Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

9 Pages«<56789>
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#121 Posted : Monday, November 4, 2019 9:14:25 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5373 time(s) in 3334 post(s)
Pa odgovorio sam ti. Jucer sam pogledao borbu i onda krenuo sa svojim 2 cents :) Ne znam kakve su tvoje navike, ali ja ne komentiram meceve koje nisam gledao :)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#122 Posted : Monday, November 4, 2019 9:16:28 AM(UTC)
Chiodo

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Pa odgovorio sam ti. Jucer sam pogledao borbu i onda krenuo sa svojim 2 cents :) Ne znam kakve su tvoje navike, ali ja ne komentiram meceve koje nisam gledao :)

Pogledao si jednu borbu. to ti vjerujem ali je cinjenica da ne gledas borbe a komentiras, prekida se svako malo i za manje sto je neistina jer se ne prekida .O tome govorim i molim lijepo drzat se cinjenica.Emocija18

Ako govorimo o BORBAMA onda je to puno njih ili sve kako je kod nas koji gledamo BORBE. Nebitan stav sada.

Edited by user Monday, November 4, 2019 9:17:32 AM(UTC)  | Reason: Not specified

User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#123 Posted : Monday, November 4, 2019 9:19:19 AM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Dvije su tu stvari.

Prekid ne bi bio u Vegasu ili drugdje
Prekid je ok pogotobo New York i imaju pravo na njega. Nema tu krivo ili pravo, zato nema smisla napadat nekog za svoje mišljenje je ok ili nije po nekome.
thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
pjac on 11/4/2019(UTC)
User is suspended until 4/15/2036 8:30:15 AM(UTC) pjac  
#124 Posted : Monday, November 4, 2019 9:29:04 AM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 179 time(s) in 106 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: pjac Go to Quoted Post
Originally Posted by: pjac Go to Quoted Post
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post
svi ovi koji kažu da prekid nije opravdan su oni koji plaču kad stanu na jeza u moru

brate prekid opravdan 100 posto, mogao je stavit još jedno oko u posjekotinu, šta vam je ljudi

mas je ovde dokazao da je jebena klasa, nema šta diaz tražit sa njim, nažalost

Zar nije obrnuto i tko ovakve prekide opravdava je za jedan nježan pristup sportu, imam osjećaj da si taj sa suzama svako malo jer ti je previše krvi ovo.

Mogli bi ovako prekidat 25% borbi. Problem je da je NY prezelen za mma i to svi govore danas.

tko ovakve prekide opravdava na MMA gleda kao na sport.
just bleed ekipa drukčije razmišlja.

UserPostedImage

pa kapak mu se jedva držao!

Objektivnije je da je bilo mi puno gorih ozljeda a to znamo koji pratimo pa nisu prekidi bili od strane doktora. Nema veze sa sport ili ne ekipom. To je realnost!

Bgti pa pratimo svi i ne kuzim kakvo je vise kukanje oko tog jel trebalo prekinut ili ne Emocija18 Emocija18
Onako na prvu nije trebalo, al kad se pogleda izblizeg tj. ova slika ili iz one doktorove blizine onda je sasvim jasno da je trebalo prekinut, i kraj price!

Da na prvu se donosi odluka to sam i mislio. Slažemo se onda.

A slika normalno ovako svaka promijeni lako stav .
#125 Posted : Monday, November 4, 2019 9:43:27 AM(UTC)
Jarac

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
https://www.index.hr/sport/clanak/masvidal-pobijedio-diaza-lijecnik-prekinuo-borbu-uz-negodovanje-publike/2128948.aspx

Quote:
U kavezu se odvijala sjajna borba. Udarci su sijevali na sve strane, a navijači su gledali otvorenu borbu. Prve dvije runde je možda i dobio Masvidal, no u trećoj se Diaz probudio i pokušao doći do pobjede. Borba je sredinom treće runde postala jako neizvjesna, no pred kraj Masvidal je srušio Diaza, a borba je nastavljena na podu.

Emocija18

UserPostedImage

Ovo je najgore za mma kad bude na mainstream.
bero  
#126 Posted : Monday, November 4, 2019 9:47:42 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post
Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post
Chiodo, po obicaju se obracas neistomisljenicima s visoka a sad i pricas napamet, nadji primjer gdje sam komentirao borbu koju nisam pogledao. 🙄

Spominjes cinjenice, a precesto su ti stran pojam.

No ok, rekao sam svoje, dalje nema smisla jer nisam kvalificiran za razgovor s ekspertom poput tebe ;)

Ovo si bas ti pogotovo na aveti, pa ljudi ti to stalno tamo govore od punchrea do onog nekog baniranog nedavno koji se vratio.
Napisao si boorbe, objektivno si bahati foteljas gotovan u zivotu,.otuda takav stav prema svima .
Da rezimiramo.

