Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

81 Pages«<6465666768>»
Options
Go to last post Go to first unread
GSP  
#1301 Posted : Thursday, August 6, 2020 8:53:49 AM(UTC)
GSP

Rank: Advanced Member

Was thanked: 272 time(s) in 219 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

Ova prozivanja i cerekanja tko je s kim bio li-la na sparingu su dno dna.

Hrga je 2-3 koraka od prve lige i sad njega proziva neki no name redar.

Drži se svog hvaljenog trenera, daleko cete dogurat

Taj no name redar je glavni sparing partner Dillian Whytea koji je među top 3 boksača svijeta,a taj hvaljeni trener ti je napravio Hrgovića.

I vjerojatno se poigrava sa DilanomEmocija18 Sjećam se kako ga je Leo gurao nauštrb Filipija pa naravno da će mu Babić vječito biti zahvalan.

Lol. Zato što je u skoro svakom meču Babić bacio 400 udaraca više nego Filipi. Btw di je Filipi sad?
Nije valjda zbog Pijetraja prekinuo karijeru? :D
Btw Whyte je zvao Babića kod sebe u kamp i ponudio mu ugovor jer ne valja ništa? :D

Šta mu zanči? mogao ih je 4000 baciti pa čorak! Lijepo si napisao SPARING PARTNER. Očito je to mnogima vrhunac kad postaneđš nekom sparing partner!!! Sa druge strane Hrga radio sa Kličkom, razbio arkadu Haye koji je morao otkazati meč i itd al to je tak uobičajeno. I super je Leo sjećam se kad je Filipi postao prvak hrvatske i nije mogao na EP. Zamisli sparing mora dečko proći! I dobije prvi, ali opet ajmo dok Babo ne dobije pa da se kao ima razlog njega slati. Fuj i pljuc ali ako je ekipi tako ok onda sve to dosta govori i kakva je ta ekipa

https://net.hr/sport/klu...ca-onda-bih-zvao-i-sina/

Nije čorak frende Emocija18 Emocija18 Evo imaš dva meča na youtubu i sa Tonijem i Bepom gdje Babić glatko dobiva, a opet "gubi" po bodovima. Smiješno. Kako neće sazvati javni sparing kada jedan od mečeva ovako izgleda? Ovo može suditi netko za Bepa jedino ako je slijep.
Btw Babić ti je dobio u WSBU tjedan dana prije ovog meča.

https://arhiva.fightsite...ipi-je-potpuno-nespreman
“A sada nešto o kriterijima. Kad su u kategoriji samo četiri boksača onda ne možemo utemeljeno govoriti o prvom, drugom i trećem, jer je baza jednostavno presiromašna. Bepo Filipi prošle je godine bio treći na Prvenstvu Hrvatske, ali ipak je dobio priliku boksati u kvalifikacijama za Olimpijske igre u Rio de Janeiru. Prije dvije godine, Filipi je bio također bio treći na Prvenstvu Hrvatske, u polufinalu ga je pobijedio upravo Babić, ali Bepo je otišao na Europske igre i tamo osvojio broncu. Marko Milun, inače boksač BK Leonardo, ove je godine prvak Hrvatske u superteškoj kategoriji (do 91 kg), ali mjesto u reprezentaciji na EP-u u Harkivu ponuđeno je Marinu Mindoljeviću. Moj sin Erik Pijetraj također je aktualni prvak Hrvatske, ali ipak je trebao odraditi izborne sparinge s doprvakom Mihaelom Jugovićem kojeg također trenira Tomo Kadić. Međutim, Kadić nije doveo Jugovića na sparinge, iako je nakon Prvenstva Hrvatske inzistirao na njima. Erik zbog bolesti nije uspio postići vrhunsku formu, pa je Jugoviću ponuđeno da nastupi na EP-u i bez sparinga, ali je trener Kadić i to odbio. Nijedan boksač nije oštećen i za sve boksače vrijede isti kriteriji. Prvenstvo Hrvatske nikad nije bilo jedini i glavni kriterij, pogotovo ne u kategorijama u kojima su nastupila samo četvorica boksača. Na kraju, molim sve one koji se ne razumiju u boks da se ne bave njime, odnosno da pristojno pitaju ako ih nešto zanima.”
Emocija18 Emocija18 Emocija18

Mislim da nisi shvatio da mu je Whyte i promotor, ne vidim baš puno boraca iz Hr da su im takvi borci promotori,a ti?

