Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

96 Pages«<8081828384>»
Options
Go to last post Go to first unread
ivankomajstor  
#1621 Posted : Thursday, October 1, 2020 4:32:34 PM(UTC)
ivankomajstor

Rank: Advanced Member

Was thanked: 45 time(s) in 19 post(s)
Originally Posted by: Yar Go to Quoted Post
.

Cim pricas o tome kako si Hrgovic sam bira protivnike, vidim da lupetas gluposti i da nemas pojma o cemu pricas. To je kompleksna masinerija, promotori guraju svoje borce koji im donose pare. Opet kazem, nije to nogomet gdje na pocetku lige svi imaju nula bodova, svi imaju isti broj utakmica i igraju po dvije tekme sa svakim protivnikom pa nek bolji pobijedi. Hrgovicu prvom nije cilj mlatiti kante jer od toga nema gotovo nikakve financijske koristi, a protiv nekog boljeg protivnika bi ne samo zaradio vise para, vec bi upao u oci publici. Naravno, ne mislim na fanove boksa vec mainstream publiku i casual fanove koji kupe PPV jer od njih i dolazi najvise para. Pa cak i da covjek izgubi mec protiv nekog veceg imena, opet moze pruziti dobru borbu i upasti u oci te se mozda boriti za neku titulu godinu ili dvije kasnije. Poanta je u tome da si on sigurno sam ne bira protivnike te da on apsolutno ne odlucuje o tome s kim ce se boriti. Corona je jos dodatno zakomplicirala stvari i sigurno je da Hearnu on nije prvi izbor, a pitanje je koliko Sauerland uopce ima utjecaja na cijelu situaciju.

Oprosti, to je istina, ali sigurno ima i on utjecaja na izbor: zašto je odbio borbu protiv Martina Bakolea (ako je istina)? To bi mu bio protivnik po mjeri.

Kada su ga pitali u Hrvatskoj o borbi protiv Duboisa počeo je petljati nešto da najbolje da se ta borba desi kasnije kada oba "stasaju" - ta izjava je bila daleko od nekog ludog samouvjerenja u sebe (s time da Dubois je najmlađi i najviše može napredovati pa njemu stvarno nebi trebala biti žurba).

Dakle, on (ili njegovi menadžeri) traže neki lakši put do visokog rankinga bez rizika, protiv isluženih boraca koje bi sigurno dobio pričamo o Breazzeleu, Priceu, H. Furyu, Heleniusu i sličnima - i da da je Amer i Britanac možda bi mu ta taktika i prošla kako su i Wildera profurali uz hrpu kanti i par jačih borbi. Ali pošto nije, on će morati preuzeti rizik, kako i Joyce i Dubois će uzeti rizik u svojoj međusobnoj borbi ili Yoka već ide na solidnije protivnike.

I da ja isto mislim da je on po vještini top 10 i da bi imao dobre šanse protiv boraca tipa Puleva, Parkera ili Ortiza itd. (možda i Povetkina makar bi tu igrao prije na Povetkina). Ali ono što moraš shvatiti je da ti isluženiji borci idu lagano u povijest i dolazi Hrgovićeva generacija gdje u top 50 ima jako dobrih i nezgodnih boraca gdje je pitanje kako bi prošao Hrga, a još su podcjenjeniji u profi boksu, recimo borci tipa: Majidov, Bakole, Waillin, Jalolov, Kossobutsky, tu još neki koji su jako dobri, mladi i etablirani poput Huntera, Yoke, Joycea, Duboisa i sličnih...

