Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

5 Pages«<2345>
Options
Go to last post Go to first unread
JDS  
#61 Posted : Thursday, December 12, 2019 3:43:15 PM(UTC)
JDS

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 726 time(s) in 519 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Ne znam kako ste većina vas opet popušili Nganou hype.

Frajer ima ukupno 2 minute provedene u kavezu u zadnja tri meča, a prije toga je izgubio dva meča u kojima nije uspio nokautirati protivnika u prvoj rundi.

Ok, to što je u manje od 3 minute nokautirao 3 velika imena svakako zaslužuje strahopoštovanje, ali, budimo realni, nokautirao je JDS-a koji je imao valjda najgluplji nastup ikad, poluinvalida Caina koji je par tjedana prije meča na fokuserima izgledao kao Chuck Liddel prije zadnjeg meča s Titom, i Curtisa, što je svakako legit pobjeda.

Jel može Stena nokautirat Jairzinha u prvoj rundi? Može, ali mislim da je malo vjerojatno. Sa svakom minutom iza prve 2-3 koje preživi, Jairzinhu jako rastu šanse. Školovaniji je borac, sigurno ima bolji cardio, i na 3, a pogotovo 5 rundi mislim da dobiva 8 od 10 mečeva protiv Stene. Ova 2 ostavljam isključivo zbog tih topova u rukama koje nitko Francisu ne može osporiti.

Nije da potpadam pod Jairzinho hype, mislim da bi ga relativno lako dobili i Stipe i DC, Curtis, pa čak i Rothwell ili tako neki dobar hrvač stare garde, ali stilski, mislim da je Nganou savršen protivnik za Jairzinha, a to su očito shvatili i on i njegovi treneri i manageri pa je krenuo s prozivkama

jebes top borca koji 25minuta tuce protivnika i nis mu nije, stena je za nas just bleed fanove, fula te i umre ti pol familije.

osim tog kak mozes popusit hype, sta su curtis blaydes jds i cain losi pa da to nije bilo impresivno sto je 3TOP borca covjek pospremio unutar 2min... jel jos iko blaydesa zavrsio ikad? a kamoli sa jednim udarcem?

tesko ne popusit hype,pa ja sam nakon sto je stena izgubio od stipe reko da ce 100% covjek bit prvak, pa pogle petu rundu stipe vs stena, stena nemre dic ruke gore jedva stoji a stipe spavasava glavu Emocija18 ok stipe je pobijedio i dominiro mec, a jel uspio imalo ostetit protivnika? stipe kad je pogadjo stenu,ovaj nije ni gard dizo nego samo nazad nastavio bacat udarce,covjek nije ni osjetio da stipe moze udarit,a stipe jedan od glavnih nokautera u teskoj. jebes mi mater ako stena nije impresivan borac, nadji mi nekog u teskoj ko je?

osim tog, svi hw su finishirani barem jednom dvaput,nekim nokautima tko vamo tamo, stenu niko nije uspio ni najmanje povrijedit,meni je nejasno da ljudi to nisu primjetili ali ko god da stenu osjeti,nakon min borbe pocne bjezat i panicno trazit rusenja... sigurno to nije slucajnost. stena ce 100% bit prvak, covjek mora bit osrednji hrvac defenzivno, fizicki je vec duplo jaci od svih, i nema ga ko pobijedit.

s tim da stena udara bolje od jairzinha, ne puno,ali je bolji udarac. stena nalazi metu sa prvih par udaraca al odma,jairzinho ima 20-30puta vise iskustva po mecevima u stojci, a nemoze pronac protivnika odma od pocetka borbe,a nadam se da nemoram objasnjavat koliko je za strikera vazan tajming i distanca, nijedna tehnika nije ispred toga. ljudi sa vrhunskim osjecam distance i tajminga spuste ruke dolje puste te da napadnes i samo dobijes kontru,a ovo kad ti moras 20minuta se s nekim tuc da bi ga uspio jednom posteno udarit... tesko da si world class striker.

Meni je fascinantno kod Nganoua koliko je on jaci udarac od najboljih udaraca, JDS prije USADE je slovio za najaceg udaraca, i onda pogledam kako je Stipe izgledao nakon 5 rundi udaranja u glavu, i nekih 200 cistih udaraca primljenih od Juniora, a kako je izgledao nakon mozda svega 2 - 3 udarca od Nganoua koji ni nisu bili cisti u cijeloj borbi, covjek je vise stete na licu primio od 3 udarca od Nganoua, nego od 200 JDS-ovih, izgleda da je taj Nganou sto se toga tice stvarno daleko iznad svih, jos kad vidis da ima najveci reach, i odlican tajming, stvarno tesko ocekivati da se sa njim neko moze u stojci tuci
nofrx  
#62 Posted : Thursday, December 12, 2019 3:55:48 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 223 time(s) in 132 post(s)