I sad kad si u krivu i ne znas, krenuo si sa spustanjem i uvredama ad homin i to kao moderator.

Spomenuo si napisao si, borbe se prekidaju za manje svako malo, znaci komentirao si borbe a ne gledas ih i sam to kazes.

Puncher i lik koji govori da je srebrenica mit, prave si nasao koji mi spociravaju na Avetima 😁

Bahati foteljas? Samo potvrdjujes sto sam napisao, da si bahat i bezobrazan cim ti netko kontrira. Mogao bih te i dalje analizirat, ali nisam ti da bubam gluposti o ljudima koje ne poznajem.

Bitno da sam JA krenuo s uvredama (ne znam samo di), a ti otvoreno vrijedjas.

Kako sam napisao u odgovoru dvolicno je napisat nekome prvi uvredu i spustit a to si ti napravio , pogledaj si post ispod mog na koji si odgovarao i napisao mi to, bez laganja prestasni s time. Isto nisi ja a analiziras druge i obezvrijedujes u ovom postu njih dvoje jer ne misle kao ti, da jesi gori si i to si pokazao i sada kao i kod privatiziranja teme, pa i onog sto su tamo oni i napisali. Lijepo si okarakterizirao samo jer eto napisali su sto je tocno .

Da zavrsim.

Mislis na just bleed pod uvredu? To se nisam obracao forumasima, no dobro, shvati kak zelis.

Da i ja zavrsim. Misli o meni sto zelis, tvoje pravo, necu bas gubit san radi toga.

- dr jupidu
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#127 Posted : Monday, November 4, 2019 9:49:42 AM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
Niti blizu tome ne mislim. Post ispod mog i opservacija o meni i otuda je krenulo.

Nema veze zbogom.
bero  
#128 Posted : Monday, November 4, 2019 9:50:29 AM(UTC)
bero

Vidim dosta postova "deleted by user" jeste brisali postove? Da opet ne optuzite mene da vrsim diktaturu i cenzuriram...

Ako je greska, recite jer ih mogu undeletati ako zelite.
- dr jupidu
#129 Posted : Monday, November 4, 2019 9:55:39 AM(UTC)
Jarac

Vidim dosta postova "deleted by user" jeste brisali postove? Da opet ne optuzite mene da vrsim diktaturu i cenzuriram...

Nisam ni mislio da si ti niti ikad mislim da jesi. Moj je obrisan jedan ali ja sam to sam , kad sam vidio da nema iznad posta pa nema smisla da stoji, to vam je nepotrebno.

Ako je tko i obrisao vašu "raspravu" pametan je i bolje je jer nema smisla. Svaka čast mu.
#130 Posted : Monday, November 4, 2019 9:57:53 AM(UTC)
Jarac

Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post

Nisam ni mislio da si ti niti ikad mislim da jesi. Moj je obrisan jedan ali ja sam to sam , kad sam vidio da nema iznad posta pa nema smisla da stoji, to vam je nepotrebno.

Ako je tko i obrisao vašu "raspravu" pametan je i bolje je jer nema smisla. Svaka čast mu.

Obriši ove naše sada jer ionak nemaju veze s temom
Jedino sam primjetio da nestanu postovi rijetko ali nisam ni mislio da ti to brišeš , otkud ti to? Nisam nikad to napisao.
#131 Posted : Monday, November 4, 2019 10:01:37 AM(UTC)
Jarac

Lewis vs Ivanov jel to kome još čudna odluka? Bilo je tijesno ali nikako ne vidim da je Lewis dobio zadnju rundu.

I sudac koji je Gastelumu dao sve tri runde, što je taj gledao.
bero  
#132 Posted : Monday, November 4, 2019 10:07:08 AM(UTC)
bero

Jedino sam primjetio da nestanu postovi rijetko ali nisam ni mislio da ti to brišeš , otkud ti to? Nisam nikad to napisao.

Ne ti, al uvijek se mene optuzi kad se to desi (puncher izmedju ostalog :D ).

Forum je sjeban. Ili imamo sabotera medju modovima. 😁

- dr jupidu
#133 Posted : Monday, November 4, 2019 10:10:01 AM(UTC)
Jarac

Ne ti, al uvijek se mene optuzi kad se to desi (puncher izmedju ostalog :D ).

Forum je sjeban. Ili imamo sabotera medju modovima. 😁

Ok
Ma rijetko kad da nestane, meni jedan na CC temi ali nebitno.

Svaki forum ima problema i nije ovo izuzetak.

