Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

663 Pages«<609610611612613>»
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#12201 Posted : Thursday, October 1, 2020 9:45:16 AM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 3930 time(s) in 3023 post(s)
mate daj stavi onaj tvoj boks meč u dubrovniku gdje si dobio po piksi
JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
dr jupidu  
#12202 Posted : Thursday, October 1, 2020 9:48:48 AM(UTC)
dr jupidu

treinzi kod bana idalje rade,,,,,,,

no budaletine nema

e to je ta tvoja zatoichi borilačka krema

djomlaks nestao....

ajde djomla..neću te jako....... što bi rekao zatoichi to će bit prijateljski meč s naznakamaEmocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1
Mate  
#12203 Posted : Thursday, October 1, 2020 11:32:10 AM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
mate daj stavi onaj tvoj boks meč u dubrovniku gdje si dobio po piksi

Ne mogu to staviti jer to ni ne postoji: nikad nisam imao boks meč u dubrovniku.

Mir Vama.

dr jupidu  
#12204 Posted : Thursday, October 1, 2020 11:46:43 AM(UTC)
dr jupidu

alo djomla njemački plačeniće

kažeš da bi prebio šišku prije mjesec dana

sad se usudjuješ mene izazvat

aj subota će brzo..dobro se izopijaj i oko 22 h kreni nas ponvo prozivat mali žoharu.....

zatoichi mislio sam ti reć da menagerišeš djomlaksa a iskazao je nepoštvanje spram tvoj 1000 eu unaprijed potamnjane zvjezdice pa to nebu išlo

za tebe djomla nije ufd gym

za tebe je ufo nlo gym pa živi u mašti
DjomlaKS  
#12205 Posted : Thursday, October 1, 2020 1:03:54 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2184 time(s) in 1513 post(s)
Polako doktore. Sam si rekao da mi u dijaspori samo vikendom živimo, pa tako i ja čekam vikend da uhvatim vremena za nesto napisat. Ne brini, nisam nestao niti sam odustao pd borbe...

The Fall is coming Emocija22
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
dr jupidu on 10/1/2020(UTC), Mate on 10/1/2020(UTC)
Zatoichi  
#12206 Posted : Thursday, October 1, 2020 6:29:32 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 905 time(s) in 552 post(s)
Reakto dolazi nazad!

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
thanks 1 user thanked Zatoichi for this useful post.
Reaktivac on 10/1/2020(UTC)
dr jupidu  
#12207 Posted : Thursday, October 1, 2020 6:48:44 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post
Reakto dolazi nazad!

Teško se vratit treninzima nakon 48 godina nejebice....

Zatoichi je ko vlasnik mačka....jbga...kad dodje vrijeme parenja mačak zbriše ma koliko vlasnik bio voljen...i vratinse nakon par mjeseci od tko zna kuda.
Zatoichi....vidjet ćemo nakon promo videa djomle...mozda je vrijeme za novu
nadu investiciju....
Mali netrazi 1000 unaprijed pa malo ga podupri s nekom članarinom u nekom njemačkom gymu mjesec dana dva prije meča.
User is suspended until 11/28/2020 4:17:46 AM(UTC) Reaktivac  
#12208 Posted : Thursday, October 1, 2020 11:34:19 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1265 time(s) in 948 post(s)
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Poštovani gospodine Jupidu, oprostite što sam bio grub i bezobrazan prema Vama. Je li ovo istina što je DjomilaKS citirao ksiana na 1.stranici kw-a?

Sad cu sa cijelim forumom podijeliti pricu koju zna malo ljudi na njemu. Naime, prije nekog vremena, jedan je clan ovog foruma drugome clanu na jedan bezdusan, podmukao i bezuman nacin pokusao ugroziti egzistenciju. Nas je Doktor trebao dobiti posao, a jedan je drugi clan ovog foruma napisao njegovom potencijalnom poslodavcu mail u kojem ga prezentira kao potpuno nepouzdanu i poremecenu osobu.