Dakle, vidjet ćemo... Pogotovo ako bude ovako nastavio boksati da se dosta oslanja na bradu, mogao bi se neugodno iznenaditi.
GSP  
#1622 Posted : Friday, October 2, 2020 9:46:35 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 284 time(s) in 228 post(s)
GSP  
#1623 Posted : Saturday, October 3, 2020 8:33:07 PM(UTC)
GSP

Aj na 97 kg Babić iako je pojačao ljubavne jastučićeEmocija18 Treba još 4-5 kg mišića nabaciti i onda će to biti to. Čudno mi je da jede i čak trenira na svoju ruku i ne želi gro toga odrađivati šta odrađuje Dillan! Po meni bi trebo i nutricionist uzeti i sve radit na jednom višem nivou ako želi napredak i u top 30.
pecho  
#1624 Posted : Saturday, October 3, 2020 9:52:19 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 667 time(s) in 406 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Aj na 97 kg Babić iako je pojačao ljubavne jastučićeEmocija18 Treba još 4-5 kg mišića nabaciti i onda će to biti to. Čudno mi je da jede i čak trenira na svoju ruku i ne želi gro toga odrađivati šta odrađuje Dillan! Po meni bi trebo i nutricionist uzeti i sve radit na jednom višem nivou ako želi napredak i u top 30.

Dillian radi gluposti(po Podcastu) i normalno da neće raditi idiotarije koje veze nemaju s boksom.
Bolje da si Whyte uzme boljeg boksačkog trenera a ne da ima 4 kondicijska.

Edited by user Saturday, October 3, 2020 9:53:06 PM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 2 users thanked pecho for this useful post.
Kamatar87 on 10/4/2020(UTC), Gigi2 on 10/4/2020(UTC)
Yar  
#1625 Posted : Sunday, October 4, 2020 3:01:55 AM(UTC)
Yar

Was thanked: 107 time(s) in 43 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Dillian radi gluposti(po Podcastu) i normalno da neće raditi idiotarije koje veze nemaju s boksom.
Bolje da si Whyte uzme boljeg boksačkog trenera a ne da ima 4 kondicijska.

Tocno to. U svim sportovima, a pogotovo u sportovima gdje psiha i vjestina igraju veliku ulogu, kondicijski treneri bi trebali tempirati formu, cuvati sportasa od ozljeda, prilagoditi trening njegovim misicnim vlaknima i sportu kojim se bavi te trenirati pametnije, a ne samo raubati tijelo dok se covjek ne raspadne. Ovo sto je Babic pricao kako tamo treniraju mi vise izgleda kao nekakav debilni crossfit klub gdje ljudi nemaju blage veze o treningu i oporavku.

thanks 1 user thanked Yar for this useful post.
Kamatar87 on 10/4/2020(UTC)
fist  
#1626 Posted : Sunday, October 4, 2020 10:51:53 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1430 time(s) in 766 post(s)
A nemojmo sad baš tako grubo po Dillianu i njegovim trening metodama. Do tog KO mlatio je Povetkina ko vola u kupusu i da ga je KO, bilo bi hrpa tekstova kako je super kondicijski pripremljen i kako je takva vrsta priprema budućnost
thanks 4 users thanked fist for this useful post.
nofrx on 10/4/2020(UTC), 19_Pitbull_86 on 10/4/2020(UTC), ZgemboAdislic on 10/4/2020(UTC), JDS on 10/4/2020(UTC)
pecho  
#1627 Posted : Sunday, October 4, 2020 11:35:26 AM(UTC)
pecho

Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
A nemojmo sad baš tako grubo po Dillianu i njegovim trening metodama. Do tog KO mlatio je Povetkina ko vola u kupusu i da ga je KO, bilo bi hrpa tekstova kako je super kondicijski pripremljen i kako je takva vrsta priprema budućnost

S Rivasom je bilo lila,a tu je bio već bio u problemima.
Ja sam uvijek da profesionalni borac ima kondicijskog trenera,ali ne da takav trening ima primat nad boksačkim treninzima.
Zadatak kondicijskog trenera je da sportaša učini za nijansu boljim,a ne da ga uništi i da na sparingu nije odmoran. Mislim koliko sam slušao na podcastu ono je čista ludost!
fist  
#1628 Posted : Sunday, October 4, 2020 12:06:20 PM(UTC)
fist

Ja sam uvijek da profesionalni borac ima kondicijskog trenera,ali ne da takav trening ima primat nad boksačkim treninzima.
Zadatak kondicijskog trenera je da sportaša učini za nijansu boljim,a ne da ga uništi i da na sparingu nije odmoran. Mislim koliko sam slušao na podcastu ono je čista ludost!