Pljuješ po Leu,a taj ti je stvorio Hrgovića Emocija18 Emocija18 Koji btw još nikog nije dobio da se govori o njemu kao nekom ubojici,pa Milas je imao skoro pa iste protivnike pa nitko ne govori o tom dečku.

Sep,Hrgović,Babić,Milun,Šobot,Mansour,Preskar,Palić,Filipović,Božić...baš loš trener je taj Pijetraj.Emocija18

Dilan ima IQ ispod 100. Baš neki promotorEmocija18 Što se tiče Hrge uspio bi on i u Rijeci ili u Splitu. Sam svojim radom se je stvorio. Pjetraj mu je samo pomogao do neke razine. Dalje nije mogao jer nije top trener. To njega i njegove sljedbenike boli, ali to je istina. Da nije nebi ta ostala ekipa otišla. Kakav crni Monsur. Dečko je bio super talenat i vsatko bi ga doveo do prvaka Hrvatske. Još jedan koji je odustao. Možda je i njemu trebao pravi psiholog.

Jbt, kad citam tvoje postove dodje mi da postanem boksacki trener, jer po tebi je to pickin dim i nepotrebno zanimanje (lezis a borci ti sami od sebe osvajaju titule, sve samouki).

Kad citam tvoje debate ovdje s boksackim znalcima i insiderima, to je kao da cetinski ide debatirat s doktorima oko cjepiva :D

Ma da ma ja sam Bero dragi za razliku od tebe trenirao boks i kickboks. Nije samo moje mišljenje da bi Hrga uspio i u Rijeci ili Splitu. Uspio tipa Milas i došao do nivoa Hrga prvak Hrvatske. Nisu Ive Živković ili Ivan Filipović daleko od Lea. Ako misliš da jesu nemaš pojam o pojmu!! Da li si ti mjerodavan? Jesi ikad okusio sparinge, batine, slomljeno rebro? Ako jesi sorry onda možeš pisati. Iako smatram da ne moraš biti neki ekstra borac da bi bio ekstra trener. Ni famozni Leo nije bio..Leo je jako dobar trener i to sam napisao ali nije odličan. Nije top trener i to nekima smeta. Plus bahatost koja ga krasi i guranje svojih boraca i desi se baš ono što se desilo i sa Hrgovićem i sa ostalima. To svi vide osim njegovih pulena koji pišu po forumu i brane ga, a i vjerojatno on sam.

GSP  
#1302 Posted : Thursday, August 6, 2020 9:05:57 AM(UTC)
GSP

Originally Posted by: evander Go to Quoted Post
A znači Hrga te žulja, a svršav.. na LeaEmocija18 Mislim da je Pecho Pjetraj junior, a Evander da je seniorThink

"Što se tiče Hrge uspio bi on i u Rijeci ili u Splitu. Sam svojim radom se je stvorio."
Ovo je jedna od većih idiotarija koju sam pročitao na ovom forumu. Uspio si istovremeno spojiti dvije nespojive teze - Hrgović je vrhunski boksač kojeg je slučajno stvorio trener-neznalica. Čestitam!

Ne vidiš od svog ega LeoEmocija18 Nikad nisam napisao da si loš trener. Dapače dobar si ali nisi vrhunski! Niti znalaca, niti psiholog. I to nije samo moje mišljenje i to te boli. Da je drugačije već bi imao svog prvaka, šapiona ili bio sa nekim u top 10.
pecho  
#1303 Posted : Thursday, August 6, 2020 9:37:32 AM(UTC)
pecho

Was thanked: 627 time(s) in 382 post(s)

Taj no name redar je glavni sparing partner Dillian Whytea koji je među top 3 boksača svijeta,a taj hvaljeni trener ti je napravio Hrgovića.

I vjerojatno se poigrava sa DilanomEmocija18 Sjećam se kako ga je Leo gurao nauštrb Filipija pa naravno da će mu Babić vječito biti zahvalan.