Inace, ako ce se i nekome na osnovu nastupa na ovom forumu nas Doktor uciniti kao ne bas pouzdan i udaren lik, mogu vam samo reci da sam nekoc i ja mislio isto, ali otkad poznajem Doktora van okvira tastature i ekrana, mogu vam samo reci da je Doktor izraziti covik i drug, osoba na koju se itekako mozete osloniti, i koji je spreman pomoci svakome. Nekad mu u poslovnom smislu stvari idu bolje, nekad gore, ali, Doktor nije ni glupan, ni lijencina, i zapravo se iznenadjujuce dobro uklapa u radno okruzje.

Doktor i ja smo svojevremeno komentirali postupak forumasa koji je na krajnje bezobziran i neposten nacin postupio prema njemu, pogotovo kad se uzme u obzir da je Doktor otac malog djeteta, i da se takvim zadiranjem u njegovu egzistenciju, ugrozava i njegova obitelj. I jedini zakljucak do kojeg smo mogli doci je zbogom, adio, permanetni odjeb i ignore za takvu osobu. Moze moliti, moze gnjaviti, moze trolati, moze najavljivati ovo i ono, moze prijetiti, moze zanovijetati, moze napraviti sto profila i pokusavati nesto izokola, ali, vjecno "ne zanimas me" ostaje. To je moj cvrst i nepokolebljiv stav, a koliko mi je poznato, i Doktor ima isti stav po tom pitanju.

Inace, sama cinjenica da Doktor nije htio sa ovim izlaziti javno na forum govori o tome koliki je laf i dzentlmen u biti. Nije htio galamu, nije htio saucesce, nije htio prigovarati. Ali, samo zadnji papak i glupan bi htio komunicirati sa nekim ko mu je na jedan takav nacin pokusao sjebati zivot

Mir Vama.

Poštovani gospodine Mate

Moram priznati kako ne vidim smisao, niti potrebu da se pretvarate kao Šibenčanin, osim ako niste preselili se iz Dubrovačke republike ?
Naime, sudeći po vašim hiperaktivnim upisima te prepoznatljivim temama tipa: islam, religija, kler, biblija, citati, ravna zemlja, masoni, cionisti, talmudisti, teorije zavjere i sl. - teško da imate samo 21 godinu.
Osim ako se niste reinkarnirali pod sadašnjim nickom, a čini se da je duh Dennisa Hanovera itekako prisutan u vama ? Možda da razmotrimo seansu egzoricizma ?

Budući da me neizravno prozivate, ne osjećam se obaveznim odgovoriti, ali ipak ću to učiniti.
Budući kako reprizirate neka stare teme te odbačene optužbe s kojima nemate veze ili ste upoznati vrlo površno, a da pritom aludirate na mene.

Nemam veze s vašim špekulacijama koje ste očito izvukli na indikativan nagovor, ali zato dr jupidu itekako ima veze sa zvanjem policije te „posjetom“ inspektora u civilu UFK Vinkovci ili dcvitkušić-u. Ne samo da je to učinio te svjesno napravio problem, već se i javno pohvalio !
Da stvar bude gora, potonji je tada očekivao ugovor, odnosno posao u vojnoj policiji pa ne moram isticati koliko mu je trebao posjet inspektora u civilu, radi navodne prijave nasilja. Od „dobrostivog“ dr. jupidu-a, kojemu je to bilo urnebesno zabavno i jako smiješno.
Usput rečeno, izvrijeđao mu je tadašnju ženu ničim izazvan, na što je dcvitkušić online priprijetio. Na što je preplašeni i kvarni dr. jupidu prijavio splitskoj policiji prijetnje te je uslijedio posjet inspektora u civilu. Čak u Vinkovcima.

Očito imate provokativnu crtu u sebi, kada selektivno ističete upise i teretite me za nešto s čime nemam baš nikakve veze.
Ali, to je vaše pravo.

Nemojte mi ubuduće lamentirati te slati patetične, privatne poruke po društvenim mrežama ili ovdje, kada vas članovi tzv. „dalmatinske koalicije“ na kraju šutnu te naslađujući se, ugaze vas u blato, nakon što se zasite vaših upisa, odnosno perfidnog, ružnog sprdanja te podsmijeha na vaš račun. Moram vas opet podsjetiti kako izrugivanje ne podržavam, niti u tome sudjelujem. Niti vidim bilo kakav oblik zabave u temi: „Zemlja – ravna ploča“.

