Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Pobjeđuje...
Choice Votes Statistics
  Joshua
10
55 %
  Ruiz
8
44 %
  Total 18 100%
Guests can't vote. Try login or register.
6 Pages<12345>»
Options
Go to last post Go to first unread
Overeem vuce steroide  
#41 Posted : Friday, December 6, 2019 3:58:41 AM(UTC)
Overeem vuce steroide

Rank: Advanced Member

Was thanked: 14 time(s) in 12 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post
Originally Posted by: Overeem vuce steroide Go to Quoted Post
Bas imam osjecaj da Joshua ovo uzima easy andy je imao jebene srece u prvoj,,hrgovica kao lika ne volim velika je seljacina al je top boksac jedan od rijetkih koji nikad u karijeri nije bio u knockdownu cak ni blizu knockdowna,,,tako da hrga ide daleko,,,Joshua zakucava meksikanca za pod i sve je kako treba biti

Nistor ga je bacio na guzicu ☝🏻 tik prije olimpijade
Ima masu rupa, Sour ga je dobro pogodio, Heradia ovaj meksikanac... Nisu ga strasno uzdrmali al kad to bude uradio bolji bokser ide Hrgovic u svijet snova bojim se

U pravu si nistor ga je poslao na guzove,,ima rupa daleko od toga al realno imaju svi vidit cemo oce li uspit iskoristit prednosti i bit psihicki na razini
Svako jutro tužna slika,gledam odraz svoga lika!!
karl anal  
#42 Posted : Friday, December 6, 2019 4:49:14 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2570 time(s) in 1347 post(s)
Bas imam osjecaj da Joshua ovo uzima easy andy je imao jebene srece u prvoj,,hrgovica kao lika ne volim velika je seljacina al je top boksac jedan od rijetkih koji nikad u karijeri nije bio u knockdownu cak ni blizu knockdowna,,,tako da hrga ide daleko,,,Joshua zakucava meksikanca za pod i sve je kako treba biti

jebene sreće, jebene sreće je imao rahman kad je nokautirao lewisa, jebene sreće je imao tua kad je nokautirao maskaeva
usporedi ta dva meča sa borbom ruiza i joshue pa mi opet reci da je imao jebene sreće
ništa u onoj borbi nije bilo jebene sreće , buco ga je navlačio i svaki put kad bi joshua mislio da ga ima
ovaj ga je prebio ko mačku i svaki put na istu foru
jebene sreće kažeš, očekiva sam više od tebe, čak ni đolo ne bi posra ovako nešto
Iznajmljujem prostor za sig
thanks 3 users thanked karl anal for this useful post.
bbbmarc on 12/6/2019(UTC), dr jupidu on 12/6/2019(UTC), pecho on 12/6/2019(UTC)
DjomlaKS  
#43 Posted : Friday, December 6, 2019 6:51:59 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1885 time(s) in 1307 post(s)
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post

jebene sreće, jebene sreće je imao rahman kad je nokautirao lewisa, jebene sreće je imao tua kad je nokautirao maskaeva
usporedi ta dva meča sa borbom ruiza i joshue pa mi opet reci da je imao jebene sreće
ništa u onoj borbi nije bilo jebene sreće , buco ga je navlačio i svaki put kad bi joshua mislio da ga ima
jebene sreće kažeš, očekiva sam više od tebe, čak ni đolo ne bi posra ovako nešto

Ma bi sigurno Emocija18

Istina je da ga je Joshua malo podcjenio i radio neke greske, al isto je tako istina da ga je Ruiz navukao na svoj mlin i majtorski odradio borbu. Nikakvoj se sreci to ne moze pripisat

Ono pak Rahman-Lewis., e to bi ja vec pripisao malo sreci jer ipak se radilo o jednom udarcu
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
karl anal on 12/6/2019(UTC)
evander  
#44 Posted : Friday, December 6, 2019 9:08:18 AM(UTC)
evander

Was thanked: 166 time(s) in 73 post(s)

Rus Omar Magomedov bacio je Hrgovića u nokdaun u kvalifikacijama za OI 2012., ali Hrga je tada još bio klinac, nije imao ni 20 godina.
j0k3r  
#45 Posted : Friday, December 6, 2019 9:25:28 AM(UTC)
j0k3r

Croatia

Was thanked: 19 time(s) in 14 post(s)

Na 6:40 je taj detalj sa Nistorom.
Da li ga je rušio, ili se ovaj spotaknuo procijenite sami.