Lol. Zato što je u skoro svakom meču Babić bacio 400 udaraca više nego Filipi. Btw di je Filipi sad?
Btw Whyte je zvao Babića kod sebe u kamp i ponudio mu ugovor jer ne valja ništa? :D

Šta mu zanči? mogao ih je 4000 baciti pa čorak! Lijepo si napisao SPARING PARTNER. Očito je to mnogima vrhunac kad postaneđš nekom sparing partner!!! Sa druge strane Hrga radio sa Kličkom, razbio arkadu Haye koji je morao otkazati meč i itd al to je tak uobičajeno. I super je Leo sjećam se kad je Filipi postao prvak hrvatske i nije mogao na EP. Zamisli sparing mora dečko proći! I dobije prvi, ali opet ajmo dok Babo ne dobije pa da se kao ima razlog njega slati. Fuj i pljuc ali ako je ekipi tako ok onda sve to dosta govori i kakva je ta ekipa

Nije čorak frende Emocija18 Emocija18 Evo imaš dva meča na youtubu i sa Tonijem i Bepom gdje Babić glatko dobiva, a opet "gubi" po bodovima. Smiješno. Kako neće sazvati javni sparing kada jedan od mečeva ovako izgleda? Ovo može suditi netko za Bepa jedino ako je slijep.

“A sada nešto o kriterijima. Kad su u kategoriji samo četiri boksača onda ne možemo utemeljeno govoriti o prvom, drugom i trećem, jer je baza jednostavno presiromašna. Bepo Filipi prošle je godine bio treći na Prvenstvu Hrvatske, ali ipak je dobio priliku boksati u kvalifikacijama za Olimpijske igre u Rio de Janeiru. Prije dvije godine, Filipi je bio također bio treći na Prvenstvu Hrvatske, u polufinalu ga je pobijedio upravo Babić, ali Bepo je otišao na Europske igre i tamo osvojio broncu. Marko Milun, inače boksač BK Leonardo, ove je godine prvak Hrvatske u superteškoj kategoriji (do 91 kg), ali mjesto u reprezentaciji na EP-u u Harkivu ponuđeno je Marinu Mindoljeviću. Moj sin Erik Pijetraj također je aktualni prvak Hrvatske, ali ipak je trebao odraditi izborne sparinge s doprvakom Mihaelom Jugovićem kojeg također trenira Tomo Kadić. Međutim, Kadić nije doveo Jugovića na sparinge, iako je nakon Prvenstva Hrvatske inzistirao na njima. Erik zbog bolesti nije uspio postići vrhunsku formu, pa je Jugoviću ponuđeno da nastupi na EP-u i bez sparinga, ali je trener Kadić i to odbio. Nijedan boksač nije oštećen i za sve boksače vrijede isti kriteriji. Prvenstvo Hrvatske nikad nije bilo jedini i glavni kriterij, pogotovo ne u kategorijama u kojima su nastupila samo četvorica boksača. Na kraju, molim sve one koji se ne razumiju u boks da se ne bave njime, odnosno da pristojno pitaju ako ih nešto zanima.”

Mislim da nisi shvatio da mu je Whyte i promotor, ne vidim baš puno boraca iz Hr da su im takvi borci promotori,a ti?

Pljuješ po Leu,a taj ti je stvorio Hrgovića Emocija18 Emocija18 Koji btw još nikog nije dobio da se govori o njemu kao nekom ubojici,pa Milas je imao skoro pa iste protivnike pa nitko ne govori o tom dečku.

Sep,Hrgović,Babić,Milun,Šobot,Mansour,Preskar,Palić,Filipović,Božić...baš loš trener je taj Pijetraj.Emocija18

Dilan ima IQ ispod 100. Baš neki promotorEmocija18 Što se tiče Hrge uspio bi on i u Rijeci ili u Splitu. Sam svojim radom se je stvorio. Pjetraj mu je samo pomogao do neke razine. Dalje nije mogao jer nije top trener. To njega i njegove sljedbenike boli, ali to je istina. Da nije nebi ta ostala ekipa otišla. Kakav crni Monsur. Dečko je bio super talenat i vsatko bi ga doveo do prvaka Hrvatske. Još jedan koji je odustao. Možda je i njemu trebao pravi psiholog.

Jbt, kad citam tvoje postove dodje mi da postanem boksacki trener, jer po tebi je to pickin dim i nepotrebno zanimanje (lezis a borci ti sami od sebe osvajaju titule, sve samouki).

