Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Pobjeđuje...
Choice Votes Statistics
  Rico
6
60 %
  Badr
4
40 %
  Total 10 100%
Guests can't vote. Try login or register.
5 Pages«<2345>
Options
Go to last post Go to first unread
rikimartin  
#61 Posted : Monday, December 23, 2019 12:36:07 PM(UTC)
rikimartin

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 238 time(s) in 143 post(s)
Ne mogu vjerovati . 2020. kuca na vrata , a fanovi razglabaju jesu 2 top pro sportaša na steroidima ...
Pričate o Hariju kao da je neka pič** . Ja se stvarno s tim ne bih složio . Veća mi je vjerojatnost da prodaje mečeve , nego da se ustrtario
thanks 1 user thanked rikimartin for this useful post.
Hendo on 12/23/2019(UTC)
Seven  
#62 Posted : Monday, December 23, 2019 2:15:58 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 33 time(s) in 25 post(s)
Originally Posted by: shogo Go to Quoted Post
Za "biti jak" trebaš biti tehnički potkovan, trebaš znat "unijet masu u udarac", trebaš znati popratiti sve to s brzinom...trebaš dobro pogoditi
A netko baš to ima u sebi, tj.unosi sve u šljucu...
Brzina je ta koja daje silu u udarcu, koliko si eksplozivan toliko si i jak
Kakvi mišići, jednom tako trenkao ja u gymu...davnih dana, i zajebancija jednim od prvaka hr u BBu, on na masi, puca, lifta...Znači jedan šus u pleksus i legao kao banderad'oh! Emocija18
Opet to ne znači da ih "nemaš", nego ih nemaš na sebi kao govedo
Zato su Samoanci idealni za boks i KB, nisko težište, velike mase, manja potrošnja kisika i očita genetika vezana za vlakna zadužena za snagu...druga stvar šta ih disciplina jebe

jak , snažan biti je nešto što je bitno do neke mjere i u kickboxingu , Soldić je rekao da njihov trener to ne traži i da uopće ne rade zgibove ni sklekove , a kamoli čučanj , bench i sl. jest mma ali opet baš tamo treba više snage nego u kickboxu pa ovaj neradi to . što je loše očigledno jer dolazi lakše do ozljede ako samo cepaš kickkove i sparing , trebaš što više raznovrsno trenirati . borci bi trebali poći na bazen plivati bar 10 ak sprintova skoro svaki dan . osjećali bi se kao da si išli fizoterapeutu kako bi ih posložilo i pomoglo . netrebaju tegovi , ali bar dips i zgib i sklek pomalo raditi te učini boljim dugoročno , puno jačim i kompletnijim . soldiću to nesmeta valjda , ali to je jedan primjer , dok svi drugi prvaci puno jači od njega sada i u prošlosti , su radili zgibove i dips i sl. a mnogi i dizali tegove . nemora se dizati puno , ali brzi pokreti , dizati brzo 30 posto 1RM je bitno za power . ne explozivnost , to je krivi izraz , jer je explozivnost kad iz mjesta razvijaš snagu jako kratko i to jako kratko traje . power / moć je spoj snaga+brzina i to se razvija npr. kad ideš trčati 100 m , dakle imaš vremena razviti . isto tako plivanje , kickboxing i sl. kad ideš raditi seriju udaraca prvo kreneš razvijati snagu iz listova , kupiš doslovno iz zemlje dolje i prenosiš preko noga , kukova itd i nakraju stisnutom šakom . zato netko tko samo par mj vježba kickbox može prebiti svakog i najjačeg gorostasa koji nema tehniku ni uvježbano tijelo za tu vrstu pokreta . ali ako taj gorostas nauči i trenira , onda naravno da će biti puno jači .