Edited by user Friday, December 6, 2019 9:25:59 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#46 Posted : Friday, December 6, 2019 9:28:20 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5706 time(s) in 3552 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bbbmarc  
#47 Posted : Friday, December 6, 2019 1:02:07 PM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 746 time(s) in 404 post(s)
Originally Posted by: j0k3r Go to Quoted Post
https://youtu.be/7RUjTGE68rk
Na 6:40 je taj detalj sa Nistorom.
Da li ga je rušio, ili se ovaj spotaknuo procijenite sami.

rušio ga je, ali nije sjeo puni, no nistor je poseban slučaj, on je joshuu rušio i skoro sve koji mu naiđu
ksian  
#48 Posted : Friday, December 6, 2019 1:53:00 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1627 time(s) in 755 post(s)
Što se glavne borbe tiče, većina ljudi svoja očekivanja temelji na onome što su vidjeli u prvom meču, što je generalno i logično, ali, problem je u tome da mnogi misle da su vidjeli sve.

Anthony Joshua je bitan projekt britanske boksačke industrije, momak kojeg se gura još od amaterskih dana i čija se profesionalna karijera, uključujući tu i raspored protivnika, dosta brižljivo planirala. Treninzi, prehrana, skeniranje protivnika- za njega to radi tim profesionalaca, i to do najsitnijih detalja, od kojih mnogi prosječnom gledaocu niti ne padaju na pamet. U osnovi, za njega je jedina stvar da dođe, da sluša i radi šta mu se kaže, da disciplinirano sljedi ono što mu govore ljudi iz tima. Od projekta zvanog Anthony Joshua ne zarađuje dobre novce samo on, već još priličan krug profesionalaca, što u marketingu, što u logistici. Joshua je boksač kojega se može itekako dobro prodati na vrlo jakom britanskom tržištu, čovjek koji napuni arenu od preko 20 iljada mista protiv jednog journeymana kao što je Molina, koji može prodat Wembley protiv Povetkina, kojem je davno prošao zenit, i kao takav, bitan je mnogima. Joshua je lik koji je vratio teškaške mečeve kao najbitniju stvar na tržištu boksa, nakon pustih Kličkovih godina, kad je sva zapadna publika sa teške potpuno prešla na Floyda, Mannyja i ostalu manju ekipu.

Andy Ruiz je u priču upao praktično slučajno, Joshua se spremao za meč sa bitno drugačijim Millerom, i ovog su uhvatili u droksanju, Hearn je već zakupio termin u Madisonu, dogovorio TV prava, i bilo mu je nezgodno otkazati, vjerovatno i popušiti neke solidne novce radi budale. I sad, umjesto Millera, domaćeg dečka iz New Yorka, nije mogao dovest nekog istočnoevropljanina ili afrikanca koji će se u petoj rundi baciti na glavu, publika u New Yorku je, zna se, razmažena, ostao bi mu Madison poluprazan, što si Hearn nikako nije mogao dopustiti, jer je to za njega bilo ipak osvajanje novog tržišta, borba za prestiž. I naravno, ostalo mu je samo pouzdati se u Meksikance, koji su kao ciljana boksačka publika definitivno najjače tržište u SAD. Andy nije imao ni misec i po dana za pripremu za meč, ali je odmah prihvatio, i bome iskoristio tu nenadanu šansu.

Ono što je, dakle, bitno reći za prvi meč je da ni jedan od njih dvojice nije bio posve spreman, jer boksaču za pripremu meča za titulu u 12 rundi protiv znanog protivnika treba više od 40ak dana, koliko su imali njih dvojica na raspolaganju. Realni minimum za dobru pripremu takvog meča je jedno tri puta više, nekih 120 dana. U ovom meču ćemo, dakle, sasvim sigurno, vidjeti dva spremnija boksača nego prvi put, kad je jedan boksač u ušao u meč dosta prepotentno, praktično neposvećeno, dok je drugi ušao junački, u skladu sa stihom Zabranjenog Pušenja: "Sve što je imo od oružja su bili : srce, ruke i lopata". Doduše, Andy Ruiz je imao i još jedno jako oružje, a to je brada. Čovjek stvarno može primiti jake udarce, jače od Britanca, to je bila baza bez kojeg ne bi ni bio moguć taj i takav veliki uspjeh, prije nego što je on zaustavio prvaka, primio je sam nekoliko dobrih komada, koje bi zaustavile mnoge druge.