Kad citam tvoje debate ovdje s boksackim znalcima i insiderima, to je kao da cetinski ide debatirat s doktorima oko cjepiva :D

Ma da ma ja sam Bero dragi za razliku od tebe trenirao boks i kickboks. Nije samo moje mišljenje da bi Hrga uspio i u Rijeci ili Splitu. Uspio tipa Milas i došao do nivoa Hrga prvak Hrvatske. Nisu Ive Živković ili Ivan Filipović daleko od Lea. Ako misliš da jesu nemaš pojam o pojmu!! Da li si ti mjerodavan? Jesi ikad okusio sparinge, batine, slomljeno rebro? Ako jesi sorry onda možeš pisati. Iako smatram da ne moraš biti neki ekstra borac da bi bio ekstra trener. Ni famozni Leo nije bio..Leo je jako dobar trener i to sam napisao ali nije odličan. Nije top trener i to nekima smeta. Plus bahatost koja ga krasi i guranje svojih boraca i desi se baš ono što se desilo i sa Hrgovićem i sa ostalima. To svi vide osim njegovih pulena koji pišu po forumu i brane ga, a i vjerojatno on sam.

Kako je Virgil Hunter mjerodavan onda? Pedro Diaz? Gil Clancy? Eddie Reynoso? Cus? Ray Arcel? Znači sve trener do trenera koji u životi nisu imali meč :D
Ne da je Leo top trener,nego je najbolji u ovom dijelu Europe.
Ja sam bio boksač i imao slomljena rebra i nos,dobio sam batina i ja sam sada mjerodavan pisat? Zbog čega? To je neki sad preduvjet?
Lea ti nema na forumu konjino :D
Ja nisam iz Zagreba a evander ti nije čak niti u Hr.
Ive Živković i Ivan Filipović su dobri treneri,ne može se reći, ali nisu ta top klasa. Pa jel su imali Olimpijca nekog? Sad da idemo po borcima uspoređivati,nemaju šta tražiti.

Edited by user Thursday, August 6, 2020 9:39:38 AM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
pecho  
#1304 Posted : Thursday, August 6, 2020 9:55:04 AM(UTC)
pecho

Pazi,svaki borac u Hr koji je okusio malo borbe vani je imao veze sa Leom ili sa treningom,savjetima ili sparinzima sa njegovim borcima.
Tko god misli da Leo nije top trener, stvarno veze nema o boksu :D
Pazi guraš stalno to nije moje mišljenje,pa gdje su svi ti ljudi sa foruma koji misle da nije dobar? :D

Edited by user Thursday, August 6, 2020 9:57:06 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
ZgemboAdislic on 8/6/2020(UTC)
GSP  
#1305 Posted : Thursday, August 6, 2020 10:49:06 AM(UTC)
GSP

I pisali, pisali ovdje protiv Lea..Da ne govorimo i Mirko, Šobot i drugi borci. Izgleda da sam piknuo baš u sržEmocija18

Kad je već takva veličina onda ćemo i dočekati taj pohod na vrh sa Babićem, Sepom ili nekim drugim borcem. Ne mogu se dočekatiEmocija18
User is suspended until 11/9/2029 9:33:26 PM(UTC) igorr  
#1306 Posted : Thursday, August 6, 2020 11:56:17 AM(UTC)
igorr

Was thanked: 65 time(s) in 54 post(s)
a jebote opet Leo je nije, svih tih netrepeljivosti ne bi bilo da Hrga nije odlučio otici..no to smo sve vec davno prozvakali svatko neka boksa i promovira se najbolje sto zna pa ako treba i glava u pod i udri kraul na PH mozda i prođe. Neki ovdje grčevito brane Lea i kad ga nitko ne napada niti osporava jer se i sami pokusavaju afirmirati kao veliki treneri, a boksačko iskustvo im je manje od Leovog pa tu vide nadu i opravdanja. Ko zna mozda ce im trener svih trenera jednom namignut potapsat ih po ramenu rec dobar si mali pa ce se to sve isplatiti. Daj Bože da Hrga , Milun, Babic, Sep uspiju naplatit barem dio svoga truda i zivota uloženog u boks.
bero  
#1307 Posted : Thursday, August 6, 2020 12:00:26 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5783 time(s) in 3606 post(s)

Pusti mene, ja sebe ne spominjem. Ali pecho i evander su ipak eksperti koji su u tim vodama. A to sto si nesto neko vrijeme trenirao ne znaci da si strucnjak, to znas i sam.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
pecho  
#1308 Posted : Thursday, August 6, 2020 12:46:32 PM(UTC)
pecho