nisi u pravu za samoance baš , nisko težište i sve što si nabrojao je bitno za judo i hrvanje i može pomoći kod boksa . u kickboxingu visoko težište moraš bit građen ko ernesto hoost i ovi dvometraši nove generacije kickboxa . vrlo je teško sa čovjekom od 110 kg 195 cm npr. osjetiš jake udarce kako padaju prema dolje i to je brutalno . dok kad je netko niži lakše je puno . ima i tih visokih teškaša što su dosta smotani i onda ih neki niži prebiju bez problema . baš se vidi inferiornost skoro svih što su 170 i čak 180 i nešto visoki vs ovi 190+ . kardio je puno jači kad si visok i udovi su duži , puno je veća krajnja sila udarca . hari ima 10 cm duže ruke od rica . bolju tehniku od rica . zato je rico dobro prošao , imao je sreće da hari nije fizički dovoljno spreman . rico ima kraće ruke od visine , dok hari ima dosta duže ruke od visine , 210 cm . rico 194 cm . takodjer i duže noge hari ima i čovjek može dohvatit kickovima koga oće gdje oće u ringu . druga stvar je što nema tu disciplinu i volju ko rico . ali ovo je teoretski što govorim . da je po teoriji joshua bi onog meksikanca pojeo , a jedva ga dobio . kako , zašto , to niko nezna , neki ljudi jednostavno i bez fizičkih prednosti pobjedjuju i zadaju probleme i najboljima .

genetika igra veliku ulogu , da ne igra ne bi svi plivači bili visoki + kraće noge , jer duži trup daje superiornost u vodi , dok duže noge i kraći trup daju superiornost na kopnu . takodjer uži kukovi pomažu kad skačeš i trčiš . kako remy bonjanski skoči koljenom , a mirko to nemože ? kako mirko ima veću sirovu snagu od remija? mirko je snagom išao kompenzirati kraće udove i manju visinu . takodjer tehnikom .. da nije bio onako gibak ne bi mogao high kick prodati visokim borcima . definitivno da je visina prednost u kickboxingu , samoanci i sl. su inferiorni , ali ogromnom masom i sl. kompenziraju sve to . ja ne vidim baš da sve vrvi od njih u kickboxu , vidim afrikance i euro-afrikance da dominiraju , takodjer visoke europljane .

Edited by user Monday, December 23, 2019 2:24:49 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 3 users thanked Seven for this useful post.
nofrx on 12/23/2019(UTC), xoxo on 12/23/2019(UTC), dr jupidu on 12/26/2019(UTC)
nofrx  
#63 Posted : Monday, December 23, 2019 9:02:45 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 219 time(s) in 130 post(s)
Poso može sačekat, kafa ne može.
Đolo  
#64 Posted : Tuesday, December 24, 2019 11:07:07 AM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1516 time(s) in 949 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2510859638983098&id=678278855574528&sfnsn=mo

ahahah jesam reko da je papak ligament malo povrijedio u najgoru ruku. pa sad nek neko kaze da badr nije pickica obicna... sramota, zamisli ozljedu. a i to je najvjerojatnije isfoliro cisto da ne skuze svi da je mekušac Emocija18

dobro da nije objavio da ga boli trbuh jadan mali hari Emocija18
thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
nofrx on 12/24/2019(UTC)
nofrx  
#65 Posted : Tuesday, December 24, 2019 11:54:50 AM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2510859638983098&id=678278855574528&sfnsn=mo

ahahah jesam reko da je papak ligament malo povrijedio u najgoru ruku. pa sad nek neko kaze da badr nije pickica obicna... sramota, zamisli ozljedu. a i to je najvjerojatnije isfoliro cisto da ne skuze svi da je mekušac Emocija18