ja bih se osobno jako iznenadio da mec bude konkurentan a kamoli da jairzinho pobjedi blek stenu,a jos bi se vise iznenadio da pobijedi low kikovima i izbjegavnjem boksanja, odgledo sam mu nekolicinu mma i kicbox meceva, i osim jakog udarca, nije da pokazuje neku naprednu stojku, zapravo nicime se ne istice,ima takvih udaraca podosta,dobar je ali nije bas top klasa, takodjer taktika low kickova bi bila jako tesko izvediva protiv viseg jaceg tezeg borca koji ima duzi reach za podosta od jairzinha,a netreba napominjat da francis najvjerojatnije duplo jace udara uz sve to.

Low kickovi su u muay thaiu izmisljeni kao najbolja taktika i najbolji nacin borbe za manjeg i slabijeg borca protiv višeg i jačeg borca.

Osim toga nije nikakva kvantna fizika da je kickboksac u prednosti pred boksacem ako stane u dupli dekung i udara low kickove.
To zna svaki splitski mangup koji je bar 2 mjeseca trenira neki stand up sport.

Poso može sačekat, kafa ne može.
fist  
#63 Posted : Friday, December 13, 2019 8:04:48 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1195 time(s) in 660 post(s)
Eto, čini se da je i UFC management razmišljao kao i ja.

28.03.2020. Columbus Ohio

Jairzinho vs Stena

Zanimljiva lokacija, Ohio, ne bi me čudilo da na istom eventu Stipe i DC odrade treći meč

https://www.bjpenn.com/m...-headlines-ufc-columbus/

Edited by user Friday, December 13, 2019 8:05:47 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 3 users thanked fist for this useful post.
balkanbomber on 12/13/2019(UTC), Him on 12/13/2019(UTC), dr jupidu on 12/15/2019(UTC)
The Last Emperor  
#64 Posted : Friday, December 13, 2019 11:37:32 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 693 time(s) in 380 post(s)
Volkov se izgleda ukakio u gace ;)
DjomlaKS  
#65 Posted : Friday, December 13, 2019 10:08:22 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1513 time(s) in 1068 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Volkov se izgleda ukakio u gace ;)

To sam vec pisao., ono kolika picka moras bit da 3 puta izbjegavas borca nad kojim te pobjeda gura direkt u cotendera Emocija18

Al svejedno je Volkov bezveze., nezanimljiv totalno i prolazi samo zato jer je konkurencija u qrcu
Đolo  
#66 Posted : Saturday, December 14, 2019 12:50:25 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1518 time(s) in 951 post(s)
Nofrx you are next, francis prva runda KO. vrijeme je da francis pokaze da je kickboxing ovako za malo mekanije deckice Emocija20 Emocija15
nofrx  
#67 Posted : Saturday, December 14, 2019 3:21:41 PM(UTC)
nofrx

Nofrx you are next, francis prva runda KO. vrijeme je da francis pokaze da je kickboxing ovako za malo mekanije deckice Emocija20 Emocija15

Znaci kladit cemo se u sig?
Mislim da je vrijeme da naucis da kad se boksac i kickboksac bore samo na ruke, boksac je u prednosti, ali ako se moze radit i nogama onda je obratno.
JDS  
#68 Posted : Saturday, December 14, 2019 5:44:50 PM(UTC)
JDS

Croatia

Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

Mislim da je vrijeme da naucis da kad se boksac i kickboksac bore samo na ruke, boksac je u prednosti, ali ako se moze radit i nogama onda je obratno.

Junior kad se borio sa Mirkom i Huntom K1 prvacima, je bio u stojci cisti boksač pa ih je obadvojicu prebio
nofrx  
#69 Posted : Saturday, December 14, 2019 6:05:38 PM(UTC)
nofrx

Zavisi sta za tebe znaci cisti boksac.
Ako je cisti boksac netko ko se krece kao kickboksac,savrseno blokira ili eskivira svaki low kick a pritom ne udara veci broj lowkickova onda se slazem s tobom.
Pogledaj samo prvu rundu protiv Hunta, kako dobro JDS zna kickbox iako forsira rucne udarce.