Naprotiv, mislim da te u neku ruku pomalo vizionarska avangarda u nekim promišljanjima te vrlo zanimljiva i načitana osoba. I da uglavnom uzalud raspravljate s ljudima koji dogmatski odbacuju vaše stavove te uvjerenja. Vama to očito ne predstavlja problem. Toliko o korektnosti s moje strane, naspram vaše malenkosti ili ako vam je draže – vašeg veličanstva.

No, to je vaš povodljivi izbor i zaista nemam ništa protiv vas na osobnoj razini, niti je uopće u redu da se miješam.
Ako vas je baš zanimalo o čemu se radi – mogli ste pristojno pitati ?
Prije nego insinuirate klevete na moj račun.

Da ne zaboravim…
Mir s vama Pray

Edited by user Thursday, October 1, 2020 11:39:08 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 3 users thanked Reaktivac for this useful post.
Zatoichi on 10/2/2020(UTC), The Last Emperor on 10/2/2020(UTC), Mate on 10/2/2020(UTC)
dr jupidu  
#12209 Posted : Thursday, October 1, 2020 11:47:20 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Polako doktore. Sam si rekao da mi u dijaspori samo vikendom živimo, pa tako i ja čekam vikend da uhvatim vremena za nesto napisat. Ne brini, nisam nestao niti sam odustao pd borbe...

The Fall is coming Emocija22

nakon šta te prebijem dat ću te šiški u ruke da te on prebije pa da zasluži revanš

opiješ se subotom pa umisliš da si jači od mene i šuškoglupsona

a obojica bi te torpedirali u munchen
dr jupidu  
#12210 Posted : Thursday, October 1, 2020 11:51:43 PM(UTC)
dr jupidu

jebote ovaj dennis hanover se pomladjuje.........................................

jbga skužio je da je zemlja ravna ploča pa uspio okrenuti vrijeme unazad

nevjerojatnoEmocija1

morat ću nazvat kolege u dubrovniku da vidim izvješće
Zatoichi  
#12211 Posted : Friday, October 2, 2020 12:10:52 AM(UTC)
Zatoichi

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
#12212 Posted : Friday, October 2, 2020 12:10:56 AM(UTC)
Reaktivac

Žuta peronospora napravila je mučki vojni udar po kw temi.

Vrlo vjerojatno biti će uskoro konkretan prigovor.

igorr heroj, a ne zločinac Emocija13

S nama je. Emocija36

Edited by user Friday, October 2, 2020 12:42:20 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Zatoichi  
#12213 Posted : Friday, October 2, 2020 12:11:50 AM(UTC)
Zatoichi

😀
#12214 Posted : Friday, October 2, 2020 12:18:27 AM(UTC)
Reaktivac

Imam potrebu napisati osvrt, odnosno prigovor.

Nije toliki problem sedmodnevna suspenzija, niti mi je izrečena prvi put. Suspenzija koja je usput rečeno loše tempirana, zakašnjela, pretjerana pa i besmislena. Obrazložiti ću zašto u nastavku. Glavni i općenito dugogodišnji problem pfs foruma, nedostatak je definiranih, konciznih kriterija te nekonzistentnost prilikom izricanja suspenzija.

Činjenica da su prijeteće, nedostojne te uvredljive prepiske eskalirale s obje strane, ali i da se stanje razmjene prijetnji te neprimjerenih uvreda – brzo smirilo.
Ironično kako nije bilo upozoravajućih žutih kartona ili opomena (što je po meni trebalo napraviti), već se posegnulo za rigidnim suspenzijama ?
I to barem osam sati kasnije, nakon što se korespodencija uvredljivih te sramotnih prijetnji potpuno smirila ? Ne ulazim u pitanje kronologije i razine konflikta, koji svakako nije bio primjeren. Činjenica kako je nofrx prvi podivljao prijeteći te je nakratko izgubio samokontrolu. O tome ćemo u nastavku teksta.

Da spomenem činjenicu kako je admin hamush aktivno te povremeno žućkario, trolao u KW temi, a nakon spomenutog, metastaziranog konflikta između mene i nofrxa te između igorr-a i nofrxa - posegnuo je za oštrim suspenzijama ?!? Izigravajući velikog, strogog administratora koji „smiruje tenzije“ ? Nije li to eklantantan primjer hipokrizije i nevjerodostojnosti ?