Ali, premda je pokazao i srce i vještinu i oduševio svijet, meni je stvarno malo smješno kako nakon samo jednog meča priličan broj ljudi od Ruiza pravi neku boksačku mega klasu, i to mahom, isti oni koji prije pola godine nisu ni čuli za njega. Ja to pravdam činjenicom da su to ljudi koji su najviše naučili o boksu gledajući filmove o Rockyju. Ruiz može primiti muške udarce, ima brze ruke, ali, za ovu kategoriju je realno premali, prekratak, a nema ni eskivaže ni kvalitean rad nogu. Njegova osnovna obrana je dekung, njegovi ulasci su dosta pravocrtni, nema on neke bajne promjene nivoa i kuta. On je u prvom meču uspješno ulazio jer Joshua nije imao prednji direkt kojim bi ga držao na distanci, a dodatno mu je odgovarala ambicija tadašnjeg prvaka da brzo završi meč kroz neku izmjenu.

Prvi meč je zapravo naglasio neke mane koje Joshua ima, i koje su se već i nazirale, i koje nisu male za čovjeka koji želi dugo držati pojas. Ali, da bi borac njegovih dimenzija, iskustva i mogućnosti tukao boksača Ruizovih dimenzija, iskustva i mogućnosti, traži se samo ozbiljan pristup i jaka volja, lakše je spremiti boksača kao što je Joshua da dobije boksača kao što je Ruiz, nego obrnuto. Ako ga Ruiz opet zaustavi, karijeri je kraj, jer znači da više nema prave volje. Osobno mi ne bi bilo mrsko, Joshua je dobar momak, ali je protežiran od britanskog lobija preko svake mjeri i u amaterima i u profijima. Title shot, i to protiv bezveznjaka, je dobio niti 4 godine nakon Olimpijade, a kako stvari stoje, Yoka i Hrgović će svoje čekati dosta duže.

thanks 4 users thanked ksian for this useful post.
Overeem vuce steroide on 12/6/2019(UTC), bbbmarc on 12/6/2019(UTC), dr jupidu on 12/6/2019(UTC), nofrx on 12/6/2019(UTC)
Overeem vuce steroide  
#49 Posted : Friday, December 6, 2019 2:20:07 PM(UTC)
Overeem vuce steroide

Bahahah kakav si ti idiot,,,Joshua zakucava u subotu debelog ti opet ispadas glup,,double win

Edited by user Friday, December 6, 2019 2:24:49 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#50 Posted : Friday, December 6, 2019 2:56:55 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3644 time(s) in 2808 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Što se glavne borbe tiče, većina ljudi svoja očekivanja temelji na onome što su vidjeli u prvom meču, što je generalno i logično, ali, problem je u tome da mnogi misle da su vidjeli sve.

Anthony Joshua je bitan projekt britanske boksačke industrije, momak kojeg se gura još od amaterskih dana i čija se profesionalna karijera, uključujući tu i raspored protivnika, dosta brižljivo planirala. Treninzi, prehrana, skeniranje protivnika- za njega to radi tim profesionalaca, i to do najsitnijih detalja, od kojih mnogi prosječnom gledaocu niti ne padaju na pamet. U osnovi, za njega je jedina stvar da dođe, da sluša i radi šta mu se kaže, da disciplinirano sljedi ono što mu govore ljudi iz tima. Od projekta zvanog Anthony Joshua ne zarađuje dobre novce samo on, već još priličan krug profesionalaca, što u marketingu, što u logistici. Joshua je boksač kojega se može itekako dobro prodati na vrlo jakom britanskom tržištu, čovjek koji napuni arenu od preko 20 iljada mista protiv jednog journeymana kao što je Molina, koji može prodat Wembley protiv Povetkina, kojem je davno prošao zenit, i kao takav, bitan je mnogima. Joshua je lik koji je vratio teškaške mečeve kao najbitniju stvar na tržištu boksa, nakon pustih Kličkovih godina, kad je sva zapadna publika sa teške potpuno prešla na Floyda, Mannyja i ostalu manju ekipu.

Andy Ruiz je u priču upao praktično slučajno, Joshua se spremao za meč sa bitno drugačijim Millerom, i ovog su uhvatili u droksanju, Hearn je već zakupio termin u Madisonu, dogovorio TV prava, i bilo mu je nezgodno otkazati, vjerovatno i popušiti neke solidne novce radi budale. I sad, umjesto Millera, domaćeg dečka iz New Yorka, nije mogao dovest nekog istočnoevropljanina ili afrikanca koji će se u petoj rundi baciti na glavu, publika u New Yorku je, zna se, razmažena, ostao bi mu Madison poluprazan, što si Hearn nikako nije mogao dopustiti, jer je to za njega bilo ipak osvajanje novog tržišta, borba za prestiž. I naravno, ostalo mu je samo pouzdati se u Meksikance, koji su kao ciljana boksačka publika definitivno najjače tržište u SAD. Andy nije imao ni misec i po dana za pripremu za meč, ali je odmah prihvatio, i bome iskoristio tu nenadanu šansu.