dobro da nije objavio da ga boli trbuh jadan mali hari Emocija18

Vidi se da se druzio s Ronaldom i igračima Reala.
Ono je bila prava nogometna bol i valjanje po podu.
Šteta da sudac nije svirao penal i dao crveni karton Ricu.
thanks 3 users thanked nofrx for this useful post.
Đolo on 12/24/2019(UTC), Ivan CRO Cop on 12/24/2019(UTC), DjomlaKS on 12/24/2019(UTC)
bero  
#66 Posted : Tuesday, December 24, 2019 12:43:34 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5364 time(s) in 3325 post(s)
Mozda fejka, mozda ne. Kad odu ligamenti gleznja to boli ko sam vrag i noga otekne ko nogometna lopta. Ne mozes stat na nju i slijedi mjesec dana gipsa. Tak je barem meni bilo, pa sam jos malo i razvukao terapije 🤣🤣 Ali ja sam lijeno djubre.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
nofrx  
#67 Posted : Tuesday, December 24, 2019 2:23:29 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Mozda fejka, mozda ne. Kad odu ligamenti gleznja to boli ko sam vrag i noga otekne ko nogometna lopta. Ne mozes stat na nju i slijedi mjesec dana gipsa. Tak je barem meni bilo, pa sam jos malo i razvukao terapije 🤣🤣 Ali ja sam lijeno djubre.

Nisam jos cuo da ligamenti odu bez izvrtanja zgloba.
Nisam primjetio na snimci udarca da se nesto neobicno dogodilo s nogom (neki neprirodan polozaj ili kut zgloba gleznja)

Ali nisam doktor.

thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
Đolo on 12/25/2019(UTC), Seven on 12/26/2019(UTC)
The Last Emperor  
#68 Posted : Tuesday, December 24, 2019 4:51:10 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 686 time(s) in 377 post(s)
Smijesno ozljeda zvuci, pa ljudi bi nastavljali borbe sa slomljenom rukom i slicnim puno tezim ozljedama od ove Harijeve...
thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
Đolo on 12/25/2019(UTC)
Puncher  
#69 Posted : Tuesday, December 24, 2019 9:25:21 PM(UTC)
Puncher

Canada

Was thanked: 111 time(s) in 78 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Smijesno ozljeda zvuci, pa ljudi bi nastavljali borbe sa slomljenom rukom i slicnim puno tezim ozljedama od ove Harijeve...

Ozleda ligamenata....koji loš glumac. Sad je sve jasno. Pravi budalu od sebe i pokušava napravit budale sve ostale... nakon onakve kariere....:) Pokvaren čovek može lagat sve ljude neko vreme, al nikako ne može lagat sve ljude SVE vreme. citat:) Amen.

thanks 2 users thanked Puncher for this useful post.
Đolo on 12/25/2019(UTC), nofrx on 12/25/2019(UTC)
Seven  
#70 Posted : Wednesday, December 25, 2019 10:42:45 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 33 time(s) in 25 post(s)
par puta pogledah snimku i zaista nije se imo gdje tako ozlijediti onaj zadnji udarac ono balerine izvode svako pet sekundi , a kamoli da hari nemože ono pretrpiti . vidiš u susjedstvu djeca skaču sa 3.5 m i padnu na noge i ništa samo nastavi trčati i opet ponovi to kad se popne gore . a tako smo i mi u djetinjstvu ..nemoš mi pričati da je hari napravio nešto extremno i ozlijedio se , jer nije . skroz sumnjivo pa na treningu je kefao vreće teške svom snagom i ništa , pa samo udaranje fokusera je extremno cepaš nogom direktno svom snagom i ništa . ako to prodješ bez boli nema nikakve šanse da ti išta može ono što je bilo . pa rico mu je postavio blok mekim tkivom i malo ga gurnuo , to je izgledalo kao da su dvije balerine izvele pokret na baletu Labuđeg Jezera . balerine imaju znatno veći stres na ligamente pa ne plaču i ne glume . da se tako lako kidaju ligamenti svaki drugi meč kickboxa i muay thaija bi bio prekinut .. dodje u meč i vjerovatno mu rico nametnuo tempo i pokazao se prije svega kao tvrd orah . badr vjerovatno osjetio bol i odustao , rico dobio potres mozga ( realno hari ga je dvaput potresao , čim noge zaplešu je znak opasnosti za nepovratnu štetu ) , nije teški KO ni potres , ali prema onome što se zna u znanosti rico je pretrpio u ta dva udarca dosta štete , dugoročne .neko je spomenuo christiana ronalda i nogomet da oni glume , pa da , ali ko ne bi glumio kad nema pravila , nema poštenja . ti u kickboxu znaš da ti u svakom trenutku dolazi nešto i braniš se . ti u nogometu neznaš kad će uklizati i gurnut te neko , a to je ogromna razlika . likovi trče ko sprinteri i onda ih neko gurne i potkači , pa to je extreman sport . takodjer lopta leti koliko 60 na sat ? i ti je glavom šutneš , pa to je više nego što je hari dobio štete u zadnjih par mečeva .. neko će reći pa na treningu spariraju , pa da a šta nogometaši na treningu prave frizure ?