Nofrx koji je upućivao najeksplicitnije te ponavljajuće uvrede prema igorr-u (spominjavši mu majku te suprugu u više navrata), a kasnije je i meni sramotno prijetio, dobiva sedam dana suspenzije.

Sedmodnevnu suspenziju dobio sam i ja, iako sam vraćao uvrede u replikama, a primjetno je i da su bile blaže, replicirajuće, ni izbliza kompulzivne. Ali, prihvaćam da suspenzija bude za obojicu ista.

Igorr koji je najmanje eksplicitno vrijeđao, ponavljam i naglašavam – eksplicitno vrijeđao, dobio je također suspenziju, ali ne 7 dana, već - 9 godina ?!? Do 2029 godine ?!?

Svađe jesu u jednom trenutku eskalirale i možda je trebalo smiriti eskalaciju prijetnji te privremeno lockati temu, ali pritom ništa nije odrađeno razmjerno, niti korektno.

Još kada se prisjetim kako je navedeni admin hamush ne tako davno imao čak gori ispad od nofrxa ! Zastrašujući upis na koji sam ostao zgranut na spomen, odnosno prijetnju „iskapanja očiju“ ?!? Takova monstruozna prijetnja, prošla je ne samo bez suspenzije, već bez ikakve opomene ! Čak se nije javno ispričao, a od mene se tražila isprika. Što sam i učinio, kao znak dobre volje. Postavlja se pitanje: Po čemu je hamush zavrijedio obnašati funkciju administratora ?

Nadalje, patronizirati te moralizirati igorr-u o neprihvatljivom činu stavljanja fotografija žena na forum, a pritom ne vidjeti sebe koji to također i povremeno čini ? Doduše, fotke koje je postavljao hamush, nerijetko „krase“; dijareja, prdeži, pirsinzi, ekstremna debljina, dlakavi pazusi i sl. To kao nije ruganje, ali igorr-ove fotke „bez začina“, navodno vrijeđaju dostojanstvo i privatnost žena ?
Tko o čemu, nego hamush o etičnosti, kriterijima te poštenju !

Dio ekipe lajkao je izricanje suspenzije te lockanje KW teme. Prihvaćam različitost mišljenja. Suspenzije su istekle, a jedina prava žrtva zapravo je - igorr ! Manipulativni igrokaz te spin da se igorr-a perfidno „odstrani“ s pfs foruma ! Čin koji je očito prošao „neopaženo“. Barem kod onih koji su lajkali generičko obrazloženje admina. Čista lakrdija !

Zahtjevam da se igorr-u umanji te izrekne ista, sedmodnevna kazna.
Drugim riječima, odbanirajte igorr-a ! Radi nekonzistentnosti, prilikom izricanja drakonske suspenzije do 2029 godine ?!?

Poučen iskustvom na pfs forumu te diletantskim, pristranim pristupom na razini animoziteta, ne očekujem kako će zahtjev biti prihvaćen.

Ugodna zabava uz patetično izrugivanje, umjesto konkretnog obrazloženja na pitanja koja sam postavio te probleme koje sam detektirao.

Lijepi pozdrav svima, a naročito bratu Zatoichi-ju te žrtvi spletki - igorr-u.

Edited by user Friday, October 2, 2020 5:39:20 AM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#12215 Posted : Friday, October 2, 2020 12:28:30 AM(UTC)
dr jupidu

protivnici

očistite inboxe

komunikacija u ratu i u mma ratu je jako važna

hi hi hi ih hi hihihihihihihiihEmocija26
dr jupidu  
#12216 Posted : Friday, October 2, 2020 9:42:17 AM(UTC)
dr jupidu

bravo za žuta podmornica šta je potopila sad vuka u janjeća koža šuškava kaj se pravi blesava

ok bilo je tu i kolateralne štete al bože moj

čekamo video od djomlaksa............................... nakon super matinog videa na koji meč smo pristali i mate nažalost se prestrašio 100-102 dr jupidu masa puta brzina=k.o

možda žgoljavac gastarbajterić smoge hrabrosti uz kapljicu više

pozdrav igorru ma gdje bio.... he will back

i stvarno se moglo igora oslobodit al da udje u zakonske okvire i to je to
dr jupidu  
#12217 Posted : Friday, October 2, 2020 9:44:02 AM(UTC)
dr jupidu

