Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

651 Pages«<608609610611612>»
Options
Go to last post Go to first unread
Mate  
#12181 Posted : Wednesday, September 30, 2020 3:40:42 PM(UTC)
Mate

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 185 time(s) in 122 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Mate...kw organizacija ne bori se po selima ....

Kao što sam rekao. Jupidu = Charlie Zelenoff 2.0. Ali ajde, dobro, zašto izazivate ljude i onda se ne tučete s njima? Ja sam barem imao opravdanje, a koliko sam čitao po forumu, već ste imali problema prije sa DCvitkušićem, a onda ste zvali policiju i na neke koji su htjeli u meč s Vama. Vrijeđanjem ne ispadate ozbiljni, nego smiješni. Žalosno je da Šibenski, kraljevski grad, nazivate selom, ali kada bih se ljutio na Vas, to nikako ne bi bilo u redu. To bi bilo kao da se ljutim na neko dijete koje uzme zemlju iz kantice i baci je po po parketu u kući, samo je žalosno da se tako mora postupati s odraslom osobom.

Mir Vama.

mate.zabranjeno je iznositi prava prezimena osoba z kw-a pa makni to prezime...

hvala

zovemo ga ufk vinkovci

kažem..kw organizira mečeve u većim gradovima pogotovo crvenim

a split je bio crveni grad

drug tito je za kw dalmatinsku koaliciju kao mao ce tung za kinu

te male nebite gradiće na karti njima prepuštao dječje festivale ,dalmatinske klape i večeri šansona

Na Vas se može sjajno primijeniti izreka: Čega se pametan stidi, time se budala ponosi. Zašto ste toliko arogantni i bahati, ne znam, ali tako podcijenjivati i ponižavati druge nikako nije dobro, to će Vam se jedan dan jako obiti o glavu. Uostalom, selo nije uvreda - selo proizvodi hranu, odjeću i obuću, tako da je nazvati nešto selom veliki kompliment, samo građani su ti koji parazitiraju od seoskog rada, truda i muke.

Uostalom, toliko o vašem socijalizmu: kao za radnike ste, a podcjenjujete i napadate vrijedne seljake, ne znam kako bi prošli u SFRJ kada bi uhvatili vrijeđati i omalovažavati seljake, dobili bi tešku kaznu jer ste vrijeđali radničku klasu.

Mir Vama.

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 3:43:52 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#12182 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:03:16 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3879 time(s) in 2983 post(s)
U selima se muzu ovce

A kw u gradu muze novce
Mate  
#12183 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:10:03 PM(UTC)
Mate

Croatia

U selima se muzu ovce

A kw u gradu muze novce

Ovčje mlijeko se može piti, a ovčetina prehranjuje ljude. Može li se papir jesti? U doba stvarne apokalipse, kada papirnati novac ne vrijedi ništa, zlato, hrana i voda dobivaju najveću vrijednost, kao i sjemenke. Usput, to što se zove novcem danas nije novac. Papirnati novac je dokaz duga prema državi odnosno debt note. Prave vrijednosti su zemlja, nekretnine, zlato, rad, rezerve hrane i vode, čiste i prirodne.

Građanin je osoba koja je odvojena od Majke Prirode, ne zna sam ništa, parazit je koji se prehranjuje od truda i rada seljaka i radnika, a ovo što Vi govorite opet upadate sami sebi u usta, jer ovo je čisti kapitalizam što Vi zastupate, vlast kapitala = novca, a blatite radnike, pa Vi bi u SFRJ bili osuđeni za verbalni delikt i da radite protiv poretka i partije.

Mir Vama.

dr jupidu  
#12184 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:13:09 PM(UTC)
dr jupidu

Mate....

Imaš temu o politici pa tamo trkeljaj u ruralnom razvoju.

Ovdje se sprema meč

Hvala
Mate  
#12185 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:21:15 PM(UTC)
Mate

Croatia

Mate....

Imaš temu o politici pa tamo trkeljaj u ruralnom razvoju.

Ovdje se sprema meč

Hvala

1. Šibenik nije selo. Ti si prvi krenuo vrijeđati pa ti odgovoram.
2. Parazitski i lijeni građani crpe i pljačkaju vrijedne seljake, za koje se vi navodno kao socijalist i ljevičar zalažete, a bahato je i prepotentno vrijeđati ljude koji Vas hrane i oblače.