A bezveze je udarat po vama radi jednog posta Emocija14
bero  
#134 Posted : Monday, November 4, 2019 10:14:24 AM(UTC)
bero

Ma ok, moderatori i admini i trebaju bit na piku, kao i svaka vlast 😁
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Jarac on 11/4/2019(UTC)
stipeb  
#135 Posted : Monday, November 4, 2019 12:22:52 PM(UTC)
stipeb

Was thanked: 166 time(s) in 78 post(s)
Iz moje perspektive ovo nije za prekid! Obrazložiti ću! Borba se prekida u trenutku kada ozljeda je takva da ometa osnovne funkcije nekog organa( borac ne vidi, ne može disati, ne može stati na nogu) ili kada povreda je takva da postoji rizik da bi nastavak borbe mogao trajno dugoročno ostaviti trajne posljedice(borac je pretrpio više nockdowna, primio je težak udarac iako je još u borbi vidi se da nije). Smatram da ova ozljeda nije ništa od toga.
Oni koji smatraju da bi je trebalo prekinuti pitam jedno pitanje! Dali biste jednako razmišljali kada bi ovu povredu imao dominantan borac. Borac koji je dobio 3 runde?? Da je Mashvidal slučajno imao ovakvu ranu?
Ovo je profi sport i mora postojati ipak neka sloboda i pravo odluke borca da se nastavi boriti! Nije to nakautirati borac koji bi se borio a bježe mu oči i nema koncentracije. To je borac koji je svega svjestan i koji odgovara za svoje zdravlje.
U kadetima na amaterskom prvenstvu s kacigama borba se prekida kad prokrvari iti najmanje nos, u juniorima se prekida zatvorena poluga bez obzira jeli borac tapka, u seniorima kada je iole malo uzdrman borac borba se prekida. To je amaterski sport i zdravlje je najvažnije i treba biti tako. U profi sportu toga nema. Ako nogometaš igra finale svjetskog prvenstva pod blokadom i riskira težu ozljedu na svoju odgovornost i odgovornost svog liječničkog tima onda i MMA borac može na svoju odgovornost nastaviti borbu ako je u pitanju gadna posjekotina! On želi, njegov tim želi a nema neke realne opasnosti od trajnog invaliditeta. Puno je opasnije kada vidno uzdrmanog borca koji je pretrpio težak udarac u bradu a zatim žestok ground and phound spsi zvono i onda u onoj pauzi ga malo refaju da dode sebi. Vjerojatnost da ga ovaj opet ugasi je velika a opasnost po zdravlje ogromna a može biti i kobna! Medjutim to ne izgleda ružno, to nije surovo ko stojnić struve i to je podnošljivo. To što on umre u bolnici 2 dana nakon nokauta nije važno, važno je da nema posjekotinu iz koje lipti krv!
Moje mišljenje!
thanks 7 users thanked stipeb for this useful post.
Jarac on 11/4/2019(UTC), pjac on 11/4/2019(UTC), The Last Emperor on 11/4/2019(UTC), Montana Joe on 11/4/2019(UTC), shadow on 11/4/2019(UTC), Borisstandup on 11/4/2019(UTC), Whitaker on 11/4/2019(UTC)
#136 Posted : Monday, November 4, 2019 12:27:11 PM(UTC)
Jarac

Dobar post Stipe. Sjajno si obrazložio i nešto takvo je govorio i onaj sa Sherdoga.
#137 Posted : Monday, November 4, 2019 12:29:56 PM(UTC)
Jarac

Originally Posted by: stipeb Go to Quoted Post
Dali biste jednako razmišljali kada bi ovu povredu imao dominantan borac. Borac koji je dobio 3 runde?? Da je Mashvidal slučajno imao ovakvu ranu?

Fer budimo bilo bi prava šteta i nepravda ziimat mu priliku za pobjedu.

