Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

14 Pages123>»
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#1 Posted : Monday, August 12, 2019 11:34:39 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5115 time(s) in 3155 post(s)
17.08, Anaheim, California

Main Card

Daniel Cormier vs. Stipe Miočić
Nate Diaz vs. Anthony Pettis
Yoel Romero vs. Paulo Costa
Gabriel Benitez vs. Sodiq Yusuff
Derek Brunson vs. Ian Heinisch

Undercard

Devonte Smith vs. Clay Collard
Raphael Assuncao vs. Cory Sandhagen
Christos Giagos vs. Drakkar Klose
Manny Bermudez vs. Casey Kenney
Hannah Cifers vs. Jodie Esquibel
Kyung Ho Kang vs. Brandon Davis
Shana Dobson vs. Sabina Mazo
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DugoVecCitam  
#2 Posted : Monday, August 12, 2019 1:02:54 PM(UTC)
DugoVecCitam

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1415 time(s) in 822 post(s)
Pet dana prije eventa otvoren topic-gledam i ne vjerujem. Emocija18
AKHMAT-SILA!
thanks 1 user thanked DugoVecCitam for this useful post.
bero on 8/12/2019(UTC)
Seded  
#3 Posted : Monday, August 12, 2019 1:20:27 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1918 time(s) in 1204 post(s)
Baš me zanima jel Stipe ispravio greške koje radi već neko vrijeme ili će se jednostavno doći potući kao sivonja. Bude li ostavljao glavu u centru i dalje i izlazio iz klinča kao da sparira s frendom, opet će ga DC zabetonirati.

Pettis bi mogao uzeti decision vs. Diaza ako bude pametan i forsirao kickove.

Što mislite o Romeru i Costi?
"It's not checkmate. The king has one more move."
bero  
#4 Posted : Monday, August 12, 2019 1:39:25 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Pet dana prije eventa otvoren topic-gledam i ne vjerujem. Emocija18

presto Stipe odavno kačit HR obilježja po društvenim mrežama, pa tako više nije naš i ne zanima nas toliko Emocija20

Edited by user Monday, August 12, 2019 1:55:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

- dr jupidu
Svensson  
#5 Posted : Monday, August 12, 2019 2:59:40 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1288 time(s) in 693 post(s)
Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
Baš me zanima jel Stipe ispravio greške koje radi već neko vrijeme ili će se jednostavno doći potući kao sivonja. Bude li ostavljao glavu u centru i dalje i izlazio iz klinča kao da sparira s frendom, opet će ga DC zabetonirati.

Pettis bi mogao uzeti decision vs. Diaza ako bude pametan i forsirao kickove.

Što mislite o Romeru i Costi?

Stipe ako nije prilagodio taktiku da tuče Cormiera kickovima...bit će lipe cvatu

Romero na odluku ili Costa KO; volio bi da ode u treću rundu da vidimo kako Costa diše sa tim mišićima
Jarac  
#6 Posted : Monday, August 12, 2019 4:34:52 PM(UTC)
Jarac

Was thanked: 637 time(s) in 383 post(s)
Ne može Cormiera dobit boksom i hrvanjem ali kickovima može više toga napraviti. Ako je to u stanju normalno. Mislim da bude tijesnija borba možda na odluku ode.

Pettis bi mogao razvaliti ali ako ga Diaz tempom ubije kao i drugi neki niš od toga.

Costa mislim može dobiti a Romero onda lhw ali nije Romero nikad za otpisat.

Edited by user Monday, August 12, 2019 4:36:39 PM(UTC)  | Reason: Not specified

GSP  
#7 Posted : Monday, August 12, 2019 4:42:26 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 211 time(s) in 176 post(s)
Može Stipe nadboksati Cormira ali treba koristiti duge direkte. U prvoj borbi je previše ulazio i htio ga je odmah nokautirati. Mora tu i tamo i neki kick baciti da zamaskira ručne tehnike. Malo ga mora i pričekati. Lijevim direktom bi tebao pikati a i ubaciti jednom poke in the eye jer smo vidjeli da je to DC namjerno koristio pa treba i Stipe odraditi prljavo malo..
Chiodo  
#8 Posted : Monday, August 12, 2019 5:43:28 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1211 time(s) in 704 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Može Stipe nadboksati Cormira ali treba koristiti duge direkte. U prvoj borbi je previše ulazio i htio ga je odmah nokautirati. Mora tu i tamo i neki kick baciti da zamaskira ručne tehnike. Malo ga mora i pričekati. Lijevim direktom bi tebao pikati a i ubaciti jednom poke in the eye jer smo vidjeli da je to DC namjerno koristio pa treba i Stipe odraditi prljavo malo..

