Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

19 Pages«<34567>»
Options
Go to last post Go to first unread
shogo  
#81 Posted : Friday, August 16, 2019 1:57:18 PM(UTC)
shogo

Rank: Advanced Member

Was thanked: 214 time(s) in 145 post(s)
Nate je ovako malo osobit, on brije tu Stockton bro briju, ali kao borac...odličan
Nije on nokauter, pa Diazi su izumili Holloway i Ferguson stil, tona udaraca, tona toga ide u glavu, ispružene ruke kod udaraca, nema grča, fluidni...neobičan stil garda
Nate nije nokauter, a ako hoće, i naglasak na to...može sa svakim u Ufcu u svojoj kategoriji

Edited by user Friday, August 16, 2019 1:58:10 PM(UTC)  | Reason: Not specified

User is suspended until 4/15/2036 8:29:57 AM(UTC) dako  
#82 Posted : Friday, August 16, 2019 1:59:48 PM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 408 time(s) in 245 post(s)
Smiješna je pomisao da ga nije prelako dobio. Ljudi prate mma a prije bi trebali ulične šore a ne mma koliko pokazuju.
Benson ima 11 pobjeda subom u karijeri. A nikom nije Diaza baš oolako završit osim Joshu, uostalom ogroman je za laku ionako uvijek bio. I kada ti sudac da 50:43 sve je jasno i sa toliko dužim rasponom 8 udaraca je uputio u glavu samo. Sve govori.
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#83 Posted : Friday, August 16, 2019 2:02:57 PM(UTC)
Jarac

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Originally Posted by: shogo Go to Quoted Post
Nate je ovako malo osobit, on brije tu Stockton bro briju, ali kao borac...odličan
Nije on nokauter, pa Diazi su izumili Holloway i Ferguson stil, tona udaraca, tona toga ide u glavu, ispružene ruke kod udaraca, nema grča, fluidni...neobičan stil garda
Nate nije nokauter, a ako hoće, i naglasak na to...može sa svakim u Ufcu u svojoj kategoriji

Ima duge ruke za laku , odličan bjj i dobru bradu, kondiciju, svakom je nezgodan.
Dobar borac svakako ali ima i boljih i kompletnijih. Prerijetko se bori svakako i to je br1 problem.
thanks 2 users thanked Jarac for this useful post.
shogo on 8/16/2019(UTC), dako on 8/16/2019(UTC)
Đolo  
#84 Posted : Friday, August 16, 2019 2:22:30 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1522 time(s) in 954 post(s)
Originally Posted by: pjac Go to Quoted Post
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ja sam isto imao zanimljiv pogled na Diaza. Aj spustanjem u LW je nekako dogurao do titule, i onda je sve krenulo nizbrdo za njega. Prvo se Bendo ismijavao s njim, a kad se pocelo vjerovat da se lik ne moze nokautirat stigao je nokaut od Josha vec u sljedecoj borbi, pa vrlo brzo i ono prebijanje od RDA nad kojim se cak i Dana nasladjivao...
U zivot ga vraca pobijeda protiv Michaela Johnsona, a da je kojim slucajem izgubio mislim da bi i otkaz bio blizu.
Zbog tog je u najmanju ruku smijesno kako se lik umislio nakon borbe s Conorom

Bendo se ismijavao sa Diazom? koji mec si ti gledo, ovaj bendo se nemre ismijat da se pobije samnom, covjek je 25minuta malte ne izbjegavo borbu. baci ga dolje drzi ga i lupa po nozi, u stojci ga je lupo sakom u nogu i bjezo, pogodio je 2 dobra udarca u 25minuta koji su malo diaza zanjihali,ali realno bendo nemre zavrsit burek kamoli diaza.

jebote ovaj moderni mma, svako je top borac,a niko nemre zavrsit recenicu. jebes takve borce. po meni mma nikad al nikad nije losiji bio.

mma je pun atleta,koji uce izbjegavat borbu i skupljat bodove 15 ili 25minuta. jebote u boksu covjek tam umire pa izlazi u 10oj rundi, ovdje neko te udari jednom,padnes sudac prekine, nikom nista kao pa svi gube ajmo dalje gubit... uzas.

Diaz je pravi borac, za njega su borbe od 10rundi, di ove atlete psihicki puknu ko kokice, a ovo 10-15minuta bjezat mogu i ja jebote,ajde zavrsi par top boraca pa se javi. danas jebote till uzdrma cowboya,covjeka od kojeg je 2 kategorije veci, ne odvoji ga od svijesti nego se ovaj pokrije, sudac prekine mec,i ovaj postane zvijezda... ja bi mu se smijo u facu jel nemres 20kg lakseg covjeka KO.

