Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

96 Pages«<8182838485>»
Options
Go to last post Go to first unread
Mate  
#1641 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:22:13 PM(UTC)
Mate

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
"Mnogi kažu da je sa svojih 97 kilograma Babić podkapacitiran za tešku kategoriju, no i Mike Tyson je najrazorniji bio sa sličnom kilažom. Babićev trener Pijetraj kaže kako od 50 sparing rundi, u njih 48 Alen Babić prebije Dilliana Whytea, jednog od najboljih britanskih boksača. Nije to znači samo priča."

https://sportnet.rtl.hr/...T3Siz_jqEHWPTVI-Hpm6k3v4

Ne znam zašto ovako laprdaju o stvarima sa sparinga? AKo je i istina, pa ne priča se to. Babić svoj meteorski uspon može zahvaliti prije svega Dillianu i ako do ovog dođu ove priče, ne bih se začudio da prestane suradnja, a s time i Babićev uspon uz Whytea i Hearna.

Ne kužim, jel ovo neka taktika ili samo neoprezno i glupo laprdanje pred novinarima?

Pijetraj isto dosta laje bezveze, ali ono o Mirku mislim da je manje-više istina, ali sve su to teški karakteri i velikog ega. Obično su ti borci teški egomanijaci i posesivci, pa dođe mi se rigati na one izjave Hrgovića da on nije u top 5 najboljih, nego da je najbolji, pa koga si to pobjedio, daju mu borce van top 600 i na njima se sili i sokoli, a sve me strah da kada mu dadu top 20 - top 30 borca da će ga nokautirati, ne možeš ti napredovati ako se ne testiraš do kraja, a on ide na kante.

Mir Vama.

GSP  
#1642 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:22:13 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 284 time(s) in 228 post(s)
Mate  
#1643 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:24:46 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Gubi to Hrgović nokautom u prve 3 runde, ako uopće do borbe dođe, ako se Hrgović ne povuče jer mu ne paše termin. Vidjet će se u toj borbi (ako do nje uopće dođe) da je Hrgović debelo precijenjen, napadački je dobar, ali obrana mu je slaba, ako ga uhvate pa serija ode on na pod.

Mir Vama.
Svensson  
#1644 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:25:39 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1479 time(s) in 803 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
I Tyson je bio 10 cm manji i imao dosta jaču šljucu. Da ne pričamo o eksplozivnosti i otklonu.Babi treba još koj ikilogram mišićne mase.

rad nogu niti da ne spominjemo
GSP  
#1645 Posted : Wednesday, October 7, 2020 9:57:53 PM(UTC)
GSP

Pa koliko na kraju zaradi Babić!? Porez mu uzme barem pola. Onda Dillan dio provizije, pa Leo dio provizije. Pa Leo plaća kao trener, spavanje, hrana, putovanja..Sad će morat i sparing partnere dovoditi iako će mu možda Dillan to platiti iako sumnjam.
evander  
#1646 Posted : Wednesday, October 7, 2020 10:20:54 PM(UTC)
evander

Was thanked: 197 time(s) in 94 post(s)
Pa koliko na kraju zaradi Babić!? Porez mu uzme barem pola. Onda Dillan dio provizije, pa Leo dio provizije. Pa Leo plaća kao trener, spavanje, hrana, putovanja..Sad će morat i sparing partnere dovoditi iako će mu možda Dillan to platiti iako sumnjam.

Mislim da je Babić trenutačno drugi najplaćeniji hrvatski boksač, samo Hrgović zarađuje više.
forpfs  
#1647 Posted : Wednesday, October 7, 2020 10:41:28 PM(UTC)
forpfs

Was thanked: 140 time(s) in 70 post(s)

Babić će s ovom taktikom završit ubrzo u bare knuckle borbama po nekim opskurnim priredbama

netko će ga odškolovat radom nogu i prednja prednja direkt tamo u 6.rundi
pecho  
#1648 Posted : Wednesday, October 7, 2020 11:17:41 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 667 time(s) in 406 post(s)
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

Babić će s ovom taktikom završit ubrzo u bare knuckle borbama po nekim opskurnim priredbama

Ja mislim totalno suprotno. Neće biti prvak svijeta, ali isto mislim da niti Hrga neće biti prvak svijeta. Babić ide strašno naprijed i ne staje,protiv toga je jaaaako teško boksat.

