Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

6 Pages«<23456>
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#61 Posted : Wednesday, June 7, 2017 12:45:13 PM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 2080 time(s) in 1442 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Junior se mora vratiti starom stilu borbe, agresivnom, napadačkom, rokati u serijama, biti agresor. Ono pimplanje jabovima iz zadnja 3 meča je sranje. Protiv Rothwella je prolazilo jer je Ben prespor i pretrom u svojim napadima, ali Reem i Stipe su to vrlo lako i jednostavno kaznili.

Kad god JDS krene u serijama, to je strašno opasno za protivnika, a to se dobro vidi u jednoj jedinoj seriji protiv Reema kad se ovaj totalno pogubio, a i protiv Stipe u prvom meču.

Jab Cigo će popušiti od Stene ali ako se vrati starom stilu borbe (od kojeg je nažalost ostao samo staredown i ono pokazivanje rukom na pod na početku meča), mogao bi Stena na spavanac vrlo brzo.

Ma vraga, ni to nije ko sto je bilo. Nekad je ruku dizao iznad glave pa zamahne prema podu, a sad je digne negdje do ispod ramena.
Cak i staredown zbog nove lose frizure nije sto je bio
JDS  
#62 Posted : Wednesday, June 7, 2017 2:24:39 PM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 760 time(s) in 544 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Junior se mora vratiti starom stilu borbe, agresivnom, napadačkom, rokati u serijama, biti agresor. Ono pimplanje jabovima iz zadnja 3 meča je sranje. Protiv Rothwella je prolazilo jer je Ben prespor i pretrom u svojim napadima, ali Reem i Stipe su to vrlo lako i jednostavno kaznili.

Kad god JDS krene u serijama, to je strašno opasno za protivnika, a to se dobro vidi u jednoj jedinoj seriji protiv Reema kad se ovaj totalno pogubio, a i protiv Stipe u prvom meču.

Jab Cigo će popušiti od Stene ali ako se vrati starom stilu borbe (od kojeg je nažalost ostao samo staredown i ono pokazivanje rukom na pod na početku meča), mogao bi Stena na spavanac vrlo brzo.

Ma vraga, ni to nije ko sto je bilo. Nekad je ruku dizao iznad glave pa zamahne prema podu, a sad je digne negdje do ispod ramena.
Cak i staredown zbog nove lose frizure nije sto je bio

Pogotovo ovaj zadnji staredown, nekako je cak izgledao prestrasen, ni blizu kako je nekad bilo
Black Arrow  
#63 Posted : Wednesday, June 7, 2017 6:28:02 PM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 423 time(s) in 266 post(s)
Nazalost prilicno sam uvjeren da je cigo gotov,ja od njega nista vise puno ne ocekujem. Ne vidim vise kako se on moze nosit sa top 5 borcima.
JDS  
#64 Posted : Wednesday, June 7, 2017 7:16:18 PM(UTC)
JDS

Croatia

Originally Posted by: Black Arrow Go to Quoted Post
Nazalost prilicno sam uvjeren da je cigo gotov,ja od njega nista vise puno ne ocekujem. Ne vidim vise kako se on moze nosit sa top 5 borcima.

Tesko da ce on ikada vise bit prvak, ali vjerujem da bi opet Werduma nokautirao, mislim da moze i Overemu vratit onaj nokaut, zapravo jedino nevjerujem da moze dobiti Stipu Caima i Nganoua trenutno, ostale sve moze.
bero  
#65 Posted : Wednesday, June 7, 2017 8:03:49 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5817 time(s) in 3626 post(s)

Čim sam ga vidio u Zagrebu protiv Rothwella, kako borbu odrađuje "Stipe Drviševski", znao sam da je stari Cigo nepovratno umro.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
User is suspended until 11/27/2030 7:22:24 PM(UTC) xnicked  
#66 Posted : Wednesday, June 7, 2017 8:25:58 PM(UTC)
xnicked

Was thanked: 35 time(s) in 25 post(s)
Ja mislim da ih Cigo sve može dobiti..i Caina i Nganua i Overeema a pogotovo Werduma.
Meni se čini da se Cigo traži malo..kad se nađe vidjet ćemo.
DjomlaKS  
#67 Posted : Wednesday, June 7, 2017 10:31:12 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Moze iz tog razloga jer je cijeli top 10 generalno u kurcu!
Ovaj put ima ogromne sanse s Cainom koji ne moze vise drzati tempo jednu rundu a kamoli 5., ima s Reemom uvijek sansi s obzirom kako se Reem lako raspadne, s Werdumom koji je takodjer u zalazu ima sansi...Cigi kao i svim ovim ostalima su problem nove mladje generacije kao Miocic i Ngnnaou, al eto sreca u nesreci im je sto od tih novih generacija imas doslovce 2 borca.