Mislim da je Babić u podcastu malo pretjerao s tim opisom, odnosno, da ga je opisao živopisnije nego što u stvarnosti jest. Jednostavno mi je teško povjerovati da boksač levela Whytea, uz promotora poput Hearna, nije okružen kvalitetnim boksačkim trenerima i da S&C treneri vode glavnu riječ u tom kampu.

Slušao sam isti podcast i sve skupa mi je djelovalo više kao podizanje ugleda Leu (moj trener je tata mata za sve trenere tamo), nego kao realan opis kampa A level boksača.

thanks 2 users thanked fist for this useful post.
ZgemboAdislic on 10/4/2020(UTC), JDS on 10/4/2020(UTC)
nofrx  
#1629 Posted : Sunday, October 4, 2020 12:18:59 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1137 time(s) in 788 post(s)
Imat će Whyte još mnogo pobjeda i još poneki poraz.

On jednostavno njeguje uličarski stil.
On se dođe potuć od prve do zadnje sekunde i tko god ulazi s njim u ring zna da ga čeka tučnjava a ne nadmudrivanje.

Takav stil je ubprednosti pred svima osim pred boksačima koji se ne boje potući a imaju bolju tehniku i taktiku od Whytea.
Takvi su samo top 4-5 borci.
On je odma iza njih
KW CHAMPION
pecho  
#1630 Posted : Sunday, October 4, 2020 12:59:39 PM(UTC)
pecho

Mislim da je Babić u podcastu malo pretjerao s tim opisom, odnosno, da ga je opisao živopisnije nego što u stvarnosti jest. Jednostavno mi je teško povjerovati da boksač levela Whytea, uz promotora poput Hearna, nije okružen kvalitetnim boksačkim trenerima i da S&C treneri vode glavnu riječ u tom kampu.

Slušao sam isti podcast i sve skupa mi je djelovalo više kao podizanje ugleda Leu (moj trener je tata mata za sve trenere tamo), nego kao realan opis kampa A level boksača.

Ne vjerujem da bi Babić lagao o stanju u kampu. Svaki put kad gledam Whyteove storije uvijek je u gymu i radi kondicijske treninge. Čovjek često i mijenja boksačke trenere te mislim da je on tamo glavna faca koja donosi odluke za njega, što nije dobra ideja. Nije prvi puta da boksači vode glavu riječ i misle da znaju što je najbolje za njih što se treninga tiče.

Nadam se da sam u krivu.

Edited by user Sunday, October 4, 2020 1:00:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

GSP  
#1631 Posted : Sunday, October 4, 2020 2:07:52 PM(UTC)
GSP

Tako nekako i ja mislim.
GSP  
#1632 Posted : Sunday, October 4, 2020 5:40:33 PM(UTC)
GSP

Nije loš taj Kenedy. Daje li netko Marku šanse?
nofrx  
#1633 Posted : Sunday, October 4, 2020 8:26:55 PM(UTC)
nofrx

Nije loš taj Kenedy. Daje li netko Marku šanse?

Nisam ga pratio u zadnje vrijeme.
Bio je vrhunski tehničar ali mu je baš falilo snage.

Mislim da se popravio na tom polju i da može biti odličan sada.

KW CHAMPION
pecho  
#1634 Posted : Sunday, October 4, 2020 10:33:41 PM(UTC)
pecho

Marko će teško preko Buatsia. Em je tehničar,super tajming i dobru šljucu ima.
Mislim da Marko nema sile udarca da ga drži od sebe.