thanks 1 user thanked Seven for this useful post.
nofrx on 12/25/2019(UTC)
karl anal  
#71 Posted : Thursday, December 26, 2019 12:13:11 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2463 time(s) in 1297 post(s)
Hari da folira, nema šanse
nisam smia prije ništa govorit, plazibat nam je reka u povjerenju da se dan prije desilo sranje
i koliko je on vidia da nema šanse da se bori, tako da je i on osta zatečen
Dan prije borbe bia na plivanju i budala se pravi frajer neće obuje one češke sandale plastične i eto sranja
Drito na ježa, sanirali su koliko su mogli ali tri bodlje ostale u stopalu
mene začudilo da je opće uša u ring, sve i jedan doktor mu je reka da to nije normalno i da se sa takvom ozljedom ne igra
i da lako može ostat bez noge

realno, hari je oduvik najveća pička i bully, kompleksaš koji po kafićima i na ulici tuče ljude
čim borba ode u krivom smjeru traži izlaz
sa gergesom je to napravio kad se ispucao a ovaj nije nokautiran a sa ricom isti kurac
šlapa marokanska, nažalost većina marokanaca je takva stoka

sad kad sam pisa ovo sitia sam se mavrovića u teretani.
uletia jaro sa žiletima ispod pazduha i počea se razbacivat po spravama
i veli mavroviću, a šta ti gledaš
željko veli, ispričavam se, nešto sam se zamislio, lagano pokupi stvari i doviđenja
Šta reć nego veliki gospodin, dok bi ga ovaj hari krišna sigurno zakuca
Iznajmljujem prostor za sig
karl anal  
#72 Posted : Thursday, December 26, 2019 12:15:40 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2463 time(s) in 1297 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

sitim se sakija, kad je sa slomljenom rukom uša u borbu protiv overeema i jednom ga rukom odškolovao prvu rundu
mirko sa slomljnjim rebrima
Iznajmljujem prostor za sig
balkanbomber  
#73 Posted : Thursday, December 26, 2019 12:41:43 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 380 time(s) in 207 post(s)
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post

marokanska, nažalost većina marokanaca je takva stoka

Arapi su opcenito cudan narod, ali ovi iz Maghreba su mi se pokazali najgorim iz njih, veliki su na jeziiku, mijenjaju pricu kao vjetar ako treba, lazu puno, opcenito pokusavaju uvijek nesto smuvat i nekog zajebat itd.. znam da nisu svi takvi, ali ima razlog zasto postoje kliseji.. te ljude mozes samo gotivit ako imas neku romanticnu ideju i njima, najvise ako dijelite kulturni background pa kao obavezan si ih voljeti posto su tvoju 😅 a svako normalan ce se drzati dalje od njih

A da je gospon Hari lagao je najjasnije bilo kad je poceo kao plakat, ono tipicno arapsko fejk plakanje gde se kao kune i psuje, ono standard kod putujucih trgovaca, vracara, lopova itd iz tog regiona, pa se i trener ubaci kao pratnja i drugi glas, jao koji show jbt crkavao sam od smijeha😂😂😂 cim arap toliko pretjeruje ti znas da je fake

Edited by user Thursday, December 26, 2019 12:58:49 PM(UTC)  | Reason: Not specified

PederiFafajteSi))
nofrx  
#74 Posted : Thursday, December 26, 2019 2:08:11 PM(UTC)
nofrx

Iz osobnog iskustva imam jako lose misljenje o arapima.
Ne o muslimanima, nego samo arapima.