Nganou se mnogo razlikuje od JDS-a.
On stoji na nogama boksacki, krece se boksacki i ne reagira pravilno na lowkickove.
Zajednicko im je da forsiraju boksacke udarce ali im je razlika da Nganou ne zna kickbox a JDS zna.
JDS  
#70 Posted : Saturday, December 14, 2019 9:14:40 PM(UTC)
JDS

Croatia

Meni se cini da i Junior prima puno low kickova, Cain mu je puno zadao tih kickova, cak i Nganou ga je pogadjao kickovima i Junior njega isto, nisam primjetio da i jedan i drugi to nesto posebno brane, jedino mozda Junior vise baca kickove iako isto jako malo, nesto kao i Stipe tu i tamo, zapravo vecina tih mma boraca koji dobro boksaju slabo rade kickove, braca Diazi, Stipe, JDS, Nganou, Edgar itd
nofrx  
#71 Posted : Saturday, December 14, 2019 9:50:12 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Meni se cini da i Junior prima puno low kickova, Cain mu je puno zadao tih kickova, cak i Nganou ga je pogadjao kickovima i Junior njega isto, nisam primjetio da i jedan i drugi to nesto posebno brane, jedino mozda Junior vise baca kickove iako isto jako malo, nesto kao i Stipe tu i tamo, zapravo vecina tih mma boraca koji dobro boksaju slabo rade kickove, braca Diazi, Stipe, JDS, Nganou, Edgar itd

Imas dobro opazanje i logiku ali nikako nisi u pravu.
Uz najbolju volju zdrava i ispravna logika nisu dovoljne za svaku temu.
Kad bi logika bila dovoljno onda bi svak mogao biti strucnjak za sve.
Bez imalo uvrede imam osjecaj da nisi bas strucnjak za nozne udarce i obrane od istih.

Nganou uopce ne udara low kickove nego neke besmislene kvaziudarce ispod koljena.
Kao neko metenje koje nije metenje.
Na to mu je JDS odrzao lekciju i poslao ga na pod skolskim metenjem.
Onda Nganou pokusa isto i naravno ne moze jer ne zna.
Sta se tice Caina na koju borbu mislis?
Pogleda sam sad trecu i ne vidim nikakve low-kickove od strane Caina.

Low kick je udarac u zivac butine ili udarac u unutrasnju stranu koljena.
Za to postoje ispravne reakcije odnosno obrane.
Za one bezvezne udarce od Nganoua ne postoji uopce obrana jer obrana uopce nije potrebna.

nofrx  
#72 Posted : Saturday, December 14, 2019 10:05:04 PM(UTC)
nofrx

@JDS
Nemoj se uvridit ali uvjeren sam da ti imenjak puno vise zna o lowkickovima od tebe.

P.s.
Ne razumim se ja u hrvanje i jiu-jitsu pa sta ima veze
JDS  
#73 Posted : Sunday, December 15, 2019 3:04:42 AM(UTC)
JDS

Croatia

@JDS
Nemoj se uvridit ali uvjeren sam da ti imenjak puno vise zna o lowkickovima od tebe.

P.s.
Ne razumim se ja u hrvanje i jiu-jitsu pa sta ima veze

Ma nista, sve ok :)
Ivan CRO Cop  
#74 Posted : Sunday, December 15, 2019 3:46:40 AM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 301 time(s) in 211 post(s)

Nabilo te noga par njih pa tako pričaš čini mi se :)
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
DayHR  
#75 Posted : Sunday, December 15, 2019 12:47:22 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 131 time(s) in 86 post(s)

Junior kad se borio sa Mirkom i Huntom K1 prvacima, je bio u stojci cisti boksač pa ih je obadvojicu prebio

Borba nije bila u ringu, Junior je nadplesao kretanjem u velikom prostoru i to je njegova najjača strana, kretanje i unutra van kad on određuje distancu, drži se izvan i napada iz zaleta ulaskom unutra, pa van prije nego protivnik udari. Tako je nadplesao Rothwella u Zagrebu oko njega i ostale. Mirko nije u UFC-u mogao uključiti kickove zbog stalnog kretanja mete u velikom prostoru, kruženja, protivnik kad osjeti opasnost vrlo lako izađe izvan domašaja i čeka kontru, puno teže mu je odrezat kretanje i prostor i doći u pravi položaj za dobar kick. Zbog toga ne djeluje ni Mirkova dvostruka prijetnja kad protivnik u sekundi mora pogodit koji udarac dolazi i pokušai blokirati (lijevi high kick, lijevi middle kick, lijevi direkt) nego se brani kretanjem (ne mora blokirati), a zato ne pali ni Mirkovo fintiranje udaraca koje provocira reakciju protivnika, protivnik jedostavo ode dalje i održi distancu koja njemu odgovara. Brorba bi izgledala potpuno drugačije u ringu koji ima puno manju površinu i 4 prava kuta, i tu bi borba bila puno više nalik kickboxu, puno izravnija. Mirkovi kickovi ušli bi u igru kao udarci i kao otvaranje prostora i rupa u obrani za ruke i međusobno. JDS naravno može nokautirat svakoga, ali Mirko ima više oružja od njega i u ringu bi ga najvjerojatije dobio.