Zanima me kako bi odradio protiv jednog takvog boksača ala Nathan Gorman. To je jedna takva kvaliteta, jako dobar tehničar.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
ivankomajstor  
#1649 Posted : Thursday, October 8, 2020 9:07:31 AM(UTC)
ivankomajstor

Was thanked: 45 time(s) in 19 post(s)
GSP  
#1650 Posted : Thursday, October 8, 2020 9:24:28 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

Ja mislim totalno suprotno. Neće biti prvak svijeta, ali isto mislim da niti Hrga neće biti prvak svijeta. Babić ide strašno naprijed i ne staje,protiv toga je jaaaako teško boksat.

Zanima me kako bi odradio protiv jednog takvog boksača ala Nathan Gorman. To je jedna takva kvaliteta, jako dobar tehničar.

Jebiga od 7,5 milijardi ljudi na svijetu samo jedan ili dvojca mogu prvaci svijetaEmocija18 Po meni veliki uspijeh bi bio biti u top 10 (tko god) i makar jedan dan dobiti priliku za napasti svjetsku titulu. Kao što je Mavrović napravio. Za hrvatski boks to bi bio ogroman uspijeh.
GSP  
#1651 Posted : Saturday, October 10, 2020 11:46:23 PM(UTC)
GSP

Gabrijel Veočić fenomenalan. Tehnika, kretanje i zrelost a tek mu je 19.! Mogao bi daleko dogurati. Milun dobro odradio meč. Ful se nabildao i vjerojatno je već na 110 kg.
thanks 2 users thanked GSP for this useful post.
ZgemboAdislic on 10/11/2020(UTC), pecho on 10/11/2020(UTC)
pecho  
#1652 Posted : Sunday, October 11, 2020 6:19:36 PM(UTC)
pecho

Gabrijel Veočić fenomenalan. Tehnika, kretanje i zrelost a tek mu je 19.! Mogao bi daleko dogurati. Milun dobro odradio meč. Ful se nabildao i vjerojatno je već na 110 kg.

Rijetki dragulj,nadam se da neće puknut. Dosta ih je otišlo prije vremena zbog financijske situacije.

User is suspended until 2/26/2048 10:27:29 PM(UTC) Ingvar  
#1653 Posted : Sunday, October 11, 2020 7:50:50 PM(UTC)
Ingvar

Rank: Newbie

Was thanked: 2 time(s) in 1 post(s)
Samo bez ozljeda, uz pokojeg sponzora i ono najvažnije poštene sudačke odluke imati ćemo novu olimpijsku medalju u boksu.
Ono što skromnog sportaša otjera nisu tolko financije nego nepošteno suđenje koje te natjera da počneš sumnjati u sve to, npr ovogodišnje finale pH kad pobjeđuje inferiorniji boksač no zna se iz kojeg kluba dolazi i čiju podršku ima. Tko je gledao zna na što mislim...
fist  
#1654 Posted : Sunday, October 11, 2020 8:49:16 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1430 time(s) in 766 post(s)
Originally Posted by: Ingvar Go to Quoted Post
Samo bez ozljeda, uz pokojeg sponzora i ono najvažnije poštene sudačke odluke imati ćemo novu olimpijsku medalju u boksu.
Ono što skromnog sportaša otjera nisu tolko financije nego nepošteno suđenje koje te natjera da počneš sumnjati u sve to, npr ovogodišnje finale pH kad pobjeđuje inferiorniji boksač no zna se iz kojeg kluba dolazi i čiju podršku ima. Tko je gledao zna na što mislim...

Ajd pojasni nama koji nismo gledali

GSP  
#1655 Posted : Sunday, October 11, 2020 8:50:08 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: Ingvar Go to Quoted Post

Da čujemo koji klub i čija podrška?

Ma lako za amaterski. Malo iskustva skupiti i za par godina vanka u profi..Mali bude uspio ukoliko bude imao volje i želje.
GSP  
#1656 Posted : Sunday, October 11, 2020 9:26:26 PM(UTC)
GSP

Ma gle slučajnosti! Od Sobjeslavskog izgubio borca BK LeonardoEmocija18 Emocija18 Emocija18 Dobro ga je izudarao u 3. odlučujučoj rundi al eto ti suci.. Mali neka te ni Leo niti itko drugi ne zaustavi u tvojem pohodu i ambicijama za OI. Nema veze ako bude taj inferiorniji borac išao. Glavu gore i dalje tvojim putem koji će biti biti uspješan i samo je na tebi ako ćeš biti top profi borac - imaš sve što je potrebno za to Applause

https://sbonline.net/cud...ou-jezeka-iz-zagreba-861
pecho  
#1657 Posted : Sunday, October 11, 2020 10:13:21 PM(UTC)
pecho

Znači taj meč je mogao otići u bilo kojem smjeru. Ne znam čemu polemike tolko OPET. Nitko nije nikog pokrao i ta treća je bila li la.
Sobjeslavski se tako i tako više niti ne natječe i prekinuo je boksati koliko sam ja čuo.
Veočić je zvijer i želim mu sve najbolje.