Turci i Albanci muslimani su mi super ljudi.
Cujem i za perzijance da su super ljudi, iako ih nisam imao priliku upoznati.

Đolo  
#75 Posted : Thursday, December 26, 2019 2:21:27 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: Seven Go to Quoted Post
par puta pogledah snimku i zaista nije se imo gdje tako ozlijediti onaj zadnji udarac ono balerine izvode svako pet sekundi , a kamoli da hari nemože ono pretrpiti . vidiš u susjedstvu djeca skaču sa 3.5 m i padnu na noge i ništa samo nastavi trčati i opet ponovi to kad se popne gore . a tako smo i mi u djetinjstvu ..nemoš mi pričati da je hari napravio nešto extremno i ozlijedio se , jer nije . skroz sumnjivo pa na treningu je kefao vreće teške svom snagom i ništa , pa samo udaranje fokusera je extremno cepaš nogom direktno svom snagom i ništa . ako to prodješ bez boli nema nikakve šanse da ti išta može ono što je bilo . pa rico mu je postavio blok mekim tkivom i malo ga gurnuo , to je izgledalo kao da su dvije balerine izvele pokret na baletu Labuđeg Jezera . balerine imaju znatno veći stres na ligamente pa ne plaču i ne glume . da se tako lako kidaju ligamenti svaki drugi meč kickboxa i muay thaija bi bio prekinut .. dodje u meč i vjerovatno mu rico nametnuo tempo i pokazao se prije svega kao tvrd orah . badr vjerovatno osjetio bol i odustao , rico dobio potres mozga ( realno hari ga je dvaput potresao , čim noge zaplešu je znak opasnosti za nepovratnu štetu ) , nije teški KO ni potres , ali prema onome što se zna u znanosti rico je pretrpio u ta dva udarca dosta štete , dugoročne .neko je spomenuo christiana ronalda i nogomet da oni glume , pa da , ali ko ne bi glumio kad nema pravila , nema poštenja . ti u kickboxu znaš da ti u svakom trenutku dolazi nešto i braniš se . ti u nogometu neznaš kad će uklizati i gurnut te neko , a to je ogromna razlika . likovi trče ko sprinteri i onda ih neko gurne i potkači , pa to je extreman sport . takodjer lopta leti koliko 60 na sat ? i ti je glavom šutneš , pa to je više nego što je hari dobio štete u zadnjih par mečeva .. neko će reći pa na treningu spariraju , pa da a šta nogometaši na treningu prave frizure ?

znam da se mnogo pije i veseli ovih dana, i znam da je badr pussy boi, al nemozes mi usporedjivat balerine i nogomet sa borbama Emocija18 Emocija18

balkanbomber  
#76 Posted : Thursday, December 26, 2019 3:16:13 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 380 time(s) in 207 post(s)

Albanci su legende, ne daju se nikome i za njih je shqiptarstvo na prvom redu, a onda tek ide sve ostalo poput geografske lokacije, vjere, itd..

Od njih bi mi mogli puno toga nauciti...

Turci su ok ali ih ne dozivljavam iz dva razloga:

1. Permanentna uloga zrtve, Erdogan se pojavljuje na svim memorialnim dogadajima gdje je bila nepravda protiv muslimana, glumi finocu,
a isto tako negira ne samo genozid nad Armencima, nego i cinjenicu da je 1918 u turskoj zivjelo 10mil krscana, dakle 25% tadasnje populacije,
a danas ima manje od pola miliuna, takle manje od 1%.. gdje je znaci 9 milliona ljudi nestalo, dok je u 100 godina ostatak turske porastao na
250%, krscani su se smanjili 20 puta.. i to se ignoria...

