Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

81 Pages«<798081
Options
Go to last post Go to first unread
JDS  
#1601 Posted : Sunday, September 27, 2020 6:41:38 PM(UTC)
JDS

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 754 time(s) in 539 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Za Hrgovića su protivnici tipa Chisora,Takam,Dimitrenko,Hammer.
Netko sa nekakvim boksačkim pedigreom.
Ovo je očajno.

U njegovoj fazi karijere se pumpa score. Kad imas cca 15-0 onda se ide na Top 10.

Pogledaj si zadnji meč Yoke.
Boksao je protiv top 50 borca. Ovaj panglu je 638 ili koji.

Pa dobro ovaj je rangiran kako je rangiran, bilo je za ovu borbu daj sto das samo da odradi neki mec tek tako, ali boksao je i Hrga već isto kao Yoka sa nekima iz top 50, i iz top 30, ali i to smo svi ismijavali sa kim boksa, tako da jebiga, doce vrijeme kad ce se boriti sa boljim imenima, ali mislim da bi i da boksa sa npr Povetkinom kod nas ljudi pricali da boksa sa starcima i da mora pod hitno sa nekim mladim top boksacem koji je u usponu, tipa Yoka ili tako nekim
thanks 2 users thanked JDS for this useful post.
doog_kool on 9/27/2020(UTC), ZgemboAdislic on 9/27/2020(UTC)
doog_kool  
#1602 Posted : Sunday, September 27, 2020 6:57:12 PM(UTC)
doog_kool

Rank: Member

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)
Originally Posted by: 19_Pitbull_86 Go to Quoted Post
Originally Posted by: doog_kool Go to Quoted Post
Originally Posted by: Kamatar87 Go to Quoted Post
Ne znam, nervira me to silno kalkuliranje, cak i komentatori komentiraju na taj nacin. Treba bildat score itd :/

Realno s 28 godina ima jos dovoljno vremena za postupno nabijanje scora i polagano gradenje karijere.

Medutim sto time dobiva, da li je Hrgovic danas bolji borac nego prosli tjedan? Nije. Ubio je zamalo nekog kome je mjesto na klupskim sparinzima i gradskim natjecanjima.

Da li ce biti bolji borac nakon sto prebije jos par kanti? Nece.
Da li ce biti bogatiji? Nece.
Da li ce ga publika vise postovati? Nece.

Dakle ne vidim uopce poantu, jedino ce postati malo poznatiji siroj publici i imat ce umjetan score kao i vecina drugih.

Po mom misljenju je Babic pokazao kako se moze i puno brze postati relevantan pobjedujuci kvalitetne protivnike.

Mislim da bi mu vise znacilo da dobije jednog Duboisa nego jos 10 ovakvih protivnika.

Mislim da je Hrga najmanje kriv u cijeloj prici oko kaalkuliranja. Pa to je decko koji je boksao sa Kharitonovim ko klinac i pobjedio. A sto se Babicevih protivnika tice,covjek pobjedio 3 kante sa negativnim scoreom i jednog lika od 85kg. Samo eto stalno spominje Hrgu,pa je non stop u medijima. Plus Hrga malo sporije prica,pa tu Babic ispada dominantniji od njega.

Joj daj ne budi ovca. Pa normalno da nitko ne krivi Hrgu doslovno. Jeli treba svaki put specificirati da kad kažemo Hrgović mislimo na njegove promotore. To se podrazumijeva. S Kharitonovom se borio jer je takav ždrijeb bio. To je potpuno drugačija situacija. Nitko ne govori da je Hrgović pičkica i da izbjegava borbe već da mu promotori vode karijeru za kurac.

Babić su to prve tri profi borbe. A općenito ako ti je na ijednu primjedbu na Hrgovića odgovor "ali, ali Babić nešto" to je loš odgovor.

Hrgović je bolji, talentiraniji i do sad uspješniji borac od Babića i valjda ga moramo kao Olimpjskog brončanog držat za neke više kriterije od Babića. Hoće li u budućnosti odgovor na pitanje zašto se Hrga bori protiv borca koji je 650 na ljestvici biti, "pa što, eno Mihaljević se bori sa mađarom skora 5-68"?