Da je NAte najbolji borac, zasigurno nije,al bar za razliku od vecine, stvarno je borac,a i ocekujem pobjedu protiv pettisa koji se isto vrlo brzo stisne u borbi i odustane. odusto je protiv poiriera,odusto je protiv fergusona,a i protiv diaza ce nac razloga.

Slabo si ti gledao borbu , razvalio ga je Henderson i to svih 5 rundi neupitno.
I statistika debelo to pokazuje.

http://ufcstats.com/fight-details/bc72dac46f0383f1

Jedan sudac 50:43 imao , 124-30 udarci, i glavu 65-8, isto 8 td.Benson

mislis suci za koje se svaki drugi mec govori da su krivo bodovali? bas mjerodavan pokazatelj haha
ja pricam o borcima koji nemogu nokautirat muhu, i ti mi stavis statistiku u prilog, hvala lijepo.

razvalio... ja neznam ali meni znaci da te neko razvali kad te odvoji od svijesti posalje u bolnicu napravi neku stetu konkretniju od masnice,a ne kad nakon meca ides na tulum se zajebavat... bas ga je RAZVALIO.

Edited by user Friday, August 16, 2019 2:23:47 PM(UTC)  | Reason: Not specified

#85 Posted : Friday, August 16, 2019 2:47:53 PM(UTC)
dako

Croatia

Daj se ne sramoti. Pogledaj borbu pa reci koju je to rundu Diaz dobio?Ali pogledaj napokon borbu.
User is suspended until 4/15/2036 8:30:15 AM(UTC) pjac  
#86 Posted : Friday, August 16, 2019 2:54:46 PM(UTC)
pjac

Slovenia

Was thanked: 179 time(s) in 106 post(s)
Originally Posted by: pjac Go to Quoted Post
Ja sam isto imao zanimljiv pogled na Diaza. Aj spustanjem u LW je nekako dogurao do titule, i onda je sve krenulo nizbrdo za njega. Prvo se Bendo ismijavao s njim, a kad se pocelo vjerovat da se lik ne moze nokautirat stigao je nokaut od Josha vec u sljedecoj borbi, pa vrlo brzo i ono prebijanje od RDA nad kojim se cak i Dana nasladjivao...
U zivot ga vraca pobijeda protiv Michaela Johnsona, a da je kojim slucajem izgubio mislim da bi i otkaz bio blizu.
Zbog tog je u najmanju ruku smijesno kako se lik umislio nakon borbe s Conorom

Bendo se ismijavao sa Diazom? koji mec si ti gledo, ovaj bendo se nemre ismijat da se pobije samnom, covjek je 25minuta malte ne izbjegavo borbu. baci ga dolje drzi ga i lupa po nozi, u stojci ga je lupo sakom u nogu i bjezo, pogodio je 2 dobra udarca u 25minuta koji su malo diaza zanjihali,ali realno bendo nemre zavrsit burek kamoli diaza.

jebote ovaj moderni mma, svako je top borac,a niko nemre zavrsit recenicu. jebes takve borce. po meni mma nikad al nikad nije losiji bio.

mma je pun atleta,koji uce izbjegavat borbu i skupljat bodove 15 ili 25minuta. jebote u boksu covjek tam umire pa izlazi u 10oj rundi, ovdje neko te udari jednom,padnes sudac prekine, nikom nista kao pa svi gube ajmo dalje gubit... uzas.

Diaz je pravi borac, za njega su borbe od 10rundi, di ove atlete psihicki puknu ko kokice, a ovo 10-15minuta bjezat mogu i ja jebote,ajde zavrsi par top boraca pa se javi. danas jebote till uzdrma cowboya,covjeka od kojeg je 2 kategorije veci, ne odvoji ga od svijesti nego se ovaj pokrije, sudac prekine mec,i ovaj postane zvijezda... ja bi mu se smijo u facu jel nemres 20kg lakseg covjeka KO.

Da je NAte najbolji borac, zasigurno nije,al bar za razliku od vecine, stvarno je borac,a i ocekujem pobjedu protiv pettisa koji se isto vrlo brzo stisne u borbi i odustane. odusto je protiv poiriera,odusto je protiv fergusona,a i protiv diaza ce nac razloga.

Slabo si ti gledao borbu , razvalio ga je Henderson i to svih 5 rundi neupitno.
I statistika debelo to pokazuje.

http://ufcstats.com/fight-details/bc72dac46f0383f1

Jedan sudac 50:43 imao , 124-30 udarci, i glavu 65-8, isto 8 td.Benson

mislis suci za koje se svaki drugi mec govori da su krivo bodovali? bas mjerodavan pokazatelj haha
ja pricam o borcima koji nemogu nokautirat muhu, i ti mi stavis statistiku u prilog, hvala lijepo.

razvalio... ja neznam ali meni znaci da te neko razvali kad te odvoji od svijesti posalje u bolnicu napravi neku stetu konkretniju od masnice,a ne kad nakon meca ides na tulum se zajebavat... bas ga je RAZVALIO.

