Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Pobjeđuje...
Choice Votes Statistics
  Rico
6
60 %
  Badr
4
40 %
  Total 10 100%
Guests can't vote. Try login or register.
5 Pages<12345>
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#41 Posted : Sunday, December 22, 2019 1:33:31 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5776 time(s) in 3601 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
nije prodo mec,nego je odusto bas.

Odustao u trenutku kad ga je imao?

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
nofrx  
#42 Posted : Sunday, December 22, 2019 1:58:16 PM(UTC)
nofrx

Rank: Advanced Member

Was thanked: 990 time(s) in 679 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Ako je u tih zadnjih nekoliko napada potrosio zadnji atom kisika i energije ne bi ga bas imao u narednim rundama.

Mozda mu je draze bilo izgubit ovako nego nokautom.

Najbolje da vidimo oce li se objavit kakav roentgen ili slicno.

dr.Jupidu CHAMPION
DjomlaKS  
#43 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:04:15 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2002 time(s) in 1389 post(s)
Ja sam poprilicno siguran da je Remya stompao i Gergesa sutnuo na podu zato jer je bio siguran da se ispucao, al sto se tice npr. Zagreba i zadnje s Ricom.., pa zar nije u oba puta objavio slike? U Zagrebu mu stopalo oteklo vece od glave, a zadnji put se na ruci vidjelo da nesto ne stima
nofrx  
#44 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:10:19 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ja sam poprilicno siguran da je Remya stompao i Gergesa sutnuo na podu zato jer je bio siguran da se ispucao, al sto se tice npr. Zagreba i zadnje s Ricom.., pa zar nije u oba puta objavio slike? U Zagrebu mu stopalo oteklo vece od glave, a zadnji put se na ruci vidjelo da nesto ne stima

Moguce da se stvarno ozljedio sad.
Mozda ima slabe zglobove.

Ali mi je jako sumnjiv.

dr.Jupidu CHAMPION
Svensson  
#45 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:16:55 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1405 time(s) in 758 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Moguce da se stvarno ozljedio sad.
Mozda ima slabe zglobove.

Ali mi je jako sumnjiv.

možda je ispraksirao kako se ozlijedit Emocija22

Đolo  
#46 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:22:25 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1522 time(s) in 954 post(s)

šta je to tocno imao? nerazumijem.

rusio ga je nakon minute borbe pa opet nije nis postigo osim tog u prvoj rundi pa ga je rico razbio u iducoj rundi, hari poco propadat u svakoj seriji i odbijat se od rica pri kraju druge runde,rico ga je slao na pod nekim mekanim low kikovima vec, pogodio je onda kick hari nakon kojeg nit sekundu dvije se vec rico digo... sta je to tocno imao? meni je vec u drugoj hari djelovo na izmaku snaga i nije mi bilo ni na kraj pameti da ga je hari tesko uzdrmo i da je mec blizu finisha, tebi je djelovalo ko da rico nemoze nastavit ili sta??
thanks 2 users thanked Đolo for this useful post.
nofrx on 12/22/2019(UTC), thelovacluka on 12/22/2019(UTC)
DjomlaKS  
#47 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:54:17 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2002 time(s) in 1389 post(s)
Gledam malo reprize obe borbe i sto ih vise gledam i meni nekako sve sumnjivij postaje :D
Ona prva borba s rukom, jbt pa lik ni grimasu nije napravio

Al opet sad je bas djelovalo kao da ga ima, pa mi nista vise nije jasno
nofrx  
#48 Posted : Sunday, December 22, 2019 2:59:18 PM(UTC)
nofrx

A za oteknuce imaju one fore iz vojske kad se udaras kasikicom po zglobu dugo.
Zglob otekne kao da je ozljedjen a nije ti nista.
dr.Jupidu CHAMPION
bero  
#49 Posted : Sunday, December 22, 2019 3:35:38 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5776 time(s) in 3601 post(s)

rusio ga je nakon minute borbe pa opet nije nis postigo osim tog u prvoj rundi pa ga je rico razbio u iducoj rundi, hari poco propadat u svakoj seriji i odbijat se od rica pri kraju druge runde,rico ga je slao na pod nekim mekanim low kikovima vec, pogodio je onda kick hari nakon kojeg nit sekundu dvije se vec rico digo... sta je to tocno imao? meni je vec u drugoj hari djelovo na izmaku snaga i nije mi bilo ni na kraj pameti da ga je hari tesko uzdrmo i da je mec blizu finisha, tebi je djelovalo ko da rico nemoze nastavit ili sta??