još je žuti malo naginjao zatoichi & budal koalicija al opet ga je metnul debelom ha ha

a taan ga debeli počeo zadnje vrijeme hvaliti

idiotenEmocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1
dr jupidu  
#12218 Posted : Friday, October 2, 2020 10:31:55 AM(UTC)
dr jupidu

nije šiška kriv

on smo tinejdžericu leu horvat zove za suradnju svog bloga i sastaje se s njom u nadi sexa

nije on kriv..on samo info gdje ja počinjem radit kaže ufk

šiška ne šalje emailove on je dobrica

debeli ljubomorni gmaz pokvareni.......................................dok ga neskuže i neskuži

https://www.facebook.com/lea.horvat.372

ha ha skrolajte malo dolje i komentar hamusha.....................zaeb stoljeća

n petak je dan za....Emocija1

Edited by user Friday, October 2, 2020 10:34:21 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Mate  
#12219 Posted : Friday, October 2, 2020 11:02:54 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Poštovani gospodine Jupidu, oprostite što sam bio grub i bezobrazan prema Vama. Je li ovo istina što je DjomilaKS citirao ksiana na 1.stranici kw-a?

Sad cu sa cijelim forumom podijeliti pricu koju zna malo ljudi na njemu. Naime, prije nekog vremena, jedan je clan ovog foruma drugome clanu na jedan bezdusan, podmukao i bezuman nacin pokusao ugroziti egzistenciju. Nas je Doktor trebao dobiti posao, a jedan je drugi clan ovog foruma napisao njegovom potencijalnom poslodavcu mail u kojem ga prezentira kao potpuno nepouzdanu i poremecenu osobu.

Inace, ako ce se i nekome na osnovu nastupa na ovom forumu nas Doktor uciniti kao ne bas pouzdan i udaren lik, mogu vam samo reci da sam nekoc i ja mislio isto, ali otkad poznajem Doktora van okvira tastature i ekrana, mogu vam samo reci da je Doktor izraziti covik i drug, osoba na koju se itekako mozete osloniti, i koji je spreman pomoci svakome. Nekad mu u poslovnom smislu stvari idu bolje, nekad gore, ali, Doktor nije ni glupan, ni lijencina, i zapravo se iznenadjujuce dobro uklapa u radno okruzje.

Doktor i ja smo svojevremeno komentirali postupak forumasa koji je na krajnje bezobziran i neposten nacin postupio prema njemu, pogotovo kad se uzme u obzir da je Doktor otac malog djeteta, i da se takvim zadiranjem u njegovu egzistenciju, ugrozava i njegova obitelj. I jedini zakljucak do kojeg smo mogli doci je zbogom, adio, permanetni odjeb i ignore za takvu osobu. Moze moliti, moze gnjaviti, moze trolati, moze najavljivati ovo i ono, moze prijetiti, moze zanovijetati, moze napraviti sto profila i pokusavati nesto izokola, ali, vjecno "ne zanimas me" ostaje. To je moj cvrst i nepokolebljiv stav, a koliko mi je poznato, i Doktor ima isti stav po tom pitanju.

Inace, sama cinjenica da Doktor nije htio sa ovim izlaziti javno na forum govori o tome koliki je laf i dzentlmen u biti. Nije htio galamu, nije htio saucesce, nije htio prigovarati. Ali, samo zadnji papak i glupan bi htio komunicirati sa nekim ko mu je na jedan takav nacin pokusao sjebati zivot

Mir Vama.

Poštovani gospodine Mate

Moram priznati kako ne vidim smisao, niti potrebu da se pretvarate kao Šibenčanin, osim ako niste preselili se iz Dubrovačke republike ?
Naime, sudeći po vašim hiperaktivnim upisima te prepoznatljivim temama tipa: islam, religija, kler, biblija, citati, ravna zemlja, masoni, cionisti, talmudisti, teorije zavjere i sl. - teško da imate samo 21 godinu.
Osim ako se niste reinkarnirali pod sadašnjim nickom, a čini se da je duh Dennisa Hanovera itekako prisutan u vama ? Možda da razmotrimo seansu egzoricizma ?