I ne varaj sebe i druge: do meča najvjerojatnije nikada neće ni doći, jer ćeš se dotad ili povući 3 puta ili izmisliti da je netko prekršio neko kw pravilo, tako da od toga nema ništa.

Mir s tobom.

Doc  
#12186 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:51:25 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 582 time(s) in 384 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Bas gledam malo, Norfx i Reakto se vracaju ubrzo.,al igor/boris izgleda da je završio svoju karijeru! Koliko vidim, ima ban doživotno.

Dakle povijest se ponavlja. Zahvaljujući saveznicima preko bare, ovaj put bombadovanju zute podmornice, dalmatinsko-partizanska koalicija je opet izvojevala pobjedu bez da se oznojila. A sad naravno slijedi pisanje(lažiranje) povijesti, pripisivanje sebi svih zasluga i naravno odmazda nad poraženom manjinskom vojskom, u ovom slučaju nesretnom Reaktu.

Ne znam, drago mi je sto je Boris konačno otprdio jer je bio zloban igrač, al opet je činjenica da je bio ključan za ovaj vječiti derbi. Sad mi se bas ne gleda repriza "Koalicija-Reakto" gdje omjer 3 naspram 1 nije bas fer.
Jbg, sve se čini da nije losa ideja baciti temu pod ključ...

Jebi ga , šta je Boris napravio na ovom forumu mene je čudilo da su mu i toliko tolerirali Igorra...

Ja osobno glasam da mu stave ban samo mjesec dana... jebi ga, ja simpatiziram te luđake, ekstremne likove , neobične pa makar bili i toliko pokvareni :D... nekako je zanimljivije kad imaš super trola , kojeg je dovojno ne hranit i gubi svoju snagu... Ono što je on napravio s Borisom i klonovima Emocija18 , meni je genijalno i vrijedno divljenja , ali razumjem da je to drugim ljudima odvratno i ogavno , što istinski i je...

Što se tiče borbe, Dalmatian Team radi na režiji i snimanju video uratka , nadam se da i ti snimaš ... Vrijeme je za novi KW meč - Jupidu - Djomila, treba samo pripremiti nagradni fond...

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 4:52:16 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 3 users thanked Doc for this useful post.
dr jupidu on 9/30/2020(UTC), Mate on 9/30/2020(UTC), DjomlaKS on 9/30/2020(UTC)
dr jupidu  
#12187 Posted : Wednesday, September 30, 2020 5:10:16 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Bas gledam malo, Norfx i Reakto se vracaju ubrzo.,al igor/boris izgleda da je završio svoju karijeru! Koliko vidim, ima ban doživotno.

Dakle povijest se ponavlja. Zahvaljujući saveznicima preko bare, ovaj put bombadovanju zute podmornice, dalmatinsko-partizanska koalicija je opet izvojevala pobjedu bez da se oznojila. A sad naravno slijedi pisanje(lažiranje) povijesti, pripisivanje sebi svih zasluga i naravno odmazda nad poraženom manjinskom vojskom, u ovom slučaju nesretnom Reaktu.

Ne znam, drago mi je sto je Boris konačno otprdio jer je bio zloban igrač, al opet je činjenica da je bio ključan za ovaj vječiti derbi. Sad mi se bas ne gleda repriza "Koalicija-Reakto" gdje omjer 3 naspram 1 nije bas fer.

Jebi ga , šta je Boris napravio na ovom forumu mene je čudilo da su mu i toliko tolerirali Igorra...

Ja osobno glasam da mu stave ban samo mjesec dana... jebi ga, ja simpatiziram te luđake, ekstremne likove , neobične pa makar bili i toliko pokvareni :D... nekako je zanimljivije kad imaš super trola , kojeg je dovojno ne hranit i gubi svoju snagu... Ono što je on napravio s Borisom i klonovima Emocija18 , meni je genijalno i vrijedno divljenja , ali razumjem da je to drugim ljudima odvratno i ogavno , što istinski i je...