ne mislim da bi Rico stoposto pao, ali nakon serija ovaj je klecao i sve Harijevo je sjedalo. Malo je čudno da bi tad odustao.
bio je uspuhan Hari već u prvoj, ali svejedno akd se sve uzme u obzir (polus nokdaun u prvoj), čudno da bi išao u takvoj situaciji muljat. Vodio je na bodove i sve.

Edited by user Sunday, December 22, 2019 3:37:14 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Đolo  
#50 Posted : Sunday, December 22, 2019 3:47:00 PM(UTC)
Đolo

cudno ili ne hariju nit prvi nit zadnji put najvjerojatnije. nije psihicki mogo izdrzat cvrstu borbu ni u primu kamoli sada nakon zatvora pauzi i svega,svakako bih prije rekao da je odustao nego da je rijec o nekoj teskoj ozljedi koja bi mu onemogocila da pod adrenalinom odradi jos 2min borbe.

bas sam se sjetio santosa onog protiv jonesa, covjek potrgo sve u koljenu nema sta nije,pa odradio jos 15+min borbe sa jonesom, low kikovi klincevi itd, a da se ovaj nije mogo ni pridic... mozda je povrijedio malo ligamente ili nesto sitno al ono nebi dijete radi toga odustalo.

svakako kada borac kroz karijeru pokazuje da je psihicki nedorastao situaciji ili cvrstoj borbi, postoje temelji da se sumnja u njega da je odusto svojevoljno a ne radi ozljede ili stete primljenje.

postoje mnogi mnogi borci koji su vrlo dobri dok im ide,ali cim ispucaju sve iz sebe,a protivnik i dalje stoji, vrlo brzo se pretvore u prah i sami odustanu bez da prime mnogo stete.

ovako mu je solidno islo, moze izmisjat izlike i kak je uso ozlijeden vamo tamo,a da se usto nastavio i izgubio, svakako bi mu teze bilo prodat neku pricu.

nemoguce je 100% znat,ali jednom prevarant,uvijek prevarant. prilika stvara lopova,a mislim da se hariju pojavila idealna situacija di je procijenio da je bolje ostat dolje.
balkanbomber  
#51 Posted : Sunday, December 22, 2019 4:22:22 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 552 time(s) in 303 post(s)

da, od psiholoskog point ov view je ovo bio najbolji trenutak za „ispast“ iz igre, vec ga je drugi put imao na podu
i bio ga je stisnuo uz konope i napadao.. „eh, da ne bi ozlijede 100% buh pobijedio“!

a sta je bilo isto, Rico je dva put ustao nakon nokdauna, prvi put je ustao i odmah poslje toga dobro uhvatio
Haria, sad je i drugi put ustao, stoji, a Hari je vec bio bacio skoro sav arsenal i ispuhao se, da je ovaj ostao
i onda jos nokautirao Harija, Hari bi to tesko psihicki podnio, tesko bih se nosio stim da je u takvoj vaznoj
borbi on izvukao kraci kraj.. nije mu prvi put da u najvecim prilikama zivota sjebe, to je zapravo jedna od
rijetkih konstanti u njegovoj karieri..

Hari je, po meni, najveci talent K1 u teskoj kategoriji ikad, kakav Neboder Shilt, kakav Bonjasky, Hari je bolji od
obojice, kad idemo po kvaliteti i kapacitetu, ali je nazalost slab na psihu... to se desava, nije jedini, cesto je da
su oni koji mogu najbolje dijelit batine sa druge strane nikako ne mogu primiti, to je i puno vise psiha nego
fizicki problem...