Nemoj se ljutit. Ti si prvi spomenuo Babica,pa sam se samo nadovezao da se covjek borio protiv kanti,a ne protiv relevantnijih protivnika kako si ti napisao. Nemam ja sta branit Hrgu,nisam mu ja odvjetnik. Meni je on samo osobno drazi od Babica,a sto se karijera njihovih tice zelim im srecu obojici. Objektivno gledano Hrga je imao sasvim solidne protivinike za prvih 11 meceva,sto ce biti dalje vidjet cemo.
19_Pitbull_86  
#1603 Posted : Sunday, September 27, 2020 7:41:42 PM(UTC)
19_Pitbull_86

Was thanked: 358 time(s) in 196 post(s)
Ne znam, nervira me to silno kalkuliranje, cak i komentatori komentiraju na taj nacin. Treba bildat score itd :/

Realno s 28 godina ima jos dovoljno vremena za postupno nabijanje scora i polagano gradenje karijere.

Medutim sto time dobiva, da li je Hrgovic danas bolji borac nego prosli tjedan? Nije. Ubio je zamalo nekog kome je mjesto na klupskim sparinzima i gradskim natjecanjima.

Dakle ne vidim uopce poantu, jedino ce postati malo poznatiji siroj publici i imat ce umjetan score kao i vecina drugih.

Po mom misljenju je Babic pokazao kako se moze i puno brze postati relevantan pobjedujuci kvalitetne protivnike.

Mislim da bi mu vise znacilo da dobije jednog Duboisa nego jos 10 ovakvih protivnika.

Mislim da je Hrga najmanje kriv u cijeloj prici oko kaalkuliranja. Pa to je decko koji je boksao sa Kharitonovim ko klinac i pobjedio. A sto se Babicevih protivnika tice,covjek pobjedio 3 kante sa negativnim scoreom i jednog lika od 85kg. Samo eto stalno spominje Hrgu,pa je non stop u medijima. Plus Hrga malo sporije prica,pa tu Babic ispada dominantniji od njega.

Joj daj ne budi ovca. Pa normalno da nitko ne krivi Hrgu doslovno. Jeli treba svaki put specificirati da kad kažemo Hrgović mislimo na njegove promotore. To se podrazumijeva. S Kharitonovom se borio jer je takav ždrijeb bio. To je potpuno drugačija situacija. Nitko ne govori da je Hrgović pičkica i da izbjegava borbe već da mu promotori vode karijeru za kurac.

Babić su to prve tri profi borbe. A općenito ako ti je na ijednu primjedbu na Hrgovića odgovor "ali, ali Babić nešto" to je loš odgovor.

Hrgović je bolji, talentiraniji i do sad uspješniji borac od Babića i valjda ga moramo kao Olimpjskog brončanog držat za neke više kriterije od Babića. Hoće li u budućnosti odgovor na pitanje zašto se Hrga bori protiv borca koji je 650 na ljestvici biti, "pa što, eno Mihaljević se bori sa mađarom skora 5-68"?

Nemoj se ljutit. Ti si prvi spomenuo Babica,pa sam se samo nadovezao da se covjek borio protiv kanti,a ne protiv relevantnijih protivnika kako si ti napisao. Nemam ja sta branit Hrgu,nisam mu ja odvjetnik. Meni je on samo osobno drazi od Babica,a sto se karijera njihovih tice zelim im srecu obojici. Objektivno gledano Hrga je imao sasvim solidne protivinike za prvih 11 meceva,sto ce biti dalje vidjet cemo.

Ne ljutim se prika. :)
Ali ja nisam spomenuo Babića u svom postu....

Osim ako ne misliš ono od neki dan. I tu stojim pri onome što sam rekao. Nevjerovatno mi je da tip koji je svjetski juniorski prvak, Europski seniorski prvak, te brončani sa Olimpijskih igara, tip koji ima 100-ak amaterskih mečeva te 30-ak mečeva u WSB-u, tip koji za promotre ima 2 od 3 najbolja Europska promotora ima lošija zadnja 2 protivnika od Babića koji nema ništa od navedenog. Nevjerovatno mi je da su uopće planirali ga sučeliti s tipom koji je bio inaktivan nekoliko godina.

doog_kool  
#1604 Posted : Sunday, September 27, 2020 7:53:05 PM(UTC)
doog_kool

Rank: Member

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)

Ne ljutim se prika. :)
Ali ja nisam spomenuo Babića u svom postu....

