DjomlaKS
2020-02-10T14:03:29Z
Bas gledam, jedina opcija za Jona je trenutno borba s Andersonom ili revans s Reyesom. Od ostalih nitko nije ni blizu borbe za pojas
dr jupidu
2020-02-10T15:17:49Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Bas gledam, jedina opcija za Jona je trenutno borba s Andersonom ili revans s Reyesom. Od ostalih nitko nije ni blizu borbe za pojas

ja bi rakiča na reyesa

ionako svi znaju da nije izgubio od ozdemira

a nek core dobije šansu

nek reyes odigra još 1-2 meča prije revanša

neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-02-10T17:15:38Z
https://telesport.telegr...nes/jon-jones-pobijeden/ 

Često se debatira o sustavu bodovanja rundi u šampionskim mečevima u koje se uvlače magloviti parametri poput “prava na pojas”, “uzimanje pojasa šampionu”, “dokazivanje da X više želi pobjedu” i sličnih obrazaca birtijskog tumačenja pravila. Sustav je jasan — ocjenjuju se individualne runde kojih je pet baš zbog toga da se smanji broj neriješenih ishoda

Sve receno
The Last Emperor
2020-02-10T17:38:59Z
Evo citam sad da u Teksasu jos vrijede ona stara pravila bodovanja, gdje se octagon control i ofenzivno kretanje racuna puno vise nego po novim unificiranim pravilima pa bi to mozda moglo opravdati sudacke kartice.
Ivan CRO Cop
2020-02-10T18:54:59Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Evo citam sad da u Teksasu jos vrijede ona stara pravila bodovanja, gdje se octagon control i ofenzivno kretanje racuna puno vise nego po novim unificiranim pravilima pa bi to mozda moglo opravdati sudacke kartice.

Da je to razlog sudije bi odma rekle

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
balkanbomber
2020-02-10T23:06:15Z
Originally Posted by: dr jupidu 

ja bi rakiča na reyesa

a nek core dobije šansu

nema puno opcija, ali ja bih stavio (od slobodnih boraca)

Reyes VS Oezdemir za izazivaca
Rakic na Walkers (nek si Raketa digne popularnost, Walker je nize rangiran ali valjda najbolja opcija posto je postao poznat i ima veci bandwaggon od Rakica)
Jones nek se okusi u HW na super brobu pa onda na pobjednika iz Reyes - Oezdemir, ili Andersona, ili...
On je čovjek jako dobar momak!
Svensson
2020-02-11T13:16:34Z
Originally Posted by: balkanbomber 

ja bi rakiča na reyesa

a nek core dobije šansu

Rakic na Walkers (nek si Raketa digne popularnost, Walker je nize rangiran ali valjda najbolja opcija posto je postao poznat i ima veci bandwaggon od Rakica)
Jones nek se okusi u HW na super brobu pa onda na pobjednika iz Reyes - Oezdemir, ili Andersona, ili...

Reyes vs Oezdemir je već bilo prije manje od godinu i rezultat bio sličan ovom neki dan

ja bi ovako

idući na jonesa pobjednik Anderson vs Blachowicz
gubitnik tog meča na Reyesa i ako Reyes pobijedi ima revanš

Oezdemir ide na pobjednika Smith vs Teixeira

Rakić na pobjednika Krylov vs Walker

Santos kad se vrati isto zaslužuje revanš, jer ipak je dobio split decision Jonesu jedini službeno zasad

DjomlaKS
2020-02-11T14:34:52Z
Steta ce bit ako Blachowicz pobijedi jer onda Andersonu propada napad na titulu. U tom slucaju bi odmah dao revans Reyesu jer ova ostala ekipa mi nit najmanje nije zanimljiva.. svatko svakog tuce, nigdje neke dominacije niti se itko ističe.

Iskreno nisam vise ni fan ideje da Jon ide u HW. Nekad sam ga i mogap zamislit kao favorita protiv Stipe i vecine drugih, al sad kad pogledam kako prolazi sa svim visljim LHW borcima, imam osjecaj da bi stradao u HW..

E i onu borbu s Gustom je izgubio unatoč jednoglasnoj odluci 😃., Tu ga je spasila ona cetvrta runda, kao sad peta...ocito da mu treba samo jedna impresivna runda kad je u pitanju gusta borba
nofrx
2020-02-12T16:11:10Z

Steta ce bit ako Blachowicz pobijedi jer onda Andersonu propada napad na titulu. U tom slucaju bi odmah dao revans Reyesu jer ova ostala ekipa mi nit najmanje nije zanimljiva.. svatko svakog tuce, nigdje neke dominacije niti se itko ističe.

Iskreno nisam vise ni fan ideje da Jon ide u HW. Nekad sam ga i mogap zamislit kao favorita protiv Stipe i vecine drugih, al sad kad pogledam kako prolazi sa svim visljim LHW borcima, imam osjecaj da bi stradao u HW..

E i onu borbu s Gustom je izgubio unatoč jednoglasnoj odluci 😃., Tu ga je spasila ona cetvrta runda, kao sad peta...ocito da mu treba samo jedna impresivna runda kad je u pitanju gusta borba

Isto tako je McGregor dominirao s puno nižima od sebe.

KW CHAMPION
Neodgovorni
2020-02-12T20:55:23Z
Dobro izlaganje na temu Jonesa:

dr jupidu
2020-02-12T21:13:10Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: balkanbomber 

ja bi rakiča na reyesa

a nek core dobije šansu

Reyes vs Oezdemir je već bilo prije manje od godinu i rezultat bio sličan ovom neki dan

ja bi ovako

idući na jonesa pobjednik Anderson vs Blachowicz
gubitnik tog meča na Reyesa i ako Reyes pobijedi ima revanš

Oezdemir ide na pobjednika Smith vs Teixeira

Rakić na pobjednika Krylov vs Walker

Santos kad se vrati isto zaslužuje revanš, jer ipak je dobio split decision Jonesu jedini službeno zasad

mudar si čovjek

neprimam kućne posjete.