Ma ima Stipe udarčinu ali nemam dojam da se Cormiera boksom dobiva. Distanca i kickovi su mu najveći problem i zato ga Jones dobiva. Jednostavno i prvu borbu i onda pred kraj prve runde je izgledao umornije Stipe od njega.
Barem sam ja taj dojam imao tada. Prsti ili točno ispružena ruka su fanovima dobro došli ali sumnjam da je to imalo razlog poraza. No svejedno navijač uvijek nađe razlog porazu i opravda si ga.
thanks 3 users thanked Chiodo for this useful post.
Seded on 8/12/2019(UTC), shadow on 8/12/2019(UTC), Whitaker on 8/13/2019(UTC)
DjomlaKS  
#9 Posted : Monday, August 12, 2019 7:41:12 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1390 time(s) in 983 post(s)
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

Stipe ako nije prilagodio taktiku da tuče Cormiera kickovima...bit će lipe cvatu

Romero na odluku ili Costa KO; volio bi da ode u treću rundu da vidimo kako Costa diše sa tim mišićima

Ocekujes da ce ga Romero cardiom nadjacat Emocija18

Ja mislim da ce ga Romero gadno uspavat, osim ako nije motivacija nestala od zadnjeg poraza
GSP  
#10 Posted : Monday, August 12, 2019 8:00:33 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 211 time(s) in 176 post(s)
Originally Posted by: Chiodo Go to Quoted Post

Ma ima Stipe udarčinu ali nemam dojam da se Cormiera boksom dobiva. Distanca i kickovi su mu najveći problem i zato ga Jones dobiva. Jednostavno i prvu borbu i onda pred kraj prve runde je izgledao umornije Stipe od njega.
Barem sam ja taj dojam imao tada. Prsti ili točno ispružena ruka su fanovima dobro došli ali sumnjam da je to imalo razlog poraza. No svejedno navijač uvijek nađe razlog porazu i opravda si ga.

Nigdje nisam napisao da je to razlog za poraz niti to mislim. Možda si na nečemu Emocija18 Jednostavno na prljave udarce se odgovori prljavo. Jones je pokazao kako se to radi pa eto nek mu vrati Stie istom mjerom jer slučajno nije bilo sigurno
DugoVecCitam  
#11 Posted : Monday, August 12, 2019 8:56:24 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1415 time(s) in 822 post(s)
Koja hajka na Cormiera po FS-u ; samo cekam komentar da je bio u Arkanovoj paravojnoj jedinici. Ili nesto u tom smislu.

Edited by user Monday, August 12, 2019 8:57:38 PM(UTC)  | Reason: Not specified

AKHMAT-SILA!
Svensson  
#12 Posted : Monday, August 12, 2019 9:37:54 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1288 time(s) in 693 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

Ocekujes da ce ga Romero cardiom nadjacat Emocija18

Ja mislim da ce ga Romero gadno uspavat, osim ako nije motivacija nestala od zadnjeg poraza

nadjačat ili ne, htio bi da Costu vidimo u trećoj

Romero je tu definitivno u prednosti jer već je išao do odluke više puta
Chiodo  
#13 Posted : Monday, August 12, 2019 10:11:16 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Nigdje nisam napisao da je to razlog za poraz niti to mislim. Možda si na nečemu Emocija18 Jednostavno na prljave udarce se odgovori prljavo. Jones je pokazao kako se to radi pa eto nek mu vrati Stie istom mjerom jer slučajno nije bilo sigurno

Poznajem taj mentalitet i razmišljanje,.nisam na ničemu.Uostalom napisao sam fanovima, pažljivije čitat.
I to o namjerno sve govori.

Edited by user Monday, August 12, 2019 10:17:00 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Yar  
#14 Posted : Monday, August 12, 2019 10:32:15 PM(UTC)
Yar

Rank: Member

Was thanked: 25 time(s) in 10 post(s)
Koja hajka na Cormiera po FS-u ; samo cekam komentar da je bio u Arkanovoj paravojnoj jedinici. Ili nesto u tom smislu.