I pisali, pisali ovdje protiv Lea..Da ne govorimo i Mirko, Šobot i drugi borci. Izgleda da sam piknuo baš u sržEmocija18

Kad je već takva veličina onda ćemo i dočekati taj pohod na vrh sa Babićem, Sepom ili nekim drugim borcem. Ne mogu se dočekatiEmocija18

Tko je pisao? Onaj deda valjda? Tom frajeru je i govno bolje od Lea,a da ne govorimo o "ekspertima" koji nikad nisu kročili u ring(što nema veze naposljetku),ali zato svaki dan drkaju na Mirka i Hrgovića i na tome baziraju svoje mišljenje. Kao :"Mirko je najbolje opisao Lea".

Pazi Mirko kojem je svaki trener "držač fokusera" i nitko ga nije nikome ništa naučio I još k tome se posvađao sa svakim trenerom i menadžerom Emocija18 Emocija18 . Kao Filip Hrgović valjda? Sam je sve shvatio,postigao,treba samo netko vodu dodati i timer pratiti Emocija18 Emocija18

Šobotov intervju imaš na PFSu,sve šta je mogao dobro napraviti jer napravio sa Leom Emocija18 Emocija18 Mavrović kojejeg je trenirao Darkie Smith koji poslije njega i prije nikad nikog nije trenirao,baš se pitam zašto Emocija18

Šta su svi dolazili kod njega i još uvijek dolaze kada ne valja? Emocija18 Emocija18 Gdje su svi ti veliki treneri još u Hrvatskoj koji imaju najbolje boksače u Hr? Emocija18 Emocija18 Nisam vidio da netko ima status vrh trenera baš zbog uspjeha svojih boksača?

Iznimka je mladi Gabrijel Veočić recimo.

EDIT: sad sam vidio da je jedno 8 klonova na ovoj temi sa kojima sam se svađao banirano. Znači ista osoba koja ne voli Lea. Emocija18

Edited by user Thursday, August 6, 2020 5:24:30 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
nofrx on 8/6/2020(UTC)
ZgemboAdislic  
#1309 Posted : Thursday, August 6, 2020 12:55:40 PM(UTC)
ZgemboAdislic

Was thanked: 238 time(s) in 107 post(s)
Ovi postovi koji pljuju po Leu opisuju sve do jednog trenera boksa u Hr.Svaki da je u mogucnosti i kad je u mogucnosti gura svoje borce.Po meni je on top trener i to je moje misljenje na koje imam pravo kao i ostali koji ga osporavaju
thanks 2 users thanked ZgemboAdislic for this useful post.
nofrx on 8/6/2020(UTC), pecho on 8/6/2020(UTC)
User is suspended until 10/1/2020 9:31:36 PM(UTC) nofrx  
#1310 Posted : Thursday, August 6, 2020 4:37:11 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 990 time(s) in 679 post(s)
Vi šta hvalite Leonarda očito niste pogledali nijednog Rockya.

Da ste pogledali bar jednog, znali bi da se boksač sam sprema u klaonici dok udara u goveđe polovice.

Trener sluzi samo za to da smiri Silvestera kad je prelud, a Leonardo nije nesto po tom pitanju.
dr.Jupidu CHAMPION
thanks 4 users thanked nofrx for this useful post.
19_Pitbull_86 on 8/6/2020(UTC), ZgemboAdislic on 8/6/2020(UTC), pecho on 8/6/2020(UTC), Svensson on 8/6/2020(UTC)
evander  
#1311 Posted : Thursday, August 6, 2020 5:40:02 PM(UTC)
evander

Was thanked: 179 time(s) in 81 post(s)
Originally Posted by: evander Go to Quoted Post
A znači Hrga te žulja, a svršav.. na LeaEmocija18 Mislim da je Pecho Pjetraj junior, a Evander da je seniorThink

"Što se tiče Hrge uspio bi on i u Rijeci ili u Splitu. Sam svojim radom se je stvorio."
Ovo je jedna od većih idiotarija koju sam pročitao na ovom forumu. Uspio si istovremeno spojiti dvije nespojive teze - Hrgović je vrhunski boksač kojeg je slučajno stvorio trener-neznalica. Čestitam!