Edited by user Sunday, December 15, 2019 1:23:14 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#76 Posted : Sunday, December 15, 2019 12:57:21 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5373 time(s) in 3334 post(s)
Vidim na glavnoj stranici da je zadnji post u temi od Dayhr-a, i cudim se jer nije rijec u prideu. Pa mi padne na pamet da ako on posta u ufc temi da ziher mora bit po 500ti put o ringu protiv kaveza, and I was right... 😁
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
The Last Emperor on 12/15/2019(UTC)
JDS  
#77 Posted : Sunday, December 15, 2019 4:17:12 PM(UTC)
JDS

Croatia

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Vidim na glavnoj stranici da je zadnji post u temi od Dayhr-a, i cudim se jer nije rijec u prideu. Pa mi padne na pamet da ako on posta u ufc temi da ziher mora bit po 500ti put o ringu protiv kaveza, and I was right... 😁

Jbg ja sam kriv, spomenuo sam da je Junior pored Hunta pobjedio i Mirka, pa mora objasniti da to nije bilo u ringu
karl anal  
#78 Posted : Sunday, December 15, 2019 9:00:14 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2469 time(s) in 1300 post(s)
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post

Borba nije bila u ringu, Junior je nadplesao kretanjem u velikom prostoru i to je njegova najjača strana, kretanje i unutra van kad on određuje distancu, drži se izvan i napada iz zaleta ulaskom unutra, pa van prije nego protivnik udari. Tako je nadplesao Rothwella u Zagrebu oko njega i ostale. Mirko nije u UFC-u mogao uključiti kickove zbog stalnog kretanja mete u velikom prostoru, kruženja, protivnik kad osjeti opasnost vrlo lako izađe izvan domašaja i čeka kontru, puno teže mu je odrezat kretanje i prostor i doći u pravi položaj za dobar kick. Zbog toga ne djeluje ni Mirkova dvostruka prijetnja kad protivnik u sekundi mora pogodit koji udarac dolazi i pokušai blokirati (lijevi high kick, lijevi middle kick, lijevi direkt) nego se brani kretanjem (ne mora blokirati), a zato ne pali ni Mirkovo fintiranje udaraca koje provocira reakciju protivnika, protivnik jedostavo ode dalje i održi distancu koja njemu odgovara. Brorba bi izgledala potpuno drugačije u ringu koji ima puno manju površinu i 4 prava kuta, i tu bi borba bila puno više nalik kickboxu, puno izravnija. Mirkovi kickovi ušli bi u igru kao udarci i kao otvaranje prostora i rupa u obrani za ruke i međusobno. JDS naravno može nokautirat svakoga, ali Mirko ima više oružja od njega i u ringu bi ga najvjerojatije dobio.

ma mirko godinama nije odradio kombinaciju ručne tehnike pa onako skoro iz klinča potegao HK i zat mu LHK nikad nije ni prošao u oktagonu
Nije mi nije jasno, di se to izgubilo
jen dva LHK, nije postojalo za njega više

Edited by user Sunday, December 15, 2019 9:07:54 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Iznajmljujem prostor za sig
DayHR  
#79 Posted : Sunday, December 15, 2019 11:31:16 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 131 time(s) in 86 post(s)
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post

ma mirko godinama nije odradio kombinaciju ručne tehnike pa onako skoro iz klinča potegao HK i zat mu LHK nikad nije ni prošao u oktagonu

Gdje će sa 73" reachom bacat kombinaciju i dočekat priliku za nogu u velikom okruglom oktagonu. Svatko će mu nakon prvog udarca/trzaja otić natrag ili okolo u stranu i promjenit mjesto gdje se nalazi i čekat da na njega baci kontru. Kombinacije i kick je bacao u duplo manjem ringu gdje protivnik kad se makne iz sredine dva koraka u bilo kojem smjeru ima kut ili konopce za leđima i gdje ga puno lakše može zadržat na istom mjestu.

Edited by user Sunday, December 15, 2019 11:33:06 PM(UTC)  | Reason: Not specified

karl anal  
#80 Posted : Monday, December 16, 2019 12:05:52 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2469 time(s) in 1300 post(s)
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post

Gdje će sa 73" reachom bacat kombinaciju i dočekat priliku za nogu u velikom okruglom oktagonu. Svatko će mu nakon prvog udarca/trzaja otić natrag ili okolo u stranu i promjenit mjesto gdje se nalazi i čekat da na njega baci kontru. Kombinacije i kick je bacao u duplo manjem ringu gdje protivnik kad se makne iz sredine dva koraka u bilo kojem smjeru ima kut ili konopce za leđima i gdje ga puno lakše može zadržat na istom mjestu.

a nemoj pričat, ko očekuje lhk kad ima nekoga uz žicu, nitko a to je on mogao bez problema
Iznajmljujem prostor za sig
Users browsing this topic
5 Pages«<2345>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.