Ono što je, dakle, bitno reći za prvi meč je da ni jedan od njih dvojice nije bio posve spreman, jer boksaču za pripremu meča za titulu u 12 rundi protiv znanog protivnika treba više od 40ak dana, koliko su imali njih dvojica na raspolaganju. Realni minimum za dobru pripremu takvog meča je jedno tri puta više, nekih 120 dana. U ovom meču ćemo, dakle, sasvim sigurno, vidjeti dva spremnija boksača nego prvi put, kad je jedan boksač u ušao u meč dosta prepotentno, praktično neposvećeno, dok je drugi ušao junački, u skladu sa stihom Zabranjenog Pušenja: "Sve što je imo od oružja su bili : srce, ruke i lopata". Doduše, Andy Ruiz je imao i još jedno jako oružje, a to je brada. Čovjek stvarno može primiti jake udarce, jače od Britanca, to je bila baza bez kojeg ne bi ni bio moguć taj i takav veliki uspjeh, prije nego što je on zaustavio prvaka, primio je sam nekoliko dobrih komada, koje bi zaustavile mnoge druge.

Ali, premda je pokazao i srce i vještinu i oduševio svijet, meni je stvarno malo smješno kako nakon samo jednog meča priličan broj ljudi od Ruiza pravi neku boksačku mega klasu, i to mahom, isti oni koji prije pola godine nisu ni čuli za njega. Ja to pravdam činjenicom da su to ljudi koji su najviše naučili o boksu gledajući filmove o Rockyju. Ruiz može primiti muške udarce, ima brze ruke, ali, za ovu kategoriju je realno premali, prekratak, a nema ni eskivaže ni kvalitean rad nogu. Njegova osnovna obrana je dekung, njegovi ulasci su dosta pravocrtni, nema on neke bajne promjene nivoa i kuta. On je u prvom meču uspješno ulazio jer Joshua nije imao prednji direkt kojim bi ga držao na distanci, a dodatno mu je odgovarala ambicija tadašnjeg prvaka da brzo završi meč kroz neku izmjenu.

Prvi meč je zapravo naglasio neke mane koje Joshua ima, i koje su se već i nazirale, i koje nisu male za čovjeka koji želi dugo držati pojas. Ali, da bi borac njegovih dimenzija, iskustva i mogućnosti tukao boksača Ruizovih dimenzija, iskustva i mogućnosti, traži se samo ozbiljan pristup i jaka volja, lakše je spremiti boksača kao što je Joshua da dobije boksača kao što je Ruiz, nego obrnuto. Ako ga Ruiz opet zaustavi, karijeri je kraj, jer znači da više nema prave volje. Osobno mi ne bi bilo mrsko, Joshua je dobar momak, ali je protežiran od britanskog lobija preko svake mjeri i u amaterima i u profijima. Title shot, i to protiv bezveznjaka, je dobio niti 4 godine nakon Olimpijade, a kako stvari stoje, Yoka i Hrgović će svoje čekati dosta duže.

usput ksiane...šta misliš o ovoj veći sala mišića i mexičke građe....

poljak je nezgodan

kownacki

20-0-0....... pretpostavljam da je prvih 10 tak mečeva pobjedjivao bosere tipa nofrx,karl anal i ostale na takmičenjima prva rukavica seniors babina greda ali...

dovoljno za veće stvari?

Edited by user Friday, December 6, 2019 2:59:15 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Seded  
#51 Posted : Friday, December 6, 2019 3:10:44 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 2028 time(s) in 1275 post(s)

Bahahah kakav si ti idiot,,,Joshua zakucava u subotu debelog ti opet ispadas glup,,double win
Jel ti baš imaš kroničan problem s normalnom komunikacijom i razilaženjem u mišljenju?

"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 2 users thanked Seded for this useful post.
karl anal on 12/6/2019(UTC), Chairman on 12/7/2019(UTC)
Overeem vuce steroide  
#52 Posted : Friday, December 6, 2019 3:15:21 PM(UTC)
Overeem vuce steroide

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post

Jel ti baš imaš kroničan problem s normalnom komunikacijom i razilaženjem u mišljenju?