Slazem se, takvu hrpu debila nisam u zivotu vidio. Sherdog je doslovno intelektualna krema naspram ovih budala, onda znas koliko je sati. Prvo se svi loze na Stipu jer su iskompleksirani debili koji se poistovjecuju sa sportasima, jer nemaju pametnijeg posla u zivotu. To je kod nas vrlo popularno, tipicno za naciju s kompleksom manje vrijednosti. Prvo, 99% hrvatskih sportasa nisu plod nasih pametnih ulaganja u trenere, dobrih uvjeta za trening, sustava koji je pravedan, amaterskog sporta u koji se ulaze itd. vec su uspjesi totalna anomalija i rekao bih da su vecinom nastali usprkos sustavu i uz velike zrtve tih ljudi i njihovih obitelji. Normalno, Hrvati kao Hrvati misle da su oni nesto osvojili ako neki sportas nesto osvoji. Sto se Stipe tice, on za mene uopce nije Hrvat. Kao covjek mi je iznimno simpatican i volim ga kao borca, ali covjek je odrastao u Americi i apsolutno je od glave do pete plod njihovog sustava i drustva. A to sto on ima hrvatske gene mozemo objesiti macku o rep, pa vecina americkih boraca nisu potomci americkih domorodaca niti su iz obitelji koje su tamo dosle Mayflowerom. Ok, Stipe je ponosan na svoje korijene, ali covjek uopce ni ne govori hrvatski sto mi je ekstra smijesno, jer mu je otac teski "domoljub" i nacionalist. Imam rodbinu u Americi i iako su ok ljudi, spadaju u one tipicne debile kojima je Hrvatska u svakoj drugoj recenici, lajkaju ustaske stranice na fejsu (nemaju pojma o tome...dobronamjerni debili, jebiga) i sve sto ide uz to. Ali ajde, cak i oni tecno govore hrvatski jer su ih roditelji tako odgajali. Ne znam, za mene je bilo koji Afrikanac ili Kinez koji tu zivi, placa porez, trpi sranja koja trpimo i koji je prihvatio nase obicaje kao svoje (bez obzira da li paralelno njeguje i svoju izvornu kulturu i obicaje) vise Hrvat nego sto ce to Stipe ikad biti i jebe mi se sto netko misli o tome.

Tezak mec za prognozirati. Cormier je realno bolji borac ali ne znamo u kakvoj ce se formi pojaviti, MMA je takav sport gdje se i u manjim kategorijama moze svasta desiti, a u teskoj jedan dobar udarac ili serija moze prekinuti dominaciju. Rekao bih da nije nerealno reci da je sansa da Cormier pobijedi nekih 60%. Sto se tice tih debila na FS-u, to je vecinom ekipa koja misli da Mirko jos uvijek dominira high kickovima i da je najbolji borac na svijetu. Najsmjesnije od svega mi je sto se loze na Cormierove komentare. Da se razumijemo, nisam za trash talk i ne volim to sto UFC previse naginje showu, a ne sportu. S druge strane, tim borcima je prije svega cilj da u tako teskom sportu zarade sto vise love prije mirovine i da osiguraju sebe i svoju obitelj. Ok, Stipe je takav kakav je...miran obiteljski covjek koji ne voli taj hype i koji ono sto ima za reci govori u kavezu. Massive respect za to, ali mec se mora promovirati i sumnjam da bi se toliko PPV-a prodalo kad bi Cormier bio super kulturan, a Stipe mumljao u mikrofon i bio pasivan kao inace. Nazalost, netko mora biti "bad guy" da bi se taj hype prije meca stvorio. Cormier razumije taj poslovni aspekt i tako se ponasa, sumnjam da on na osobnoj razini ima ista protiv Stipe ili bilo koga osim Jonesa. Da se razumijemo, vecina ljudi razumije da je to sve gluma (isto kao sto to znaju za kecere), ali se uzive i to im je zabavno i interesantno. E sad, to sto ovi degenerici na FS-u to ne kuze i doslovno shvacaju Cormierovu promociju meca, to je njihov problem. Pazi, oni zamjeraju tipu od 40 godina sto zeli zaraditi sto vise love prije kraja karijere i misle da je mrtav ozbiljan u svakoj izjavi prije meca, te prave od njega ne znam kakvog negativca i pisu komentare pune mrznje.