Nikada nisam čuo da svaku drugu krivo boduju a ti mi reci kao bi ti bodovao .
Mislim 8 udaraca sa 10cm većim reachom mu je Diaz uputio,najmanje u karijeri ikada. U 1 r ga je rušio leg kickom a u 3 r direktom u bradu.
Kada nije nokaut onda nema razvalio 😂
Kažem ti boks bez rukavica gledaj bolje.

Kad ti ne odgovara onda je statistika sranje, bez obzira koliko je istinita. Smiješno ali i dovoljno za kraj rasprave. Djomla je u pravu a ti bolje razmisli prije nekog napadaš.

Edited by user Friday, August 16, 2019 4:59:35 PM(UTC)  | Reason: Not specified

#87 Posted : Friday, August 16, 2019 3:00:23 PM(UTC)
dako

Croatia

Ma najbolje da svi brawlaju pa tko prvi padne. Nek zaborave ostalo.
Pa i Diaz ima samo dvije nokaut tj tko pobjede u Ufcu. Isto ko Benson je po tome.
Svensson  
#88 Posted : Friday, August 16, 2019 3:05:31 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1333 time(s) in 721 post(s)
smatram uostalom da Đolu treba bannati Emocija20
thanks 1 user thanked Svensson for this useful post.
Đolo on 8/17/2019(UTC)
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#89 Posted : Friday, August 16, 2019 3:11:55 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

Ma krenuo Đole sa svojom istinom i verzijom borbi.
Ma nema problema nek je ali daj samo da i drugi mogu u miru napisati a ne da ih se razapinje odma jer eto Domla rekao da je Benson ismijao Diaza favorita od Đoleta. Jbg pobijedio ga je ko od šale to je činjenica, jebo vas Diaz i propagnda.Dobar ok i više neg dobar ali nije baš vrh i bok. Glupo uopće pitat ga koju je borbu gledo kad je napisao realno Djomlaš.

Ima i boljih boraca za komentirat na cardu, Costa i Romero me više zanima i ako vjerujem sa Pettisom bude ok borba, stilski interesantno.

Edited by user Friday, August 16, 2019 5:15:46 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Chiodo for this useful post.
Đolo on 8/16/2019(UTC)
e.peace  
#90 Posted : Friday, August 16, 2019 6:36:24 PM(UTC)
e.peace

Man

Was thanked: 611 time(s) in 327 post(s)
Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post

Ma krenuo Đole sa svojom istinom i verzijom borbi.
Ma nema problema nek je ali daj samo da i drugi mogu u miru napisati a ne da ih se razapinje odma jer eto Domla rekao da je Benson ismijao Diaza favorita od Đoleta. Jbg pobijedio ga je ko od šale to je činjenica, jebo vas Diaz i propagnda.Dobar ok i više neg dobar ali nije baš vrh i bok. Glupo uopće pitat ga koju je borbu gledo kad je napisao realno Djomlaš.

Ima i boljih boraca za komentirat na cardu, Costa i Romero me više zanima i ako vjerujem sa Pettisom bude ok borba, stilski interesantno.

Jep,moram se složit sa kamenjarom đomlašom :-)
thanks 1 user thanked e.peace for this useful post.
DjomlaKS on 8/16/2019(UTC)
DugoVecCitam  
#91 Posted : Friday, August 16, 2019 6:55:36 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1479 time(s) in 871 post(s)
Cormier na 108 kg.A Stipe 105 kg!

Edited by user Friday, August 16, 2019 6:58:04 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
weparHR  
#92 Posted : Friday, August 16, 2019 7:45:46 PM(UTC)
weparHR

Was thanked: 13 time(s) in 11 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Cormier na 108 kg.A Stipe 105 kg!