Ne vidiš od svog ega LeoEmocija18 Nikad nisam napisao da si loš trener. Dapače dobar si ali nisi vrhunski! Niti znalaca, niti psiholog. I to nije samo moje mišljenje i to te boli. Da je drugačije već bi imao svog prvaka, šapiona ili bio sa nekim u top 10.

I to što misliš da sam ja Leo govori o tome koliko si izgubljen. Zar zaista misliš da bi on gubio vrijeme po forumima i raspravljao se s ljudima koji misle da znaju nešto o boksu i sportu? Ali nema veze, misli što god želiš. Važno je da mi napredujemo, sad je Pijetraj već "dobar trener, ali nije vrhunski". Možda jednog dana dođemo i do zaključka da je Pijetraj barem malo bolji od ostalih s obzirom na to da je prvi hrvatski trener s olimpijskom medaljom nakon Mate Parlova i 1984.
Kad bi se šampione moglo stvarati u svim hrvatskim klubovima, onda ne bi Biletić i braća Filipi propali kao boksači, onda bi Plantići već odavno bili na Hrgovićevoj razini...
A što se tiče slomljenih rebara, sparinga i batina, nikad ih nisam iskusio. Ali iza mene je 27 godina staža uz ring, tisuće odgledanih mečeva, stotine pročitanih knjiga o boksu, sati i sati razgovora s ljudima iz boksa, od Emanuela Stewarda do Slobodana Kačara, od Dona Kinga do Vitalija Klička. To mi daje temelj da iznesem argumentirano i relevantnp mišljenje o boksačkim temama, iako ne znači da sam uvijek u pravu.
thanks 3 users thanked evander for this useful post.
pecho on 8/6/2020(UTC), nofrx on 8/6/2020(UTC), ZgemboAdislic on 8/6/2020(UTC)
GSP  
#1312 Posted : Thursday, August 6, 2020 5:55:45 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

Da ste pogledali bar jednog, znali bi da se boksač sam sprema u klaonici dok udara u goveđe polovice.

Trener sluzi samo za to da smiri Silvestera kad je prelud, a Leonardo nije nesto po tom pitanju.

Zaboravio si da je Rocko imao MickeyaEmocija24

Po tome Milas nije smio ući u top 40 teškaša (a nije talentiran kao Hrga), a ni Drviš biti prvak europe. Kako bez Boga Lea??? I zanima me do kuda će talentiranog Miluna dovosti. Dečko je pravi talent i očekivali smo više na zadnjim natjecanjima ali ok za godinu dvije ćemo imati pravu sliku. Trener je bitan ali ništa bez boksača. Boksač je barem 80% a trener 20%. Isto kao i talenat i rad. Vrijeme će pokazati kako će veliki talenta Milun završiti, a do kuda će Babić, Sep i ekipa dogurati ako je trener taj koji je jedini bitan kotačić u boksača (a postovi gore govore upravo to).
JDS  
#1313 Posted : Thursday, August 6, 2020 6:22:57 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 757 time(s) in 542 post(s)
Pjetraj je sigurno najbolji trener u HR, ali neznam zasto Hrgović nebi uspio da je bio kod nekog drugog, po onome sto je Pjetraj pricao o Hrgovicu dok su bili dobri, bi rekao da bi takav talent i radnik uspio i drugdje, jer stvarno je o njemu pricao kao o nekom cudu
pecho  
#1314 Posted : Thursday, August 6, 2020 6:25:31 PM(UTC)
pecho

Po tome Milas nije smio ući u top 40 teškaša (a nije talentiran kao Hrga), a ni Drviš biti prvak europe. Kako bez Boga Lea??? I zanima me do kuda će talentiranog Miluna dovosti. Dečko je pravi talent i očekivali smo više na zadnjim natjecanjima ali ok za godinu dvije ćemo imati pravu sliku. Trener je bitan ali ništa bez boksača. Boksač je barem 80% a trener 20%. Isto kao i talenat i rad. Vrijeme će pokazati kako će veliki talenta Milun završiti, a do kuda će Babić, Sep i ekipa dogurati ako je trener taj koji je jedini bitan kotačić u boksača (a postovi gore govore upravo to).