Edited by user Monday, August 12, 2019 10:35:08 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 7 users thanked Yar for this useful post.
Seded on 8/12/2019(UTC), ksian on 8/13/2019(UTC), thelovacluka on 8/13/2019(UTC), DugoVecCitam on 8/13/2019(UTC), Svensson on 8/13/2019(UTC), Whitaker on 8/13/2019(UTC), El Guapo on 8/14/2019(UTC)
Chiodo  
#15 Posted : Monday, August 12, 2019 10:39:02 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Ma klonit se tog fs i bok, to zaista ne pratim.Posebno komentare , to je već boleština.
Yar  
#16 Posted : Monday, August 12, 2019 10:42:12 PM(UTC)
Yar

Rank: Member

Was thanked: 25 time(s) in 10 post(s)
Ma klonit se tog fs i bok, to zaista ne pratim.Posebno komentare , to je već boleština.

Apsolutno. Doslovno pola ljudi tamo ima dijagnozu :D.
balkanbomber  
#17 Posted : Tuesday, August 13, 2019 1:11:28 AM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 324 time(s) in 182 post(s)

Ja ih ne otvaram odkd su totalno ignorisali one neke „mens..“ evente koji su bili u nekom trgocackom centru u zagrebu, ne zbog toga sto su mi ti eventi bili vazni, dapace i ne znam kako su se zvali, nego sto ne mogu shvatit mma portal ozbiljnim koji cisto iz nekog zakucanog razloga ignorise i ne pise o konkurentnom mma eventu.

A za ovaj event, stavit cu nesto malo love na cormiera i pettisa, mislim da ce pobijediti
PederiFafajteSi))
Hendo  
#18 Posted : Tuesday, August 13, 2019 3:05:43 AM(UTC)
Hendo

Slovenia

Was thanked: 165 time(s) in 105 post(s)
Mislim da DC ponovo dobiva sa nekim aperkatom. Kad pomislim, Jones je u prvoj borbi imao dvije runde probleme sa ulazima Corniera dok nije shvatio odnosno su mu rekli u kutu, da treba u klinču uvijek imati Coirnier glavu iza njegovih rama, prije je popio puno aperkata, solidno je DC kratio distanciju u obe borbe usprkos porazima a Jones je puno racionalniji, inteligentniji, raznovrsniji borac, zna smanjiti efikasnost primljenih udaraca, Stipe puno snažniji sa rukama ali na kraju je to sve, najvjerojatnije premalo. Koja je razina kickova koju može Miočič ponuditi naprotiv Jonesa? Jako mi je drag ali po meni opet pada, recimo u drugoj. Kada tako dugo u karieri imaš lošu obranu od udaraca, ne vjerujem, da to može sada jako ispraviti, jer je navika ko željezna majica, tešku ju je skinuti posebno u toj fazi kariere.

Kao prirodnom teškašu je realno veči pritisak na njemu, a u ovo borbu ide nakon konkretnog nokauta, da ne citiram opet Mirka i več znate šta ali ja bi dao veliku prednost DCju....no msvakako moguče, da ga na kraju Stipe razvali pa ću trebat pojesti sve ovdje napisano.

Prvi konkretan ispit za Sandhagena, Costu pa i Heinischa,
thanks 1 user thanked Hendo for this useful post.
The Last Emperor on 8/13/2019(UTC)
dako  
#19 Posted : Tuesday, August 13, 2019 7:48:11 AM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 346 time(s) in 206 post(s)
Ne znam tko pobjeđuje Dc ili Stipe, Dc je kompletniji i bolji sveukupno borac ali Stipe je dosta veći i ima taj udarac, može se hrvanjem nositi i odgovoriti na taj dio. Prima nepotrebno previše udaraca i to mu je najveći problem a izgleda da Dc ima i bolju obranu.
Vaso je super rekao oko prve borbe i nakon toga, ni meni se to nije dopalo i umanjivanje pobjede Dc-u. I kao što je neko napisao ,prvak ima jednu borbu a poraženi nema, rijetko viđeno.
Uglavnom dosta neizvjesno bude.
thanks 1 user thanked dako for this useful post.
Whitaker on 8/13/2019(UTC)
bero  
#20 Posted : Tuesday, August 13, 2019 9:01:16 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post

