ne dodje pobjeda na bodove.

Edited by user Monday, February 17, 2020 5:23:55 PM(UTC)  | Reason: Not specified

fist  
#31 Posted : Monday, February 17, 2020 5:35:04 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1195 time(s) in 660 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

Gledaj - uzmi u obzir i da je JBJ malo drugaciji borac nego onaj stari na kog smo navikli..

zadnjih 3-4 borbe je izvlacio se na picinu dlaku... tako da nije vise tolika velika razlika izmedju njega i ostatka rostera.

Zadnjih 3-4 borbe je na pictogramima, dok je godinama prije bio na gramima tjedno

thanks 1 user thanked fist for this useful post.
thelovacluka on 2/17/2020(UTC)
Đolo  
#32 Posted : Monday, February 17, 2020 6:09:21 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post

Zadnjih 3-4 borbe je na pictogramima, dok je godinama prije bio na gramima tjedno

meni osobno neshatljivo je kako je moguce da do prije 2-3godine jones bio valjda najbolji hrvac u mma, baco dc-a cheala igro se sa ljudima, sad tip nemre srusit ljude sta nikad nisu hrvali u zivotu.

mozda me pamcenje krivo sluzi,ali nije li volkan rusio reyesa?

ja sam tvrdio da jones sigurno nije bio naroidan do prije godinu dvije,ali moram priznat da vise nisam tako siguran. output mu je slabiji nego ikad, nema vise uspijeha sa hrvanjem bas, prije je u klincu unistavo ljude,sad vise ni nema klinč game-a. jako jako cudno.

takodjer uzasan mec kojeg se ne spominje je bio protiv smitha, smith je borac koji je 12-13puta u karijeri bio finisharan i poznat je kao neko ko nema dobar ground game, jon mu je imo ledja i sve,i nije uspio u nijednom trenutku zaprijetit,osim sa onim ilegalnim koljenom.
dr jupidu  
#33 Posted : Monday, February 17, 2020 6:11:51 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3140 time(s) in 2416 post(s)

mislim da mu nisu našli niti pikogram za ovu i za prijašnju borbu

i dosta je oprezniji...dosta.... pazi i glavu.....ne želi bit diego sanchez brain delusional
ja sam prvak
JDS  
#34 Posted : Monday, February 17, 2020 6:58:18 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 726 time(s) in 519 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post

meni osobno neshatljivo je kako je moguce da do prije 2-3godine jones bio valjda najbolji hrvac u mma, baco dc-a cheala igro se sa ljudima, sad tip nemre srusit ljude sta nikad nisu hrvali u zivotu.

mozda me pamcenje krivo sluzi,ali nije li volkan rusio reyesa?

ja sam tvrdio da jones sigurno nije bio naroidan do prije godinu dvije,ali moram priznat da vise nisam tako siguran. output mu je slabiji nego ikad, nema vise uspijeha sa hrvanjem bas, prije je u klincu unistavo ljude,sad vise ni nema klinč game-a. jako jako cudno.

takodjer uzasan mec kojeg se ne spominje je bio protiv smitha, smith je borac koji je 12-13puta u karijeri bio finisharan i poznat je kao neko ko nema dobar ground game, jon mu je imo ledja i sve,i nije uspio u nijednom trenutku zaprijetit,osim sa onim ilegalnim koljenom.

To sam bas ja mislio napisati, najveća razlika njega sada i prije je hrvanje, on je vecinu borbi koje je završio u parteru kad srusi protivnika, covjek u stojci ima jedan jedini nokaut u cijeloj karijeri protiv DC-a i to je ta borba ponistena radi dopinga. Prije je lagano bacao protivnike i to dobre hrvace, sada se muci da baci dole udaraca, sad dal je to nedostatak kemije neznam, ali cinjenica je da mu se zadnje 2 borbe na testovima nisu pojavili nikakvi picogrami i da je te borbe mogao i izgubiti.
thanks 1 user thanked JDS for this useful post.
Đolo on 2/18/2020(UTC)
DjomlaKS  
#35 Posted : Monday, February 17, 2020 7:13:20 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1513 time(s) in 1068 post(s)
I ja mislim da Jonu itekako juice fali. Nego jel netko primijetio kako su mu se noge tj. butine stanjile?? Nekad je imao jebeno snazne noge zbog kojih mu nisi mogao pric blizu, a sad nije u stanju dokrajcit sepavog protivnika, niti zadrzat distancu(e i nema kopanja ociju vise!?).

A ovog sto se Stipe tice, nemojte zaboravit da smo isto pisali i nakon svake Stipine borbe.! Stipe je borac sa previse rupa i protiv Cormiera je izgledao lose, borac nizi za glavu te tuce kako hoce, rusi i naganja po kavezu, a da nije debelo prase tj. da je imao vise kondicije, sumnjam da bi Stipe bio prvak sada.
I btw Jon je najbolji kad ga se pritiska, a Stipe obožava pritisak al poprilicno slampav. Teska bi to borba za obojicu bila
JDS  
#36 Posted : Monday, February 17, 2020 7:57:48 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 726 time(s) in 519 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
I ja mislim da Jonu itekako juice fali. Nego jel netko primijetio kako su mu se noge tj. butine stanjile?? Nekad je imao jebeno snazne noge zbog kojih mu nisi mogao pric blizu, a sad nije u stanju dokrajcit sepavog protivnika, niti zadrzat distancu(e i nema kopanja ociju vise!?).

A ovog sto se Stipe tice, nemojte zaboravit da smo isto pisali i nakon svake Stipine borbe.! Stipe je borac sa previse rupa i protiv Cormiera je izgledao lose, borac nizi za glavu te tuce kako hoce, rusi i naganja po kavezu, a da nije debelo prase tj. da je imao vise kondicije, sumnjam da bi Stipe bio prvak sada.
I btw Jon je najbolji kad ga se pritiska, a Stipe obožava pritisak al poprilicno slampav. Teska bi to borba za obojicu bila

Ja mislim da bi Stipe protiv DC-a svaki put lose izgledao, i da bi ga DC dobio 8 puta od 10 borbi, on mu ne odgovara nikako, mislim da bi mu Jones više odgovarao, cini mi se da je puno mocniji udarac i fizički jaci, a i općenito je Jones imao sa svakim visljim borcem koji ima donekle dobar boks problema, a Stipe je tu odlican, mislim da bi ga naganjao kao Overema i Juniora po oktagonu, i da bi ga mozda nokautirao, dok Jones jako tesko moze njega, bar se dosad nije proslavio nokautima, jedino nekako na odluku, nokautom ili da on rusi odlicnog hrvaca i to u visljoj kategoriji u kojoj se ni nije nikada borio ne vjerujem.
dr jupidu  
#37 Posted : Monday, February 17, 2020 8:24:13 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3140 time(s) in 2416 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

djomla

vrijeme je da odeš u optiku i provjeriš vidEmocija1

ja sam prvak
Users browsing this topic
2 Pages<12
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.