Pazi 80 %. Znači da je taj čovjek/klinac koji uđe već jak,brz,agilan,koordiniran,eksplozivan,izdržljiv,pametan,lijep, sluša Thompsona i cajke zajedno, sve pičke lude za njim i trener mu samo da 20%,znači nauči ga udarce i prijavi ga kao boksača.Tu i tamo da vode i namjesti timerEmocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 . To je i Mirko govorio koliko se sjećam, sve je sam naučio. 80 %Emocija18 Emocija18

Edited by user Thursday, August 6, 2020 6:26:05 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pecho  
#1315 Posted : Thursday, August 6, 2020 6:28:52 PM(UTC)
pecho

Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Pjetraj je sigurno najbolji trener u HR, ali neznam zasto Hrgović nebi uspio da je bio kod nekog drugog, po onome sto je Pjetraj pricao o Hrgovicu dok su bili dobri, bi rekao da bi takav talent i radnik uspio i drugdje, jer stvarno je o njemu pricao kao o nekom cudu

Zato što su bili "Match made in heaven".

S jedne strane imaš čovjeka kojem je boks jedino bitan i uporan je kao konj (Hrga), a s druge strane imaš fanatike za kojem je boks život (Leo). Komjem je treneru u Hr boks život?

Edited by user Thursday, August 6, 2020 6:41:36 PM(UTC)  | Reason: Not specified

evander  
#1316 Posted : Thursday, August 6, 2020 7:16:21 PM(UTC)
evander

Pijetraj će upropastiti Miluna kao što je upropastio tolike talente prije njega. Babić i Sep neće dogurati ni do kuda. Hrgović bi postao europski prvak i brončani olimpijac i u BK Zmijavci, a sasvim slučajno je zalutao kod trenera-neznalice. To si htio reći? Jel sad OK?

evander  
#1317 Posted : Thursday, August 6, 2020 7:17:55 PM(UTC)
evander

Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post

Naravno da bi Hrgović uspio i drugdje, pa svakih godinu-dvije u osječkim, splitskim i riječkim klubovima pojavljuju se europski prvaci i olimpijci...
thanks 2 users thanked evander for this useful post.
nofrx on 8/6/2020(UTC), pecho on 9/29/2020(UTC)
evander  
#1318 Posted : Thursday, August 6, 2020 7:24:11 PM(UTC)
evander

Pazi 80 %. Znači da je taj čovjek/klinac koji uđe već jak,brz,agilan,koordiniran,eksplozivan,izdržljiv,pametan,lijep, sluša Thompsona i cajke zajedno, sve pičke lude za njim i trener mu samo da 20%,znači nauči ga udarce i prijavi ga kao boksača.Tu i tamo da vode i namjesti timerEmocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18 . To je i Mirko govorio koliko se sjećam, sve je sam naučio. 80 %Emocija18 Emocija18

Stvarno mi nije jasno zašto i drugi hrvatski treneri ne uzmu balvane od dva metra i 100 kila i štancaju šampione. To je tako jednostavno. Pa dovoljno je objesiti tri vreće na strop, kupiti fokusere i medalje same stižu! Vidiš Pijetraja, pojma nema o boksu, ni o psihologiji, ni o nutricionizmu, ni o kondicijskoj spremi i uvijek mu se posreći...
User is suspended until 11/9/2029 9:33:26 PM(UTC) igorr  
#1319 Posted : Thursday, August 6, 2020 8:03:01 PM(UTC)
igorr

Was thanked: 65 time(s) in 54 post(s)
Uf kad se tajnik u dalekom svijetu uzbudi pa krene lupati po tipkovnici..

Leo je dobar trener to nitko ne može osporiti obzirom na rezultate s dosadašnjim boksačima baš zato sam mislio da ćemo imati novu obitelj Kostelić,Vlašić...
Sin ne pije ne puši ne sluša cajke ne sluša Tomsona brz, agilan koordinacija vrhunska , okretan,rođen za boks, talent naslijedio od oca, boks mu je život.
Za hrgu je anđeo, tata je vrhunski trener vi kazete najbolji u europi kuzi se u psihologiju mislim malo da se kuzi gotovo profesor, uz to nutriscionist vrhunski kondicijski trener znači ako od njega ne napravi novog mejvetewra ili lomačenka onda imamo veliki upitnik??
kako bi rekao jedan poznanik previše pričaš čivša teze kalamoć.
JDS  
#1320 Posted : Thursday, August 6, 2020 9:03:19 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 757 time(s) in 542 post(s)
Drvis je uspio, Mavrović, Milasu ide dobro
Users browsing this topic
81 Pages«<6465666768>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.