Puno je zesca bila smjena generacija prije nekoliko godina kad su sa svih strana iskakala nova imena gladna slave pa stara garda nije znala sta ih spopada.
bero  
#68 Posted : Thursday, June 8, 2017 8:26:13 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5817 time(s) in 3626 post(s)

Moze iz tog razloga jer je cijeli top 10 generalno u kurcu!
Ovaj put ima ogromne sanse s Cainom koji ne moze vise drzati tempo jednu rundu a kamoli 5., ima s Reemom uvijek sansi s obzirom kako se Reem lako raspadne, s Werdumom koji je takodjer u zalazu ima sansi...Cigi kao i svim ovim ostalima su problem nove mladje generacije kao Miocic i Ngnnaou, al eto sreca u nesreci im je sto od tih novih generacija imas doslovce 2 borca.

Puno je zesca bila smjena generacija prije nekoliko godina kad su sa svih strana iskakala nova imena gladna slave pa stara garda nije znala sta ih spopada.

Ima šansi pobijedit, ali nema šansi za dominaciju kategorijom. Svakog može dobit, ali jednako tako i izgubit.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
The Last Emperor  
#69 Posted : Thursday, June 8, 2017 7:41:05 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 893 time(s) in 498 post(s)
Cigu je brada stradala, a izgubio je glad i samopouzdanje koje je imao. Stari Cigo bi slomio Nganoua, ali ovaj trenutni ima jako male sanse...
cayman  
#70 Posted : Wednesday, June 28, 2017 8:03:57 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 571 time(s) in 362 post(s)
UserPostedImage

Zbilja bi htio da JDS dobije ovu borbu, al brijem da ga gasi ova gorila
zarajan  
#71 Posted : Wednesday, June 28, 2017 8:33:34 PM(UTC)
zarajan

Was thanked: 214 time(s) in 132 post(s)
Nema samopouzdanja... prije kad je ulazio u ring govor tijela je bio potpuno drugačiji nego sad... Cain je ubio onog Cigana...
rikimartin  
#72 Posted : Wednesday, June 28, 2017 10:16:53 PM(UTC)
rikimartin

Croatia

Was thanked: 262 time(s) in 158 post(s)
Ngannou je precijenjen
DjomlaKS  
#73 Posted : Wednesday, June 28, 2017 10:26:38 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

da se proglasi dan zalosti za sve ljubitelje lika i dijela Junior Dos Santoa te istinskih hardcore fanova dobrog fajta koje nam je ovaj neponovljivi borac vjecno pruzao!

R.I.P. Juniore, nikada te zaboravit necemo 😥
JDS  
#74 Posted : Thursday, June 29, 2017 4:22:07 PM(UTC)
JDS

Croatia

Ipak mi malo prelako otpisujemo Juniora, i ja sam odmah rekao da ce ga ovaj sigurno nokautirat, ali opet predzadnju borbu je pet rundi deklasirao Rothvela, zadnju je izgubio od prvaka, a ipak ga odmah otpisujemo kao da ga je Mitrone pobjedio. Mozda smo ga prerano otpisali, po kvaliteti je Ngannou mozda blizi Rothvelu nego Stipi, nadam se da ca ga Junior nadboksat kao Carwina ili Rothvela. Da bude bar kao Lewis protiv Hunta da se zavrsi prica o njemu, nece bit lako, ali vidit cemo
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#75 Posted : Thursday, June 29, 2017 9:28:38 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
E da si barem u pravu,stvarno bi to volio da dobije Junior.
DjomlaKS  
#76 Posted : Saturday, August 12, 2017 3:01:18 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

http://fightsite.hr/rubr...nu-rucnih-tehnika-video/

Nakon dobrih ali neuspjelih pokusaja Lesnara,Reema, i Caina da postanu najvece HW zvijezdi, iz vedra neba dolazi borac koji bi se vrlo brzo mogao okititi tom krunom.
Nakon sto on i Stipe skinu dojucerasnja dva najveca teskasa u svojim sljedecim mecevima, ocekujem medjusobni okrsaj i konacno teskasku megaborbu nakon dugo vremena gdje bi Ngnnaou trebao briljirat i vjerovatno zasjesti na tron duze vrijeme. Jos nek nauci engleski i Dana moze konacno na velike black decke prijeci