Slazem se, takvu hrpu debila nisam u zivotu vidio. Sherdog je doslovno intelektualna krema naspram ovih budala, onda znas koliko je sati. Prvo se svi loze na Stipu jer su iskompleksirani debili koji se poistovjecuju sa sportasima, jer nemaju pametnijeg posla u zivotu. To je kod nas vrlo popularno, tipicno za naciju s kompleksom manje vrijednosti. Prvo, 99% hrvatskih sportasa nisu plod nasih pametnih ulaganja u trenere, dobrih uvjeta za trening, sustava koji je pravedan, amaterskog sporta u koji se ulaze itd. vec su uspjesi totalna anomalija i rekao bih da su vecinom nastali usprkos sustavu i uz velike zrtve tih ljudi i njihovih obitelji. Normalno, Hrvati kao Hrvati misle da su oni nesto osvojili ako neki sportas nesto osvoji. Sto se Stipe tice, on za mene uopce nije Hrvat. Kao covjek mi je iznimno simpatican i volim ga kao borca, ali covjek je odrastao u Americi i apsolutno je od glave do pete plod njihovog sustava i drustva. A to sto on ima hrvatske gene mozemo objesiti macku o rep, pa vecina americkih boraca nisu potomci americkih domorodaca niti su iz obitelji koje su tamo dosle Mayflowerom. Ok, Stipe je ponosan na svoje korijene, ali covjek uopce ni ne govori hrvatski sto mi je ekstra smijesno, jer mu je otac teski "domoljub" i nacionalist. Imam rodbinu u Americi i iako su ok ljudi, spadaju u one tipicne debile kojima je Hrvatska u svakoj drugoj recenici, lajkaju ustaske stranice na fejsu (nemaju pojma o tome...dobronamjerni debili, jebiga) i sve sto ide uz to. Ali ajde, cak i oni tecno govore hrvatski jer su ih roditelji tako odgajali. Ne znam, za mene je bilo koji Afrikanac ili Kinez koji tu zivi, placa porez, trpi sranja koja trpimo i koji je prihvatio nase obicaje kao svoje (bez obzira da li paralelno njeguje i svoju izvornu kulturu i obicaje) vise Hrvat nego sto ce to Stipe ikad biti i jebe mi se sto netko misli o tome.

Tezak mec za prognozirati. Cormier je realno bolji borac ali ne znamo u kakvoj ce se formi pojaviti, MMA je takav sport gdje se i u manjim kategorijama moze svasta desiti, a u teskoj jedan dobar udarac ili serija moze prekinuti dominaciju. Rekao bih da nije nerealno reci da je sansa da Cormier pobijedi nekih 60%. Sto se tice tih debila na FS-u, to je vecinom ekipa koja misli da Mirko jos uvijek dominira high kickovima i da je najbolji borac na svijetu. Najsmjesnije od svega mi je sto se loze na Cormierove komentare. Da se razumijemo, nisam za trash talk i ne volim to sto UFC previse naginje showu, a ne sportu. S druge strane, tim borcima je prije svega cilj da u tako teskom sportu zarade sto vise love prije mirovine i da osiguraju sebe i svoju obitelj. Ok, Stipe je takav kakav je...miran obiteljski covjek koji ne voli taj hype i koji ono sto ima za reci govori u kavezu. Massive respect za to, ali mec se mora promovirati i sumnjam da bi se toliko PPV-a prodalo kad bi Cormier bio super kulturan, a Stipe mumljao u mikrofon i bio pasivan kao inace. Nazalost, netko mora biti "bad guy" da bi se taj hype prije meca stvorio. Cormier razumije taj poslovni aspekt i tako se ponasa, sumnjam da on na osobnoj razini ima ista protiv Stipe ili bilo koga osim Jonesa. Da se razumijemo, vecina ljudi razumije da je to sve gluma (isto kao sto to znaju za kecere), ali se uzive i to im je zabavno i interesantno. E sad, to sto ovi degenerici na FS-u to ne kuze i doslovno shvacaju Cormierovu promociju meca, to je njihov problem. Pazi, oni zamjeraju tipu od 40 godina sto zeli zaraditi sto vise love prije kraja karijere i misle da je mrtav ozbiljan u svakoj izjavi prije meca, te prave od njega ne znam kakvog negativca i pisu komentare pune mrznje.

Roditelji su mu se rano rastali, mislim da je Stipe još bio bebać. A tata Bojan se nakon toga vratio u Europu, u Austriji mislim danas živi. A budući da je Stipina majka kao klinka došla u Ameriku, nije čudno da on ne zna hrvatski jer ga nije baš imao od koga naučit.

Ali slažem se da je on prvenstveno Amerikanac. Kad bi se gledala samo krvna zrnca, onda Ameri uopće ne bi imali sportaša osim indijanaca Emocija20

Edited by user Tuesday, August 13, 2019 9:02:47 AM(UTC)  | Reason: Not specified

- dr jupidu
Users browsing this topic
14 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.