Što se tiče borbe, Dalmatian Team radi na režiji i snimanju video uratka , nadam se da i ti snimaš ... Vrijeme je za novi KW meč - Jupidu - Djomila, treba samo pripremiti nagradni fond...

treba samo snimitivideo

i ne prijetiti mi batnama van kaveza

nažalost svo dosadašnji protivnici uglavnom su pali na pravliu broj 2Emocija26 Emocija26 Emocija26

jednostavno nema psihički dovoljno stabilnih da se dovoku do kaveza
Mate  
#12188 Posted : Wednesday, September 30, 2020 5:19:00 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post

Da se odmah razumijemo, Igorr je otišao ispod pojasa i počeo vrijeđati ženu, djecu itd, i APSOLUTNO sam protiv toga, ali mora se priznati da je sjajan trol, vrijedan divljenja, spektakularan i nevjerojatan, ja sam isto za to da mu suspenzija bude samo mjesec dana, a nofrx-u bih možda, ali MOŽDA, dao samo 1 dan suspenzije, samo da se malo ohladi od Igorra. Ta ideja o 7 profila koju je on napravio je itekako sjajna i privlačna.

Mir Vama.

thanks 1 user thanked Mate for this useful post.
Doc on 9/30/2020(UTC)
dr jupidu  
#12189 Posted : Wednesday, September 30, 2020 5:37:49 PM(UTC)
dr jupidu

Trebalo je nofrxu 7 dana hladjenja....

Ta man da se osvježi
forpfs  
#12190 Posted : Wednesday, September 30, 2020 8:32:29 PM(UTC)
forpfs

Was thanked: 109 time(s) in 53 post(s)

koji je status nofrxa po pitanju kazne? ako je mjesec dana to je too much...

vratite i njega i rekata, idemo dalje u normalnom tonu bez igora
thanks 1 user thanked forpfs for this useful post.
ZgemboAdislic on 10/1/2020(UTC)
Mate  
#12191 Posted : Wednesday, September 30, 2020 8:43:28 PM(UTC)
Mate

Croatia

Smatram da Nofrx nije trebao niti dobiti kaznu, a ako je baš morao, onda 1 dan. Igorr će jako nedostajati i već sad nedostaje, ali ako udara po ženama i djeci, e onda mora dobiti kaznu, nažalost ju je sam izazvao.

Mir Vama.
dr jupidu  
#12192 Posted : Wednesday, September 30, 2020 9:12:15 PM(UTC)
dr jupidu

Igor će sam doći.....

Samo je pitanje vremena...

thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
Mate on 9/30/2020(UTC)
Mate  
#12193 Posted : Wednesday, September 30, 2020 9:15:55 PM(UTC)
Mate

Croatia

Igor će sam doći.....

Samo je pitanje vremena...

Poštovani gospodine Jupidu, oprostite što sam bio grub i bezobrazan prema Vama. Je li ovo istina što je DjomilaKS citirao ksiana na 1.stranici kw-a?

Sad cu sa cijelim forumom podijeliti pricu koju zna malo ljudi na njemu. Naime, prije nekog vremena, jedan je clan ovog foruma drugome clanu na jedan bezdusan, podmukao i bezuman nacin pokusao ugroziti egzistenciju. Nas je Doktor trebao dobiti posao, a jedan je drugi clan ovog foruma napisao njegovom potencijalnom poslodavcu mail u kojem ga prezentira kao potpuno nepouzdanu i poremecenu osobu.

Inace, ako ce se i nekome na osnovu nastupa na ovom forumu nas Doktor uciniti kao ne bas pouzdan i udaren lik, mogu vam samo reci da sam nekoc i ja mislio isto, ali otkad poznajem Doktora van okvira tastature i ekrana, mogu vam samo reci da je Doktor izraziti covik i drug, osoba na koju se itekako mozete osloniti, i koji je spreman pomoci svakome. Nekad mu u poslovnom smislu stvari idu bolje, nekad gore, ali, Doktor nije ni glupan, ni lijencina, i zapravo se iznenadjujuce dobro uklapa u radno okruzje.

Doktor i ja smo svojevremeno komentirali postupak forumasa koji je na krajnje bezobziran i neposten nacin postupio prema njemu, pogotovo kad se uzme u obzir da je Doktor otac malog djeteta, i da se takvim zadiranjem u njegovu egzistenciju, ugrozava i njegova obitelj. I jedini zakljucak do kojeg smo mogli doci je zbogom, adio, permanetni odjeb i ignore za takvu osobu. Moze moliti, moze gnjaviti, moze trolati, moze najavljivati ovo i ono, moze prijetiti, moze zanovijetati, moze napraviti sto profila i pokusavati nesto izokola, ali, vjecno "ne zanimas me" ostaje. To je moj cvrst i nepokolebljiv stav, a koliko mi je poznato, i Doktor ima isti stav po tom pitanju.