Btw, kako smo se sprdali Petraku kod onog clanka a sad ispada da ce biti upravu
JDS  
#77 Posted : Saturday, August 12, 2017 4:13:03 PM(UTC)
JDS

Croatia

http://fightsite.hr/rubrike/ufc/francis-ngannou-prezentirao-zastrasujucu-brzinu-rucnih-tehnika-video/

Nakon dobrih ali neuspjelih pokusaja Lesnara,Reema, i Caina da postanu najvece HW zvijezdi, iz vedra neba dolazi borac koji bi se vrlo brzo mogao okititi tom krunom.
Nakon sto on i Stipe skinu dojucerasnja dva najveca teskasa u svojim sljedecim mecevima, ocekujem medjusobni okrsaj i konacno teskasku megaborbu nakon dugo vremena gdje bi Ngnnaou trebao briljirat i vjerovatno zasjesti na tron duze vrijeme. Jos nek nauci engleski i Dana moze konacno na velike black decke prijeci

Nisam vise upce toliko siguran da ce on proc Juniora koliko mi se to u pocetku cinilo, ovdje Junior nece morati paziti na rusenja koliko je to morao protiv Stipe, a kad ne mora toliko pazit na rusenje, njegova stand up izgleda odlicno, imam bas neki osjecaj da ce izut Nganoua da ce se puno ljudi iznenadit
DayHR  
#78 Posted : Saturday, August 12, 2017 4:25:08 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 143 time(s) in 94 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
http://fightsite.hr/rubrike/ufc/francis-ngannou-prezentirao-zastrasujucu-brzinu-rucnih-tehnika-video/

Nisam vise upce toliko siguran da ce on proc Juniora koliko mi se to u pocetku cinilo, ovdje Junior nece morati paziti na rusenja koliko je to morao protiv Stipe, a kad ne mora toliko pazit na rusenje, njegova stand up izgleda odlicno, imam bas neki osjecaj da ce izut Nganoua da ce se puno ljudi iznenadit

Ngannou je UFC-ov projekt. Preselili su ga u Las Vegas i stavili mu na raspolaganje najbolju tehnologiju, te mu grade Hype.
Ključ će biti Juniorovo kretanje, hoće li moći raditi ulaske i izlaske, odnosno hoće li Ngannou uspjeti nametnuti pritisak i stil borbe u kojem odlučuje fizička snaga.
thanks 2 users thanked DayHR for this useful post.
Borisstandup on 8/12/2017(UTC), gosuasus on 8/16/2017(UTC)
JDS  
#79 Posted : Saturday, August 12, 2017 5:24:40 PM(UTC)
JDS

Croatia

Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post

Ngannou je UFC-ov projekt. Preselili su ga u Las Vegas i stavili mu na raspolaganje najbolju tehnologiju, te mu grade Hype.
Ključ će biti Juniorovo kretanje, hoće li moći raditi ulaske i izlaske, odnosno hoće li Ngannou uspjeti nametnuti pritisak i stil borbe u kojem odlučuje fizička snaga.

Da i meni se cini da bi ufc volio da im on bude prvak. Vidit cemo sto ce bit, na prvu mi je bilo da Junior nema sanse, sad nekako sve vise mislim da ce pobjedit, gledao sam nedavno neku analizu, neznam jel od Florijana ili od koga, kaze da mu ovaj vise stilski odgovara od Stipe, protiv Stipe nije potpuno bio opustan u stojci, zbog straha od moguceg rusenja, slazem se sa tim. Ovdje bi trebalo bit drukcije, nece morati paziti na to, samo na boks gdje je i on najbolji, a i ovaj nije bas neki tip koji vrsi stalni pritisak, nema on cardia za to, mislim da se Junior puno bolje krece, brzi je i puno bolji cardio ima, jedva cekam ovu borbu, bilo bi mi posebno drago da ga pobjedi, da se ufc-u izjalove planovi, Dana ga vec vidi kao prvaka.
shogo  
#80 Posted : Saturday, August 12, 2017 6:57:13 PM(UTC)
shogo

Was thanked: 215 time(s) in 146 post(s)
JDS all the way:)
Users browsing this topic
6 Pages«<23456>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.