A razumijem tvoje pitanje i mora odnos biti jednak.
User is suspended until 4/15/2036 8:30:15 AM(UTC) pjac  
#138 Posted : Monday, November 4, 2019 12:32:34 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 179 time(s) in 106 post(s)
Iz moje perspektive ovo nije za prekid! Obrazložiti ću! Borba se prekida u trenutku kada ozljeda je takva da ometa osnovne funkcije nekog organa( borac ne vidi, ne može disati, ne može stati na nogu) ili kada povreda je takva da postoji rizik da bi nastavak borbe mogao trajno dugoročno ostaviti trajne posljedice(borac je pretrpio više nockdowna, primio je težak udarac iako je još u borbi vidi se da nije). Smatram da ova ozljeda nije ništa od toga.
Oni koji smatraju da bi je trebalo prekinuti pitam jedno pitanje! Dali biste jednako razmišljali kada bi ovu povredu imao dominantan borac. Borac koji je dobio 3 runde?? Da je Mashvidal slučajno imao ovakvu ranu?
Ovo je profi sport i mora postojati ipak neka sloboda i pravo odluke borca da se nastavi boriti! Nije to nakautirati borac koji bi se borio a bježe mu oči i nema koncentracije. To je borac koji je svega svjestan i koji odgovara za svoje zdravlje.
U kadetima na amaterskom prvenstvu s kacigama borba se prekida kad prokrvari iti najmanje nos, u juniorima se prekida zatvorena poluga bez obzira jeli borac tapka, u seniorima kada je iole malo uzdrman borac borba se prekida. To je amaterski sport i zdravlje je najvažnije i treba biti tako. U profi sportu toga nema. Ako nogometaš igra finale svjetskog prvenstva pod blokadom i riskira težu ozljedu na svoju odgovornost i odgovornost svog liječničkog tima onda i MMA borac može na svoju odgovornost nastaviti borbu ako je u pitanju gadna posjekotina! On želi, njegov tim želi a nema neke realne opasnosti od trajnog invaliditeta. Puno je opasnije kada vidno uzdrmanog borca koji je pretrpio težak udarac u bradu a zatim žestok ground and phound spsi zvono i onda u onoj pauzi ga malo refaju da dode sebi. Vjerojatnost da ga ovaj opet ugasi je velika a opasnost po zdravlje ogromna a može biti i kobna! Medjutim to ne izgleda ružno, to nije surovo ko stojnić struve i to je podnošljivo. To što on umre u bolnici 2 dana nakon nokauta nije važno, važno je da nema posjekotinu iz koje lipti krv!
Moje mišljenje!

Sve ok i ja taki mislim ali nije ni toliko bitno , netko je kriterij spominjao a to je zaista.bitan faktor kod ovih stvari !
Yar  
#139 Posted : Monday, November 4, 2019 1:35:08 PM(UTC)
Yar

Was thanked: 69 time(s) in 28 post(s)
Moje mišljenje!

U neku ruku si u pravu, ali sve se opet svodi na kriterij. Po meni bi bilo ok pustiti fight da je to bila neka izjednacena borba, ali Masvidal ga je doslovno unistio. Diaz doslovno nije napravio nista, i ono sto je tu bilo najopasnije za Diaza je to da je Masvidal bio jebeno pametan. Nije bacao previse udaraca, ali ono sto je bacao je uglavnom sjedalo tvrdo i precizno. Nije to bila jedna od onih situacija gdje borac nekog uzdrma, pa baci 30 udaraca od kojih 2 pogode i jednostavno je potrosen, pa ga uzdrmani borac dobije u kasnijim rundama. Ovo je bilo odmjereno prebijanje s odmorima izmedju vrlo snaznih udaraca u glavu i tijelo i Masvidal uopce nije izgledao ispuhano, a Diaz je izgledao jadno i bijedno u svakom pogledu, povrh primljenih brutalnih batina u tijelo i u glavu. Sam si je kriv, covjek se cijelu karijeru bori kao Homer Simpson i kad tad se moralo desiti da naleti na nekog tko mu to nece dopustiti. Inace, generalno se slazem s tobom. Dosta je stvari koje su puno opasnije (bilo da se radi o boksu ili MMA), pa se radi njih borba ne zaustavlja.

Kazem, da je to bila neka izjednacena borba gdje je svaki borac imao svoje trenutke, onda se ni meni ne bi svidjao prekid. Ali ovako kako je bilo, i bolje da je prekinuo. Inace, moze Diaz sad pricati sto god zeli, ali mislim da mu je drago da je doktor prekinuo mec. Ovako bar ima neku izliku i vidjelo se to na njemu.

Isto tako, bez obzira sto je ovo profesionalni sport, na kraju dana je to ipak SPORT. Mnogo je boraca i karijera otislo u kurac radi preambicioznih trenera i timova koji ih nisu cuvali. Treneri i timovi bi tu trebali biti da zastite borce od sebe samih, a ako oni za to nisu sposobni, jebiga...doktor zna najbolje.
User is suspended until 4/15/2036 8:30:34 AM(UTC) shadow  
#140 Posted : Monday, November 4, 2019 1:40:55 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 269 time(s) in 168 post(s)
Nije bitno dali se nama dopada ili ne nego jeli ispravno ili nije i da imamo jednak stav prema obojici boraca kod ovakvih situacija i odluka. Nitko od nas nema pravo nekome uskratiti priliku neovisno jeli dobivao ili gubio runde. I Stipe je gubio tri pa je preokrenuo i u mma nije nemoguće. Oko krvarenja se treba jednak stav za obojicu boraca bez obzira o kojem se radi.
thanks 1 user thanked shadow for this useful post.
Whitaker on 11/4/2019(UTC)
Users browsing this topic
9 Pages«<56789>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.