Osim ako ne misliš ono od neki dan. I tu stojim pri onome što sam rekao. Nevjerovatno mi je da tip koji je svjetski juniorski prvak, Europski seniorski prvak, te brončani sa Olimpijskih igara, tip koji ima 100-ak amaterskih mečeva te 30-ak mečeva u WSB-u, tip koji za promotre ima 2 od 3 najbolja Europska promotora ima lošija zadnja 2 protivnika od Babića koji nema ništa od navedenog. Nevjerovatno mi je da su uopće planirali ga sučeliti s tipom koji je bio inaktivan nekoliko godina.

Na ovo sam mislio,ali tek sam sad skuzio da to nisi ti napisao..jbg,moja greska, jos sam novi na ovom forumu,pa se slabo snalazim.

Mozda Sauerland nije bas toliko jak promotor koliko se misli,a Hearn ocito ima druge prioritete. Ja bi volio gledat Hrgu protiv TOP protivnika,ali ocito cemo morati jos pricekati za tako nesto.

thanks 1 user thanked doog_kool for this useful post.
19_Pitbull_86 on 9/27/2020(UTC)
bero  
#1605 Posted : Sunday, September 27, 2020 9:12:58 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5777 time(s) in 3602 post(s)
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

kakav školski direkt na spuštenu ruku.. alal vera, dobro da nije pao mrtav na mjestu

Hrga je rekao odradit dvije borbe do kraja godine, ide svjesno nabijat score kad ga ne fermaju.. jednostavno treba nabijat score s bilo kime bilo kada bilo gdje, dum dum nokaut idemo dalje

šta mu drugo preostaje? stao bi on u ring s joshuom odmahujutro da mu daju šansu, ali mu je ne daju još

strpljen spašen

Nije to poanta. Spong je reko da ulaznica na jake evente je barem skor 15-0. Nebitno protiv koga. U boksu je tako.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
forpfs  
#1606 Posted : Sunday, September 27, 2020 9:22:31 PM(UTC)
forpfs

Was thanked: 80 time(s) in 40 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

kakav školski direkt na spuštenu ruku.. alal vera, dobro da nije pao mrtav na mjestu

Hrga je rekao odradit dvije borbe do kraja godine, ide svjesno nabijat score kad ga ne fermaju.. jednostavno treba nabijat score s bilo kime bilo kada bilo gdje, dum dum nokaut idemo dalje

šta mu drugo preostaje? stao bi on u ring s joshuom odmahujutro da mu daju šansu, ali mu je ne daju još

strpljen spašen

Nije to poanta. Spong je reko da ulaznica na jake evente je barem skor 15-0. Nebitno protiv koga. U boksu je tako.

da, money talks

Hrga bi morao doći sa besprijekornim scoreom tipa 16 pobjeda , 13 nokauta, zatim u suradnji s promocijom napumpat neku atmosferu sukoba, skinut jos dva veca imena pa na prvaka... to je od danas 2-3 godine

Pri tome ostat normalan, ne izgubit i ne usrat se kad udje u ring sa prvakom

Quite a lot to do

GSP  
#1607 Posted : Sunday, September 27, 2020 9:33:21 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 272 time(s) in 219 post(s)
Filip ima razorne šuteve. 112,4 kg i onih 101 protiv Johnsona je nebo i zemlja. Sa ovim arsenalom Kevin bi sada maks 3-4 runde izdržao. Možda je sad i malo pre težek ali to ćemo znati kad uđe u ring sa nekim iz top 30.

Ako Babo dobije sljedeće tri i uđe u top 50 zašto ne organizirirati borbu!? Po mogućnosti u Hrvatskoj i ubaciti na card Milasa. Da sam Hrga odmah bih prihvatio i začepio gubicu Babiću - naravno ako bi uspio. Odjeknula bi ta borba jer je Babić došao na radar u V.Britaniji, a i priča bi imala odjeka.

Edited by user Sunday, September 27, 2020 9:34:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
81 Pages«<798081
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.