Ako mene pitate ovo je bio zadnji put da smo Harija vidjeli u ringuvsa Ricom

Edited by user Sunday, December 22, 2019 4:24:54 PM(UTC)  | Reason: Not specified

On je čovjek jako dobar momak!
Aziz  
#52 Posted : Sunday, December 22, 2019 5:02:07 PM(UTC)
Aziz

Was thanked: 30 time(s) in 18 post(s)
Alo momci pa vi pričate o Hariju kao da je pička .
Jeste pogledali prije koju borbu od njega ?!
Ili ste gledali samo njegove highlightse .
Kakva jebena psiha ?
Pa lik je u više svojih borbi završavao na podu , dizao se i
završavao sa brutalnim KO borbu .
HighKick  
#53 Posted : Sunday, December 22, 2019 5:06:28 PM(UTC)
HighKick

Was thanked: 4 time(s) in 3 post(s)
Malo sam gledao i borbe ranije i nije mi baš najjasniji odabir boraca. Ili ja nisam dobro upućen. Nr. Stephane Susperregui se odbija od svojih protivnika, okolo skakuće, eskivažu krošea radi u leđima, ne koljenima, baca se udarac na udarac. Bilo je i drugih primjera iz prijašnjih borbi. Ono što sam ja gledao borce iz Ronin Gyma, takvi bi daleko bolju borbu pružili. Sjetim se Tyrone Sponga - njegov svaki udarac je sjeo, gotovo da nema ćoraka, dok udara desnom lijeva je uz glavu, kick je školski napravljen, itd.... Pa i Ricco, ima nedefinirane middle/front kickove - ne znaš što je od toga.
Ispravite te me ili recite jesu li moja očekivanja veća od mogućih?
Đolo  
#54 Posted : Sunday, December 22, 2019 5:08:03 PM(UTC)
Đolo

da ga nisu gruvali 5 godina steroidima tamo u nizuzemskoj, nebi hari mogo dic gajbu pive kamoli nekoga nokautirat Emocija18

da nije bilo steroida, nebi nikad niko cuo za tog fejkera.
Svensson  
#55 Posted : Sunday, December 22, 2019 6:04:09 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1405 time(s) in 758 post(s)

ne mislim da bi Rico stoposto pao, ali nakon serija ovaj je klecao i sve Harijevo je sjedalo. Malo je čudno da bi tad odustao.
bio je uspuhan Hari već u prvoj, ali svejedno akd se sve uzme u obzir (polus nokdaun u prvoj), čudno da bi išao u takvoj situaciji muljat. Vodio je na bodove i sve.

meni je najveći fenomen od svega kako Rico može tako slabo udarat sa tolikom masom

imao je čistih udaraca no nisu ni iz bliza imali efekt koliko Harievi na njega
thanks 1 user thanked Svensson for this useful post.
Đolo on 12/22/2019(UTC)
User is suspended until 10/13/2020 10:08:07 PM(UTC) Puncher  
#56 Posted : Sunday, December 22, 2019 6:42:07 PM(UTC)
Puncher

Canada

Was thanked: 114 time(s) in 80 post(s)
Originally Posted by: Aziz Go to Quoted Post
Alo momci pa vi pričate o Hariju kao da je pička .
Jeste pogledali prije koju borbu od njega ?!
Ili ste gledali samo njegove highlightse .
Kakva jebena psiha ?
Pa lik je u više svojih borbi završavao na podu , dizao se i
završavao sa brutalnim KO borbu .

jeste, slažem se al to je NEKAD bilo. Sa svojim stilom života i razmišljanjem o sportu njegov rok je dodirnuo limitnu tačku. Nije to više taj Badr, sagorio je od autodestruktivnih emocija.....to se događa svim "agresivcima" u ringu , kavezu/ nema tu dugog roka trajanja:).....Ništa iznenađujuče.Emocija13

Edited by user Sunday, December 22, 2019 6:45:01 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Seven  
#57 Posted : Monday, December 23, 2019 12:19:29 AM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

meni je najveći fenomen od svega kako Rico može tako slabo udarat sa tolikom masom

imao je čistih udaraca no nisu ni iz bliza imali efekt koliko Harievi na njega

moguće , ali mislim da mješaš sirovu snagu i moć . strenght vs power ; a to se teže vidi kad neko ima 118 kg , teško je procjeniti razornu moć tih udaraca - jer su sporiji i nisu as atraktivni . rico je građen vrlo jak u nogama i gore ruke dosta tanke za 118 kg , ali opet čisti mišić i ogromno je to . hari ima čačkalice od noga prema njemu .. puno je lakše biti brz ako si gradjen ko hari , vrlo visok , tanki listovi , prebrzo kretanje i konačna moć/power je ogromna , dizajniran za to . dok rico očito to nema u sebi kao hari ..ali ima nešto drugo i iskoristio je to što ima .