Edited by user Sunday, October 4, 2020 10:34:16 PM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#1635 Posted : Sunday, October 4, 2020 10:38:46 PM(UTC)
nofrx

Marko će teško preko Buatsia. Em je tehničar,super tajming i dobru šljucu ima.
Mislim da Marko nema sile udarca da ga drži od sebe.

Ako nije poradio na udarcu nije trebao ići u profesionalni box.
KW CHAMPION
j0k3r  
#1636 Posted : Monday, October 5, 2020 8:46:09 PM(UTC)
j0k3r

Croatia

Was thanked: 23 time(s) in 16 post(s)
Evo cesto ljudi raspravljaju da ih zanima kakva je Hrgi brada, jer jos nije u karijeri primio udarac
Svensson  
#1637 Posted : Monday, October 5, 2020 10:52:29 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1479 time(s) in 803 post(s)
Originally Posted by: j0k3r Go to Quoted Post
Evo cesto ljudi raspravljaju da ih zanima kakva je Hrgi brada, jer jos nije u karijeri primio udarac

fulo je tu Kharitonov što nije ušo u double leg i išo na gnp Emocija20
fist  
#1638 Posted : Wednesday, October 7, 2020 5:07:07 PM(UTC)
fist

"Mnogi kažu da je sa svojih 97 kilograma Babić podkapacitiran za tešku kategoriju, no i Mike Tyson je najrazorniji bio sa sličnom kilažom. Babićev trener Pijetraj kaže kako od 50 sparing rundi, u njih 48 Alen Babić prebije Dilliana Whytea, jednog od najboljih britanskih boksača. Nije to znači samo priča."

https://sportnet.rtl.hr/...T3Siz_jqEHWPTVI-Hpm6k3v4

Ne znam zašto ovako laprdaju o stvarima sa sparinga? AKo je i istina, pa ne priča se to. Babić svoj meteorski uspon može zahvaliti prije svega Dillianu i ako do ovog dođu ove priče, ne bih se začudio da prestane suradnja, a s time i Babićev uspon uz Whytea i Hearna.

Ne kužim, jel ovo neka taktika ili samo neoprezno i glupo laprdanje pred novinarima?
GSP  
#1639 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:09:38 PM(UTC)
GSP

"Mnogi kažu da je sa svojih 97 kilograma Babić podkapacitiran za tešku kategoriju, no i Mike Tyson je najrazorniji bio sa sličnom kilažom. Babićev trener Pijetraj kaže kako od 50 sparing rundi, u njih 48 Alen Babić prebije Dilliana Whytea, jednog od najboljih britanskih boksača. Nije to znači samo priča."

https://sportnet.rtl.hr/...T3Siz_jqEHWPTVI-Hpm6k3v4

Ne znam zašto ovako laprdaju o stvarima sa sparinga? AKo je i istina, pa ne priča se to. Babić svoj meteorski uspon može zahvaliti prije svega Dillianu i ako do ovog dođu ove priče, ne bih se začudio da prestane suradnja, a s time i Babićev uspon uz Whytea i Hearna.

Ne kužim, jel ovo neka taktika ili samo neoprezno i glupo laprdanje pred novinarima?

Ma već sutra je to u V.B. i Dillan će doznati. Mogao bi zabraniti Pjetraju prisustvo sparinzima, možda i treninzima. E sad pitam ja Alena na koju će se stranu svrstati i dali je to baš slučajno izašlo iz njegovih ustiju? Želi li netko drugi biti manager Babiću i čiji su to interesi? Nije za ništa toliko boksača otišlo od Lea..

https://www.index.hr/spo...etno-receno/2220027.aspx
GSP  
#1640 Posted : Wednesday, October 7, 2020 7:14:20 PM(UTC)
GSP

I Tyson je bio 10 cm manji i imao dosta jaču šljucu. Da ne pričamo o eksplozivnosti i otklonu.Babi treba još koj ikilogram mišićne mase.
Users browsing this topic
Guest (2)
96 Pages«<8081828384>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.