Edited by user Sunday, October 11, 2020 10:16:55 PM(UTC)  | Reason: Not specified

evander  
#1658 Posted : Monday, October 12, 2020 7:51:10 AM(UTC)
evander

Was thanked: 197 time(s) in 94 post(s)
Ma gle slučajnosti! Od Sobjeslavskog izgubio borca BK LeonardoEmocija18 Emocija18 Emocija18 Dobro ga je izudarao u 3. odlučujučoj rundi al eto ti suci.. Mali neka te ni Leo niti itko drugi ne zaustavi u tvojem pohodu i ambicijama za OI. Nema veze ako bude taj inferiorniji borac išao. Glavu gore i dalje tvojim putem koji će biti biti uspješan i samo je na tebi ako ćeš biti top profi borac - imaš sve što je potrebno za to Applause

Sad ću ja malo zajebavati i pisati pizdarije na kakve sam ovdje nailazio kad su Pijetrajevi boksači u pitanju.
Mislim da bi Veočić morao otići kod boljeg trenera i menadžera. Ne vjerujem da će kod kod tate Pere moći napredovati do olimpijske medalje i kasnije u profesionalcima. Pero Veočić je dobar amaterski trener, ali ništa više od toga, truć, ser, blabla, kenj, pljuc... :)
Pretpostavljam da se slažete da Gabrijel više nema što tražiti kod Pere?

GSP  
#1659 Posted : Monday, October 12, 2020 5:32:01 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: evander Go to Quoted Post

Sad ću ja malo zajebavati i pisati pizdarije na kakve sam ovdje nailazio kad su Pijetrajevi boksači u pitanju.
Mislim da bi Veočić morao otići kod boljeg trenera i menadžera. Ne vjerujem da će kod kod tate Pere moći napredovati do olimpijske medalje i kasnije u profesionalcima. Pero Veočić je dobar amaterski trener, ali ništa više od toga, truć, ser, blabla, kenj, pljuc... :)

Apsolutno! Za viši nivo trebat će mu i sve ostalo biti na višoj razini. Ne samo trener nego i ostatak ekipe uz trenera. Ne možete imati jednog trenera koji bi uz to bio i manager!? Slažete se? Ili mislite da može postojati trener koji nekakvim poluzakonitim ugovorom veže borce doživotno uz sebe uz određenu proviziju (btw Mamiću su ga pobili te ga nazvali lihvarskim ugovorom)! Treneri se mjenjaju i to je normalno. Plaćeni su loše, dobro ili vrhunski obzirom na rezultate i kvalitetu koju imaju. Slažete li se ili?

19_Pitbull_86  
#1660 Posted : Monday, October 12, 2020 6:10:30 PM(UTC)
19_Pitbull_86

Was thanked: 359 time(s) in 197 post(s)
Originally Posted by: evander Go to Quoted Post

Apsolutno! Za viši nivo trebat će mu i sve ostalo biti na višoj razini. Ne samo trener nego i ostatak ekipe uz trenera. Ne možete imati jednog trenera koji bi uz to bio i manager!? Slažete se? Ili mislite da može postojati trener koji nekakvim poluzakonitim ugovorom veže borce doživotno uz sebe uz određenu proviziju (btw Mamiću su ga pobili te ga nazvali lihvarskim ugovorom)! Treneri se mjenjaju i to je normalno. Plaćeni su loše, dobro ili vrhunski obzirom na rezultate i kvalitetu koju imaju. Slažete li se ili?

Nisu ga Mamiću pobili. Zapravo jesu u prvostupanjskoj ali kasnije se nagodio sa Eduardom i tako je završilo. Ali to je nebitno jer nogomet i boks nisu isto. Mamić Eduardu daje i uzima plaću već u dinamu. On mu daje plaću od ajmo reć 500k eura godišnje i uzima 20% od toga. Te nastavlja uzimat kad se igrač proda dalje dok god mu karijera traje. U boksu borac dok ne postane top 10 borac u svijetu zarađuje goli kurac a samim time i Pijetraj zaradi 20% tog golog kurca. Tako da je to neusporedivo. S ostalim se slažem. Momak će trebati boljeg trenera u budućnosti...

Users browsing this topic
doog_kool, Guest
96 Pages«<8182838485>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.