rico dakle nema neku osobitu brzinu i moć da otkida glavu i nokautira .. ali ima sirovu snagu i kardio . međutim sa 118 kg je jako teško i skoro nemoguće biti brži od njega , rijetko tko je brži od njega sa tom kilažom . ali opet valjda se radi o tipu mišićnih vlakana , nema šta drugo biti . a i način treninga , hariju se vidi da utega nije vidio vs overeem npr. i rico do neke odredjene mjere . baš zato jer se posvetio treningu power systema , a ne sirova snaga . power se radi sa 30 posto bodyweighta 1RM . za biti moćan netrebaš biti puno jak , inače bi marin vlahović bio prvak svijeta ..

Edited by user Monday, December 23, 2019 12:31:37 AM(UTC)  | Reason: Not specified

xoxo  
#58 Posted : Monday, December 23, 2019 2:00:42 AM(UTC)
xoxo

Was thanked: 25 time(s) in 19 post(s)
Što mislite o Plazibatu... jel ima šanse pobjediti Rica za jedno godinu ipo dana?

Meni Plazibat djeluje dosta razoran...fali mu iskustva vidi se, baca puno jakih udaraca ali vecinom po bloku, cini mi se po stilu da bi mogao postati mješavina Haria i Rica u budućnosti
shogo  
#59 Posted : Monday, December 23, 2019 9:43:42 AM(UTC)
shogo

Was thanked: 215 time(s) in 146 post(s)
Za "biti jak" trebaš biti tehnički potkovan, trebaš znat "unijet masu u udarac", trebaš znati popratiti sve to s brzinom...trebaš dobro pogoditi
A netko baš to ima u sebi, tj.unosi sve u šljucu...
Brzina je ta koja daje silu u udarcu, koliko si eksplozivan toliko si i jak
Kakvi mišići, jednom tako trenkao ja u gymu...davnih dana, i zajebancija jednim od prvaka hr u BBu, on na masi, puca, lifta...Znači jedan šus u pleksus i legao kao banderad'oh! Emocija18
Opet to ne znači da ih "nemaš", nego ih nemaš na sebi kao govedo
Zato su Samoanci idealni za boks i KB, nisko težište, velike mase, manja potrošnja kisika i očita genetika vezana za vlakna zadužena za snagu...druga stvar šta ih disciplina jebe

Edited by user Monday, December 23, 2019 9:56:51 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DayHR  
#60 Posted : Monday, December 23, 2019 10:08:01 AM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 140 time(s) in 92 post(s)
Originally Posted by: xoxo Go to Quoted Post
Što mislite o Plazibatu... jel ima šanse pobjediti Rica za jedno godinu ipo dana?

Meni Plazibat djeluje dosta razoran...fali mu iskustva vidi se, baca puno jakih udaraca ali vecinom po bloku, cini mi se po stilu da bi mogao postati mješavina Haria i Rica u budućnosti

Dobro rukama mijenja nivoe gore-dolje, ali teško se borit protiv ovih nekoliko iz samog vrha bez ikakve prijetnje kickova, samo na kroše. Tu mora poraditi, kickovi dosta slabi. Koljena je dobro radio u poluteškoj gdje je uglavnom imao prednost u visini pa je mogao naskakivat na niže borce, ali sad na ove dvometraše teško. Mozda mu fali mase, ali ima zato velik volumen udaraca.
Sad je svaki iduć ispit jako težak (Adegbuyi, Ben Saddik), još je tu Marshall najmanje afirmiran borac. Teško da sad može protiv Rica koji je fizički puno jači, defenzivno vrhunski i radi sve tehnike odlično, ima šitoki spektar rukama i nogama. Plazibat treba još napredovat.

Bitno je da nastavi raditi, ima dobar tim i od Mike i Harija može puno naučiti. Njegovo vrijeme tek dolazi.
Users browsing this topic
5 Pages<12345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.