Stipe izrezan ko poluteškaš 🙄🙄🙄
A bome i DC je laksi nego u prijašnjim borbama.
Obojica su super spremni. Bit će odlićna borba.
Him  
#93 Posted : Friday, August 16, 2019 8:36:48 PM(UTC)
Him

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)
DC kada je bio na 92 kg je izgledao kao prase :). Netko je spomenuo da DC ne moze lako do poluteske kategorije sada u cetrdesetima, neka izbaci one slatkise, krafne i sve sto ima visoki glikemijski indeks, pa da vidite kako slauf polagano "nestaje".
balkanbomber  
#94 Posted : Friday, August 16, 2019 8:46:06 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 402 time(s) in 224 post(s)

Balkanski inat, kad te netko razvali argumentima, svi to vide, ali ti jednostavno neces da priznas da nisi u pravu pa se pocnes braniti posljednom mogucom “tehnikom”, sarkazmom... 😂

Edit: sarkazam je pretposljednja tehnika, posljednja je naravno vrijedanje 😁

Edited by user Friday, August 16, 2019 8:55:25 PM(UTC)  | Reason: Not specified

PederiFafajteSi))
DjomlaKS  
#95 Posted : Friday, August 16, 2019 9:11:28 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1535 time(s) in 1083 post(s)

Ma ako nista Djolo doda zara svakoj raspravi Emocija18

Pettis mi je sad interesantan otkad je Thompsona nokautira, al mislim da ova borba nije toliko zanimljiva kao Romero-Costa koja se losije promovira

Sto se DC-Stipe tice nekako mislim da ce ga Cormier dosta lakse razbit sad kad je Stipe(ne kuzim zasto) skinuo ovoliko kila
Him  
#96 Posted : Friday, August 16, 2019 9:35:39 PM(UTC)
Him

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)

Sto se DC-Stipe tice nekako mislim da ce ga Cormier dosta lakse razbit sad kad je Stipe(ne kuzim zasto) skinuo ovoliko kila

samo su 3 kg razlike. Stipe ide na 5 rundi, zeli ga na bodove pobijediti, tako mislim.
#97 Posted : Friday, August 16, 2019 10:04:57 PM(UTC)
dako

Croatia

Ma ako nista Djolo doda zara svakoj raspravi Emocija18

Pettis mi je sad interesantan otkad je Thompsona nokautira, al mislim da ova borba nije toliko zanimljiva kao Romero-Costa koja se losije promovira

Vjerojatno se ide na 5 rundi taktika, kile su zato bitne za skinut.
dr jupidu  
#98 Posted : Friday, August 16, 2019 11:06:27 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3176 time(s) in 2441 post(s)
and STILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
ja sam prvak
Đolo  
#99 Posted : Saturday, August 17, 2019 12:59:24 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1522 time(s) in 954 post(s)
Ako neko se zeli obogatit na kladi, evo đaba ali đaba... dajem pare, malte ne.

Diaz 2runda TKO, Petiis je bolji tehnicki borac,ali mentalno nije u stanju izdrzat 10minuta rata, odustat ce ili tokom druge ili na kraju druge runde, Diaz easy win,easy money.

Miocic 100% pobjeda, Cormier se previse tjesi i zavarava, lucky punch je u pitanju,tip nije nokauter, nema sta drukcije za uradit u rematchu,stipe na vagi izgleda divlje, cormier malen,, Miocic KO prva runda 200%

Romero Costa najtezi mec za prognozirat,realno Costa bi to mogo dobit, mislim da ce ga povrijedit udarcima u tijelo,romero ce se pokrit i Costa ce doc do lame ass TKO-a ko 99% ovih ufc boraca sta nema pojma nista drugo radit osim razmahat se pa daj šta das, navijat cu za romera ali costa pobjeduje druga runda tko.

Ovaj brunson je 0 od borca,doslovno 0, i nit neznam ko mu je protivnik al kladio sam se na njega, cisto jel ovaj je bezopasan djecak.

Assuncao ce tipicno izgubit cim se bori s nekim ko bi mogo bit top borac,assuncao odma izgubi, nema kalibar za vece domete,solidan gatekeeper,izgubit ce na bodove odlukom.

User is suspended until 4/15/2036 8:30:34 AM(UTC) shadow  
#100 Posted : Saturday, August 17, 2019 1:22:38 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 269 time(s) in 168 post(s)
Aj bumo vidli il bacimo kontru i lova tu !
Costa i Romero je najnezgodnija zaista no Assunsao je gubio samo od Dillashawa i zadnju borbu sa Moraesom, dobio je dobre borce Sterlinga,Fonta , Carrawaya,Moraesa i Munhoza. Mada i ja mislim da bi ga ovaj mogao dobit ali nisam siguran baš.

Volio bi da Pettis dobije ali često se ugasi i stisne na pritisak a Diaz to zaista ima, eventualno neki kickovi da naprave mu prednost . Zanimljiva borba i šteta da nije u lakoj.

Ne mislim da je sretno u prvoj DC dobio,čak je najavio kak bude dobio i to ostvario ali mislim da ovo može i do odluke tko zna .

Edited by user Saturday, August 17, 2019 1:26:00 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
19 Pages«<34567>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.