Hahah Daj ajde pogledaj kako ovaj anal komunicira i ista je seljacina konstatno otkad postoji na ovom forumu,,,ljudi obicno ozdrave sa vrimenom od retardacije kompleksa svasta nesto,,anal ostaje ista supcina ki uvik,,vjv otud i dolazi anal nadimak kladim se da ga i irl zovu anal

7 dana hlađenja

Edited by moderator Friday, December 6, 2019 8:03:40 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Ivan CRO Cop  
#53 Posted : Friday, December 6, 2019 4:08:03 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 314 time(s) in 220 post(s)
Zar nije Ruiz trebao laksi bit 😂 on se uprasio jos jbt haha
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
karl anal  
#54 Posted : Friday, December 6, 2019 5:29:03 PM(UTC)
karl anal

Hahah Daj ajde pogledaj kako ovaj anal komunicira i ista je seljacina konstatno otkad postoji na ovom forumu,,,ljudi obicno ozdrave sa vrimenom od retardacije kompleksa svasta nesto,,anal ostaje ista supcina ki uvik,,vjv otud i dolazi anal nadimak kladim se da ga i irl zovu anal

a šta da kažem, da te idem posrat ne mogu to napravit ni priblizno dobro kao što si napravio sam

samo tako nastavi, iznimno dobro ti ide
dr jupidu  
#55 Posted : Friday, December 6, 2019 5:32:12 PM(UTC)
dr jupidu

imaš kw temu za forum possible meč hype

dr jupidu moderator dream

dr jupidu  
#56 Posted : Friday, December 6, 2019 5:41:07 PM(UTC)
dr jupidu

https://www.index.hr/spo...e-nasamario/2138323.aspx

jel ovo prevario i nše boks "stručnjake":)??

je ovo kao ernesto hoost kad je zavezao zdravu nogu i nasamario crocopa?

stručnjaci kažite
karl anal  
#57 Posted : Friday, December 6, 2019 5:57:52 PM(UTC)
karl anal

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
čak ni đolo ne bi posra ovako nešto

Ma bi sigurno Emocija18

Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing Dancing

Kamatar87  
#58 Posted : Friday, December 6, 2019 6:09:21 PM(UTC)
Kamatar87

Was thanked: 200 time(s) in 93 post(s)
Stvarno ovo nisam ocekivao... 21kg razlike 😱
Vrlo vrlo interesantno..
Davno nisam s ovolikim iscekivanjem cekao neki mec..
thanks 1 user thanked Kamatar87 for this useful post.
Đolo on 12/6/2019(UTC)
nofrx  
#59 Posted : Friday, December 6, 2019 6:34:09 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 789 time(s) in 523 post(s)
Ne mislim da ce Ruiz imati neke koristi od viška kilograma.
I sa onom kilazom je imao dovoljno jak udarac za k.o
Joshua sa 107kg opet ima dovoljno jak udarac za k.o.
Mislim da se nece nijedan puno gurat i hrvat, tako da ta tezina nece doci do izrazaja niti u guranju(hrvanju)
KW Champion
Tastatura od zlata
Đolo  
#60 Posted : Friday, December 6, 2019 7:58:29 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1522 time(s) in 954 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Ne mislim da ce Ruiz imati neke koristi od viška kilograma.
I sa onom kilazom je imao dovoljno jak udarac za k.o
Joshua sa 107kg opet ima dovoljno jak udarac za k.o.
Mislim da se nece nijedan puno gurat i hrvat, tako da ta tezina nece doci do izrazaja niti u guranju(hrvanju)

nisam gledo vaganje ni nista, ali cujem da je ruiz kao jos tezi nego prije,a to nikako nemoze bit dobar znak, slazem se sa tobom da kilogrami u ovoj borbi nece imat krucijalnu ulogu u smislu hrvanja i izmaranja, al ruizu sigurno nebi skodilo skinut 3-4-5kg cisto radi brzine i da moze ritam drzat jak,a sad kad cujem da je jos i deblji nekako odma mi joshua djeluje kao da ce pobijedit, jel ovako mi djeluje ko da se ruiz nije nesto posebno primio posla,nego da ce boksat kao i inace, a tako je i izgubio od parkera jel nije mogo jos malo potegnut kad je trebalo.

dosta casual fanova takodjer je zainteresirano za borbu,stvorio se solidan hype oko meca.
thanks 1 user thanked Đolo for this useful post.
nofrx on 12/6/2019(UTC)
Users browsing this topic
6 Pages<12345>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.