2. Radi bosnjaka, koji se ugledaju na tursku, dozivljavaju ih kao velik brata, kao defendera, itd. Dok turci opcenito nemaju taj povezani
osjecaj prema svojim poturcima. Dakle, svadba medu Bosne i Turske moze samo bit prihvacena ako se bosanka udaje i turcin zeni,
a turkinja se ne smije udat za necistu krv, dakle bosanca, i ima milion malih slucajeva tu po Austriji, Njemackoj gdje se to nije dopustilo
sa turske strane, tako da ako turci ne gledaju nase bosance kao ravnopravim onda ja ne mogu dozivljavat te turke, easy as that
PederiFafajteSi))
bero  
#77 Posted : Thursday, December 26, 2019 3:51:08 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5364 time(s) in 3325 post(s)
frend mi radio godinu dana u Kataru na nekom građevisnkom projektu.
kaže da su tamošnji Arapi (katarci, saudijci, emiraćani) najgori rasisti, doživljavaju samo sebe a ostali su svi niža rasa. Ne doživljavaju ni arape iz ostalih zemalja, a o pakistancima i ostalima da ne govorimo (njih drže kao robove praktički, za najgore poslove).
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
thelovacluka on 12/26/2019(UTC)
nofrx  
#78 Posted : Thursday, December 26, 2019 4:08:47 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post

Albanci su legende, ne daju se nikome i za njih je shqiptarstvo na prvom redu, a onda tek ide sve ostalo poput geografske lokacije, vjere, itd..

Od njih bi mi mogli puno toga nauciti...

Turci su ok ali ih ne dozivljavam iz dva razloga:

1. Permanentna uloga zrtve, Erdogan se pojavljuje na svim memorialnim dogadajima gdje je bila nepravda protiv muslimana, glumi finocu,
a isto tako negira ne samo genozid nad Armencima, nego i cinjenicu da je 1918 u turskoj zivjelo 10mil krscana, dakle 25% tadasnje populacije,
a danas ima manje od pola miliuna, takle manje od 1%.. gdje je znaci 9 milliona ljudi nestalo, dok je u 100 godina ostatak turske porastao na
250%, krscani su se smanjili 20 puta.. i to se ignoria...

2. Radi bosnjaka, koji se ugledaju na tursku, dozivljavaju ih kao velik brata, kao defendera, itd. Dok turci opcenito nemaju taj povezani
osjecaj prema svojim poturcima. Dakle, svadba medu Bosne i Turske moze samo bit prihvacena ako se bosanka udaje i turcin zeni,
a turkinja se ne smije udat za necistu krv, dakle bosanca, i ima milion malih slucajeva tu po Austriji, Njemackoj gdje se to nije dopustilo
sa turske strane, tako da ako turci ne gledaju nase bosance kao ravnopravim onda ja ne mogu dozivljavat te turke, easy as that

Nisam to znao za gastarbajterske brakove.
Upoznao sam puno turaka kroz posao.
I ja sam primjetio da gledaju na druge s visoka, posebno na njemce, svedjane, fince npr.
Ali zapravo su ok.
Kad skontaju da nismo marsovci, kao ovi sa zapada, gledaju nas ravnopravno.
Jako su sposobni, snalazljivi i inteligentni ljudi.

Đolo  
#79 Posted : Thursday, December 26, 2019 4:25:59 PM(UTC)
Đolo

koji kurac ja citam ovo Emocija18 Emocija18
thanks 2 users thanked Đolo for this useful post.
bero on 12/26/2019(UTC), Svensson on 12/26/2019(UTC)
Ivan CRO Cop  
#80 Posted : Thursday, December 26, 2019 6:05:23 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 301 time(s) in 211 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
frend mi radio godinu dana u Kataru na nekom građevisnkom projektu.
kaže da su tamošnji Arapi (katarci, saudijci, emiraćani) najgori rasisti, doživljavaju samo sebe a ostali su svi niža rasa. Ne doživljavaju ni arape iz ostalih zemalja, a o pakistancima i ostalima da ne govorimo (njih drže kao robove praktički, za najgore poslove).

Gledao sam emisiju o aerodromu u Dubai
Radničine su im ti iz ostaloh zemalja, treriraju ih ko mi albance 😁 svi smo ista govna, vazda moćniji gazi potlačenog
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Users browsing this topic
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.