Budući da me neizravno prozivate, ne osjećam se obaveznim odgovoriti, ali ipak ću to učiniti.
Budući kako reprizirate neka stare teme te odbačene optužbe s kojima nemate veze ili ste upoznati vrlo površno, a da pritom aludirate na mene.

Nemam veze s vašim špekulacijama koje ste očito izvukli na indikativan nagovor, ali zato dr jupidu itekako ima veze sa zvanjem policije te „posjetom“ inspektora u civilu UFK Vinkovci ili dcvitkušić-u. Ne samo da je to učinio te svjesno napravio problem, već se i javno pohvalio !
Da stvar bude gora, potonji je tada očekivao ugovor, odnosno posao u vojnoj policiji pa ne moram isticati koliko mu je trebao posjet inspektora u civilu, radi navodne prijave nasilja. Od „dobrostivog“ dr. jupidu-a, kojemu je to bilo urnebesno zabavno i jako smiješno.
Usput rečeno, izvrijeđao mu je tadašnju ženu ničim izazvan, na što je dcvitkušić online priprijetio. Na što je preplašeni i kvarni dr. jupidu prijavio splitskoj policiji prijetnje te je uslijedio posjet inspektora u civilu. Čak u Vinkovcima.

Očito imate provokativnu crtu u sebi, kada selektivno ističete upise i teretite me za nešto s čime nemam baš nikakve veze.
Ali, to je vaše pravo.

Nemojte mi ubuduće lamentirati te slati patetične, privatne poruke po društvenim mrežama ili ovdje, kada vas članovi tzv. „dalmatinske koalicije“ na kraju šutnu te naslađujući se, ugaze vas u blato, nakon što se zasite vaših upisa, odnosno perfidnog, ružnog sprdanja te podsmijeha na vaš račun. Moram vas opet podsjetiti kako izrugivanje ne podržavam, niti u tome sudjelujem. Niti vidim bilo kakav oblik zabave u temi: „Zemlja – ravna ploča“.

Naprotiv, mislim da te u neku ruku pomalo vizionarska avangarda u nekim promišljanjima te vrlo zanimljiva i načitana osoba. I da uglavnom uzalud raspravljate s ljudima koji dogmatski odbacuju vaše stavove te uvjerenja. Vama to očito ne predstavlja problem. Toliko o korektnosti s moje strane, naspram vaše malenkosti ili ako vam je draže – vašeg veličanstva.

No, to je vaš povodljivi izbor i zaista nemam ništa protiv vas na osobnoj razini, niti je uopće u redu da se miješam.

Da ne zaboravim…
Mir s vama Pray

Poštovani gospodine Reaktivac, ja sam samo pitao dr. jupidu-a je li istina ovo što se piše, ništa više, ja nisam Vas optužio za ništa, ja sam samo pitao i citirao odakle sam to preuzeo, pa je u redu da ste odgovorili. Mnogo Vam hvala na Vašem odgovoru, ali samo ne znam kakve sam Vam "patetične" i "privatne" poruke slao, ako mislite na ono za popuste što ste objavili, samo samo tamo stavio o video koji razotkriva prkačina, ja sam Vas i pitao ako treba, uklonit ću, ali istina se mora znati. Nisam imao nikakve podrivatorse niti zle namjere prema Vama, niti sam Vas išao spuštati niti išta, ali je jako dobro da ste rekli i svoju stranu priče i mnogo hvala na odgovoru. Ja se ispričavam ako sam Vas uvrijedio, nisam imao nikakve zle namjere.

Poštovani gospodine Reaktivac, mnogo Vam hvala na Vašem kulturnom, pristojom i finom odgovoru, mnogo ste toga razjasnili.

Mir Vama.

Mate  
#12220 Posted : Friday, October 2, 2020 11:04:20 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post

Mir Vama.

Poštovani gospodine Mate

Ali, to je vaše pravo.

Da ne zaboravim…
Mir s vama Pray

A kako ću Vam se privatno obratiti kad ne znam e-mail. Samo jednom sam se na ovom forumu privatno nekom obratio, i to greškom, mislim Him-u.

Mir Vama.

Users browsing this topic
Guest (3)
663 Pages«<609610611612613>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.