Inace, sama cinjenica da Doktor nije htio sa ovim izlaziti javno na forum govori o tome koliki je laf i dzentlmen u biti. Nije htio galamu, nije htio saucesce, nije htio prigovarati. Ali, samo zadnji papak i glupan bi htio komunicirati sa nekim ko mu je na jedan takav nacin pokusao sjebati zivot

Mir Vama.

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 9:18:46 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked Mate for this useful post.
Doc on 10/1/2020(UTC), ZgemboAdislic on 10/1/2020(UTC)
dr jupidu  
#12194 Posted : Wednesday, September 30, 2020 9:22:27 PM(UTC)
dr jupidu

I meni i doc u je igorr simpa i želimo kvalitetne protivnike a ne ovaj jad i čemer......

Čak je i nofrx nistalgičan k igorru jer mu je dobro došlo za ispuhat se.

Divno li je kad su šuške na hladjenju i nemoćno gledaju dr jupidu and doc and nofrx....3 jahača apokalipse.

Žao nam je zatoichia.... Jednostavno je odabrao krivu momčad
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
Doc on 10/1/2020(UTC)
Zatoichi  
#12195 Posted : Wednesday, September 30, 2020 10:52:10 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 857 time(s) in 521 post(s)
Posto su ovi u hapsu,nema druge nego da ja i jupidu odradimo, za interim pojas dok se prvak reakto nevrati
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu  
#12196 Posted : Wednesday, September 30, 2020 11:01:57 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
Posto su ovi u hapsu,nema druge nego da ja i jupidu odradimo, za interim pojas dok se prvak reakto nevrati

polako

prvo mora provući kroz šake nekog bjednika tipa djomlaks da skinem hrđu s rukavica

čekamo njegov video

to je tako kad se popije poput djomlaksa pa ga pukne hrabrost i izazove prvaka za godinu dana...Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1

jesen 2021

baš hrabar taj djomlaks ha ha

Zatoichi  
#12197 Posted : Wednesday, September 30, 2020 11:20:34 PM(UTC)
Zatoichi

polako

prvo mora provući kroz šake nekog bjednika tipa djomlaks da skinem hrđu s rukavica

čekamo njegov video

to je tako kad se popije poput djomlaksa pa ga pukne hrabrost i izazove prvaka za godinu dana...Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1

jesen 2021

A ti jos hrabriji kad si vidio datum.....do jeseni 2021 mozda djomla i slomi nogu...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu  
#12198 Posted : Thursday, October 1, 2020 12:37:36 AM(UTC)
dr jupidu

polako

čekamo njegov video

jesen 2021

A ti jos hrabriji kad si vidio datum.....do jeseni 2021 mozda djomla i slomi nogu...

a tvoj idol još hrabriji s postavljanjem nebuloznih cifri.........i znamo kako je prošao:

lažovu niko neće kune da da za proteine,privatne sate,i ostale nebuloze.......

dakle na tržištu je slabo prošaoEmocija26

umislio da je tražena roba

a nofrx ga opet poslao u podrum nakon 1992 ge........................

od straha mu kamera više neradi na mobu i otkad mu je nofrx utjerao strah u kosti nedaje izjave za medijeEmocija26 Emocija18 Emocija18 Emocija18 Emocija18

Zatoichi  
#12199 Posted : Thursday, October 1, 2020 1:44:37 AM(UTC)
Zatoichi

reaktor is coming soon al ovaj put Reakto 2.0 .....cifra nije problem,bilo bi i za tebe kad bi htio uzet borbu,sve ostalo je nevazno,nofrx,mate,sve je to mlacenje prazne slame,kw shadow boxing,obican trening da nebi se prsti zahrdjali na keybordu....to niko nezeli da gleda dok jupidu vs reaktor revansh bi napunio salu...samo ak bi mogli tebe da nagovorimo......ajde ako neko moze nek nazove hrvoja nebi li on nagovorio jupidu na revansh
Mate  
#12200 Posted : Thursday, October 1, 2020 9:32:55 AM(UTC)
Mate

Croatia

Odličan video (1:05 - 1:18)

Mir Vama.
Users browsing this topic
Guest, nofrx
651 Pages«<608609610611612>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.